Forum
*EPILOG*
sedela sem na klopci in že eno uro čakala da se prikaže. čakala sem celo noč in komaj takrat ugotovila da me je izrabil. vse besede s katerimi je povedal da me ima rad, da me ljubi so bile laži. že stotič ga poskušam poklicat. številka nedosegljiva. zagledam se v en vesel par ki se sprehaja po parku. midva sva bila včasih takšna, midva sva se smejala. a zdaj je vsega konec. nikoli ne bom dobila fanta ki me bo ljubil saj mi ljubezen očitno ni usojena. vstanem se in z solzami v očeh stečem do doma. ampak življenje mora iti naprej...

naj pišem naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. julij 2014
next
29. julij 2014
~3 leta pozneje~

še kar ga nisem prebolela, še vedno jočem vsaki dan za njim, začela sem se že rezat, a nič ne bo ubilo bolečine v meni. "anna!! kosilo" me zbudi mama iz razmišljanja popravim si razmazano maskaro in grem dol. vsedem se za mizo, pri njej sva samo jaz in ona.oče je odšel ko sem bila še mala, ni me maral, tako kot me doben človek ne mara. mama ve za tisto pred tremi letami. tako kot vsak dan me pogleda zaskrbljeno. narejeno se nasmehnem. za jest so špageti z bolonjsko. moja najljubša jed, a ne da se mi biti vesela. vse je brezveze. nabašem si malo porcijo in jo pojem. prez besede odidem v mojo sobo. čez pol ure mi zakruli v želodcu. saj je vseeno tako ali tako bom umrla odžalosti.v solzah zaspim.

~nasledni dan~
zbudim se cela prepotena. imala sem nočne more. saj jih imam vedno a te so bile drugačne. bila sem v prihodnosti in stara sem bila pribljižno 40 let. se vedno sem živela primami in še vedno sem jokala za njim. bila sem grozno debela saj sem cel čas jedla sladoled. "ne, nebom taka!" si rečem " nebom vseh let preživljala v obupu! danes bom postala vesela nebom več zamorjena, prebolela bom njega, poiskala si bom prijateljice, na fanta pa še kar nisem prpravljena. z nasmehom bom skrivala bolečino!" tako se odločim in se grem uredit stuširam se in oblešem lepo poletno oblekico saj je poletje. priskakam po stopnicah v kuhinjo. mama se nasmeje" kaj pa je danes s tabo?" vpraša mama. "nič" ji kratko odgovorim. pojem zajtrk in se odpravim do šole. nimam daleč. med tem ko hodim bom povedla kdo sem:

ime mi je anna johnston. po imenu lahko sklepate da nisem slovenka. pri desetih letih sva se z mamo preselile iz londona v slovenijo. bila sem zelo žalostna saj sem tam imela prijateljice. tu v sloveniji pa je vse šlo narobe nisem dobila prijateljic sem pa dobila fanta jana. tako sem se zaljubla vanj da nisem vedla kdo sem. sem mislila da me ljubi a sem se zmotila. preselil se je in nikoli ga več nisem videla.takrat mi je strl srce. saj je vseeno. gremo naprej. živim samo z mamo jane ki mi je pred kratkim sporočila novico da greva čez dva tedna v london, a s tem ne mislim na obisk ampak se boma preselili tja! jej!! končno bom šla v moj rojstni kraj. začela sem pakirat a še nisem končala. ker še tu nimam prijateljic jih ne bom niti iskala. poiskala si jih bom v londonu. stara sem 18 let in študiram frizerstvo. že od nekdaj si želim postati frizerka. ko sem bila še v londonu je mami imela prijateljico frizerko. vsaki dan po šoli sem odhajala k njej in ji pomagala. to je vse o meni.

v šoli se nisem brigala za nesramne opazke in grde poglede odšla sem v tazred in čakala do začetka pouka. ko je zazvonilo smo imeli razredno uro učiteljica jee prišla v razred in nekaj blebetala. bla bla bla... po koncu pouka sem odšla domov in še do konca spakirala. kako je čudna soba brez slik in vsega. skomignila sem in se vlegla na posteljo ter za pet minut zaprla oči.
29. julij 2014
Neeeext
30. julij 2014
Next
kaj lahko das kako sliko anne?
30. julij 2014
next
30. julij 2014
bom poskusla samo ne vem če bo šlo ker sem že pri prvi zgodbici poskusla pa mi ni šlo
30. julij 2014
ne gre sory niti poslat mi je noče si bote mogli mal domišljat
30. julij 2014
~na dan odhoda~
"anna zbudi se!!! it morva!!" me zbudi mama. šit šit kolko je ura? pogledam na uro. šit še večji šit. ura je osem ob enajstih mama let. hitro se vstanem stuširam oblečem in namažem. vzamem vse kovčke zletim po stopnicah. mama me spodaj čaka. na hitro si naredim sendvič in ga poje na poti do letališča. na letališče prispeva pravočasno. plačama vozniku taxija in vzamemea kovčke. dava jih na oni tekoči trak ki jih potem da v letalo. počakama še deset minut in potem lahko stopima na letalo. vsedem se in malo počakam da stevardesa po telefonu pove da bomo vzleteli in naj se pripasamo. ko smo že visoko v zraku se odločim spat ker sem grozno utrujena. ampak ker imam tako nesrečo je za mano dojenček kimse kar ne neha dret. saj ne da bi ne marala dojenčke a to pa ti res prikipi. vklopim si moj ipod in si nastavim muziko taylor swift 22. ta pesem me vedno pomiri. začnem razmišljat kako bo v londunu, a bom našla frendice in fanta, bom se kdaj vidla slovenijo? med temi mislimi z nasmehom na obrazu zaspim.
30. julij 2014
next
30. julij 2014
Neext
30. julij 2014
Next
30. julij 2014
next+nova bralka
30. julij 2014
hvala za vse nexte! res sem vesela da berete!
next posvečam moji zali- nandos<3 love u!
no tu je en beden next
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
zbudi me ploskanje. kaj za vraga? ko odprem očii vidim da ploskaju pilotu. izgleda da sem spala celo pot. z mamo se počasi odpravima ven iz letala. joj kak sovražim gužve na letalu. z to mislijo se spomnim na jana. enkrat me je peljal na havaje. ko sma čakala v tej gužvi mi je pravil o havajih, sam je že bil na havajih. pravil mi je da je morje take barve kot moje oči. ob tem sem zardela. potem mi je rekel da se sonce blešči kot moj nasmeh... spet sem zardela. govoril je še več a ne smem razlagat ker bi padla v jok.
ko sva končno prišli iz letala sva vzele kovčke in odšle ven. ko sem prišla ven sem globoko zadihala. ampak je bila to napaka saj sem začela kašljat. tu je veliko slabši zrak kot v sloveniji. " si vredu?" me vpraša mama. jaz ji samo pokimam. pokličema taxi kar je sicer zelo težko ker je zdaj veliko ljudi in vsi hočejo taxi. ko ga po petih minutah končno dobima se vsedeva in mama pove naslov. takrat se spomnim" mama tu ata živi?" jo vprašam. " ja na drugi strani londona" mi odgovori. res bi ga rada videla čeprav me je strah ker me ni maral.
ko prispeva do stanovanja vidim da je nasproti najinega bloka velika vila. pogledam še okoli. vidim da okoli nas ni ničesar samo gozdovi in travniki. kakšno čudno mesto za blok in vilo. skomignem z rameni in se odpravim v stanovanje.
ko prideš notri vidiš zelo lepo predsobo in če greš na prej prideš do dnevne ki je odprta z jedilnico in kuhinjo. še naprej je spalnica zraven kopalnica in moja soba. soba je zelo lepa. hitro si pospravim kovčke. ko končam grem na lep top in na twiter. v iskanje vtipkam jane willson- ona je bila moja najboljša prijateljica v otroštvu. pogledam kje živi in se odločim da grem na obisk k njej.
pograbim jakno in zakličem " mami jaz grem na sprehod!" v odgovor mi zakliče" ok!" stopim ven in vidim da je iz vile prišo najlepši fant na svetu. ima tako lepe svetle lase... in njegove oči. nekaj časa samo strmim in ko me opazi mi podari najlepši nasmeh vseh časov. " hej" me zbudi iz razmišljanja. še kar zasanjana mu odgovorim hej. začne se premikat proti meni. "jaz sem niall" reče. "jaz pa sem... um... mmm...no..." " haha ti bom dal čas da se spomniš" OMG to je bil najlepši nasmeh ki sem ga gdaj videla. "ime mi je... um..." spet začnem. "anna! ime ji je anna!" slišim od nekod. pogledam navzgor in vidim mamo ki se smeje na balkonu. " aja točno ime mi je anna" niall se spet zasmeje. to je najpopolnejši človek na svetu. "no, lepo da sva se spoznala" reče niall. "aha... " rečem še kar zasanjano. "no se vidiva bye!" se poslovi. jaz pa se brez besed obrnem in odidem. med potjo razmišljam o angelu. od nekje se mi zdi znan. samo skomignem in grem naprej.
30. julij 2014
a) kako bo šlo anni z jane?
b) kako pa z niallom?
c) je vredi če pišem še kot niall?
d) predlogi, mnenja?
e)nextam???
30. julij 2014
NNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTT
31. julij 2014
a) kako bo šlo anni z jane? Na zacetku se je jane ne bo spomnila pol pa se je bo pa bota spet postali prijatelci
b) kako pa z niallom? Verjetno bota skup
c) je vredi če pišem še kot niall? Ja

Next
31. julij 2014
hvala za nexta! aja če kdo hoče da njemu posvetim next naj samo pove. tu ga mate!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
no končno sem tu. stojim pred janenino hišo. naj pozvonim ali ne? kaj če jih ni doma? kaj če se me ne spomni? vseeno pozvonim. zvonec glasno zazvoni po celi hiši. odpre mi gospa z rdečimi lasmi. točno spomnim se to je lana janenina mama. "ja?" me utrujeno vpraša. "gospa willson jaz sem anna" ji rečem in ko vidim njen obraz ki se je razveselil vem da se me ne spomni. "ojej otrok" reče in me potegne v objem. "vsi smo te pogrešali saj lahko samo ti pomagaš jane. veš njen dvojček alen je umrl zaradi neke bolezni. takrat se je zaprla vase in ne mormo je razveselit. eh samo nekaj blebetam! kaj te je prineslo sem?" govori in govori. "no z mamo sva se preselili sem. in tisto z jane pomagala ji bom." ji obljubim. jane se mi resno smili kaj bi bilo če se bi meni to zgodilo. lanino govorjenje me zbudi iz razmišljanja. "no vstopi ljubček jane je v svoji sobi. saj znaš priti do nje, kajne?" jaz samo pokimam. odpravIm se po stopnicah. poskusim prvo sobo. vse pospravljeno. alenova soba. nasledna soba. kopalnica, fejst se je spremenila vse stekleno, tla so keramična in novo stranišče... grem do naslednje sobe. ta pa mora bit prava. potrkam in vstopim. jane je k meni obrnjena z hrbtom. gleda skozi okno. "pusti me mama ne bom jedla nisem lačna" me napade. misli da sem njena mama. "jane jaz sem" rečem tiho. ker se ni odzvala sem mislila da ne sliši. ponovila sem glasneje in takrat se je obrnila. pogleda me z njenimi velikimi očmi rdečimi od joka. mislim da me ni prepoznala. saj se nisem tak spremenila ali? odmika se od mene"kdo si? pusti me!" že govori kar glasno. "jaz sem anna tvoja najboljša prijateljica" ji končno povem. po njenem izrazu na obrazu vidim da mi ne verjame. "ne vem. to nisi ti! drugačna si."
~~~~~~~~niall~~~~~~~~
ko stopim v hišo se samo sesedem na kauč. joj kako je bila lepa. in tako zmedena. zasmejim se in takrat pride liam. "li, kaj pa ti delaš tu nisi pri daniele?" ga vprašam. "eh nekam je mogla it" reče žalostno. "torej imaš čas?" "ja zakaj?" odločim se da mu bom povedal o njej. "danes sem šel ven in je ena najlepša punca prišla iz sosednjega bloka. bila je zelo lepa. in samo zastrmela se je v mene. pozdravil sem jo in ona me je nazaj in sem ji podal roko in se ji predstavil in ko se me je dotaknila sem mel metuljčke v trebuhu. joj super zdaj pa govorim kot neka zmešana najstnica! " liam se zasmeje. "no potem pa ni vedla kak ji je ime in ji je neka ženska verjetno njena mama zakričala da ji je ime anna. in potem sma se poslovila in,še vedno imam metuljčke v trebuhu" mu izblebetam. liam se spet zasmeje. res ne vieim kaj je tu smešnega. "fant moj jaz mislim da si se zaljubil" kaj?!? jaz se nesmem se zaljubit! saj nam simon ne dovoli da bi imeli punco. kaj naj naredim? predal se bom toku. ne ne mislim se ubit! tak se samo reče!
31. julij 2014
Next
01. avgust 2014
Neext
Super je
01. avgust 2014
neeeexxxttt
01. avgust 2014
hey kmalu bo next samo da se spravim pisat. :$
od 14 do 24 augusta grem v poreč in na žalost ne bom mogla pisat ker nam vzamejo telefone. sory!!
01. avgust 2014
~~~~~~~~anna~~~~~~~~
kaj se me res ne spomni? "preizkusi me?" kar naenkrat rečem. pogleda me z pogledom kaj? "nekaj me vprašaj in če bom znala sem res anna če pa ne pa me lahko ven vržeš" v potrdilo prikima. "od kdaj sva najboljši prijateljici?" čisto lahko vprašanje zato takoj odgovorim"v tretjem razredu" "to bi lahko ugibala" da ji pokažem da nisem ugibala ji povem "23.4.2006" vidi se že da mi bo začela vrjet zato ji rečem naj mi postavi še eno. "ali sma se gdaj skregale? zakaj?" aha kak lahko bprašanje! "skregale sva se samo enkrat in to zato ker je maja meninrekla da me ogovarjaš za hrbtom in sem odšla do tebe in te vprašala če je to res in ti si bila jezna ker ti nisem zaupala" pevem vse v eni sapi! janenin obraz se razsvetli in skoči mi v objem. "oh anna res si ti! tako sem te pogrešala!" objem ji vrnem. "jane jaz sem tebe tudi!"
01. avgust 2014
sory za en kratek next ampak se mi res ne da pisat in jutri že gremo domov iz morja in morem vse spakirat!
01. avgust 2014
Next
01. avgust 2014
NEXT
01. avgust 2014
neext
01. avgust 2014
Neeeeeext
02. avgust 2014
u173906
u173906
next, ful dobr pišeš