Forum
u151370
u151370
ηαριѕαƖα вσм zgσɗвιcσ ιη υραм ɗα ναм вσ νšєč.ѕє σρяανιčυנєм zα ηαραкє ρяι ριѕαηנυ žє νηαρяєנ
___________________________________________________________________________________________
Ponedeljek,7.4.2009
14.00.
"Linda,pridi sem".Ah,kdo me kliče že spet sem pomislila.Leno sem odšla po stopnicah in v dnevni me je čakala bff Viktorija.
J-Jaz
V-Viktorija
J-oh živjo.kaj pa je?
V-greš v park?Cela banda gre tja hahaha.
J-katera banda?
V-jaz,lea,rina,elvis,mateja,gloria,valentin,hugo in laura.
J-ja seveda pridem.Samo obleči se grem.počakaj me
Šla sem v sobo in se spraševala,če je pametno da grem.Ah pa saj mi je doma itak dolgčas,bolje da grem ven.Oblekla sem se in šla ven.Z Viktorijo sva šle po ulici,mimo trgovine in kavarne in še metrov naprej sva prišle do parka.Banda nas je že čakala.Saj res naj vam povem še nekaj o naši "bandi".Naša banda je skupina samih dobrih frendov in smo res cel čas skupi.Ful se mamo radi in smo res the best.No in pač v parku smo se igrali na igralih,se zajebavali pa take stvari.Potem proti večeru pa smo šli domov.Jaz sem doma razmišljala o tem kako me je cel dan opazoval Hugo.Že kar nekaj časa se mi zdi da sem mu všeč.Tudi meni se je on zdel kar vredu in bi lahko bila skupaj ampak to je bilo moje razmišljanje pred tem ko sem se zaljubila v nekoga drugega.Cel čas razmišljam o njem.On je najlepši...
Jaz:

Viktorija:

Hugo:

______________________________________________________________________________________
2 nexta?
06. april 2014
u82298
u82298
next
06. april 2014
u158004
u158004
next
07. april 2014
u151370
u151370
Torek,8.4.2009
16.00
Poslušam njegovo glasbo.Gledam njegove smešne videje.Se smejim in zares uživam.Zazvoni telefon.Klicala me je mami.Povedala mi je da ima zame super novico in da bom zelo vesela.Predstavljala sem si 1000 stvari a kaj bi to presenečnje lahko bilo?Rekla je da pride skoraj domov in mi bo povedala.
Čez nekaj časa je pozvonilo pri vratih in takoj sem vedela da je mami.
J-jaz
M-mami
J-mamiiiiii!!!!kje je presenećenje?
M-izvoli(dala mi je vstopnico za koncert michaela jacksona).
J-hvalaaaaaaaa(začela sem kričati in skakati).
Obožujem michaela jacksona...Mami pa mi je rekla da njegov koncert ni vse.Spoznala ga bom lahko po koncertu.omg sama z njim.sem si že predstavljala kako bo.

Ogledovala sem si vstopnico.Poiskala sem najboljše obleke in odšla do frizerja.Naučila sem se na pamet celo njegovo pesem in ples kar sem že itak malo znala ampak mora biti popolno.
u82298
next
08. april 2014
next
08. april 2014
u158004
u158004
next
08. april 2014
kda bo next????
13. april 2014
u151370
u151370
en next še potem pa nadaljujem
13. april 2014
neeeeeeeeeeeeeexxxxxttttttttt
19. april 2014
u151370
u151370
ok nextam.sam če ne dobim še neki bralcev nebom več ker jih je premalo
Zbudila sem se in šla po stopnicah v kuhinjo.Začela sem peti.Pojedla sem zajtrk in odšla v kopalnico kjer sem se uredila in pela.Mami me je pohvalila kako dobro pojem.Še skoraj cel dan do njegovega nastopa.Bila sem zelo živčna.Z mami sva odšle v fitnes,da bom super izgledala.Cel dan sva nakupovale in se zabavale.Ob 15.00 pa sva odšle domov da sem se pripravila saj bo čez 2 uri koncert.Stuširala sem se in se uredila da sme izgledala najlepše do sedaj.Odpeljala sem se in mami mi je povedala da bom ga najprej spoznala.Bila sem čisto živčna.Parkirali smo in odšla sem v zaodrje.Nisem mogla verjeti svojim očem.Tam je stal in me čakal.Ko me je videl se mi je nasmehnil in jaz sem se vrgla na tla.Začela sem jokati.Mama me je pobrala in me dobesedno odvlekla do njega.
Gledala sem ga da vidim kaj bo naredil.Objela sem ga in to je trajalo kar nekaj časa.

Potem mi je dal avtogram in pustili so naju sama.Zdaj sem bila malo bolj umirjena in nisem več jokala.Pogovarjala sva se o njegovih pesmih in plesu.Pokazala sem mu kako plešem moonwalk in nekaj njegovih plesnih gibov in bil je navdušen.Prišel je čas ko sem morala iti saj se je začel nastop.Stala sem v prvi vrsti.Med nastopom je prišel do prve vrste me prijel za roko in odšla sva na oder.Jaz nisem rada na odru ampak z njim sem se počutila bolje.Rekel mi je naj plešem ko pride refren.Jaz sem zaplesala in malo sem mu pomagala pri petju.To je bilo neverjetno.Po nastopu sva se še pogovarjala in objemala in dala sem mu telefonsko številko.Pozno ponoči sva še vedno bila v zaodrju.Obljubil mi je da me bo poklical in mi razkazal neverland.
Drugi dan ko sem prišla iz šole mi je zazvonil telefon...
20. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg