Forum
Heii, jaz sem Leja in stara sm 16 let.

Starša sta mi umrla v prometni nesreči, vendar mi ob strani vedno stoji moja bff Laurene.

Imam tudi fanta Tadeja.

Zjutraj me je kot vsak dan prebudila budilka. Oblekla sm se, si uredila frizuro in si umila zobe. Ko sem prišla ven me je pred hišo pričakala Laurene. Povedala mi je, da je med potjo videla obešen oglas, da lahko postaneš naj pevka slovenije. Rekla mi je, da se morm prjavit ker obožujem petje. Potem sma odšli v šolo. Po šoli sem poklicala in se prijavila na tekmovanje. Povedali so mi, da je predizbor 7.5.2012 in, da se začne ob 08.00. Ugotovila sem da je takrat sobota in, da so do takrat še 3-je meseci in umes tudi moj r.d.

nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. junij 2012
nextt
11. junij 2012
tnx za next še 1x next
11. junij 2012
nextt
11. junij 2012
tnx za next next pride mal kasnej
11. junij 2012
Potem sem odšla na rč. Tam je biu tudi Tadej. Rekel je da bo prišeu h men. Čez 30 min je že biu tu. Zaklenla sma se u sobo in se pogovarjala.
j-jšt t-tadej
j:grema kam?
t: kam le?
j: na bazen al pa nekam
t: če mi bo mami dovolila.
j: ja pol jo pa poklič
t: ok
Pisala bom sam ka je on govoriu.
Heii mami.........................ka lahk grema z Lejo na bazen..................Ok sej pridem domou po kopalke
11. junij 2012
se upravičujem za kratek next ampak more ati neki na računalniku nardit
11. junij 2012
next
11. junij 2012
..........Nato je končal. Uzela sm si te kopalke:

S sabo sm uzela tut 50 eur, ker bom potem še šla u šoping, da si kupim obleko ker imam čez 4 dni rd in bi rada bila lepo oblečena. Tadej si je uzeu te kopalke:

Ko sma prišla tja je tam bila tudi moja prijateljica Katarina.

Z njo sma šle na topogan. Tadej se je večino časa sončil. Potem se je Tadej sprehajal ob vodi in z Kati(katarino) potisnile notr. Začel se je smejati. Šli smo v bazen za majhne kjer sem čas preživela s Tadejem saj je Kati mogla it. s Tadejem sma si kasneje šla kupit sladoled. Bil je odličen. Potem pa sem tam srečala... saj 3x next
11. junij 2012
next next
11. junij 2012
u85639
u85639
next pa ne dajej več mojih slik
12. junij 2012
next
12. junij 2012
next
12. junij 2012
Sandy, mojo največjo sovražnico, ki mi hoče >>ukradit
12. junij 2012
next pa tista ti hoce ukradit fanta
12. junij 2012
Tadeja. Spet se je začela važit.

Sandy:

J-js s-sandy
s: o lej kdo je tu. A si mi prišla tadeja predat?
j: ne nikol. tadej je sam moj in to bo tud ostau
s: slej ko prej bo moj
j: ne dam ti ga pa če se na glavo postaviš.
s: to bomo še vidl!
j: pa resno mislim ne umešavi se u najo s Tadejem.
s: jajaja
j: pa resno mislim
Nato sma s Tadejem odšla. Ko sma pojedla sladoled sma se šla sončit. Sončla sma se eno uro. Potem pa sem odšla v bazen. Čez 5 min je tja prišel Tadej in mi povedal, da mora it domou. Šla sma se praublečit. Ko sma prišla do mojga doma me je poljubil nato pa odšel.

Šele ko sem vstopila sem se spounila doa morm it u šoping. Kupla sm si to oblekco:

Ko sem prišla nazaj domou sm ugotovila da sm sama doma. Šla sm na fb. Tam je biu prjavlen.....
12. junij 2012
tam prva beseda je Sandy se upravičujem
12. junij 2012
neki sm zasrala tist je čist prau
12. junij 2012
neext
12. junij 2012
next
13. junij 2012
next
13. junij 2012
a moja teta Irena.

Zelo rada si piše vendar na srečo ni videla da sem jaz prijavlena. Zato sm se hitr odjavla. Potem sem odšla spat. Ko sm se zjutraj zbudila je bila ura 00.00 in zbudil me je telefonski klic. Bila je Lau(laurene)
j-js l-lau
j: o heii
l: heii pikica:*
j: ka me tko pozn ponoč kličeš
l: ka lahk dans zjutri pride moj bratec Lan h teb kr gremo mi na rojstn dan od mamicine bff Tine.

Lan:

Tina:

j: ja veš da lahk
l: ko če bi šou zraun na rd bi nas sam skrbel za njega.
j: sej nič hudga
l: ok
j: ob kulkih pa pride?
l: lahk že ob 06.00?
j: ok sej me ne moti.
l: ok najlepša hvala
j: en nzk
l: čau
j: čau
Potem sem zaspala. Ko sem se zjutraj zbudila sm si oblekla to:

Nato je nekdo pozvonil. Bil je Lan. Ko je vstopil je rekel da je lačn. Pripraula sm mu sendviče. Na mizi me je čakalo pismo. Le od koga bi lahko bilo??? Bilo je od............
13. junij 2012
next:*
13. junij 2012
next
13. junij 2012
next
13. junij 2012
še mal mnenja u zgodbici pliss
13. junij 2012
nextt
13. junij 2012
ful dora