Forum
Pogledala sem na uro. ''fak no..ob sedmih je že.'', sem si rekla ter se naslonila ob bližje drevo. ''kje si?'', sem si rekla žalostno. Končno sem zagledala luči avtomobila in odprla so se vrata. Oči so se mi zasvetile in kar sama od sebe sem se pričela smehljati. Stopila sem bližje in ko je vstal iz avta sem mu skočila v objem. ''prišel si.'', sem rekla in se nasmehnila. Pokimal je in rekel:''zate vse pikica.'' Sramežljivo sem se nasmehnila in ga poljubila. Prijel me je za roko in skupaj sva stopila pod srebrno-zlate luči. Z roko v roki sva stopila na rdečo preprogo in se vzpela po stopnicah navzgor. ''to je to.'', sem si rekla in se še enkrat pogledala če z mano vse štima. Obleka na mestu, frizura se mi je zdela okej, nakit tudi v glavnem vse kul. Pogledala sem še njega in ga vprašala, kaka se mu zdim. ''cause' girl you're amazing, just the way you are.'', je posnemal Bruna Marsa. ''aj bejž no.'', sem ga odrinila in se zahihitala. ''super izgledaš.'', mi je rekel in me še enkrat poljubil. Zardela sem in počasi odprla vrata. Skupaj sva stopila v dvorano in kar ostrmela sem saj je bilo v dvorani vsaj nekaj sto dijakov iz naše šole. Niti deset sekund še nisva stala v dvorani ko je do mene prihitela Bex. ''omajgaš, popouna si.'', se mi je zadrla na uho. ''ne laži.'', sem ji odgovorila in jo objela. Jay naju je le opazoval in se sem ter tja nasmehnil. ''pridi z mano na stranišče.'', je potegnila za roko in se Jayu le nasmehnila. Pokimal nama je in stopil naprej do svojih prijateljev. Skupaj namreč hodijo na trening nogometa. ''Rebbeca, čakaj.'', sem se zadrla ko me je vlekla skozi vrata. ''no pohiti.'', se mi je zarežala. Ko sva stopili na stranišče me je vprašala:''ali hodita? Vse mi povej.'' ''ne?'', sem se zahihitala in stavim za 786249569235481463581254521378 €, da sem zardela kot paradižnik. ''sem vedela, da hodita.'', se mi je zahihitala na uho ter me objela. ''jaz bi si odrezala nogo samo, da bi me Chris vprašal, če bi hodila z njim. Danes mi je rekel, da super izgledam.'', je kriknila. Nasmehnila sem se in pripomnila, da sem zelo srečna zanjo. ''no, pridi. Let's have some fun saj je navsezadnje maturanc ane?'', je rekla in stekla pred mano ven.

~am če ti je ušeč..glasuj pa kaki komentar napiš ane (; če ti ni; mrš (:
am ja..opisvalo bi nej tko kinda moje žiulenje..sam bi si dogodke tut zmišlevala in bajdawej: če hočš slišat pravo zgodbo povej pa ti povem.
Baj Gajs :* have funn hunn :3 Gospodična Katja loves yew. :*

Njext?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. marec 2011
nexti
28. marec 2011
u39756
u39756
neeeeeeeeeeeext hunj♥
28. marec 2011
next (:
28. marec 2011
wiiuuuuuuuuuu, neexšt. ;33
28. marec 2011
u39756
u39756
kaaatja, nexti no. :3 ♥
28. marec 2011
u40749
u40749
Next. :*
29. marec 2011
u37994
u37994
next ^^
29. marec 2011
bom zaj :3
29. marec 2011
Zavzdihnila sem ter stopila za njo ven. Stekla je k Chrisu in ga objela. Zraven je stal Jay in se kremžil saj je čakal da ga objamem. ''majkemi.'', sem se zahihitala in mu stekla v objem. Cmoknil me je na lice in me potegnil do mize. Tam sva sedla, čez nekaj časa pa sta se nama pridružila še Chris in Bex. Pričeli smo klepetati, se hihitati in zafrkavati. V glavnem imeli smo se super.
Večer je dokaj hitro minil. Odplesali smo vse tiste plese, ki se jih ponavadi pleše na maturancih čeprav sva se z Jay-em ves čas motila in hihitala. Velikokrat mi je stopil na noge, jaz pa sem mu le vračala. (: Wasted kids :$ Ko je bilo maturanca konec, to je bilo približno ob dveh ponoči, sva se z Jay-em spravila ven hitreje kot vsi ostali saj se nama ni dalo drenjati v vsej tisti gneči. Spet sva se spravila pred tisto drevo, kjer sem prej stala, in se pogovarjala ter spet hihitala kot zmešana. Ljudje so se sprehajali mimo, naju gledali, se zafrkavali ali nama pomežikali. ''well idgaf.'', sem se nasmehnila. Ne bi bila rada sebična ali vzvišena vendar bi rada le rekla da je Jay na šoli na pune fejmz takda mi je večina deklet zavidalo. Well, vedno so imele one fante, se iz mene norčevale ter me zafrkavale, a zdaj je moja priložnost, da jim vrnem zato sem se vsaki po vrsti le sladko nasmehnila ali ji pomahala. Čeprav je bilo temno sem videla da so bile vse kar violične od zavisti in ljubosumja. Sram jih bilo. :Đ
29. marec 2011
NEEXTT!!
29. marec 2011
next
29. marec 2011
u42638
u42638
next
29. marec 2011
u40749
u40749
Next
29. marec 2011
u39756
u39756
next ^-^
29. marec 2011
u39401
u39401
nextii
29. marec 2011
u37994
u37994
next *o*
31. marec 2011
u39756
u39756
next no *-*
01. april 2011
u41532
u41532
neext.*-*
01. april 2011
nexttt *.* ^-^ :3
03. april 2011
neeeext!!!
05. april 2011
nextaaaaaaaaaaaaaj
06. april 2011
neext ♥_♥
06. april 2011
Jay se je le hihital mojemu obnašanju. ''daj nehaj.'', sem ga smeje odrinila. ''bebebe.'', je rekel in mi pokazal jezik. ''saj si kul ja.'', sem mu pomežiknila in ga objela. Roke je oklenil okoli mojih bokov in me dvignil v zrak. ''nehaj noo.'', sem se smejala ko zmešana. Čez nekaj trenutkov me je postavil nazaj na tla saj mu je zvonil telefon. Smeje sem si pričela popravljati obleko in frizuro. ''mhm. Ja. Aaam..ne. Mhm. Zaj. Jp, ajd.'', je bilo vse kar sem slišala. Kmalu zatem je prekinil, se obrnil k meni in me prijel za roko. Pričel se je smehljati in rekel, da bova šla k prijatelju na zabavo. Nasmehnila sem se ter pokimala. ''am...samo mamo še pokličem, 'kay?'' ''jea.'', je odgovoril in me poljubil. Iz torbice sem vzela telefon in natipkala mamino telefonsko številko. Po desetih sekundah zvonenja se je vsa zadihana javila. ''omg kaj ti pa je?'', sem jo smeje vprašala. '' ''nič nič. Tekla sem do telefona, ker sem mislila, da je kaj narobe. Saj veš...mlada še si in...'', je pričela. ''fak, vredu je.'', sem zamomljala in nadaljevala:''am...pridem enkrat popoudne domov ker grem zaj na zabavo okej?'' ''ja. Pa saj veš..ne delaj norij in...'', je spet pričela. ''omg mama vreju je.'', sem zavzdihnila, se poslovila in prekinila. ''faak, da je tečna.'', sem nejevoljno rekla, Jay pa se je le smehljal. ''adj no.'', sem dahnila in se pričela režati. Objel me je in z roko v roki sva odšla po ulici navzdol.
07. april 2011
neext :3
07. april 2011
u37905
u37905
next!!!
07. april 2011
u37994
u37994
next ;$
07. april 2011
neeeeeeeeext