Forum
u111234
u111234
Hej!
Vem,kaj si mislite - ''Spet ena zgodba o 1D,fail'' Poglejte - Ni. Pač jaz bom pisala,ampak mogoče je pa tole glih za vas. Uživajte!
*************************************************************************************************************************
Živijo!
Sem Loriette,ampak vsi me kličejo Lori. Stara sem 17 let in sovražim One Direction. Le kako lahko toliko najstnic nori za njimi? Ha? Verjetno so se morale nekam zaleteti ko so bile majhne. Zato se ne trudim,da bi jih oboževala. Še posebej sovraživ tistega Harrya! Vedno se smeje kot en škrat. Oh,zdaj opisujem Harrya in 1D sebe pa popolnoma izločujem. Oh. No,hodim na pevsko akademijo v Londonu. Vsak dan imam polno časa da se sprehajam,ko pa sem opravila že vse izpite. Skrbi me samo to,da se bom morala preseliti v internat zraven šole. Raje umrem! Živim v lepi hiši z bazenom,igram kitaro in še vedno nimam izpita. Imam BFF Alicio,ki živi z mano v hiši v Londonu.
***************************************************************************************************************************

****************************************************************************************************************************
Hodiva na isto šolo in rade slikava s fotoaparatom. Prijateljice sva že od vrtca,ko sva skupaj hodile k baletu.
*****************************************************************************************************************************
Začetek:
''Al! Zbudi see!'' zakričim na Alicio '' What's hapening potato?'' '' Šolo zamujava!'' ''Kaj?!'' '' Ljubica,kar pohiti! Greva! Izvoli,tole obleci!

Hitro sva stekle v šolo. Alicia je malo hitrejša od mene,zato pa ji je torba padla na tla vsakih 40 sekund. Zato sva bili precej izenačeni v hitrosti. V razred sva pritekli na sredini 1. ure. '' Alicia Short - Že spet zamujaš! Loriette - Od tebe tega nisem pričakovala,ampak imaš tako ali tako že opravljene vse izpite,tako,da lahko greš. '' Ja,gospa Gladdis.'' Stekla sem ven in se z taxijem odpeljala do najine sanjske hiše.
[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRkeI13e3lroDPsVp_fiVDeFBxx-gutQlMx2dWFYPcRIyF1l1bxaw[/img]

Stekla sem v svojo sobo. ''Aaah,ljubi mir.'' Šla sem na svoj laptop in na Trumbl. Naložila sem slikco mene ki svojim prijateljem pošiljam poljub. Nato sem na twitter napisala: ''Life is easy.All you do is reimburse you.'' Šla sem kuhat kosilo in skuhala prijetno jed,nato kot sladico še palačinke z Nuttelo. Takrat,ko sem končala z dekoracijo mize je pozvonilo. Bila je Alicia. '' Lori! Opravila sem izpit za pevce! Dobila sem 5!'' Bila sem tako vesela,da je bilo že malo hudo. Pojedle sva kosilo in odšle nakupovat. Konec šole za celo življenje. Zaenkrat bova samo snemali posnetke in jih dajali na youtube. Naju bo že kdo odkril. Med nakupovanjem sva se zelo zabavali, Ampak ko sva iskali hlače na tistih visokih obešalnikih sva zagledali čuden prizor. Pod obešalniki so se skrivali 1D! Pogledali so naju z takimi očmi,ki ti govorijo: '' Ne izdaj nas! Ne izdaj nas!'' Midve sva 1D naravnost sovražili. Ampak,kaj naj narediva zdaj? Tedaj se je oglasil Harry: '' Ali n-nam bosta pomagali? Ž-ž-že tri ure smo tukaj,ker nas je lovila ena pre nora oboževalka. Hitro sva se nekaj domilili in povedali sva jim načrt. Midve sva stekle na drugi konec trgovine in zakričale: ''Miiiš!,miiiiiš!'' Vsi so pritekli k nama. 1D so hitro stekli ven v avto midve pa sva samo rekli: ''Ah,šla je.'' Nato sva odšli domov.

Vam je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. november 2012
u76047
u76047
Neeeeeextaj pikuš moj :*
04. november 2012
next
04. november 2012
next
04. november 2012
next
05. november 2012
u65741
u65741
next
05. november 2012
u111234
u111234
Next za mojega pikkuša ●cнυρα cнυρѕ●!
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Alicia:

Poskušali sva se zbrati po vsem stresu. Spekle sva palačinke in se zamislile. Dolgo časa je bila tišina,nato je spregovorila Lori. ''Kaj praviš,da greva malo v trgovski center? Fajno bi se sprostile!'' ''Nič nimam proti.'' Hitro sva se uredili in odšli. Vsaka je po nakupovanju imela vsaj 15 vrečk. Doma sva hitro raz-pakirale in pojedle večerjo.Lori je šla igrati kitaro. Nato je zazvonilo. Z Lori sva šle odpret. Tam pa so stali fantje iz 1D!

Lori:

Namrdnila sem se.Ravno sem vadila!S kitaro v red sem šla k vratom.Tam so bili One Direction! Sovraživa One Direction. Phh,fuj! Na hitro sem rekla: ''Kaj hočete?!'' Al je ponovila za mano ''Ja,kaj hočete'' Nato se je ves rdeč oglasil Harry '' Hmm,Amm....'' ''Ja?'' Sem rekla '' No,pač ko smo zbežali smo bili vsi navdušeni nad vama,zato smo poiskali naslov. Ugotovili smo,da ste v bistvu naše sosede. Tamle živimo.'' Pokazal nam je hišo,ki je bila čisto nasproti najine hiše. Če bi se fantje malo stegnili bi videli v kopalnico! Najina hiša je namreč steklena (čeprav je na sliki bolj lesena) in kopalnica je čisto na dnu. '' Nas malo spustite naprej? '' Strinjali sva se in odšli so v hišo. Ko je mimo mene prišel Niall sem malo zardela (in on tudi). Nasmehnil se mi je in mi rekel: ''Ali igraš kitaro?'' Reče čisto navdušeno. ''Itak. Končala sem vse šole v kitari.'' Niall pa reče: '' Jaz tudi igram kitaro.
05. november 2012
u65741
u65741
next
05. november 2012
u76047
u76047
Neeeeeeeexttt!!
pa hvala za next :**
05. november 2012
next
05. november 2012
awwwwwwww pa next!!!!!
06. november 2012
neeeeeeeeext!!!!!!!!
http://www.igre123.com/forum/tema/it-s-gotta-be-you-1d-(ff)/44793/
bi kdo bral?? sorry ker oglašujem
07. november 2012
eeeeeeeeeext
07. november 2012
eeeeeeeeeext
07. november 2012
u107790
u107790
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralkaaa
07. november 2012
u111234
u111234
Next za vse nove bralce/bralke!
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Lori:
To je bil nov val vročice. Šla sva noter k ostalim. Videla sem Alo,ki je kuhala špagete - Z Zaynom. Očitno sta se zelo dobro ujela. Kakorkoli,ko sta nam postregla smo vsi samo mljaskali hrano. Liamu smo morali posebej za juho prinesti vilice,ker so po njegovo žlice strogo prepovedane. Za sladico so bile palačinke. '' Zayn,čudno,da niso zažgane...'' Takoj pripomni Niall. Jaz se zasmejim. Potem se začnejo smejati tudi drugi. Ko smo pojedli smo se šli flašo resnice. Prva sem vrtela jaz. Pokazala je na Zayna.'' Izziv.'' Reče on.'' O shit. Vedel si,kaj bom vprašala. No,naj pomislim.....Poljubi Alicio.'' On se obrne k Alicii in se spogledala. Pogled je govoril: '' Ni govora! '' Ampak, to je izziv! '' Al in Zayn sta se spogledala: WTF? Nato sta se poljubila. Božansko. ko smo začeli s ''Awwww'' in ''Oppa!'' sta svoje mandlje odlepila drug od drugega.'' Grrrr!'' Reče Zayn in zavrti flašo. Pokaže name. '' Izziv.'' Rečem jaz. '' Nimam idej....Takoj bi potreboval nekaj...'' Nato se spogledava z Niallom. Spet zardiva. Nato se verjetno v Zaynovi glavi naredi BINGO in dobi idejo. Nato se nama hudomušno nasmehne. '' Poljubita se z Niallom!'' Niall me je pogledal. Nato sva bila čisto, čisto blizu. Poljubila sva se. Ta njegov nasmeh,ustnice....O shit! Moj jezik se je zataknil med njegov zobni aparat.! Začela sem ga vleči ven. Vsi so morali pomagati. Ko smo ga končno dobila vem so se vsi začeli smejat. Za naju z Niallom pa je bilo to grozno. Vsaj zame. Niall se je smejal. '' Kreten,a kar tako se mi boš smejal?! Da te ni sram?!'' Zbežala sem v svojo sobo in zaklenila vrata. Večje sramote pa še ne!

Nato je na mojih vratih potrkalo. Odklenila sem vrata in v sobo je pokukala bežna kodrasta glavica. Harry! ''Hej!'' Me je pozdravil. '' Ojla.'' Sem rekla jaz. Na obrazu sem imela razmazano maskaro. '' No, ne sekiraj se zaradi operacije Zobni aparat. Nič ni hudega.'' '' Ampak osramotila sem se pred najbolj lepemu fantu na svetu!'' '' Mi zaupaš,kdo je to?'' Pogledala sem ga in rekla: '' Niall.'' Harry je zardel,stresel svoje kodre in rekel: ''Ehm...M-o-oram i-i-t. Č-č-čav...''
Kaj?
Next?
Slikce:
Alicia:

Lori:

08. november 2012
u65741
u65741
next
08. november 2012
neeeeeext!!
08. november 2012
next!!!!!!!
08. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeext
08. november 2012
u107790
u107790
neeeeeeeeeeeeeeeext
08. november 2012
u80842
u80842
ful dobro pišeš,ušeč mi je
+nova bralka
Neeeeeeeeeext
08. november 2012
ful dobr!!!!!!<3 <3
08. november 2012
u112106
u112106
next
08. november 2012
u76047
u76047
Neeeeeeeeexxtt pikuuš moj :**
08. november 2012
next
08. november 2012
u111234
u111234
Hvala vam za vso podporo!
Po njegovem reagiranju sem se malo zmedla, ampak ostala trezna. Stresla sem s svojo veliko bučo. Takrat se je prikazal v sobi Louis. '' Lori,Niallu je zelo žal...Veš...'' Rekla sem mu: '' Briga me!'' On je od šoka samo izustil: '' Ehm, prišel bo v tvojo sobo. '' Jaz sem bila tiho - OMG! Tekla sem do vrat in jih zaklenila - Uf! Potrkalo je. Potrkalo je bolj močno. Potem pa je utihnilo. šla sem do vrat in jih odleklina in odprla. Tam je stal Niall,ves rdeč. '' H-h-hej'' Je uspel izustiti,''Hej.....'' Sem rekla tudi jaz. '' No,oprosti zaradi tiste nerodnosti z zobnim aparatom,he he. Si jokala?'' Hitro se obrnem in obrišem svoj mejkap(razmazan). Potem se obrnem k Niallu. '' Malo pa. '' '' Ni frke. '' '' Hvala Niall.'' '' I'm hungry!A greva kam jest?'' Jaz sem bila šokirana. '' Ja,lahko! '' '' Mislim,kot na zmenek...'' Seveda sem bila presenečena! Hitro sem stekla k Alicii in Niallu rekla: '' Okej. ''

Mau krajši. Nextam mal poznej.
09. november 2012
u107790
u107790
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. november 2012
u76047
u76047
Neeeeeeeeeeexxt!!
09. november 2012
next