Forum
Pč to je moja prva zgodba in je u angleščin kr se lepš sliš xDDD Pa slikce ud oseb bom sprot limala ;DD

I was standing on the edge of the skyscraper and looking down. My tears were dropping all over the cars under me. I was so confused I did not even know my name. Under the skyscraper the police was waiting for me to calm down, but I did not. The people down were screaming: ”Don’t jump!!”… “You will die”… I did not care if I will die…My heart was broken and I just wanted to kill my self…So there he was standing down…He was the reason I wanted to kill my self. When I saw him I made another step closer to the edge. I screamed to him: “You will be sorry!!!”…and than I jumped…
My story began with a perfectly innocent day when I met him….

Bote bral???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. februar 2011

mee before he broke my heart
06. februar 2011

him...
06. februar 2011
next
06. februar 2011
next
06. februar 2011
ok em bom zej po slovensk naprej pisala...;D

Popoudne sem se sprehajala po mestu...ko pa mi je kar naenkrat en moški iztrgal torbo iz rok in ušel..tekla sem za njim in ga zbila na tla..uzela sem mu torbo..on pa se je pobral in zbežal..med tekom je odrinil "njega" na cesto..Kmalu bi ga povozil avto..vendar sem kakor hitro stekla in ga odrinila na pločnik..padel je name in takrat se je čas ustavil...Biu je tako popouen tako lep..In takrat me je poljubil...Imel je najlepše in najmehkejše ustnice zato so bili njegovi poljubi še popounejši..Čeprav nisem vedela kdo je in kako mu je ime sem ga poljubila nazaj..Pobrala sva se iz tal.."Greva u park?"me je uprašal. "Seveda."sem odgovorila. V parku sem izvedela, da mu je ime Luka in da obiskuje našo šolo..(on je u 9. klasu js u 8.)..Vprašal me je če bi hodila z njim..in jas osuplo: "Ja"..

Naslednji dan u šoli sva se držala za roke, se poljubljala in bila neločljiva...
06. februar 2011
next??
06. februar 2011
next
06. februar 2011
nextiii plizzz
Naj Naj Najj storyyy 4-Everr
06. februar 2011
huala pa sorry kr nism mogla prej..zdej nadaljujem ;D
13. februar 2011
Z nasmehom na obrazu sem prišla domov. Zunaj je sijalo sonce in nebi se mogla počutiti bolje. Odšla sem ven...Tam je biu Tim..sošolec s katerim skoraj usako popoldne igrava košarko. Seveda me je kakor me usak dan pričakal z nasmehom.."O Alex (Alexandra)" me je pozdravil."Hay Tim" sem odzdravila. Pogledal me je s tistimi toplimi rjavimi očmi...in še predenj je karkoli rekel sem mu iz rok iztrgala žogo in jo gladko vrgla na koš..seveda sem zadela ;DD "Opa Alex od kdaj pa tako gladko ciljaš??".."Odkar imam tako dobrega učitelja"..Zasmejal se je in me dvignil in z menoj u rokah tekel po igrišču..Postavil me je na tla in se mi približal...next???

tim
13. februar 2011
Next ^.^
13. februar 2011
nextt☻
13. februar 2011
Z njegovimi nežnimi usti me je poljubil..Od začudenosti sem skoraj omedlela..Nakar je roka kar sama od sebe avtomatsko udarila Tima po licu. A..a..je jecljal Tim..oprosti je komaj izdahnil in me pogledal v oči. Vem da imaš fanta vendar..ni tako popouen...Še predenj je nadaljeval sem začela: Poglej Tim..oprosti vendar moje srce je že oddano in ne bom si premislila..spet je začel: ampak...ampak.."Tim..oprosti"mi je še uspelo reči..predenj se je obrnil in odšel neznano kam..Z žalostnim izrazom na obrazu sem se odpravila domov..Na poti sem srečala Luka..s svojim perfektnim nasmehom in svojimi čudovitimi očmi je moje ustnice prisilil v nasmeh..Z zdaj nasmejanim in naivnim izrazom na obrazu sem odšla z njim v park..Poljubljala sva se vse dokler se ni stemnilo..Prišla sva do moje hiše in na mizi sem opazila listek: DRAGA ALEX S TVOJIM OČETOM SVA SE ODLOČILA ZA ODDIH IN ZATO SVA ODŠLA NA FIJI..LP VIDIMO SE ČE MESEC ALI 2..< 333
Luka sem povabila v sobo in začel me je slačiti....next???
13. februar 2011
Next ^.^ ful lepo
13. februar 2011
next
14. februar 2011
sory kr nism prej pisala bom zdej med pučitncam več
21. februar 2011
Začel me je slačiti in poljublati..vendar zame je bilo še prehitro, zato sem se umaknila. Zapela sem si gumbe na srajci in mu rekla da je še prehitro. Jezno je zaloputnil z vrati.."Luka..oprosti"sem začela..Rekel je: "Ne..oprosti meni.."Objela sem ga in ga poljubila..in potem je odšel. Ulegla sem se na posteljo..prižgala ipod in začela razmišljati.."Kaj je Tim mislil s tem, da ni popouen?".."Mogoče pa je samo lubosumen".."NE, Tim vedno govori resnico..",med razmišljanjem sem zaspala. Sanjala sem o Lukatu..biu je tako popouen ...Sanjala sem o tem kako se poljublava na pečini..in o tem kako perfekno je življenje z njim..in kako me je hotel poljubiti.."DRIN DRIN!!!"..damn!! Kretenska budilka sem se zadrla in jo zagnala v steno. Bila je sobota in sonce je sijalo skozi moje okno. Vstala sem in se preoblekla..odšla sem vn špilat basket in tam je biu Tim..Nasmejal se je in rekel: O Alex.."Hay Tim"sem odgovorila.Celo dopoldne sva igrala basket..potem pa je mimo prišel Luka. Stekla sem mu v objem in ga poljubila..Poslovila sem se od Tima in odšla z Lukatom v park. Skupaj sva ležala v travi in se poljubljala dokler ni mimo prišla Lukova biuša...
21. februar 2011
next?
21. februar 2011
next☻
22. februar 2011
vidm d tu nuben ne bere ztu plisssss admin zbriš to temo
02. marec 2011
u35768
u35768
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeee zbrisattttttttttttttttttt !
Nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !
02. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg