Forum
*Vedno sem vedela, da prenaša probleme. Že od prvega trenutka, ko je stopil skozi tista vrata. Nisem se hotela sprijazniti z dejstvom, da me bo uničil. Mislila sem, da obstaja rešitev, verjetno sem se motila. Mislila sem, da tudi ne bom padla za njim a vseeno sem in tokrat poti nazaj ni. Vedela sem da bo zlomil moje srce, a si tega nisem verjela. Nikoli več, ga nočem imeti v soji bližini. Najbolje bo, da grem čim dlje stran in ga pozabim.*
Ampak njuni poti se bosta srečali hitreje kot si lahko predstavljata...

Gigi Hadid as Tessa Skyes

Cameron Dallas as himself

(ne kopiraj naslovnice, ker sem jo naredila sama!)
02. september 2017
Next
02. september 2017
Next
02. september 2017
Next
02. september 2017
Next
03. september 2017

1SƬ ƤARƬ

Njegovo ime sem slišala bolj pogosto, kot sem si mislila, da ga bom. Postal je slaven in trenutno je na turneji. Ja, govorim o Cameronu Dallasu. Fantu, ki mi je polepšal del preteklosti....Ali naj rečem delček. Ampak vsi vemo kako pravijo...Vse sladko je enkrat grenko. Tudi on je bil tak. Skrivnosten fant, ki je stopil v Starbucks kavarno v sončnem LA-ju, kjer sem pomagala mami. Takrat še ni bil slaven, bil je navaden najstnik. Imava kratko sladko preteklost, ki se je končala grenko. Nikoli več ga nočem videti. Trenutno živim v Parizu z mojo prijateljico Peggie. Ja, pobegnila sem v Francijo, in tam sem spoznala Peggie, ki me je sprejela v svojo majhno a razkošno stanovanje. No prej se nisem prav izrazila, nisem pobegnila od doma, pobegnila sem od Camerona, moja mama in oče vesta kje sem, a res samo onadva. Moja sestra nima pojma, mama ji je rekla, da sem verjetno mrtva in to je povedala tudi Cameronu. Ja, tudi Alisha je del moje in Cameronove preteklosti. Nimam se namena vračati domov, sploh pa ne po 2 letih odkar sem tu. Tukaj se počutim bolje, kot sem se doma. Imam Peggie in njenega fanta, ki je tudi moj dober prijatelj. Ime mu je Bryce...Bryce Hall. Oba mi pomenita res veliko. Bryce pozna Camerona in ko sem mu povedala kaj mi je naredil ga je dokončno zasovražil, tako kot jaz in Peggie.

---
Next?
15. oktober 2017
Next
15. oktober 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg