Forum
u41091
u41091
Oh kako sem srečna! Ravnokar sem praznovala svoj 15 rojstni dan in vse je bilo tako čudovito! to je moj najsrečnješi dan v življenju. Zakaj grem zdaj peš domov? Ah, pojma nimam. Mama bi me morala priti iskat pred Katjino hišo, kjer je bilo praznovanje pa je zadnji trenutek klicala da mora v službo. Ja, takšno je življenje zdravnice... okej, priznam malo sem tudi pijana, ker je Roku uspelo v hišo pritihotapiti alkohol, ampak nič resnega. Ura je točno 02:00. imelo me je da bi kar zaplesala okoli tistele svetilke. Ampak bilo bi malo preveč, kajne? Če dobro pomislim sploh nevem točno kako se pride domov... v tejle temi in z nekaj alkohola v želodcu sploh nisem vedela katera stavba je pred mano. »ah, prekleti alkohol!« sem zavpila ter se smejala sama sebi. Tako vseeno mi je bilo... »nekateri spimo!« se je oglasilo iz nekega okna. Še bolj sem se zasmejala. Potem pa sem okoli pasu začutila dve roki. Še preden sem se uspela obrniti okrog sta me ti dve roki zvlekli za tisto neznano stavbo. In potem je vse potekalo tako hitro... ničesar nisem čutila. No, mogoče sem spila malo več in sploh nisem bila tako malo pijana... kdo bi vedel? Neznane roke so mi slekle krilo in potem počele stvari, ki bi jih lahko preprečila, pa nisem mogla, saj niti nisem ločila leve roke od desne. »nehaj!« sem čez nekaj časa zavpila in uspela premakniti nogo, ampak me je nekaj udarilo po glavi. Potem se spomnim samo še teme in grozne bolečine...
21. avgust 2011
next! (sj ne da use tvoje zgodbice nextam...)
28. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg