Forum
u82874
u82874
Živjo!! Sm Kristen in zelo rada imam one direction.stara sm 15 let. v šoli nism glih priljublena, zbadali so me in me tudi žalili. imela sm samo eno prjatlco ki mi je bila tudi najbolsa prjatlca. ime ji je blo vanessa pisala se je pa tomlinson, klicali smo jo pa pippa. se vam zdi znano?? no ce ne bila je sestra od louisa. ona je bila seveda najbol priljublena na šoli saj so usi obozevali one direction. toda ona ni bila tako ponosna kakor ksne punce ampk se je raje posvecala meni in mi ubljublala da bo poskrbela da nebom vec zguba-tako so me klicali. govorila mi je da mi bo predsavla one direction jst pa tega nism hotla pa ceprou ne vem zakaj!! nekega dne pa je prisla k men in mi rekla da nej takoj spakiram ker greva z njimi na turnejo. bila ful happy in sla spakirat. tokrat jih bom vidla prvič pa čeprou poznam nessy že od vrtca. se predstavlate?? na turneji bom z najbl popularjnesimi fanti na svetu!! jeeeee. v limuzini ko smo se peljali do letališča sm bla ful žiučna sej nism vedla kasn mnene bodo mel u men. najbl sm se uštimala za louisa kr je biu men najlepši, čeprou mi je bl to mau čudn kr je biu ud nessy brt. cudn an!! in prsle sva do letališča...

prvi next-nextam!!
01. december 2012
neext
04. december 2012
u82874
u82874
2.del:
z nessy sva prispeli do letališča kjer so naju pričakali fantje. Mene je blo grooozno strah. Bila sm fuuul živčna in nervozna kr nism vedla koko nej se pred njim ubnašam. Nessy mi je rekla da nej se umirim, ker majo oni radi navadne punce. Malo sm se pomirila in in zbrala pogum da grem vn iz limuzine. Vn sm stopila kokr kamn. Fantje so prišli do naju s nessy. Spoznali smo se in šli u avijon. Vsi so bili fuuuuuuul prjazni. V avijonu sm mogla zdet zravn louisa, ker je tko hotla nessy, ona pa je zdela zravn harry-ja. Bilo mi je zelo dougcajt in to je opazu Lou ki me je hotel zabavati. Začela sva pogovor

louis: veš, pippa(tako so jo klicali skoraj vsi) mi je veliko govorila u teb in rekla mi je da sta najbolši prjatlci. Zato me pa zanima zakva te ni nikol pr nm doma- res je da me ni velikrat doma sam zakva te ni kdaj takrt kokr sm tud jst?
jst: seej sm ful velikat pr nej sam tebe nikol ni. Takrt ko pa si me pa pač ni pr vas, al je to kej tazga(sm mu rekla jezno uresnic nočem takt pridt ker mi je nerodno bit pred nemu)
louis: okej okej. Sam men je pa pippa drugač rekla
jst sm dobr vedla kaj mu je rekla. Gotou mu je rekla da mi je fuuul ušeč in da me je bit strah pred nemu. Čist rdeča u obraz sm ga uprašala kot da nebi vedla kaj mu je rekla: ii-n kaj t-ti jee re-kla?
louis: ja…rekla je da sm ti najbl ušeč iz te skupine. Sej tis tud men ušeč pa tkoo, sam jst mam puncon sej gotou veš.
jst: ja vem vem. Jst mam pa fanta(to je bla laž, k sm jo rekla zato da neb mislu da sm zalublena vanga)
k sm mu to povedala je šu stran pa sploh newem zakva. Najin odnos sej spremenu. Do konca leta se niti pogladala nisva. Newem kva mi je blo sam sm bla res žalostna kokr da bi bla kdaj skupi.

nextam??
26. december 2012
neeext
26. december 2012
u82874
u82874
Rabm več nextou
26. december 2012
Next nujno! Kva mi nis že prej povedala, da mislš pisat zgodbico?
01. januar 2013
u82874
u82874
sej je nism nameravala sam k mi je bloo dougcajt sm kr neki zacela pisat
01. januar 2013
u82874
u82874
hvala obema za next, pa sori k nism prej nextala

Ko sem stopila iz letala, sem se ozrla okoli. Bili smo v New Yorku! Moje sansko mesto! Fantje nama s Nessy niso hoteli zaupat kam gremo, zato je bilo tole zelo veliko presenecenje. V NY bomo 1 teden, kar pomeni da bom imela dovol casa za ogled mesta plus soping! Fantje imajo v NY dva nastop. Prvi je ze pojutrisnem, drugi pa v petek (dones je nedelja). Ker pa je koncert ze pojutrisnem, bova sle z Nessy v soping ze dons. Ustavili smo dva taxia. V prvega smo sli jst, Nessy, Harry in Louis. V druzga pa Niall, Liam in Zayn. Harry je dal vozniku naslov hotela in vozili smo se priblizno 20 minut. Kmalu smo se ustavili pred gromozanskemu hotelu in Louis je placal taxistu za prevoz. Odsli smo v hotel bil je gromozanski. Sobe smo na sreco ze imeli rezervirane, zato smo samo nekaj podpisali in vsak je dobil kljuc od svoje sobe. Midve z Nessy sva imeli sobo poleg sobe od fantov. Ze najna soba je bila gromozanska, le kasna je pol od fantov sem razmisljala. Midve sva imeli v sobi zakonsko posteljo, plazmo, hladilnik polhen pijacevelik kauc in gromozansko kopalnico z tusom in banjo. Z Nessy sva vse hitro razparkirali in odsle fantom povedat, da greva v soping. Sle sva v centr in tam nasle supeir trgovino, kjer sem si kupla nove crne Oll Starke, kratke jeans hlace, majico z amerisko zastavo in soncna ocala. Nessy pa si je kupila svetlo modro mini krili in karirasto modro-belo srajco in modre nikice. Na poti nazaj sva kupili se nekaj hrane in pijace ter seveda nujno sladolet. Kar felo banjico. Nazaj sva prisle priblizno okoli 8-ih zvecer. Sle sva v sobo, kjer sva se najprej preoblekle in skrile hrano, da je Niall ne bi nasel. Nato pa sva sle h fantom. Potrkale sva in odpru nam je Harry zgoraj brez. Sli so se twister in tist, ki pade mora slect eno obleko. Povabili so naju zraven, in najprej sva vstrajno zavracale ampao na koncu sva vseno privolili. Sli smo se od zacetka in jst sem nase navlekla cim vec oblek.

al mi bo uspel obdržat use ubleke na seb?
kaj pa nessy?
05. januar 2013
Mogoce
Pomojem da ne
Neeeeext!
05. januar 2013
u114661
u114661
al mi bo uspel obdržat use ubleke na seb?:mogoče
kaj pa nessy?:nevem! mislim da ne!
06. januar 2013
u114661
u114661
P.S.: a lahko bolj previlno slovensko pišeš?? kr jaz sem iz maribora in nena tak dosti Ljubljansko razumem!
06. januar 2013
u82874
u82874
okej
06. januar 2013
u82874
u82874
se bom potrudla sam sori ce bodo kasne take napake
06. januar 2013
u82874
u82874
Kos sva z nessy ustopili u fantovsko sobo in udpru nama je harry zgoraj brez. Ohhh to negovo popovno telo!! Fantje so se pli twister in to da tist ko pade more slečt eno obleko. Midve sva se jim pridružile, jaz sm dala nesebe čim več oblek, nessy pa čisto malo saj je trenirala gimnastiko in je bla ful gibčna. Seveda sm jst padla že po 3 mojih gibih. Prou vidla sm u učeh fantou koko so bli veseli da bodo vidl mojo postavo. Ko sm mela samo še eno majčko na sebi sem jih uprašala če moram dati poj k mi zmanka oblek tud hlače dol dat? Rekl so daaa!! Omg, al so resni. Ker so mi rekli da se bom zabavala tudi v gatah al pa brez nih. To me je užalilo zato sm odšla iz sobe. Sama seb sem si govorila da se nikol več negrem česa takega z nimi. In pa nessy? Ona je bla še čist ublečana kera srečnica. Za mano je prišla u sobo in mi rekla da je fantom žal če so me užalili. Če so me? Sm bla jezna! Valda da so me! Kva pa misljo da so?? Res da so najblpopularnejši in najbl vroči tipi to pa še napomen da loh tako žaljo!!nessy mi je rekla da nej ji dam šeno prložnost. Saamo prikimala sm in se odšla stuširat. Ko sm pršla iz kopalnce(samo v brisači je na postli sedeu harry. Harry!!! Takoooooj vn! Kaj se pa greš najprej me žališ nato pa prideš v mojo sobo pa čeproav si vedu da se tuširam? Harry se je samo zasmejou. Ta njegou najlešpi pogled, res da mi je louis najlepši ampak zdi se mi da ga harry premaguje. Harry je ustal in začel hodit proti men. Nism vedla kaj hoče in bila sm zelo živčna. Ko je pršu do mene in me prejeu za boke se mi je ustavilo srce…
kaj se bo zgodil med mano pa harry-jem?
nextam?
06. januar 2013
next
06. januar 2013
aja kaj se bo zgodlo hm ja neuem
06. januar 2013
Poljubil jo bo.
Neeeeeeeext!!!
06. januar 2013
neeext sigurn jo bo poljubu pa pohit k smmčist živčna k je fulla napet konc
06. januar 2013
u82874
u82874
še 2 nexta. al loh mau uglašujete pr svojih prjatlih pliss da bi bral?
06. januar 2013
nneexxtt!!
06. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. januar 2013
u82874
u82874
Hvala za use nexte! _●мααω●_ tnx da si kr 2x nextala. Pa sori k nism dovg nextala sam mam fuul obveznosti u šol. Tele next bo zato ful ktark
Ko me je harry prejel za roke mi je zastal srce. Poljubil me je in jaz neumna sm mu to dovolila. U pravec času sm se spametovala, ga odrinla od sebe in ga klofnila!! Začela sm ga nadirat da kaj se gre sej ma punco. Harry mi je reku :am… glede taylor, nisva več skupi. Sicr ti je blo pa ušeč da sem te puljubu. KRET.N!! Sm mu rekla in jezna odšla iz sobe. Uzuni je bla nessy in me vprašala zakaj sm tko jezna. Jst sm ji pa šekr u besu rekla da me je je harry poljubu in da sm mu to dovolila. Nessy so se u očieh nabrale sovze saj je bila v harry-ja zaljublena. Kako si mu mogla dovolit? Mi je napou v joku rekla in stekla stran. Oprosti!! Sm se zadrla zanjo a me ni več slišala. Stekla sm za njo ven iz hotela. Ko sm pršla iz hotela sem doživela največji šok…
a) kaj se bo zgodilo?
b)mate kej idej za zgodbico?
c) neeextam?
09. januar 2013
u82874
u82874
ta pru stavk je namest za roke, za boke
09. januar 2013
a)Nessy bo nezavestna in krvava ležala sredi ceste, ker jo je avto povozil.
b)Mogoče pa res...
c)Valda!
09. januar 2013
u82874
u82874
piš na zasebca al pa jutr u šol povej
09. januar 2013
nneexxtt!!!!!!!!!!
09. januar 2013
a) kaj se bo zgodilo?nimam pojma
b)mate kej idej za zgodbico?ne
c) neeextam?jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
09. januar 2013
u118601
u118601
next nova bralka in sori za oglaševanje kr bi mi prou pršu katerkol next ok?

http://www.igre123.com/forum/tema/pocitniska-sola/48605/1
09. januar 2013
a) kaj se bo zgodilo? ammm nevem
b)mate kej idej za zgodbico? ne kr maš ti bolše
c) neeextam? jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
10. januar 2013
u114661
u114661
a) kaj se bo zgodilo?nevm
b)mate kej idej za zgodbico?na žalost ne!
c) neeextam?jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
11. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg