Forum
u172503
u172503
Ok pisala bom zgodbico,ki jo sestavljava skupaj z sestro,sicer pa je zgodba neresnična
Sem Alexis in stara sem 14 let.Imam sestro Janet,ki je stara 15 let.Od mene je starejša samo nekaj mesecev,tako da sva v istem razredu,9.b.Imam pa še mlajšega bratca Christiana,ki je star 7 let in hodi v 2.razred.
Meni je všeč en fant iz našega razreda,Theodor,star je 15 let.Ampak jaz že imam fanta.Ime mu je Max in star je 17.Naš sosed je.Ampak Max mi je zelo všeč,ne razumem pa kaj me privlači na Theodoru.Drugače pa me veseli petje.
Janet nima fanta.Zato je zelo ljubosumna name.Pravi da v našem razredu ni noben lep.Rada ima petje in živali.Včasih zna biti strašno tečna.
Christian pa se zanima za avtomobilčke(igračke) in živali.
------------------------------------------------------------------------------------------
Bila je sreda.Zbudila sem se ob 7.00 in odšla v kopalnico.In tam zagledam Janet.Ni me spustila noter zato sem šla v kopalnico v spodnjem nadstropju.Naša hiša je ogromna in čudovita z veliko kopalnicami in drugimi prostori.Stuširala sem se,se naličila in odšla na zajtrk.Nato sem se preoblekla in pripravila za šolo.Janet ima sobo v istem nadstropju kot jaz,samo po hodniku naprej.Slišala sem da se joče.Šla sem v njeno sobo in jo zagledala na tleh.Vprašala sem jo kaj je narobe in je rekla,da je verjetno noseča.Ni dobila menstruacije,slabo ji je...Rekla sem ji da bova po šoli kupile test nosečnosti.
Odšle sva na avtobus in v šolo.V šoli se mi je zgodilo nekaj groznega.Na šolsko dvorišče je do mene prišel en fant.Smrdel je po mamilih.Rekel je,da mu je ime Roxy in star je 19.Vprašala sem ga zakaj je prišel do mene.
J-jaz
R-roxy
J-zakaj si prišel do mene?
R-nekaj ti moram povedat
J-kaj pa?
R-povej tvoji sestri,da če je noseča si je sama kriva in da ne bom prevzel odgovornosti
Zdaj pa res nisem ničesar razumela...
....................................................................................................
Jaz:

Janet:

Christian:

Theodor:

Max:

Roxy:

u173833
max pa roxy sta ista človeka ampak next
03. avgust 2014
u172503
u172503
ubistvu so max,roxy in christian isti ljudje ampak v zgodbici so različni