Forum
Sedela sem v eni od šolskih klopeh in v rokah držala sliko od Andyja, ki mi je med testi in spraševanju vedno prinašala srečo. Kljub temu, da sem jo v šoli gledala že skoraj 4 leta, se je še vedno nisem mogla nagledati. Kako pa naj se naveličam take lepote? Učiteljica me je ruknila in iz rok vzela mojo sliko "Oh! Sam, nisem vedela, da so ti všeč punce!" je zagodrnjala in v rokah zmečkala njegovo sliko "Vem pa, da to vsekakor ne spada k pouku! Kje imaš nalogo!!!". V meni je kar vrelo. To je moje! Ne sme mi vzeti in še manj, uničiti! "Nimam je." sem rekla in se komaj zadrževala, da nisem skočila na njo in jo čisto pretepla. "Imaš kakšen razlog?" je rekla učiteljica in v rokah še vedno močno stiskala tisto sliko in jo prepojila s svojim znojem. Zagnusilo se mi je. Pa sem kar bleknila "Andy jo je pojedel!". Učiteljica me je pogledala z velikimi očmi "Kaj?". "Andy jo je pojedel." sem še enkrat ponovilo in to popolnoma brez sramu. "In kdo je ta Andy?" me je vprašala. "Ta, ki ga držite v rokah." sem se skoraj zadrla. Učiteljica je pogledala sliko in jo vrgla meni na mizo. "Zakaj bi ta Andy jedel papir?" me je vprašala. "Ja, hujša. Pa je imel papirnato dieto. Imam dokaz, da jo je pojedel! Poglejte sliko!" in pokazala sem ji sliko na telefonu:

Učiteljica je bila še bolj besna. "Tega imam dovolj, Samantha Night! Klicala bom tvoje starše in še srečna boš, če boš dobila ukor!" mi je zagrozila. "Razveselite me in že dajte odpoved!" sem jezno odvrnila. Tokrat je bilo to brez nadzora! "VEN IZ RAZREDA!" se je zadrla, me prijela za roko in dobesedno vrgla skozi vrata. Vsaj rešila sem se te glupe fizike, sem si mislila. Šla sem na stranišče in tam sedla na tla. Na srečo mi je signal lovil in medtem, ko sem čakala na konec ure, sem šla na twitter in pregledala Andyjeve objave, ki so me res nasmejale:

Samantha:

05. januar 2013
neeext!!
andy ate it
05. januar 2013
u84058
u84058
nekšt ful dobr pišš
jao sam andy pa res rab shujšat k je toooooooooooook čist preveč debeu (zajebavam valda)
05. januar 2013
u117897
u117897
next
05. januar 2013
Nato pa je sledila čisto nova Andyjeva objava. Srce mi je zatolklo in malo je manjkalo, da nisem zavpila: "ANDY JE ISTI CAJT DUSEGLIU KT JSSST!!!". Ja, lahko rečemo, da sem the biggest BVB fan... Objavil je, da bo izdal nov album. Takrat pa sem se res zadrla: "KVAAA??? TOOOOO!!!". na stranišče je čez nekaj sekund prišel varnostnik in me ujel, ko sem točila solze sreče. "Kaj pa delaš tukaj, Samantha?" me je vprašal in, ko je videl telefon še rekel "Te je fant pustil? vse bo še v redu. Boš videla.". Ampak nisem mogla reči, da me ni pustil fant, ker sem bila preveč razburjena za normalen pogovor "ANDY!!! ANDY!!! ANDY!!! WAAAA!!!" sem zavpila in s telefonom v eni roki in z mojo BVB torbo na rami sem stekla ven. Roke sem držala visoko k zraku in norela po hodniku gor in dol, dokler nisem začutila, da mi bo srce odpovedalo. Zazvonil je odmor, jaz pa sem še vedno norela zunaj, kot zmešana baba, kar sem tudi bila. "Sam! Sam! Pomiri se!" je pritekla do mene Bonnie, moja najboljša prijateljica. "ANDY!!! BVB!!! ANDY!!! BVB!!!" sem vpila čisto zadihana in še zdaj ne vem od kje sem dobila dovolj zraka, da sem takole norela. "Kaj je z njimi? Sammy poveeeej!!!", je Bonnie postala živčna. Ja, ko se gre za BVB obe postaneva pravi pošasti. "NOV ALBUUUUUUM!!!!" sem se zadrla in končno umirila. Takrat pa se je utrgalo Bonnie "KAAAAAAAAAAAAAAAJ??? TOOOOOOOOOOOOO!!!" je zavpila. če ste opazila, sva skoraj dvojčici. Vsaj po osebnosti... Po zunanjosti niti ne. Bilo je konec pouka in z Bonnie sva šli k meni. Ocene so že bile zaključene in zaradi tega sva se dobili skoraj vsak dan. 2 vikenda v mesecu je celo prespala pri meni. Kaj naj rečem... Najboljši prijateljici. Med hojo sva ugotavljali, kakšne pesmi bodo napisala. Ampak najina domišljija je tako plodna, da takega sranja BVB že ne bi mogli narediti. Zasmejali sva se in zazvonil mi je telefon. Ni bil klic. Tudi sporočilo ne. Temveč obvestilo iz BVB foruma. Previdno sem kliknila na obvestilo in odprlo mi je novo sliko od Andyja... S KRATKIMI LASMI!!! "B-b-b-b-b-onnie?" sem zajecljala "Andy se je p-p-postrigel.".
BVB torba:

Bonnie:

Andy + CLICK:

05. januar 2013
neeexT
05. januar 2013
še 2 nexta
05. januar 2013
u117897
u117897
next
05. januar 2013
1 next še
05. januar 2013
Bonnie je najprej pobuljila vame in nato še v telefon. "Kakšen mačoooo!!!" je zavpila sredi ceste. Neki starci, ki so na klopici futrali golobe so rekli: "Kako vulgarne ste, punce, dandanes!". Bonnie pa se ni zadrževala "Če bi vedeli, kako sexy tipa gledava, bi se še vam kaj dvignilo!" in to bleknila nekemu staremu dedku. Hitro sem z roko zamašila Bonnie usta in odšli sva naprej kakor hitro sem jo le lahko vlekla. "Bonnie! Ne moreš to govoriti!" sem ji rekla. Čudno me je pogledala "Ne bo govoril, da sem vulgarna, če gledam popolneža!". "Glede na to, kaj si mu rekla, bi tudi jaz rekla, da si vulgarna. Zadrži se!" sem ji zabičala. Bonnie je zavila z očmi in se navihano nasmehnila. Spet sem dobila novo obvestilo. In spet iz BVB foruma. Bonnie je skočila meni na hrbet in skupaj sva sredi ceste buljili v telefon. No, jaz sem zraven še lovila ravnotežje. "AAAH!!! IN THE END!!! VIDEO!!! PESEM!!! NABIJ DO KONCAAA!! AAAA, SAMMYYYYY!!!" je vpila Bonnie in telebnili sva na tla. ravno takrat, ko sva ležali na tleh in se smejali pa sem ponesreči pritisnila na predvajanje videa In The End. Kao, ponesreči!
BLACK VEIL BRIDES ~ In The End
05. januar 2013
u117897
u117897
next
05. januar 2013
še 2 nexta
05. januar 2013
neext
05. januar 2013
u90832
u90832
MA NA ŠE EN NEXT!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
(haha pa štej uba nexta še iz unga profila miškaodzale)
05. januar 2013
u90832
u90832
za vѕe вvв ғane. тole je ena zgodвa za vaѕ.
oproѕтι za oglaševanje
http://www.igre123.com/forum/tema/never-give-in-in-gt-bvb-ff/48398/
05. januar 2013
u90832
u90832
ej a se men sam zdi a andy tle špila kitaro na 0.17 ?
05. januar 2013
ja pomoje jo jaa
05. januar 2013
u90832
u90832
tud jst tk mislm
05. januar 2013
u90832
u90832
αwĸwαrd✝ɢιr a bi me ti loh odblokala?
05. januar 2013
sej a ni d jo zna igrat?
05. januar 2013
u90832
u90832
jap
05. januar 2013
btw sej sm te
torej premirje?
05. januar 2013
u90832
u90832
Jap
05. januar 2013
sej Andy zna igrt kitaro ka je Morticians Daughter čizt on naredu kumad in je tut igrou ta kumad na kitaro... Jst se ga tut učim
05. januar 2013
u90832
u90832
igraš kitaro? jst tud
05. januar 2013
pa ne igra je on na 0:17 ampk Jinxx pa Jake
05. januar 2013
u90832
u90832
aja
05. januar 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/forgive-me-love-bvb-ff/48407/1
ja še en ff z BVB in nee nebom bla njegova punca
sorry za smeteenje
05. januar 2013
Pobrali sva se in gledali prečudovitega Andyja, legendarnega CC-ja, srčkanga Jakea & Jinxxa in še Ashley, ki mi žal ni tako všeč. Sploh zato, ker nenehno govori, da se želi igrati z BOOBS in take.Šriznam pa, da tudi Andy včasih reče motherfucker ali fucking ampak to ni tako hudo kot, če rečeš I wanna play with boobs. Potem pa novo obvestilo na BVB forumu. Z vsem zanimanjem sem pogledala, kaj je novega in zagledala: Who's the biggest fan? Andy, CC, Jake, Jinxx and Ashley will choose. 5 top fans with 5 top rockstars! Check it out! Srce mi je zabobnalo. "Bonnie! Poglej!" sem povzdvignila glas. Bonnie je stegnila svoj vrat do telefona in mi ga vzela. "Doma!" je ukazovalno vendar živčno rekla. S širokimi očmi sem jo pogledala "Kaj?". "Dovolj presenečenj sva doživeli zunaj doma! Itak pa se ne moreš prijavit preko telefona!". "Zakaj misliš, da se ne morem?", "Ker moraš h prijavnici dodati sliko svoje sobe, ki je top BVB. Slike od tega pa nimaš!". Imela je prav. Samo še bolj me je grizlo vse skupaj. Ko sva zavili na mojo ulico, sem hodila vedno hitreje in nazadnje tekla. "Sammy!!! Ustavi se!!!" je za menoj vpila Bonnie. AMpak ne. Tokrat se gre za BVB! In takrat jaz ne sdlišim nič drugega razen BVB, BVB, BVB!!!
05. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg