Forum
u75649
u75649
yeah to sm sj navadna najsnica stara 18 let jap jap to sm js charlie.
prjatli me kličejo charly al pa chary in pa char.
na prihajam iz nobene nobl družine pomembne družine bogate družine ne sm pač navadna punca z mamo in mlajšo sestrico norahstara je 15 let , oči mi je umru pred 7 leti.
no saj je vseeno no kot že ve cela šola je moja sestrica nora na one direction meni pa se ne zdijo nč posebnega so pač bend a ne no in ta teden je napovedan koncert zato bom mogla v soboto vstat in peljat norah tja na koncu pa jo bom mogla čakat še v zakulisju kjer bo prosijačila za podpise. ohh no in midve prideva koncert po koncertu pa greve v zakulisje kjer...
jst:

norah:

04. marec 2012
next¨!
04. marec 2012
neext
04. marec 2012
u75649
u75649
kjer sem pred nama zagledala celo vrsto rekla sem ji da jo bom počakala zunaj in odšla sem vem vendar še preden sem prišla ven je negdo s polno paro prileteu vame in od takrat naprej se nespomnim nič več.Ko sem se zbudila sem ležala v bolnici in bila sem priključena na neke aparate v desni roki pa me je hudičevo bolelo od igle . Char!!!!!!! zbudila si se samo da je vse uredu s tabo je zavpila mama poleg nje je stala norah in poleg norah neki fant.Kdo si pa ti sem ga vsa začudena vprašala in odgovorim mi je da je on louis. Aham predvidevam da tisti iz one direction ha? ja je odgovoriu ves ponosen ampak se nisem zmenila zan zato je ves žalosten rekeu da bo počakal zunaj . mami mi je povedala da ima fanta in norah je imela zmenek s tistim niallom al kva že je no in nato sta odšli js pa sm zaspala. ko sem se zbudila sem zagledala louisa in ga vprašala kaj se je z mano sploh zgodilo in zakaj je tudi on tukaj odgovoriu mi je da je on prileteu vame in da mu je silno žou in nevem kaj še use vem tudi to da se je med padcem kar hudo poškodovol ne na zadnje je imel obraz poliman z obliži in roko jeimeu v gipsu tako da sem bila kar zadovolna z izidom .po nekaj dneh sem odšla domou in louis je šou zdraven doma sem se poslovila od njega in šla v svojo sobo . norah je vsa navdušena če 2 uri priskakala k meni in mi tumbala kako sta se imela z niallom lepo na koncu pa je izdavila da je louis zaljubljen vam . debelo sem jo pogledala in ji rekla norah!!! ne govori treparij louis ima punco!!!! in nato sva začeli razpravo ki je izgledala tako:

n:ne kvasim ti neumnosti ka nialla uprašaj!!!
j:ne ni res louis ima punco po imenu hannah saj mi je sam povedou
n:ja ampak je reku niall da sta se razšla ker je louis skos govoru samo o teb
j :nemogoče no pa ga poklič in ga upraši
n: no prou sej ga bom boš vidla da je res

in norah pokliče louisa in res louis ji reče da je vame in ji pove da nesme izdati skrivnosti meni ker bi ga bilo preveč sram saj misli da ga nemaram ohhhh no po vsem tem kar mi je naredu takrat na koncertu naj ga mam pa še rada sem naglas izdavila louis je to slišal in prekini . čez dobre pol ure je zvonil zvonec na vratih šla sm odpret in biu je ....
05. marec 2012
neext
05. marec 2012
u82565
u82565
next
06. marec 2012
next ;*******************************************************************************************
09. marec 2012
nexxt
09. marec 2012
u75649
u75649
biu je Louis z izbuljenimi očmi sem ga pogledala in vprašala kaj deal tukaj in rekeu je da se morava resno pogovorit in res usedla sva se na kavč in začela pogovor
L-louis J- jst
l-torej am ja veš js sm vate
j-ja vem ...
L-in a ti kj čutiš do mene
j-?
L-a sm ti samo prijatel al tut kj več
j-am lj louis si res uredu fnt ampak lej am premau časa je minil da bi lahko to sploh vedla tko da a lahko počakava nekej časa
L-am okej torej a greš z mano v kino...?
j-lahko ja
l-okej greva?
j-takoj?
L-ja
j-am dj mi samo 15 min
L-okj

čez 15 min.
wawwwwwwwww charly kok si lepaaaaa
tenks

in šla sva v kino po kinu me je louis odložiu doma in poslovila sem se za gudbaj pa mi je dau še lupčka na lička sramežljivo sem pogledala v tla in rekla hwala ter adijo.

in tako sem se oblekla za v kino

10. marec 2012
next
10. marec 2012
next
11. marec 2012
next!
12. marec 2012
u75649
u75649
ko sem spala sem nenehno sanjala o louisu nisem in nisem ga mogla izbiti iz glave!!!
Zjutraj sem odšla v kuhinjo kjer so sedeli mami norah in ................WTF !!!!!!!! KDO D FAK SI PA TI!!!!!?????? sm se zadrla v kuhinji ko sem zagledala da se neki dec objema z mami .
m - mami d-dec j-jst n-norah

m-charly pazi ne besede !!!!
d-oh saj je že vredu melisa ne rezburjaj se no midva se pa še ne poznava
j-ne se ne !!!
n- am khm khm khm charly takoj pjt z mano u dnevno
j- nee
n- TAKOJ
j- okj no!!!!!!

v dnevni :
n-a si ti čist zmešana al kva
j-ja kaj pa je no zdj bom pa merna ker en dec tm u kuhni pred mojim nosom žvali mojo mtko!!
n-o pizda si glupa noooo!!!!
j- ja sm glupa???
n-ja to je njen nov fnt budalo na kvadrat ne na kubik !!!
j- ja opala no

in šle sve nazaj v kuhno moški mi je reku da sva začela narobe in bla bla bla ............
in ja . po zelo zamorjenem zajtrku sem se oblekla in odhitela ven v ušesa sem si dala slušalke in poslušala green day kar na enkrat pa sem na svojih ustnicah začutila nekaj nežnega in mehkega in vlažnega . odprla sm oči in le kdo naj bi biu ha jah biu je Louis vesel me je prijeu za roko in rekeu - kako si lepotica moja???
odgovorila sem mu vsa merna uredu

no in šla sva v park v parku sva se usedla na klopco in sedela kar naekrat je Louis ustau pogledou naokoli in nato mi je zapeu pesem omg kok ma lep glas!!! *_*
na ves glas sem se smejala od presenečenja in ga prijela za roko nežno sem ga objela nato pa sva se poljubila. ko sva prišla v hišo sva šla k meni v sobo in do večera sva bila na kompu se mečkala poljubljala in se slikala zvečer sem slike objavila na twiterju.
NEXT????
12. marec 2012
next!
12. marec 2012
nextt
19. marec 2012
u84704
u84704
next˛˛
26. marec 2012
next
02. april 2012
Next
02. april 2012
NEXT
03. april 2012
next
05. april 2012
u75649
u75649
zjutraj sem se zbudila in odšla po stopnicah dol v dnavni sem zagledala kako se pogovarjajo mami njen fant in louis ko sem prišla dol so se mi začeli smejati gledala sem jih kot tele v nova vrata nakar mi je mami rekla ljubika a si se ti danes kaj počesala in spet so planili v smeh nakar sem se spomnila da se nisem uredila pohitela sem gor se uredila oblekla svojo oblekico in odšla vem z louisom sva šla v šoping in seveda kaj se zgodi neka fenica je pridervela k nama in louisa poljubila na usta tako sem bila v šoku da sem jo prijela za lase in jo nadrla seveda je velik šop njenih las ostal v mojih rokah in začeli sva se tepst na koncu sem jo udarila v trebuh in ji na uho prišepnila "ne igraj se z mano punčka ker te bo drago stalo" izpusila sem njene lase in jo pustila tam sredi hodnika louis pa me je hotel objeti ko sem ga odrinila in do avta nisva govorila. ko sva prispela me je vprašal kaj je narobe in začela sva pogovor

j-kaj je narobe??!!!! a se ti sploh sanja kakšna bolečina me je zgrabila v srcu ko si tej ničvrednici vrnil poljub veš sploh nevem če ti še lahko zaupam !!!

l-kaj nisem ji vrnil poljuba ona je silila vame in ti kaj se greš da sredi trgovine pretepeš mojo oboževalko tudi ti nisi brez greha veš!!!!

j-jst sm zdej kriva al kaj dej louis mislm da midva nemoreva bit več skupi

l-kajjj??? zdej bova končala zrd tega charlyyy dj mi še eno šansooo

j-morem premislit zdej ap pejt vn

l-in kdaj bo to ?

j-ko bo te pokličem adijo.

louisa sem spodila ven iz hiše zaprla vrata in stekla v mojo sobo kjer sem se zjokala na full.ko je domou prišla mami mi je potrkala na vrata in rekla da ima zame presenečenje in uprašala sem jo kaj je odprla je vrata in v njenem naročju je biu....
06. april 2012
neext
06. april 2012
next
06. april 2012
u84822
u84822
next
06. april 2012
u85301
u85301
http://www.igre123.com/forum/tema/dragi-dnevnik-moja-hisa-je-moj-grob/31507/1 upam da ti bo ušeč!!!!!!!!!!! in pol nexate ne!? drugač pa nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!
06. april 2012
next
06. april 2012
u75649
u75649
no next ei se opravičujem ker nism doug pisala ampak sm se mogla fulj mato učit no
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
v naročju je držala majhnega kužka prisedla je k meni in mi ga podala v naročje poljubila me je nalice in nato sem ji vse povedala kar se je zgodilo v trgovini. objela me je in rekla boš videla saj bo prišel nazaj vedno pridejo nazaj v smehu sem ji rekla je oči tut pršu nazaj?molčala je in videla sem kako so se ji v očeh začele nabirati solze vsa preplavljena s čusvi mi je odgovorila s popolnim da in planila je v jok skupaj sva jokalai nakar se je začela smejati vstala je iz postelje in rekla "charly nekaj ti moram dat"
presenečeno sem jo pogledala in vstala sem iz postelje in odšla za njov spalnici je iz predala vzela majhno škatlico in mi jo dala ter rekla zaklad je v tej skrinjici čuvaj ga saj ga tvoj oče namenja samo posebej tebi. začudeno sem jo pogledala in odšla sem v svojo sobo. odprla sem skrinjico na vrhu je bila majhna kuverta v kateri je pisalo ... next??

ja vem full kratko je napisan ker morem it se mato piflat
09. april 2012
u84822
u84822
next
10. april 2012
1. next
2. pišem svoji dve zgodbici+ eno v paru, če jih lahko preberete+
http://www.igre123.com/forum/tema/love-story/27854/
http://www.igre123.com/forum/tema/teenage-fu-ing-life/31475/
(tla morte napisat next, da bom začela pisat)
http://www.igre123.com/forum/tema/i-can-t-help-myself/31916/
3. se opravičujem, ker oglašujem
10. april 2012
next
10. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg