Forum
Aloha

Torej jaz pišem zgodbico in sem se odločila, da jo objavim tukaj. Upam, da vam bo všeč, vesela bom vsakega komentarja, mnenja... So that's it ( sčasoma se zaplete )

Ohau, Honolulu, Zapuščeno skladišče gum

''Zakaj imate tukaj njega? John ni v nikakeršni povezavi z organizacijo!'' sem se drla na ljudi, ki so stali pred mano. V prostoru je bilo zatohlo, mračno, poleg tega pa so imeli ugrabitelju maske. ''Morda nima nič z organizacijo, je pa zato edina oseba, za katero bi naredila vse. Tudi prekinila delovanje svoje organizacije.'' Mi je odgovoril globok moški glas, enega od ugrabiteljev. Nekaj sekund po tem, da so se odprla vrata prostora v katerem smo bili. ''Five-0, odložite orožje!!!'' se je zaslišalo, temu pa so sledili stereli in eden od njih je zadel Johna naravnost v čelo. Vedela, sem da je konec z njim. ''John neee!!! Ne zapusti me, saj veš da ne bom zmogla sama. Prosim, ostani z mano...'' v rokah sem držala njegovo glavo in nisem opazila, kaj se dogala okoli mene, dokler me ni nekdo odvlekel od Johna. ''Žal mi je gospodična, nemoremo mu več pomagati.'' Stala sem na mestu in opazovala, kako so odpeljali Johna. Zakaj se je to zgodilo prav njemu. Edini osebi, ki ji zaupam. Ko je rešilni avtomobil odpeljal sem se le zrušila na tla. Nisem razumela, zakaj so zadeli njega, ne mene. Če bi zadeli mene, bi bilo vsega tako ali tako konec. Organizacija bi brez mene propadla in oni bi lahko delali, kar si želijo. Do mene je prišla ena od rešiteljev ''Pridi konec je.'' Podala mi je roko in mi pomagala vstati, jaz pa sem jo močno objela. ''Mrtev je.'' Sem ji zahipala v ramo. Že dolgo nisem jokala.Sploh pa ne drugim ljudem. ''Pridi greva v avto, da te spraviva od tod.''
15. avgust 2013
tak že veš, da mi je všeč haha
ampak ti povem še enkrat... I love it ;D
15. avgust 2013
Aww :3 hvala I love yours too
15. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg