Forum
u109808
u109808
EVO NOVA ZGODBICA!!!rajš ne štejem kera,......am pr tile zgodbici bom nexte bolj redko prlepla sam bodo dolgi,...p. p. : berte še mojo drugo zgodbico When nothing goes fight go left
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
I.
Končno uresničitev mojih dolgoletnih sanj. Potovanja in to z mojo najboljšo prijateljico Sofijo. Potovanja najprej po vsej Evropi, potem pa še po ostalih kontinentih. Super bo. Raziskali bova praktično vsak kotiček sveta.
Prva destinacija: Francija, natančneje eno izmed mojih sanjskih mest, Pariz. Ko končno le stopiva na francoska tla, si enostavno ne morem pomagati, razprem roke in na vsa pljuča zakričim: "Hello Pariz! We are here!" nekaj mimoidočih me čudno pogleda, Sofija pa zdraven mene umira od smeha:"Sara, ljubica. Vredu je. Veš, poznam super gospoda, ki ti lahko pomaga." Zdaj še mene popade smeh. "Pa še zelo seksi je. Prepričana sem, da bo poskrbel za vse tvoje potrebe." zaključi Sofija, sama pa umiram od smeha. Končno si le poiščeva taxi ter se odpeljeva proti hotelu. Pred hotelom nama vrata odpre neverjetno simpatičen mladenič, sodeč po uniformi, zaposlen v hotelu. Sofija se takoj odpravi v akcijo, sama pa se samo nasmehnem ter odidem proti recepciji. V trenutku, ko stopim v avlo hotela vame butne gruča ponorelih-dobesedno ponorelih najstnic. Ko se končno rešim me dohiti Sofija, rdečih lic ter z nasmehom do ušes: "A si vredu? Videla sem kako so te napadle. Gotovo so mislile, da si Jennifer Lopez" se smeji kot usekana.
"Pa saj niso mene napadle." se nasmehnem "Samo mimo so šle ravno, ko sem prišla noter." Ozrem se proti gruči, ki zdaj stojijo v krogu in ena bolj cepata od druge: "Koga pa sploh so napadle?" Slišim Sofijo kako prhne: "Po pravici povedano me ne briga, glavno, da imam tole..." vprašajuče jo pogledam, ona pa mi že maha pred nosom z nekim robčkom, na katerem opazim neko številko. Zasmejim se: "A je podlegel tvojim čarom a?" Še ona se začne smejati ter pripovedovati o tem kako je bilo. Končno tudi sama pozabim na vprašanje koga so najstnice oblegale in z veseljem prisluhnem njeni pripovedi.
Na recepciji vprašam za dvoposteljno sobo, Sofija pa me zgroženo prekine: "Kakšno sobo?! Prvič si v Parizu in na začetku najine avanture si bova malo več privoščili." me skoraj nadere, potem pa se obrne k receptorju:"Vzeli bova kraljevi apartma." Začudeno jo gledam kako plača, vzame ključ ter se odpravi. Predrami me šele receptor, ki me zaskrbljeno gleda in sprašuje, ali potrebujem še kaj. Prijazno se mu nasmehnem, zahvalim ter stečem za Sofijo. Ko jo le dohitim čeblja nekaj o tem, da sva imeli veliko srečo, da sva ga dobili, saj je predsedniški že zaseden. "Receptor se nama v imenu hotela že vnaprej opravičuje za morebiten hrup iz predsedniškega apartmaja, saj je baje zdraven najinega v njem pa je baje neka fantovska skupina." hiti pripovedovati, sama pa se ji samo smejim. Začudeno me pogleda:"Ja, kaj se pa ti smeješ?"
"Oprosti, nevem." odvrnem. In se začnem še bolj smejati. Polna sem adrenalina, ima me, da bi pela, plesala, skakala do stropa, se smejala in sploh delala neumnosti.
Ko končno le prideva do vrat najinega apartmaja se objameva, potem pa Sofija svečano odklene. Na stežaj odpre vrata, sama pa imam občutek, da dobesedno zgubljavam tla pod nogami. Vse je prekrito z zlatom, vsaka ima svojo sobo, ki je za dol past!! pa ogromen balkon z razgledom na Pariz in uni stopl znan stvari vržem po tleh in stečem pogledat. Ob čudovitem razgledu obnemim. Sofija pa medtem teka iz ene spalnice v drugo ter se odloča, katero si bo prisvojila. Mene ne briga v kateri sem, glavno da ima posteljo. Pa kopanlico. Opazujem Pariško življenje, ko se zasliši glasna glasba. Pogledam od kod prihaja. Zgleda, da ima predsedniški apartma balkon zdraven našega, saj glasba prihaja od tam, poleg tega pa se sliši tudi moški smeh oz. več moških glasov. "To bo Sofija vesela" pomislim. S Sofijo sva najboljši prijateljici že od vrtca. A sva si različni kot dan in nič. Sofijo najbolj zanimajo fantje. Imela jih je že kar nekaj, s katerimi je šla tudi do konca. Rada zelo dolgo spi in cele noči bi samo žurala. Je visoka, suha blondinka z neverjetnimi modrimi očmi. Zato ni čudno, da jo imajo fanti tako radi. Sama sem njeno popolno nasprotje. Rjavolaska z rjavimi očmi, 165cm, rada včasih zažuram ampak ne pretiravam, za razliko od Sofije sem bolj jutranji človek, včasih rada vstanem še pred sončnim vzhodom, si skuham kavo ter nato opazujem prebujanje te velike žareče krogle.
Fantje me zanimajo, saj nisem lejzbika ampak puščam času čas, ko bo bo. Zato tudi še nisem imela fanta, poslednično še nisem doživela ne prvič, kaj šele prvega (pravega) poljuba. Sofija me vedno poskuša spraviti skupaj s kakšnim fantom, a na koncu ona konča v njegovi postelji. Čeprav ne delujem, sem precej trmasta, znam se postaviti zase ter misliti s svojo glavo.
"TA BO MOJA!" nenadni Sofijin krik me preplaši in hitro stečem noter pogledati, kaj se dogaja. Najdem Sofijo, poskakajočo na postelji: "Končno sem se odločila. Ta soba je moja, pa če ti je prav ali ne" reče in mi pokaže jezik. Nasmehnem se:"Prav, meni je čisto vseeno." Obrnem se, poberem svoje stvari ter se odpravim v svojo sobo. Ko odprem vrata spet obnemim. Modra in zlata soba, z ogromno posteljo, kavčem, televizorjem, kopalnico in še bi lahko naštevala. Kot bi bila narejena samo zame. z nasmehom stopim k postelji, odložim stvari, takrat pa za seboj zaslišim nečloveški bojni krik: "NAPAD!" preden se utegnem obrniti me dvoje rok zagrabi in skupaj priletimo na posteljo. Kmalu se zasliši Sofijin prepoznavni smeh: "Pa sem te! 1:0 zame!" še sama se začnem smejati, ter požgačkam Sofijo. Zelo je žgečkljiva in začne kar skakati po postelji. Ko se končno umiriva obleživa na postelji, Sofija na hrbtu, jaz pa z glavo na njenem trebuhu. "Kaj bova počeli?" vprašam. Sofija poznavalsko odvrne: "No, ura je skoraj 18:00. Tako, da se lahko počasi začneva odpravljati za v disko!" Na koncu mi pomežikne, sama pa jo začudeno pogledam:"Disko? Kakšen disko?" Ob mojem vprašanju zavije z očmi: "Ahh daj no! Najine prve noči v Parizu ne moreva prespati, sploh pa se mi zdi, da nama sosedi nebi pustili" reče in pomigne proti steni, proti predsedniškemu apartmaju, kjer se še vedno sliši glasna glasba in smeh. Nasmehnem se ji: "Prav imaš." Sofija zaploska in sunkovito vstane, da me kar vrže nazaj na posteljo: "Prva za v kopalnico!" zakriči in že je ni več. vstanem in kot bebec gledam za njo. Kmalu priteče nazaj:"Nimava samo ene kopalnice a ne?" Od smeha me kar zvije, zdraven pa hitim odkimavati. Ko se končno umiriva greva vsaka v svojo kopalnico. Ni presenečenje, da pridem prej iz kopalnice kot Sofija. Zavita samo v brisačo odprem kovček ter po postelji raztegnem potencialne kandidatke za oblečt. Premišljujem in sestavljem različne kombinacije, ko zaslišim: "Jaz sem pa že iz kopalnice!" zarežim se in odvrnem: "Jaz sem bila že 15 minut nazaj!" zasliši se Sofijin histerični smeh in posvetim se nazaj oblekam. Na koncu se le odločim za črne oprijete dolge hlače, majčko brez naramnic z zvezdicami in seksi črne čevlje z visoko peto. Nanesem si malo ličil, lase pa zravnam. Ko se pogledam v ogledalo sem prav zadovoljna z rezultatom. V sobo pride Sofija. "Arr imaš srečo, da nisem moški ;D" ji poklonim kompliment. Oblečena je namreč v kratko črno mini krilce, črne seksi čevlje z visoko peto ter roza majčko brez naramnic. Ob mojem komentarju se zasmeje: "I could say the same for you sister!" pride do mene in me objame: "Si nared?" pokimam, vzamem torbico ter se odpravim za Sofijo. Celo pot do recepcije mi Sofija govori o tem disku, ki je zelo blizu hotela in zelo zakon. Pojma nimam od kod ona to ve a se ne sekiram, samo prikimavam ji in se smejim. Ko na recepciji pustiva ključ apartmaja me Sofija prime pod roko in se zadere na ves glsa: "Let`s hit this city girl!" Nekaj starejših gospa jo grdo pogleda, midve pa se samo zasmejiva in skoraj odpleševa skozi hotelska vrata v toplo Pariško noč.

to sm jst:

Eko, prvi del. Upam da vam je ušeč

Kakšen se vam zdi začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. november 2012
Next
16. november 2012
next
17. november 2012
next
17. november 2012
u106935
u106935
Neeeeeeext
17. november 2012
u111191
u111191
next
17. november 2012
u81497
u81497
neeeeext!!!!!!!!!!!!
17. november 2012
next!!!
17. november 2012
u109808
u109808
Hej hoj! mal mi je dolgčas, zato objavljam nov del

II.
Končno prideva do diska, ki kar poka po šivih. Vzdušje je enkratno! Že na vhodu naju prime plesat in najprej pripleševa do šanka, za katerim stoji neverjetno postaven mladenič. Zapeljivo se nama nasmehne, Sofija pa me rukne pod rebra: "Pokaži kaj znaš!" začudeno jo pogledam, ona pa se samo smeji. Nasmehnem se ter se naslonim na šank. Tudi čedni natakar se nagne naprej, saj je glasba zelo glasna in obstaja verjetnost da se ne bova slišala. Naročim tekilo in najprej me res ne sliši. Nagnem se še bolj naprej, z levo roko mu objamem lice, na drugi strani pa mu ponovim naročilo: "4 shots of tekila please." Ko se odmaknem z ustnicami podrsam po njegove licu ter se mu nasmehnem. Pomežikne mi ter se obrne po tekilo. Sama se obrnem k Sofiji, ki je vsa navdušena nad mojo izvedbo: "Punca moja! Ti si naravni talent!".
Natakar postavi pred naju 4 kozarčke in me gleda direkt v oči medtem, ko toči. Ko natoči se mu nasmehnem, on pa mi pomigne naj pridem bližje. Spet se nagnem naprej, tokrat pa njegova roka objame moj obraz:"Everything that you will order tonight it`s on the house." Počasi se odmakne, sama pa mu pritisnem nežen poljubček na kotičke ustnic: "Merci" nasmehneva se drug drugemu in posveti se naslednji stranki, njegov pogled pa ves čas vhaja k meni. S Sofijo vzameva vsaka svoj kozarček, prekrižava roki ter nazdraviva: "Na najino potovanje!" se zarede Sofija, sama pa dodam: "na Pariz!" na ex spijeva ter se zasmejiva. Takrat pride nazaj čedni natakar in naju vpraša ali potrebujeva še kaj. Naročiva vsaka svoj coctail. Sama se odločim za Sex on the beach, Sofija pa vzame Bloody Mary. Ko nama postreže mu obe naenkrat vsaka na eno stran pritisneva poljubček, da je bogi revež vsa v rožicah. Obljubiva, da še prideva ter se končno odpraviva na plesišče. Pleševa, pijeva in uživava, ko se pojavita dva fanta. Sofija takoj stopi v akcijo, meni pa nista všeč zato tistemu ki se mota okrog mene prijazno odkimam. Kmalu odneha ter odide, Sofija pa še vedno pleše z drugim. Ko imam prazen kozarec ji ga pokažem, ona pokima, sama pa se odpravim proti šanku.
Tam me pričaka nasmeh čednega natakarja. Naročim coctail Zombie. Ko mi ga postreže se mu nasmehnem, on pa z nasmehom skoči na mojo stran šanka. Začudeno obstanem on pa se še kar samo nasmiha. Pride do mene in me objame okrog pasu, glavo pomakne k mojemu ušesu:"Francque" nasmehnem se:"Sara". Ko poskuša ponoviti se mu še bolj zasmejem, on pa me v smehu še bolj objame in stisne k sebi. Ko naredim požirek coctaila me vpraša: "Can I have this dance?" pokažem mu še na pol poven kozarec ter skomignem z rameni. Naredi se užaljenega, potem pa se mora vrniti nazaj za šank. Reče mi naj ga počakam, a poiskati moram Sofijo. Na eni strani diskoteke opazim še en prostor. Na vratih stoji varnostnik, ki me samo pogleda in pokima. Stopim naprej. V prostoru je veliko ljudi a ne toliko kot v prejšnem. Takrat na šanku zagledam znano postavo. Začnem se smejati, ter se odpravim proti njej. Ko me zagleda se začne smejati še ona. Sama pa se zaderem: "Kdaj si pa ti prišla tja gor?" Skomigne z rameni in pleše naprej. Pod šankom je kar nekaj fantov, ki zadovoljno ploskajo in žvižgajo. Ona pa vso svojo pozornosti posveča enemu blondincu, ki se mi zdi neverjetno znan. Ko stopi dol se prerinem do nje. Objame me in potem začneva skupaj plesati. Sofija in tisti bjondo pa se medtem kar požirata z očmi. Vidim kako ga en drugi, ki se mi prav tako zdi znan, nekaj spodbuja. Končno se opogumi ter pristopi. Sofijo objame odzadaj ter začne plesati z njo. Ona se obrne le toliko, da vidi kdo je. Ko ga zagleda se nasmehne in se prepusti njegovim rokam in glasbi.
Sama stopim korak nazaj, ob tem pa se v nekoga zaletim. Neznane roke me primejo za pas ter potegnejo k sebi. Obrnem glavo, da vidim kdo je in zagledam enega najlepših fantov kar sem jih kdaj videla. Hkrati pa se mi zdi tudi on zelo znan. Nasmehneva se drug drugemu, on pa me še bolj stisne k sebi. Prepuščava se glasbi. Njegove roke čutim povsod. Končno se obrnem proti njemu. Roke ovijem okrog njegovega vratu, medtem ko so njegove še vedno okrog mojega pasu. Gledava se, sama pa razmišljam od kod mi je znan. Moj pogled potuje od njegovih kodrastih las, do njegovih ustnic. Nasmehne se mi, jaz pa v zadregi povesim pogled. še naprej pleševa, moje telo drsi ob njegovem, vedno nižje. Ko se vrnem nazaj me poželjivo pogleda ter mi z rokami objame obraz. Počasi se spušča k meni, že čutim njegov dih na ustnicah. A ker sem od nekdaj bolj nagajive narave se mu zmaknem in mu poljubček pritisnem na rob ustnic. To ga spravi v smeh. Ob njegovem čudovitem nasmehu zgubljam tla pod nogami. Spet. Roke ponovno ovijem okrog njegovega vratu, kjer se začnem igrati z njegovimi kodri, medtem pa mu zrem v oči in se narahlo smehljam. Z rokami mu zdrsnem skozi lase, on pa me prime za roke ter s svojimi drsi od mojih zapestij vse do mojih bokov. Vedno bolj si ga želim in tudi sam ne kaže drugačnih znakov, saj so njegove roke vedno bolj "predrzne". Skloni se k meni: "Run away with me!" prepoznam britanski naglas. Pokimam in se nasmehnem. Prime me za roko in skupaj se prebijeva do izhoda. Med potjo ne opazim nikogar razen njega. Še čednega natakarja spregledam. Ko prideva ven me objame okrog pasa ter stisne k sebi. Ne poznam ga, a v njegovem objemu se počutim neverjetno varno. Obstajava samo midva, kljub opitosti. Cel svet je izginil.
Ko nekaj časa hodiva prideva do klopce na katero se vsede, mene pa posadi v svoj objem. z nasmehom se gledava: "Hello stranger." se mu nasmehnem še bolj na široko. On pa mi objame obraz ter pritisne s sebi: "I don`t know if I am drunk because of alcohol..." malo se odmakne in me poboža po licu: "...or you." sramežljivo se zasmejim ter se še bolj stisnem k njemu. Tesno me objame. V tišini sediva, ko zaslišim: "SAJ NISI RESNA!" oba skočiva pokonci in se ozreva. Proti nama prihaja Sofija. Kar je čudno. "Ti kar zgineš! A veš kako me je skrbelo?! Zaradi tebe sem morala ta lušnega blondinca pustiti samega! Pridi!" reče in me že vleče proč. Moj čedni (ne)znanec pa začudeno gleda. "Počakaj!" vspem v smehu izdaviti. "Pojdi v hotel, pridem za tabo!" Sofija se najprej trmi, potem pa le odide. Še vedno se smejim, ko zaslišim: "Ok, that was weird." okoli pasu pa spet začutim njegove roke. Stisnem se k njemu in zavzdihnem. Moram oditi preden me spet prevzame. Izvijem se iz njegovega objema: "I gotta go" naredi se užaljenega kar še bolj spodbudi moj smeh: "You heard her!" Zdaj se tudi on nasmehne: "Ok, so be it" nasmehnem se in želim oditi: "Well, see ya!" obrnem se in naredim že nekaj korakom, ko zaslišim: "Wait!" priteče za mano "You never told me your name." Nasmehnem se: "Sara" ter se odpravim naprej, nato pa spet: "Wait! Sara who?" Obrnem se proti njemu in mu samo skrivnostno pomežiknem.
komentarji?
18. november 2012
neext
18. november 2012
u111191
u111191
neeext. fuul dobra zgodbica.. a je tist blondi niall ane? ;-)
18. november 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeext
18. november 2012
u109808
u109808
jst sm vam sam hotela sporočit, da:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
NA KONCERT OD ONE DIRECTION GREM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!in sem najbl happy človk na svetu,..................mwa,mwa,mwa,..........<3<3<3
18. november 2012
Next
18. november 2012
neeeeeeext
pa blagor se ti!!! jst grem pa druklet u anglijo!!! iii komi čakam!!
18. november 2012
Nexxxt
19. november 2012
u70265
u70265
Nextiii
P.s. nova bralka =))
19. november 2012
u109808
u109808
hvala za use nexte,....ta next bo veretn idin, ta teden, ker mam zelo veliko za nrdit za šolo,...

III.
Vsa zasanjana končno pridem v apartma, ko me iz zasede napade Sofija: "AAAAAAAAA SARA IMA FANTA!!!" zakriči in se mi dobesedno obesi na vrat: "In rezultat je že 2:0 zame." mi še šepne preden se je končno znebim.
"Kašnega fanta? Kaj pa govoriš?" jo zadihano in začudeno vprašam. Sofija se zareži in steče na kavč: "Videla sem vaju!" z roko potreplja prostor ob sebi: "Nooooo?" me vprašljivo pogleda, ko sedem poleg: "Povej! Obrezan...?" začne se neustavljivo smejati, jaz pa vzamem najbližji vzglavnik in jo udarim z njim: "Sofija no!" sem ogorčena, a se vseeno smejim, da me že vse boli.
"Kaj? jaz bi ti vse o lušnem blondincu povedala..." se smeji. "..če nebi ti kar naenkrat izginila, da me je zaskrbelo, da te je že kakšen čuden francoz odpeljal!" Smejiva se kot dve usekanke, ko se iz predsedniškega apartmaja spet zasliši glasba, ter smeh. Sofija zavije z očmi: "Pa dobro no! Kaj jim ni jasno?! Ura je štiri zjutraj!" njen izbruh me spravi v še hujši smeh: "Ja, kaj se pa ti smejiš?" me začudeno gleda. Ko se le malo pomirim, ji odgovorim: "Nič, nič. Samo je zelo čudno, da ti kaj takega rečeš. Pa še iz diskoteke sva pravkar prišli." Sedaj se še ona začne spet smejati in obe se kar valjava po kavču. Ko le zadihava me spomni: "No, daj povej mi že te podrobnosti no!" Res ji začnem pripovedovati vse kar se je danes zgodilo. Ob spominu na mojega (ne)znanca mi srce spet začne hitreje razbijati, zdi se mi, da spet čutim njegove mehke, nežne roke, pred seboj pa spet vidim njegov čudovit smeh. Sofija me stalno vmes prekinja z besedami: "Sara je zaljubljena!" in "Pikica moja je zaljubljena" pa "otroček moj odrašča" in podobno, da samo gledam od kod njej vse to. Sama ji na komentarje odgovarjam, da nisem zaljubljena, kar je čisto res. Nisem. Ne morem biti. Saj ga niti ne poznam in verjetno se nikoli več ne bova videla. Ostal bo le lep spomin.
Ko se končno odpraviva spat je ura že blizu 5 zjutraj in tudi iz sosednjega apartmaja se ne sliši več nič. Razgrajači so šli verjetno tudi spat. Zleknem se v mehko posteljo in v trenutku me ni več.
**
Zjutraj se zbudim z obupnim mačkom. Kaj mačkom! Cel tiger mi mjavka okoli glave. Nekaj časa ležim in gledam v strop, zdraven pa se počasi spominjam vsega kar se je zgodilo in kljub mojem tigrčku se mi na ustnice prikrade nasmešek. Kmalu iz sosednje sobe zaslišim stokanje-znak, da se je tudi Sofija zbudila. Počasi vstanem in se odvlečem do njene sobe, kjer odgrnem zavese: "Rise and shine sunshine! Ali bi bilo bolje, da rečem tiger?" Sofija z glavo pod vzglavnikom zamrmra nekaj podobno: "Tiger na kubik." nasmehnem se in se odpravim proti kuhinji. Skuham kavo in eno skodelico nesem Sofiji v sobo, ki je še vedno pod vzglavnikom, zdaj pa že skoraj kriči: "Someone bring me my coffee!!" Skodelico odložim zdraven njene postelje in čudoviti vonj kmalu zapolni sobo. Sofija plane po skodelici, sama pa se odpravim na balkon, sončni vzhod je sicer že zdavnaj mimo a pogled na Pariško življenje me spet dobesedno potegne vase. Počasi srkam kavo in opazujem dogajanje na ulici.
"Beautiful, isn`t it?" zaslišim neznani glas. Obrnem se in na sosednjem balkonu zagledam skoraj na golo obritega simpatičnega mladeniča s skodelico kave v rokah, ki se mi prijazno smehlja. Zdi se mi neverjetno znan. Nekaj časa stojiva v tišini, ko se končno spomnim, da bi bilo dobro kaj reči:
"Yes, it really is amazing." se nasmehnem in obrnem nazaj proti razgledu. Tudi sam stopi bližje: "You have very interesting actent. Where are you from?" Nasmehnem se: "I`m from Slovenija." mu odgovorim, on pa se nasmehne: "Slovenija? Is it some kind of love country?"
"For me it is." ga pogledam in nasmehnem. Nekaj časa se gledava zato hitro odmaknem pogled. Spet nastane tišina. Naredim požirek kave, ko se spet oglasi: "I almost forgot..." poda mi roko "I`m Liam." nasmehnem se in mu sežem v roko: "Sara." še on se nasmehne in malo predolgo zardži mojo roko v svoji. Ok, kaj pa naj bi to pomenilo pomislim, ko me le spusti.
"So, you like this kind of coffe too?" ga vprašam.
"You mean waking up sometimes before sunrise, making coffee and than watch the sunrise it in silent?" mi z nasmehom odvrne. Pokimam: "Yes, thouh I misted it today." zasmeji se: "That makes two of us." Še sama se nasmehnem. Takrat se iz njegovega apartmaja zasliši: "LIAM! Where is the food? Coffe? Aspirin? SOMETHING?" in ravno, ko mi Liam skuša pojasniti, se zasliši odgovor: "GOD NIALL!! If you`re up, doesn`t mean we all are!" spet začudeno obstaneva, ko se zasliši še tretji odgovor: "Both of you SHUT UP!" Na koncu nastane tišina z Liamom pa bruhneva v smeh. Nato mu uspe pojasniti: "Niall is up and he is always hungry. The second was Zayn who is one of the most sleepy. And the third was Harry." ko mi našteje vsa ta imena spet obstanem: "Wait the second! Liam, Niall, Zayn, Harry. And let me guess..Louis?" Liam samo pokima, jaz se pa začnem smejati: "You`re One direction!" Spet pokima: "Please don`t scream." Že tretjič danes začudeno obstanem: "Why would I scream? Do I have to?" Liam se zasmeji: "No, but usually our fans do that."
"Well, sorry but i am not your fan. I mean i know your music but that is all." Pokima, iz njegovega apartmaja pa se spet zasliši: "LIAM! Where is my coffe?" nasmehneva se drug drugemu in Liam pojasni: "Louis is up too." zasmejiva se potem pa se začne opravičevati, da mora iti. Potolažim ga, da ni nič hudega, saj moram tudi sama pogledati, če je moja cimra še živa. Nasmehneva se drug drugemu:
"See ya Sara. It`s been pleasure to meet you."
"It`s been my pleasure to Liam. See ya."

Tudi za ta del upam, da vam je ušeč
20. november 2012
u109822
u109822
NEXT.!
20. november 2012
next
20. november 2012
u111191
u111191
neeext.
20. november 2012
neeeext
20. november 2012
next, next, next )))
22. november 2012
next
22. november 2012
u109808
u109808
Živjo živjo! najprej hvala vsem za komentarje vedno znova mi polepšate dan :*
tu je obljubljeni 4. del upam da vam bo ušeč, saj meni ni tolk...

IV.
Vrneva se vsak v svoj apartma, v mojem vlada neverjetna tišina, da začnem sumiti, da je Sofija nazaj zaspala. Priplazim se do njene sobe in res. Še vedno je pokrita čez glavo, izpod odeje pa se sliši smrčanje. Komaj se zadržim, da se ne začnem smejati. Potem pa vzamem zalet in skočim na posteljo in zdraven zapojem: "It`s time to get up in the morning!" Sofija me začne preklinjat, obrne se na drugo stran in me s tem dobesedno sklati dol s postelje. A ne odneham, poženem se nazaj nanjo. Spet se zasliši godrnanje: "Ne reči, da si že dobro no..." začnem se smejati: "Tudi ti bi bila, če bi spoznala tako simpatičnega fanta kot sem ga jaz." v trenutku je odkrita. "A sta se spet srečala?" Odkimam: "Ne, spoznala sem enega izmed sosedov." rečem in se odpravim iz sobe. Preden izginem se še zadnjič obrnem proti Sofiji: "Aja, pa rezultat je 2:2. Pripravi se na poraz." ji pomežiknem, ona pa še na pol zaspano strmi vame. Predobro jo poznam, da vem da bo v trenutku pokonci, saj jo bodo zanimale vse podrobnosti. Pa še kako prav imam.
Sedim na kavču in štrkam po daljincu, na televiziji na žalost ni nič pametnega. Hočem ugasnit, ko se mi za vrat obesi Sofija, še vedno v pižami: "Ne ti meni: pripravi se na poraz." se zaspano zareži, potem pa se vsede poleg: "No? Koga si spoznala?" nasmehnem se in ji povem vse o tem kako sva se z Liamom spoznala. Tudi ona ni njihova fanica a dejstvo, da poznam nekoga iz One direction jo v trenutku zbudi in že veselo skače po kavču: "A me boš predstavila? A boš? A boš? A boš?" ponavlja kot majhen otrok, da se ji začnem smejati. "Seveda. Če se bova sploh še videla." Sofija zamahne z roko: "Sosedi smo. Itak, da se bosta." Pokimam, Sofija pa vstane in si gre iskat še eno skodelico kave. Ostanem sama in se spomnem kako sem ob ugotovitvi, da so zdraven naju One direction pomislila najprej na svojega (ne)znanca. Presenečeno ugotovim, da se ne morem spomniti kakšen obraz je imel. Vsaj ne točno, samo nekaj približno. Vem, da je imel neverjeten nasmeh in kodraste lase , ne vem pa kakšen nasmeh točno, kaj šele kakšne kodraste lase. Če bi se srečala na ulici ga gotovo nebi poznala. Nato šokirana obstanem. Stečem v kuhinjo kričeč: "SOFIJA!" začudeno me gleda, ko se vstavim med vrati: "Kaj pa je?" Ko le pridem do sape me Sofija že drži za rame in stresa: "Nehaj, dobro sem. Samo nekaj me zanima. Kakšen je Harry iz One direction?" Ob mojem vprašanju se začne smejati: "Joooj Sara, jaz sem pa že mislila, da te pol manjka, ko si začela kričati." Na hitro se nasmehnem: "Samo odgovori mi!" začudeno me pogleda: "Zakaj pa tebe Harry zanima?" Postajam vedno bolj nestrpna: "SOFIJA!" Kot v znak predaje dvigne roke: "Dobro dobro umiri se ženska. Harry kot vem ima kodraste lase, pa neverjetne oči, drugače meni ni nekaj zelo posebnega. Bolj mi je tisti všeč, kaj je že?" Brez besed strmim vanjo: "Jooj ne spomnem se kako se kliče. A veš tisti blond..." še ona obstane. Vprašujoče jo pogledam: "Kaj pa je?" zdi se mi da postaja vedno bolj bleda: "Sofija! Kaj je no?" zdaj sem jaz tista, ki jo drži za rame in stresa, ona pa samo odkima in odide iz kuhinje, hočem oditi za njo a me ustavi z besedami, da mora na wc.
Odpravim se na balkon a se ustavim ob misli, da se srečava in, da se izkaže, da imam prav. Da je Harry Styles moj čedni (ne)znanec.
Zato se vsedem na kavč in samo strmim predse. Po glavi mi švigajo misli kot podivjane. Globoko zadiham: "Pa dobro Sara no!" pomislim: "Kaj delaš paniko? Pa kaj če je res on! To ni nič slabega mar ne? Saj je kar simpatičen." Ob tem se nasmehnem, že v naslednjem trenutku pa panično pomislim: "Kaj pa govoriš?! Ne sme biti on! Saj sploh ni lušen! Ne more biti on! Gotovo ni!". Ko se takoj bojujem sama s sabo pride nazaj Sofija, neverjetno dobre volje. Glede na to v kakšnem stanju je odšla me zelo preseneti: "Kaj pa je? A mi boš končno povedala?" Zasmeji se in steče k meni na kavč: "Joooj Sara veš kaj sem pravkar ugotovila!" še sama se nasmehnem, saj je Sofijino zadovoljstvo nalezljivo, ona pa nadaljuje:
"A se spomneš blondinca, ki sem ga morala pustiti samega, ko si ti izginila?" pokimam "No, mislim da je bil Niall iz One direction!".

To je vse iz moje strani, nasledni del verjetno komaj nasledni vikend, saj me čaka naporen teden (vikend) Tako da, držte pesti da ga prežvim
*? Komantarji?
23. november 2012
neeeeeeext
23. november 2012
neeeeeeext
23. november 2012
neext
23. november 2012
neext !!! .. good luck !
23. november 2012
u111191
u111191