Forum
Zgodba se dogaja v Ameriki.Gre se o dekletu po imenu Catty.Ljubi fanta katerega ne bi smela ljubiti niti v sanjah,kaj šele v rl.Ko se poletne romanca sprevrže v nekaj več se v Catty-inem življaenju pojavi nekdo,ki ga ljubi bolj kot "prepovedanega"fanta.Ko to pride do tega da Leo(prepovedani fant)to izve postane prava pošast,iz romantične komedije nastane grozljivka.Catty pa čaka še ena pomembna odločitev v življenju.Koga ljubi in koga ne.

Hey sem Catty stara sem 16let,z starši živim v Ameriki že lep čas,in ljubim nekoga,ki ga ne bi smela.Spoznala sma se na morju in od takrat ga ne morem izbiti iz glave.Kar preveč je šikan.
Ko le strši ne bi bili tako zelooo "zategjeni" in mi že 1x nehali težiti z vsemi pravili.Nikoli ne bom morala zares odrasti,in ko bom že 70-deset letna devica bo več kot le prepozno.Nikoli nebom smela biti odrasla.Ves čas bom zaprta med 4-mi stenami in nebom mogla uživati življenja.Groza!!!Sedaj ko je poletje moram biti doma najkasneje ob 10-ih,takrat pa se začnejo pravi žuri.Ko bi le lahko šla na bazen in se vsaj malo zabavala.Oh god pa zakaj ravno jaz?!!
Stara sem dovolj,pa še se niti 1x nisem morala pošteno zabavati.Krivica.
24. junij 2013
u141713
u141713
next
24. junij 2013
Nenadoma mi je zazvoniv telefon.
Leo Živjo miška moja
Jaz Saj veš da me ne smeš klicati
Leo PRidi na bazen prosim,prosim....
Jaz Kako bi ti lahko rekla ne?Pridem dobiva se pred gimnazijo(kot naročeno v sobo vdre sestra dvojčica Kate)
Leo Ljubim te
Jaz Jaz pa tebe baj!
Odložila sem telefon in začelo se je psihološko mučenje s Kate.
Kate Kdo je bil?!Povej!!!Takoj!!!
Jaz Nihče mislim...kaj te pa briga?
Kate Greš z mano na bazen?
Jaz če že vprašaš grem ja.Ampak mimo naše šole.
Kate Ok zrihti se pa hitro prosim.

Vzela sem svoj nahrbtnik notri zmetala kopalke ter kremo za sončenje ter šla.Pred gimnazijo je čakal moj frajer na belem konju.Stekla sem mu v objem.Vse skupaj pa je pokvarila sestra.
Kate No no no golobčka nehajta.Gremo.
Jaz Ok.
Pograbila sem Lea za roko in ga povlekla.Na bazenu je bilo še kar zabavno in raomantično...
24. junij 2013
rabim 2 nexta
24. junij 2013
u141713
u141713
next
24. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg