Forum
ful sm že začela pisat zgodb ampak to bom pripelala vsaj do 10 strani.Vse moje zgodbe so ble nekak sfejkane in zato kr zj nimam časa pisat next kr je ura 7:8 in pouk se začne čes 20 min morm v šolo tk da takoj ko pridem domov napišem next upam da vam bo všeč

zgodba bo govoorila o dekletu kere karakter je čis mimo od 1d finta pa je v tem da enega iz med 1D fanta očara z svojo notranjostjo in ne zunanjosto
09. april 2013
neext
09. april 2013
>Jutro učenci lepo vas je spet videti po dolgih počitnicah,upam da ste se imeli lepo in upam,da ste si odpočili od šole< reče gospa Bivšek bila je moja raredničarka v 1..,2.,3.,in zdaj še v 4. letniku rada jo imam in vem da ji lahko zaupam čeprav ne preveč rada,no tu se začne moja zgodba.Moj vsak dan med šolskim letom se začen enako.Vstanem,se umije,olečem,pojem zajter,se peš odpravim do šole saj imam hišo zelo blizu šole,nato pa poslušam zbadljivke ves pouk saj sem zelo nepriljubljena.No prvi šolski dan je isti z razliko brez zbadlivk,vsakič je tako,učenci žalujejo,žalujejo za počitnicami znjimi pa seveda tudi sama le da ne za počitnicami temveč,da po šolsko leto vedno isto zbadanje,zbadanje,zbadanje....samo to znajo.>hahah koza spet ne posluša,no morda sanjari o princu<reče Beti in ves razret se zasmeje ga.Bivšek pa jih je pomerjala češ da sem zaspana ker je prvi šolski dan.V mislih sem zavila z očmi.No kaj se tiče prijateljev v osnovni nisem bila priljubljena ampak sem imela prijatelje z katerimi se včasih dobimo.Družina pa no mami in oči sta se ločla,sicer mam zelo rada očeta ampak sem ostala pri mami.Mama je prve 3 mesece jokala za njim,nato pa je začela iskati ''prijatelje'' če lahko tako rečem.Vsak njen fant se je zanimal samo za njen denar in ne za njo,pa tudi zame so se zanimala popravici povedano to je blo nezgnusno.Moj karakter pa je drugačen od moje želje.Moja želja je peti in biti v zvezi v živalmi.Pa ne v zvezi kot da bi bila par z živaljo apak službo ki bi vsebovala živali.Not torej bi bila živinozdrvnica,tudi na to šolo hodim.Ko je bilo konec pouka sem hitro stekla domov.In ko sem vstopila skozivrata me je skor šok.........No moje ime je Anna Isabela Stražišnik oče je Slovenec mati pa Angežinja.Stara sem 19 let

js
09. april 2013
next
09. april 2013
u73868
u73868
next!!!!!!!!!
09. april 2013

In ko sem vstopila skozi vrata me je skor šok.No zakaj me je skor šok vam rajš ne povem spet je mami prebarvala stene in to v roza mislim,saj kot barva je roza okey ampak črne in modre nemore nič prekosti sorry.>Ljubica naj ti predstavim Sama< reče moja predraga mati. >Zdravo<Reče mogoče 6 let starejši tip od MENE mislim halo mami na svoje vrsnike naj pali in ne na tipe moje staristi.Iz razmišljanja me je potegnil objem ki mi ga je podaril Sam.Odrinila sem ga ga ostro pogledalain pravtako ostro tudi rekla >Dej mulc ne dotiki se me.Mami me je opozorilno pogledala.Mene moti to da vsak mami dosedanji fant ni sprejel da ga morem sama najprej sprejeti,lažje povedano vsilil se mi je.Hitro sem stekla v svojo sobo in se zaklenila vanjo.Moja soba je imela modre stene z vzorci črne.....ni zdaj cajta pisat naslednič napišem več
10. april 2013
next
10. april 2013
nova bralka
next
10. april 2013
ta next je posvečen ***jυѕт love*** in novi bralki vikicee
hope you like it
no next:

nova oseba od Anne Isabelle sestrična Christina krajše Chris ali pa Ina

Moja soba je imela modre stene z vzorci črne obožujem svoji 2 električni kitari ki mi pomagata prebroditi življenje.Zazvonil mi je telefon,to me je čudilo malokdaj me je kdo poklical.Dvignila sem telefon

(pogovor poteka v angleščini sam se mi neda prevajat)

C-Christina,J-jaz

J: Prosim
C: Joj kok smo uradni (sem na drugi strani zaslišala sestričin glas)
J: omg ti si se spomla na mene
C: ja kaj si pa misla no
J: no povej kako se imate v londonu
C: Oh sama se boš lahko prepričala
J: ja kk pa to misliš
C: Še ne veš v london prideš
J: kaj kk pa js nič nevem
C: Ja no moja mami se poroči z Mikom in pole boš ti pač v šolo hodla tuki polek mene če seveda misliš it še naprej
J: A me ti zajebavaš no
C: ne te ne jutri prideš tti letnik ti ni treba končat vrjetn sploh neboma hodle v šolo več
J: aaaaaa znebila sem se je, čk mal si rekla jutri
C: ja jutri ja
Jkey js morm it kr grem pakirat čaw mjaw
Ckey čaw čaw

pi,pi,pi sem samo še slišalo ko je Christina prekinila

CHRISTINA govoti*******
Tako sestrični sem povedala.pa začnimo na začetku. No moje ime je Christina stara sem 17 let in sem 2 leti mlajša od svoje sestrične.Moja mami se bo poročila z Mikom mojim očimu ki je zelo pozoren i vem da mojo mami ljubi.>Ina pridi dol< Ina je moj vzdevek ki mi ga je dala Isa.No sicer me vsi kličejo Chris,Mojo sestrično pa Anna ampak finta je v tem da Isa in Ina sta si tako podobna vzdevka no pravzaprav samo 1 črka je zamenjana,oh spet filozofiram.>Ja mami pridem< z hitrimi koraki sem stekla po stopnich in se zaletela v nekoga,padla potleh no vsaj mislila sem da bom padla pa me je nekdo ujev >oh oprost,nisem te videl< reče glas ki ga prepoznam kjer koli to je Harry Styles omg no moj idol je *__*.>Heh vredu je oprosti meni< rečem in se mu v zadregi nasmehnem.>No Christina to je varovanec mojega prata Simona.Simon pa bo moj priča< reče Mike in se mi nasmehne.Nasmehnem se mu nazaj ter hitro stečem v kuhinjo kjer sedijo še ostali 1D fantje,Simon in moja Mati.>Mami Isa pride jutri je okey,ne?<povprašam,>Seveda ljubica<reče mami...ko karnaenkrat pozvoni pri vratih...............
vprašanje se glasi
KDO JE POZVONIL?
okey upam da vam je všeč pa opombe tut povejte
10. april 2013
next
10. april 2013
u73868
u73868
Fulll hvala za posvečen next!!!!I love it!!!
Nexxxttttt!!!!!
10. april 2013
next je posvečen ✌cяαzч ρσтαтσε✌ vem da ni nevem kaj ampak sm zaspana
polektega sem se odločila vse kaj piše z VELIKIMI TISKANMI črkami pomeni govorjenej

******Anna Isabella******
kje sem zdaj se verjetno sprašujete.No sem na letalu moj let je bil prestavljen na danes.
''PROSIM PRIVEŽITE SE''reče glas stevardese ''SAJ PRISTAJAMO'' še le-ta doda
Ko sem prispela na letališče sem hitro pobrala kovček (ja imela sem le en kovček)
in z hitrimi koraki stopla do taksija.
Vzdih,izdih sem si ponavljala v glavi.Zakaj sem živčna pa še sama nevem?Pozvonila sem in slišala sem hitre korake ki so zagotovo pripadali moji sestrični.Odprla so se vrata.
''ISA'' zakriči
''SVETA MARIJA MATI BOŽJA MOJI PRELJUBI BOBNIČI MIBODO POKNILI''zavpijem in se ji vržem okoli vratu.Ina se le nasmehne ter me povabi naprej
''TETA KRISY'' zavzdihnem od začudenja,saj je zgledala tako mlada, mlajša kot prej
''MIKE'' še dodam saj tudi njega zagledam.Mike se mi je nasmehne pokima, me na hitro objeme.Nato objemem še teto,tedaj pa Mike reče:
''TO JE MOJ BRAT SIMON IN NJEGOVI VAROVANCI.NIALL,LOUIS,HARRY,ZAYN IN LIAM''
reče ter na vsakega pokaže.
Teta Kristy pa še doda ''ŽIVELE BOTA PRI FANTIH KO GREVA Z MIKOM NA POČITNICE,SAJ IMAJO PROSTO.''
Z vsakim se rokujem in se mu nasmehnem,čeprav v meni je raslo sovraštvo do njih.Ko pa sem prišla do Liama pa sem se ostavla in se mu zazrla v oči....

spomini (pisala bom v 3 osebi)
''ANNA SAJ ME NEBOŠ POZABILA,KAJNE''
povpraša majhen fant po imenu Liam ,
in v svoj objem stisne dekle po imenu Anna .
''SEVEDAJ NE LI KAKO LAHKO POMISLIŠ NA TO''
mu zagotovi deklece majhne rase............
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
VEČ V NASLEDNJEM NEXTU HVALA KER BERETE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. april 2013
Next
12. april 2013
hvala za posvečen next pa neeeeeext
12. april 2013
u73868
u73868
Next!!!!!
12. april 2013
Oprostite ker ne nextam redno sam špla me ubija,tuki je next za mojo pikico
jυѕт love ki je pravzaprav tista ki me je sploh spodbodila da sem napisala ta katek next in res mi na ful pomeni da berete.Aja a bi lahko prosim mal oglaševali tole zgodbo
rada vas mam 3333333333333 hope you like it

In zdaj stoji pred mano fant res hot fant,le zrem mu v oči.Liam se zdrzne,zmaje z glavo kod da bi želel pregnati misli ,nato stopi korak nazaj se obrne in steče skozi vrata.V očeh začutim pekočo bolečino.Jokala bom,ne nesmem jokati ''JA KAJ TI PA JE KOZA KAJ SI NAREDLA'' se name zadere tisti Simon al kaj je že.Mike se postavi predme ''OPROSTI SIMON,SAJ NE POZNAŠ ZGODBE KI JO POZNAM JAZ,NE ZDERAJ SE NA ANNO ČE PA SPLOH NEVEŠ ZAKAJ SE GRE.MOGOČE SI RES MOJ BRAT AMPAK MOJE NEČAKINJE NEBOŠ ŽALIL''reče.Simon prhne ''SAJ JE LE ŠE ENA CIPA'' se obrne in z hitro hojo odpravi za Liamom
CHRISTINA

Je moji sestrični sločajno ta peder rekel cipa.''JA KAJ SE PA ON GRE!!!!!!!!'' zavpijem ''PROSIM UMERI SE'' reče Isa.Pokimala sem.Ampak kako naj bom merna ko pa vem za njujino prijatelstvo iz otroštva.Bila sta najbolša prijatelja od kdar se spomnim.Bila sem majhna in kadar sem prišla k Isi na obisk,je bila ljugosumna saj sva se z Liamom skos igrala skupaj in tudi sama se zavedam da sva jo takrat izločla.Ko sta se skregala zaradi mene mi je bilo žal in sem ju pobotala nazaj.Pa tudi zagotovit sem ji morala da se to nebo zgodilo več.Bili smo majhni,in ker smo bili premajhni se je to ponavljalo do Isinega 8 leta in mojega 6 leta.Končalo se je pa zaradi tega ko je Anna Isabella prepričala starše da se preselijo.Z Iso se nisva pogovarjali do mojega 10 leta torej Isinega 12 leta.Nato pa sem se ji opravičila in tako sva postali nerazdružlivi ''CHRISTINA SI VREDO'' me nekdo pokliče......

Kdo je bil ta nekdo
16. april 2013
nevem

neeeeeext
16. april 2013
u73868
u73868
nwm...mogoče Harry?
hvala pikica moja !najraj te mam :-*
NNNNEEEEXXXXTTTTTT!!!!
16. april 2013
next
17. april 2013
u87504
u87504
next
18. april 2013
Anna Isabella

Ina je nekam odplavala to me ni presenetilo vedno je bila tako,tako, no zasanjana.Neznam tega razložiti
''CHRISTINA SI VREDU'' jo pokliče Harry.''HM KAJ JA ITAK'' rče le ta vsa rastresena
Nekaj je želela še reči pa jo prekinejo prvi verzi pesmi od Bon Jovi-ja Becaus we can
Ki jo imam nastavleno za zvonenje mojega telefona

I don't wanna be another wave in the ocean
I am a rock not just another grain of sand
I wanna be the one you run to when you need a shoulder
I ain't a soldier but I'm here to take a stand
Because we can

Iz žepa povlečem telefon in na ekranu se izpiše MAMI<3,takrat zaslišim korake.V sobo vstopita Simon in Liam.''JA MAMI POVEJ'' rečem ter se nasmehnem ob misli da pogrešam njen gals. ''DOBER DAN SEM DOBIL ANNO ISABELLO STRAŽIŠNIK'' me preseneti glas iz druge strani telefonske zveze''JA JA TO SEM JAZ ALI JE KAJ NAROBE.'' ''JA JE'' odgovori glas na drugi strani nato pa nadaljuje še prej pa zavzdihne.''VAŠA MATI,JE ……MRTVA.MOJE ISKRENO SOŽALJE. Tiho zajemem sapo ''VAŠE ISKRENO SOŽALJE,SPLOH VAM NI ŽAL.''zavpijem v telefonsko slušalko in hitro prekinem.Telefon mi pade iz rok tiho se zlomim na tla..nato pa nič tema vse je bilo temno.sem mrtva….Tkrat se mi je začelo pred očeh odvijati življenje z mamo samohranilko.Vsi težki trenutki ki sem jih doživela sem delila z krasno osebo in zdaj je vse izgubljeno.Spomnila sem ase besed ki mi jih je nekoč mati dejala

Kadar misliš da si sam,
da ne čaka te nihče,
vedi motiš se!
Kadar žalost te mori,
solza pride ti v oči,
kadar vidiš le temo,
vedi s tabo moje misli so!

ta je posvečen bralki
breaky
21. april 2013
u73868
u73868
NNNNEEEEEXXXXXTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. april 2013
DRAGE BRALKE !!!!!
če vas ne moti bi na tej temi začela pisati čisto novo zgodbo,to kar se je do zdaj dogajalo bi ve pozable...jaz bi se pa potrudila pisati lepo in da se nebi vse dogajalo tako hitro.Če me razumete kaj hoem povedati.Rabim pa vašo dovoljenje za to.Prebrala sem eno temo in se zamislila da morda pa ne pišem pravilno.No to je ta tema: http://www.igre123.com/forum/tema/how-to-write-a-good-one-direction-fan-fiction-%28tips*%29/53329/ če koga zanima.
Kot sem že omenila rabim vas da mi nekako 'dovolite' pisat čisto drugo zgodbo.
Objavlala bi jo pa na tej temi pod tem naslovom. Vi mi povejte odločitev je vaša
21. april 2013
u87504
u87504
hvala za posvečen next. Zanima me če bo druga zgodbic čisto drugačna ali bo podobna?
22. april 2013
u73868
u73868
Men je uredu če začneš novo ampak men je tut ta zgodbica supr ;-)
Zrd mene začni novo...te podpiram x"d
22. april 2013
Škoda ker je ta zgodbica super ampak mej tudi uredu če začneš novo pisat
nova bralka
27. december 2013
ok te podpiram pa ta zgodbica je super
27. december 2013
next
03. maj 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg