Forum
Moje življenje je popolno!! Sem kar popularna punca na šoli. Sem Alexandra Weft. Kličejo me kar Alex. Komaj čakam danes! Skupaj staršema gremo v Los Angeles, samo da bi videli Mirando Cosgrove! (: (Brat je umrl prejšno leto v prometni nesreči ): ) Popoldne odrinemo, zdaj smo pa še vedno v Londonu.... Aaah! Js bi kar zdej šlaaa!! Bruca bomo pa mogli pustit pr starih starših
To sem jaz- Alex

Moj pes- Bruce

29. november 2011
Zdaj je čas... za odhod! Juuj! Kko se veselim! In kot bi mignil smo še na letalu Sedež imam zaven starca, ki grozno smrči! No, saj ni tako hudo samo da že enkrat pridemooo! Zaspala sem... In zbudila v bolnišnici! Rahlo sem odprla oči. Videla stroje, igle, inekcije, zdravila... Kaj se dogaja?? Ko sem si opomogla me je nekdo prišel obiskati.. Zdravnik... se mi zdi.
Zdravnik Carl:

Z- zdravnik, J-jaz
Z- Dobro jutro! Jaz sem Carl. Pozdravljena! Si v bolnišnisi L.A.!
J- J-j-jutro... (čisto omotično)
Z- Bila si v letalu...se spomniš?
J- Ja....
Z- No... Kako naj ti to vse razložim...? Imaš poškodbo možganov, ampak ni hudega... Zlomljena imaš par reber, in zelo si opraskana...
J- Kaj pa...? Oči... Mami...?
Z- Tvoja starša....
Next?
29. november 2011
Neexxtttt
29. november 2011
u19911
u19911
Next pa sporoč prosim ^^
29. november 2011
Z- ...sta mrtva... Alexandra... ni ju več.
J- K-kaj??
Sploh nisem mogla verjet! Kar v komo sem padla. Nekaj se mi je sanjalo... da nikoli več ne bom živela... ne! ni bilo to... bilo je... ne spomnim se... in se zbudim.
Z- 5 tednov si bila v komi, Alexandra! Ne me strašiti
(To v oklepajih pomen da si mislim)
J- (Vi mene ne strašit!)
Z- Nekaj bo treba ukreniti...

Zdej mam trening bom pol dokončala
29. november 2011
u19911
u19911
neext ^^
29. november 2011
V bolnišnici so me zadršali še najmanj mesec dni... Carl mi je rekel naj si sama najdem novo bivališče saj sem stara že 19 let. Kupili so mi stanovanje v L.A. za 1 teden dokler ne poiščem drugega.
To je ta hotel:

Ja, res, da je udobno in soba je fenomenalna! Ampak imam dovolj drugih stvari, ki jih moram razrešiti in nekatere moram tudi preboleti.
Hmmm... kam naj se preselim? Domov v Britanijo že ne morem! Saj nimam denarja! Ubogi Bruce! Sorodnikov tu nimam... Tudi v bližini L.A. jih ni... Ugotovila sem, da.... bom morala živeti sama.... S tem denarjem, ki ga zaslužim... ampak kako naj ga?? Imam samo... to kar mi je bolnica dala... Najti si moram službo... Za danes imam dovol. *Prižgem TV*
Novice: *V prometni nesreči je umrlo več kot 25 ljudi. Nekateri so hudo poškodovani, nekateri so pa prejeli le rahle poškodbe.*
*Prestavim kanal*
Še ene novice: *Požar je presenetil veliko stavbo v L.A., kjer je bilo 677 in več ljudi. Umrlo jih je okoli 589, ostali so hudo poškodovani.*
Vedno te novice!! In... toliko nesreč *Spet prestavim kanal*
Top 1: (Ne vem kaj je to ampak mogoče me bo spravilo v dobro voljo) *Opozarjamo vas! Še 1 teden je za prijavo! Samo še 1 teden! (1 teden za kaj?) Prijavi se vas lahko CEL svet-vendar je samo 1 zmagovalec! Prijavi se, uresniči sanje in postani ZVEZDA! In... nagrajenec dobi kar 5 milijonov dolarjev!*
(Hmm.... to se dobro sliš... (; ) Mogoče je zdaj pravi čas, da uresničim sanje... Saj se ne morem osramotiti in še dobro bi bilo...
Next?
29. november 2011
Neeext!
29. november 2011
neksti
29. november 2011
Danes sem sanjala:

Oh, kaj vse bi dala, da...
TK TK TK TK TK TK...! (Spet ta ura!) Saj res!! Navila sem jo, da bi se šla prijavit. Kot bi mignil sem bila že pred hotelom.
Tako sem se oblekla:
https://1.bp.blogspot.com/-7pFTbNqINA0/TWj4z3HHXaI/AAAAAAAAAMg/7LNUPcK14Y0/s1600/Alexis-Jordan-01-450x675.jpg
In odhitela ven...do.. pač te stavbe
G- gospod za recepcijo, J-jaz
J- Dan!
G- Pozdravljena! Kako ti lahko pomagam? Se želiš prijaviti?
J- Ammm... ja.. kako pa to izgleda?
G- Samo izpolni ta obrazec in se podpiši. Pa še tel. št. napiši, prosim, hvala.
(Madonca je hitro govoril... Verjetno se je napiflal...)
J- Ekola
G- Super! Lepo se imej, vaje so v torek ob 18:00
J- Dijo!
G- Nasvidenje!
Spet... kot bi mignil je bil torek. Kam mi čas tako hitro beži??
Prišla sem do te stavbe, kjer so bile vaje... Verjetno sem... Ja, malo sem zamudila!
Next?
29. november 2011

Aaah! Ni prijel! Bom probala zdej:
29. november 2011
next
30. november 2011
neksti
03. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg