Forum
ღ Hєєנ σ∂ℓσčιℓα ѕєм ѕє ρяєναנαтι šє єη ƒαηƒιcтιση, υραм ∂α вσ мαℓ вσℓנ υѕρєšєη кσт ρяєנšηנι.
ღ Jα ѕρєт נє σ Mιcнαєℓυ Jαcкѕσηυ
ღ Zgσ∂вα gσνσяι σ ρυηcι Tαуℓι, кι נє Mιcнαєℓσνα вαcк υρ (ηєνєм кк ѕє ρяαν яєčє, ηαנ ναѕ ηє мσтι čє вσм тк ριѕαℓα ) ρєνкα ιη ѕє ραč zαℓυвι υ ηנєgα. Vєč ρα ηє ρσνєм...
ღ Tяαιℓєяנα ρσмσנє ηє вσ.
ღ Nє мι zαмєяιт zαя∂ ѕℓσνηιčηιн ηαραк čє вσנσ кαкє...
ღ Hσρє υ ℓιкє ιт
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

Paris Michael Katherine Jackson as Tayla McDonald
Michael Jackson as Michael Jackson
Kelly Clarkson as Kelly Jenifer Smith
ƤRǀLOƓ
Tayla McDonald je izbrana za back-up pevko svojega največjega idola Michaela Jacksona za BAD svetovno turnejo. Ena stvar vodi k drugi in Michael ji začne postajati všeč. Na večer koncerta pride in naredi nekaj nepričakovanega... Kaj, pa boste sami ugotovili.

Cнαpтer 1
Tayla's P.O.V.
Včasih razmišljam kako srečna sem lashko, da grem na turnejo z Michaelom Jacksonom. Ja, prav si me slišal, z Michaelom Jacksonom! Bilo je približno 7 mesecev nazaj, ko je moja prijateljica Kelly našla moje delo...
ƑLASHƁAƇƘ
" OMG, OMG, OMG!" je Kelly vrešče tekla skozi trgovino, namenjena proti meni. Vsi so se ustavili in jo gledali, ko je tekla mimo njih. V zadregi sem pogledala dol, a še vedno sem se smejala.
" Kaj?" sem vprašala, ko je pritekla k meni.
" Letak sem našla!" je rekla in mi ga izročila. Prebrala sem letak: Avdicija za back-up pevca za Michaela Jacksona in njegovo BAD turnejo! 12. junija v mestnem teatru, upam, da se vidimo tam. Ko sem prebrala, je na mojem obrazu zrasel velik nasmešek. Pogledala sem Kelly in zakričala. Ostali so naju že spet pogledali.
" Greva!" je Kelly rekla vznemirjeno.
" Ampak to je že čez štiri dni in nimava dovolj časa, da vse pripravia" sem odgovorila.
" Prosim?"
" Hmm..."
" Prosim, greva!!" je zakričala in ljudje so naju še bolj čudno pogledali.
" Ampak nisem tako dobra!" sem trdila.
" No, kaj je najhuje kar se lahko zgodi? Ne razumeš?" je rekla. Dobila je točko.
" v redu!" sem rekla vznemirjeno in malo tudi nejevoljno.
ƐƝƊ OƑ ƑLASHƁAƇƘ
No, zdaj sem tu, delim si sobo s svojo najboljšo prijateljico Kelly na turneji z Michaelom. Po naključju je Michaelov rojstni dan en dan pred mojim. Ponavadi skupaj praznujeva. On je tri leta in en dan starejši od mene. Ne morem razložiti, kako vesela sem zdaj, no z izjemo prejšnjega večera. Vadili smo in Michael me je poklical in mi rekel, da moram izboljšati svoje petje, že spet. Rekel je, da 'to še ne obstaja'. To me je razburilo, a sem vadila vso noč in upam da ga bom navdušila.
Michael's P.O.V.
" Michael!" sem ga slišal. Odprl sem oči in se zazrl v Franka, ki me je budil.
" Ja?" sem vprašal zaspano.
" Zajtrk v 5, vstani zdaj!" mi je rekel. Bil je smrtno resen. Pogledal sem na uro. Kazal je 6:55 zjutraj. Skočil sem iz postelje in se spomnil, da moram videti Taylo. Počutil sem se slabo, ker sem ji rekel, da njen glas ni bil dovolj dober. Resnica je bila, da sem hotel govoriti z njo, imeti njeno prisotnost. " Je to tako slabo?" sem se vprašal. Oblekel sem se in šel na zajtrk. Čakl me je dolg dan.
S Frankom sva hodila do zajtrka. Med hojo sem zavohal parfum. " Ta parfum bi prepznal kjerkoli" sem pomislil. Pogledal sem nazaj in bila je Tayla. Gledal sem, ko se je usela h Kelly in Amber. Frank me je dregnil.
" Si v redu, Mike?" me je vprašal. Stresel sem z glavo in rahlo vstal iz mojega transa.
" Ja dobro sem" sem odgovoril.
Po zajtrku smo se spravili na avtobus. Usedel sem se zraven Franka kot ponavadi. Ko sem se usedel sem slišal Taylin pogovor. Hitro sem se usedel dol in se nasmehnil, ko je šla mimo.
3 nexte
☮ Mηєηנє?
☮ Nαנ ηєχтαм?
14. julij 2014
u175931
u175931
če tudi nisem neka oboževalka Michaela, mi je ta zgodbica zakon!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. julij 2014
neeeeexxxxxttttt ful super zgodba je !!!
14. julij 2014
u172503
u172503
nnnnneeeeeexxxxxxtttttt
14. julij 2014
tnx za vse nexte

Cнαpтer 2
Tayla's P.O.V.
Odšla sem na avtobus in videla Michaela, ki se mi je nasmehnil. Prijateljsko sem se mu nasmehnila nazaj. Kelly, Amber in jaz smo se pogovarjele o normalnih stvareh, ravno, ko sem morala nazaj. Christina me je videla prihajati in mi nastavila nogo ter me spotaknila. Z obrazom sem priletela na tla avtobusa. Christina je ena od Michaelovih back-up plesalcev. Ko sem se pobrala s tal sem ji namenila grd pogled. Srepela je vame. Odšle smo in se usedle. Med potjo smo se pogovarjale o nesmiselnih stvareh kot so: " Sta slišali za nov film?" " OMG, vsi govorijo o tem!" in o ostalih stvareh, o katerih se pač pogovarjajo punce.
Ko smo prispeli smo pomagali raztovoriti avtobus. Nosila sem nekaj škatel in ker so bile zelo visoke, nisem videla kam grem in sem se zaletela v Michaela.
" Au!" sem slišala nekoga reči. Odložila sem škatle in videla Michaela, ki se je držal za ramo.
" OMG, oprosti!" sem rekla in mu drgnila ramo.
" V redu je" je rekel in se mi nasmehnil. Njegov nasmeh je...popoln.
" Hej, Tayla, lahko te škatle odložiš sem?" je prašal Frank in mi prekinil misli. Poslovila sem se od Michaela in vzela škatle.
Med vajo mi je Michael nakazal, da se hoče osebno pogovoriti z mano. Počasi sem hodila proti njemu. Moj bog, včasih ga res sovražim.
" Vadila si!" je rekel veselo.
" Ja, vadila sem celo prejšnjo noč!" sem odgovorila.
" Zelo dobro!" je rekel.
" Te lahko vprašam, česa ne maraš v mojem glasu?" sem ga vprašala. To sem ga vprašala že velikokrat, a nikoli nisem dobila odgovora.
" Ne, da mi ni všeč, je samo, samo,..." Poskušal je najti primerne besede. " Samo ni kot ostali!" je rekel veselo.
" Misliš, če lahko vadiva ko gremo nazaj v hotel?" me je vprašal.
" Um, ja to bi bilo dobro" sem odgovorila, čeprav mi ni bilo všeč. To si je izmislil. Vem. 'Zakaj se ne more pogovarjati z mano? Kaj je razlog?' Sem se spraševala. Roke je položil na moja ramena. Dvignila sem glavo in se zazrla v njegove čokoladne oči.
" Brilijantna si Tayla! Ne dvomi vase!" je rekel in spustil moja ramena. " No, če sem brilijantna, zakaj potem to počneš?" sem ga vprašala. Nisem dobila odgovora. Niti pogledal me ni. Vzdihnila sem in zavila z očmi. Odšla sem nazaj h Kelly in Amber, ki sem ju pustila tam.
" Kaj je hotel?" je vprašala Amber.
" Rekel je, da bova imeli vajo ko pridemo v hotel. In da moj glas ni dovolj dober!" Malo sem pretiravala. Vse smo zavile z očmi in se zasmejale.
Po sedmi uri zvečer je bil Michael zadovoljen z vsem in nas sustil 3 ure prezgodaj. Stvari smo pomagali zložiti nazaj na avtobus. Enkrat, ko sem vse stvari dala vozniku, ki jih je zložil na avtobus, sem začutila roke na mojih ramenih. Obrnila sem se in zagledala Michaela, ki se mi je nasmehnil.
" Ne pozai, da imava vajo preden gremo" je rekel in me pogledal v oči. Moj nasmeh se je spremenil v tanko črto. Krasno! Še eno noč bom obtičala z njim. Verjetno ne bo tako slabo. Vsi delujejo čudni okrog mene.
" Vem, vem" sem rekla. " Počakaj, še enkrat greva na avtobusa, potem pa greva v mojo sobo." Pokimala sem in se usedla na moj običajen prostor. Prej sem se prepričala, da mi Christina ni spet nastavila noge.
☮ Mηєηנє?
☮ Nαנ ηєχтαм?
15. julij 2014
neeeeexxxxxttttt
15. julij 2014
u176073
u176073
full dober!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. julij 2014
tnx
še 2 nexta
15. julij 2014
jaz dam oba
next
next
17. julij 2014

Cнαpтer 3 1/1
Tayla's P.O.V.
Ko sva prišla v hotel sem počakala na Michaela, da pride iz avtobusa. Skupaj sva šla v njegovo sobo. V njej ni bilo veliko prostora, je pa bilo okrog veliko pohištva. Vprašal me je, katero pesem bova najprej zapela. Za trenutek sem pomislila in rekla: " Dirty Diana"

Ko sva končala je zaploskal. Najbrž sem pustila presenečen pogled, ker je izgledal zmeden. Pomislia sem, da mu ni bil všeč moj glas in da ' ne obstaja'. Da ni tak kot drugi.
Michael's P.O.V.
Prišla sva nazaj v sobo in znosila noter nekaj opreme.
" S katero pesmijo bova začela?" sem jo vprašal. Za trenutek je pomislila.
" Dirty Diana" je odgovorila. Ko sva končala sem ji zaploskal. Izgledala je presenečena, jaz pa zmeden, ker nisem pričakoval takega izraza.
" To je bilo zelo dobro!" sem ji zaploskal. Nasmehnila se je. O moj bog, zelo je lepa ko se nasmehne. Zapela sva še nekaj pesmi.
" Zapoj mi pesem" sem ji ukazal.
" Kaj?" je zmedeno vprašala.
" Zapoj mi pesem!" sem ponovil. Začela mi je peti Leave mi alone. Bil sem presenečen ob njene glasu. Pela je zelo lepo. Ko je končala sem se ji nasmehnil in zaplskal.
" Čudna izbira pesmi" sem rekel. " Zakaj si jo izbrala?"
Pogledala me je s pogledom, ki je pravil 'ali si resen'? " Resno?" me je vprašala. Vedel sem kaj misli. Zaslužil sem si to. Nisem je zares prekinil. Potem sem se odločil, da je to dober trenutek da jo pohecam. Obraz sem zakopal v roke in se dela da jokam. Pogledala me je in njen nasmešek je počasi izginjal. Usedel sem se na kvač obraz pa še vedno pokrival z rokami in se trudil, da se ne bi smejal. Prišla je k meni in me pobožala po hrbtu.
" Nisem hotela biti nesramna. Oprosti Michael!" se je opravičila. Sklonila se je k meni in mi odmaknila lase iz obraza. Moje roke so se malo premaknile, ker me je žgečkalo, kar je pokazalo da se smejim in ne jokam. Nezaupljivo je stopila stran. Moj smeh je postajal vse glasnejši.
" Oprosti, mislim da bi se bilo smešno igrati s tabo" Pogledal sem jo in se še vendo smejal, izgledala je zelo razurjena. Obrnila se je stran in prekrižala roke. Odšel sem k njej.
" Samo hec je bil" sem rekel. Obrnila se je k meni in me objela okrog pasu. Počasi se je spet nasmehnila. Začela me je žgečkati. Kričal sem in se smejal. Poskušal sem iti starn a je bila premočna. Usedla se je name, da nisem mogel nikamor. Poskušal sem jo poriniti dol a mi ni uspelo. Žgečkala me je in se smejala. Žgečkala me je bolj in bolj, jaz sem kričal. Moj stražar Rich je prišel do vrat in vprašal če je vse ok. Stopil je nazaj, ko je visel kaj počneva na tleh. S Taylo sva se začela smejati Richu naravnost v obraz.
" Sem vaju zmotil?" je vprašal in se mi nasmehnil.
" Ne ampak hvala, da si me rešil žgečkljive pošasti" sem rekel in se hihital Tayli. Rich je odšel. S Taylo sva se spogledala in bruhnila v smeh.
Tayla's P.O.V.
Čim bolj ormalno sva poskusila vstati iz tal. Zasmejala sva se mu v obraz, ko je videl v kakši poziciji leživa na tleh. Ko je odšel sva se spogledala in bruhnila v smeh. Kadar si z Michaelom se vedno smejiš a ne preveč. Vse se vedno konča s smehom. Ko je bila že trda tema in je v sobi postalo vroče, sem se odločila, da vprašam Michaela za tanjšo majico. Pobrskal je po omari in mi dal majico. Vrgel mi jo je, poskusila sem jo ujeti a mi je padla v obraz. Zasmejal se je. Pogledala sem ga.
" Bolje da gledaš nase, gospod" sem rekla in se trudila biti resna. Zasmejal se je in jaz tudi. Odšla sem v kopalnico in se spreoblekla. Svojo majico sem odložila na njegovo omarico. Čas je mineval in ura je bila že polnoč in postala sem utrujena. Takrat je zazvonil Michaelov telefon. Spogledala sva se, saj nisva vedela, kdo bi ga lahko klical ob tej uri. Bila je Gina. Gina je punca, ki z Michaelom poje I just' cant stop loving you. Michael obraz se je iz nasmeška spremenil v žalost. Odložil je slušalko in se usedl na kavč ter se zamislil. Usedla sem se zraven njega in opazila solze v njegovih očeh.
" Kaj je narobe?" sem ga vprašala. Solze so mu spolzele po licu.
" Gina je izgubila glas in zdravnik ji je rekel, da ne bo mogla peti. Kar pomeni, da ne bo mogla peti na koncertu." je odgovoril v joku. Počepnila sem k njemu in mu obrisala solze. Pogledal me je, me objel in položil glavo na moja ramena. Trdno sem ga prijela. Počutila sem se slabo zaradi njega. Odmaknila sem ga stran in položila svojo glavo na njegova ramena, kot je on to storil prej.
☮ Mηєηנє?
☮ Nαנ ηєχтαм?
17. julij 2014
u172503
u172503
next
17. julij 2014
next
17. julij 2014
u176073
u176073
neeeeext
17. julij 2014

Cнαpтer 3 2/2
" Vse bo v redu" sem mu rekla. Pogledal me je in se mi namsehnil. Še enkrat sem mu obrisala solze.
" Ampka, kdo po pel z mano?" me je vprašal.
" Želiš poklicati Franka? Lahko pripraviš avdicijo ali kaj podobnega" sem ga vprašala . Pomislil je. Potem je njegov obraz zasijal. Pogledal me je.
" Bi ti pela z mano?" me je vprašal. Presenečena sem bila, ker je želel mene in ne Christino. Christina ima vedno ta del. " No boš?" me je upajoče vprašal. Pogledal je dol, saj je mislil da ne bom. Želela sem si peti z njim. Pogledala sem ga in se mu nasmehnila.
" Seveda bom" sem veselo rekla. Njegov obraz je zažarel. Skočil je pokonci in me močno objel. Nisem mogla pomagati, samo smejala sem se. Pogledla sem na uro, ki je kazala 12.30 ponoči.
Vadila sva in vadila in vadila in pela pesmi. Čez nekaj časa sva dosegla nekaj, kar sva poimenovala popolnost. Dodala sva še nekaj plesa, da bi bilo bolj razburljivo, ali pesem sama ni dovolj razburljiva? Michael je odšel v kopalnico, jaz pa sem se ulegla na kavč v upanju, da si bom lahko malo odpočila preden se vrne. Verjetno sem zaspala, ker sem čutila da me trese in kliče moje ime. Nisem hotela vstati. Me ne bi pustli pri miru? Dobro je vedel, da sem sitna, če me ne pusti pri miru, zakaj torej poskuša? Ker nisem hotela vstati, me je dvignil. Čutila sem, kako je roke položil pod mene in me nesel do vrat. Nisem pričakovala tega! Ovila sem roke okoli njegovega vratu, kar je bilo za njega lažje, saj sem bila precej težka. Vrata so se odprla, šla sva skozi njih na hodnik, potem se je ustavil. Slišala sem, kako so se odprla vrata dvigala in zaslišala ženski glas, ki bi ga prepoznala kjerkoli. Bila je Christina. Najraje bi jo udarila!
" Hej Michael" je rekla. Sovražila sem njen glas. Kar skozi ušesa ti je šel. Zvenela je kot sitna muha, ki je brenčala okoli njega. Ustreza ji, da naju ne pusti sama! Naredila je normalen glas. Čutila sem, da me je Michael močneje prijel. Močneje sem se ga oklenila. Pogledal je dol k meni in se zahihital. Res nisem želela, da vidi moj obraz.
" Hej!" je ponovila. Čutila sem njen pogled na meni. Trudila sem se, da se ne bi smejala.
" Koga nosiš?" je radovedno vprašala. 'Ljubosumna je' sem pomislila in se malo zahihitala. Michael je opazil da sem se smejala, zato me je rahlo uščipnil v roko, a ni pomagalo. Uščipnil me je močneje. Nehala sem se smejati. Želela sem si, da bi lahko prav zdaj odprla oči in se ji zazrla v obraz!
" Oh, to je Tayla!" je ponovil. Pogledala, ga je kot, dda bi imel še eno glavo.
" Kaj?" je vprašal. Pogledal je Christino, nato mene in potem spet njo. " Je ne maraš?" Zmrznila sem. Moje oči so se sunkovito odprle. Na srečo ni opazila, da obraz naslanjam naravnost na njegova prsa. Bo odgovorila? Kaj bo rekla? Christina me je pogledala.
" Nikoli je nisem in je nikoli ne bom!" Zaprla sem oči. Tako je bilo bolje. Jaz ne maram nje in ona ne mara mene. Tako je bilo in tako bo tudi ostalo. Michael jo je pogledal.
" Daj no! Moraš imeti rada Taylo!" ji je rekel. Poskušala sem se zadržati, da se ne bi smejala. Naredila je še en čuden zvok in pogledala stran.
" Tayla je najboljša!" je smeje rekel. Ugriznila sem se v ustnico in se poskušala kontrolirati. Nisem se mogla smejati, da ne bi izpado čudno. Michael me je pogledal in se ugriznil v ustnico. Nasmehnila sem se in ga pogledala. V njegovih očes sem viela, da se heca. Malo sem se zasmejala.
" Bi lahko to dvigalo pohitelo?" je zamrmrala. Nisem mogla reči, da je zoprna. Dvigalo se je ustavilo. Michael je odšel ven.
" Adijo Christina" se je zarežal in odšel dol po hodniku. Pogledal je dol k meni in se mi nasmehnil. Stisnila sem se bližje k njegovim prsim. Zelo lepo je dišal! Ustavil se je preden je lahko potrkal na moja vrata. " Lahko te nesem sem!" se je zasmejal. Nasmehnila sem se. " Nočem te motiti pri vstajanju" sem zamomljala v njegova prsa. Zasmejal se je in zavil z očmi.
" Srečna si lahko, rad te imam" je rekel. Hitro sem ga pogledala.
" Ti kaj?" sem ga vprašala presenečeno.
" K-kot prijateljico" je odvrnil.
" O, ok" sem odgovorila. " Nisem bila prepričana, ali je to bila laž, a sem bila zadovoljna s tem.
Čutila sem nejgove roke zdrsniti z mene, da je lahko potrkal na vrata. Kelly je odgovorila.
☮ Mηєηנє?
☮ Nαנ ηєχтαм?
19. julij 2014
u176073
u176073
next
19. julij 2014
next super je!!!
19. julij 2014
še vsaj 2 nexta
19. julij 2014
jaz dam oba next
next
19. julij 2014
en kratek next bo pa zato naslednji dolg

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

Cнαpтer 3 3/3
" Um...Ok, nisem pričakovala tega" sem slišala reči Kelly presenečeno. Michael se je zasmejal ob njeni reakciji.
" Ja, zaspana je bila" je smeje odgovoril. Položil me je na mojo posteljo in me pobožal po obrazu. Poskusila sem se zadržati, da se ne bi zasmejala. Malce sem odprla oči in ga pogledala preden je odšel. Pomežiknil mi je. Spoznal je, da ga je Kelly opazovala ko je stal tam.
" Adijo" je rekel in hitro odšel iz sobe.
" Adijo?" je rekla Kelly, zmedena nad tem, kar je rekel. Zaprla je vrata in odšla spat.
☮ Mηєηנє?
☮ Nαנ ηєχтαм?
2-3 nexte
21. julij 2014
next
21. julij 2014
u176073
u176073
next
21. julij 2014
next posvečam ♬Pαяιѕ Jαc.♬

Tayla's P.O.V.
" Tayla vstani!" je rekla Kelly in me tresla. Usedla sem se in pogledala na uro, ki je kazala 5:30!
" Kaj za vraga Kelly!" sem rekla in padla nazaj na posteljo.
" Danes moramo biti zgodnji, saj moramo vaditi za nocojšnji nastop" je ponovila. Zaspano sem vstala in šla v kopalnico, kjer sem se stuširala. Hitro sem se oblekla in šla nazaj h Kelly, ki me je gledala s prekrižanimi rokami.
" Kaj?" sem vprašala zmedeno.
" Kaj je bilo tisto prejšnjo noč?" me je vprašala.
" Ne vem o čem govoriš?" sem jo vprašala.
" Saj veš!" je rekla in me pogledala. Stresla sem z glavo. " Vem da si bila budna in se pretvarjala da si zaspana, ker si mežikala in se smejala, ko je Michael..." je rekla in se smejala.
" Super" sem rekla. " Nič ni bilo med nama, ne skrbi!
" Mmm!" je rekla. Zmedeno sem jo pogledala. " Držala si se ga, kot če bi se prvič v življenju in se z glavo naslanjala na njegova prsa. Potem te je položil dol in pobožal po obrazu" je rekla s čudnim izrazom. Nastala je tišina. Bila sem brez besed. Nisem vedela, o čem govori! Zvenelo je, kot da bi bila zaljubljena v njega ali kaj takega. No, vsaj ne vem če sem. Odšla sem do vrat in jih odprla.
" Michael?"
Michael's P.O.V.
Ko sem prišel v sobo, sem opazil, da je Tayla pustila svoj top pri meni. ' Dobro. Dal ji ga bom zjutraj pred zajtrkom' Vze sem ga s kavča, kjer je ležal in odšel v posteljo. Ampak nisem mogel spati. Nisem mogel nehati razmišljati o Tayli? Sem zaljubljen? Vem, da jo imam rad, ampak res tako zelo? Vzel sem njen top iz nočne omarice in ga povohal. Dišal je po njej, očitno. Lepo diši. Želim si da bi bila moja, nekoč. Ampak pokazala mi je, da me nima tako zelo rada. Čeprav je Kelly rekla, da me ima. Ne vem. Poskusil sem zaspati. Tokrat je delovalo.
Zbudil sem se ob 5:30 zjutraj. 'Zakaj tako zgodaj?' sem zamrmral sam pri sebi. Vstal sem in se šel stuširat. Potem sem se spomnil za Taylin top. Stopil sem iz tuša, se obrisal in oblekel. Vzel sem njen top in šel v divigalo, in proti njeni sobi. Zaletel sem se v Christino. ' Pa smo tam' sem pomislil. 'Gotovo bo rekla kaj zaradi prejšnje noči.'
" Živjo" sem rekel in pogledal dol.
" Hej Michael" je rekla. Nastala je tišina. " Torej, kako si se imel s Taylo prejšnjo noč?" je vprašala in se pozibavala na nogah.
" Um... samo vadila sva" sem rekel. Naredil sem glas kot da sem zaspan, a nisem bil. Vadila sva. " Bilo je tako dobro kot še nikoli. Mogoče" sem poskusil povedati bolj zaresno. Nasmehnil sem se ob spominu na prejšnjo noč. Zelo lepo sem se imel, ves čas sva se smejala.
" Oh" je rekla Christina. " Se vidiva" je rekla in se odmajal iz dvigala. Zasmejal sem se ob njeni ljubosumnosti. Odšel sem do Tayline in Kellyne sobe. Lahko sem slišal nekaj delov njunega čvekanja.
Pogovarjali sta se o dogodkih iz prejšnje noči. Nisem vedel, če bi potrkal. Preden sem lahko potrkal so se vrata že odprla.
" Michae?" je zmedeno vprašala Tayla, ko me je videla stati pred vrati.
" Živjo" sem rekel. " Prišel sem ti vrniti t-tvoj top" sem rekel in ji ga dal.
" O hvala Michael" je rekla in vzela top.
" Tvoj top?" je naju sumničavo prekinila Kelly.
" O ja, prejšnjo noč je bilo vroče in mi je posodil majico" je pojasnila Kelly. Kelly me je pogledala, jaz pa sem zardel in pogledal stran. " Ti ga moram dari pred zajtrkom?" se je zasmejala Tayla. " Na zajtrk se odpravljava. Hočeš iti z nama?" mi je ponudila Tayla. Pogledal sem jo in se nasmehnil.
" Seveda" sem rekel. Ko smo prišli iz njene sobe jo je Kelly potegnila stran in ji zašepetala.
" Ne nič ni med vama!" Tayla se ji je zasmejala. Zardel sem. Nisem prepričan, da sta videli, kar je dobro, ker nisem smel poslušati. Odšli smo na zajtrk.
Po zajtrku smo se spustili dol do teatra. S pogledom sem iskal Taylin pogled, da bi videl, če me gleda. Oba sva zardela.
Tayla's P.O.V.
Kelly me je potegnila stran in mi zašepetala: " Nič se ne dogaja med vama kajne?" Zasmejala sem se ob njeni neumni izjavi in videla, kako je Michael zardel. Nič nisem rekla, ker sem vedela da ne bi smel poslušati. Mislim, da je tudi on to vedel. Zakaj je zardel? Me ima res tako rad? Kot da bi vedela da me ima, ampak res?
☮ Mηєηנє?
☮ Nαנ ηєχтαм?
3-4 nexte
23. julij 2014
(sm pozabla napisat
Cнαpтer 4 1/1)
23. julij 2014
next
23. julij 2014
u176073
u176073
next
23. julij 2014
nextam

2/2
Na avtobusu do teatra sem ves čas gledala Michaela in on je gledal okrog mene spet in spet. Oba sva zardela. Rada ga imam. Zelo. Ampak ne vem, če bi lahko šla ven z njim. Ne vem. Seveda sta moji prijateljici Kelly in Amber to opazili.
" Zakaj zardevaš?" me je vprašala. Stresla sem z glavo, da sem se vrnila nazaj v realnost.
" Kako to misliš?" sem jo vprašala, čeprav sem dobro vedela, kaj misli!
" Kar naprej zardevaš2 je rekla Kelly. Potem je njen obraz zasijal. " To je zaradi Michaela, kajne?" je rekla razburjeno. Zdelo se mi je da je Michael slišal, ker se je obrnil in nas pogledal. Bilo me je zelo sram!
" Um... o čem govoriš?" sem vprašala Kelly in jo poskušala utišati.
" Ne zanikaj! Vem, da nekaj čutiš do Michaela!" je namerno glasno rekla Kelly. Ves avtobus je uthinil in se zazrl vame. Super! Pogledala sem Michaela in on mene. Oba sva bruhnila v smeh. Vsi so pogledali vmes med mene in Michaela. Padla sem na tla in se še močneje smejala. Vsi so bili zmedeni!
" Nič se ne dogaja med vama! To vam zagotavljam!" je v smehu rekel Michael. Avtobus je spet utihnil. Kelly me je pogledala.
" Kaj?" sem vprašala zmedeno.
" Torej, zakaj je bil tvoj top v nejgovi sobi?" je vprašala. Spet so vse oči strmele vame. Zmrznila sem. Nisem mogla govoriti. Ni bil slab razlog, zato nisem vedela zakaj.
" Vroče ji je bilo in me je vprašala, če ji posodim majico" je rekel Michael, da bi me branil. Še vedno sem bila zmrzjena. Predvidevam, ker je izgledalo slabo. Nisem mogla verjeti, da me je to vprašala. Saj sem ji že zjutraj razložila.
" Torej, zakaj si jo prinesel v sobo ob 1:30 ponoči Michael?" Seveda, Christina je morala to dodati. Vse oči so strmele v Michaela.
" zaspala je! Odnesel sem jo nazaj, ker ji je bilo neudobno na mojem kavču!" je rekel Michael. Spoznal je, da je tisto, kar je rekel zvenelo čudno. " Mislim, da bi jo dobil nazaj" je rekel sramežljivo.

" Ste videli, kako sta gledala drug drugega" je nekdo rekel. Zavila sem z očmi. O bog!
" Hahaha!" se je Kelly zasmejala.
" Kaj zdaj?" sem rekla, utrujena od tega.
" Michael, teje pobožal po obrazu, ko te je položil dol" se je Kelly zasmejala Michaelu. Michael je zardel. Moje oči so se napolnile s solzami. Nisem mogla vrjeti, da se to dogaja. O ne!
" Si v redu?" me je vprašala Kelly, ko je opazila solze vmojih očeh. Glavo sem obrnila stran od nje. " Kaj je narobe?" me je vprašala. ' Kot da ne ve' sem pomislila. Ko smo prišli iz avtobusa, sem zgrabila Kelly in jo potegnila stran.
" Zakaj si to povedala pred vsemi?" sem jo vprašal z bolečino v srcu. Pogledala je dol.
" Oprosti Tayla" je rekla, ko je videla, kako me je prizadela. Michael me je opazil in začel hoditi proti meni.
" Tvoj fant prihaja" je rekla Christina. Pogledala sem predse in videla Michaela hoditi proti meni. Hotela sem iti klofniti Christino, ker je bila zoprna, a me je Kelly zaustavila. Michael je prišel k meni in me vprašal, če sem v redu. Objela sem ga in jokala. Odpeljal me je do svoje garderobe.
" Kaj je narobe?" me je zaskrbljeno vprašal. Poskusila sem nehati jokati, preden sem spregovorila.
" Ne morem verjeti, da je res to rekla pred ostalimi!" sem rekla in spet začela jokati. Vzel me je v roke in me objel. Pri njem sem s epočutila varno, kot da mi nihče ne more nič narediti. " Žal mi ej da zaradi mene o tebi govorijo tako" sem rekla in ga pogledala. Postavil me je na tla in položil roke na moja ramena.
" Ne skrbi zaradi tega! Vse bo še dobro" mi je zagotovil.
" In seveda se je zmešana Christina vtaknila v to!" sem rekla sitno.
" Ne poslušaj je, veš da je ku*ba!" je rekel. Bila sem presenečena. Prvič, ker sem mislila, da ima rad Christino in drugič, ker ga še nikoli nisem slišala tako govoriti. " Tukaj sem če em potrebujš" Ko je to rekel sem se nasmehnila. " Greva" je rekel in mi odprl vrata.
☮ Mηєηנє?
☮ Nαנ ηєχтαм?
3-4 nexte
če ne bo dovolj bralcev bom nehala pisat
27. julij 2014
u176073
u176073
neeeeeeeeeext *_*
27. julij 2014
neeeeext ta zgodba je super
28. julij 2014