Forum
''In...ušeč si mi,zaljubljen sem vate.'' mi je z najlepšimi modrimi očmi rekel Luka.''Teja..bi hodila z mano?''tisti trenutek so se mi uresničile vse sanje.Preden sem mu lahko odgovorila sem zaslišala znani glas''TEEEJA ! zbudi se zaboga ! sploh veš koliko je ura ? zamudila boš šolo !'' mi je na uho kričala mama.''Ja no..že ustajam.'' sem žalostno in razočarano odgovorila.''Te sanje so bile tako pristne,kot da bi se to res dogajalo,čisto sem bila 'notri' ! a kot ponavadi,meni sreča ni namenjena.Luka se tako ali tako ne zmeni zame.'' sem si govorila.Luka hodi na našo šolo,zdaj gre v 8.razred,kot jaz,a nisva sošolca,hodi v a razred jaz pa v b.Star je toliko kot jaz,13let ;3 z lahkoto bi se lahko kaj zgodilo med nama,a kaj naj,če me niti ne pogleda.Jah,takšno je pač življenje,prazno,kar dolgočasno,lahko bi se dogajalo veliko več.A to ne velja za mojo garderobo.Ustala sem in stopila v omaro.Kot ponavadi sem videla polno omaro pisanih,različnih oblek.Notri je bilo možno najti vse mogoče.Če pa sem stopila malo naprej sem videla okoli 7parov superg,japonk,in podobnega.''Komaj čakam ko bodo lahko superge,japonke,natikače lahko nadomestile petke.'' sem si rekla vsako jutro ko sem stopila v mojo garderobo.No kakorkoli,postala sem bolj vesela,kot vsakič ko si izbiram obleke za v šolo,zabave n podobno.Sem namreč zelo strastna nakupovalka oblačil,in rada sem vedno oblečena v stilu.Ko sem prišla dol na zajtrk mi je mami rekla.''Waw,za koga si se pa tako uštimala lepotička ?'' jas pa sem se ji kot ponavadi samo nasmehnila.Čez nekaj minut pa sem že sedela na avtobusu za v šolo...
next ? & to zgodbico pišem skupi z moni n.n
28. julij 2011
neext! hudoo

~ another time :3 ----> bereeš? če laahk reklamaa vrnem :3
28. julij 2011
u55857
u55857
(: bom dala slike.
28. julij 2011
u55857
u55857

teja
28. julij 2011
u55857
u55857

luka (spreglej čik)
28. julij 2011
u54482
u54482
Neeeeeeeeeeeeext. :3
28. julij 2011
u55857
u55857
čakali smo še tiste zadnje zaspance da se bodo primajali na avtobusno postajo. "jutro" sem zaslišala glas od spredaj. na bus je pravkar prišel luka. gledal je po sedežih a vsi so bili zasedeni. končno se je opogumil in sedel poleg mene. bil je v močno opazni zadregi. pol poti sva tiho sedela vsak na svojem koncu nato pa nisem več zdržala te mučne tišine ko sem bila pa tako blizu ljubezni svojega življenja. "kak si?" sem butasto vprašala kot tista punca iz reklame za pijačo fruc. zmedeno me je pogledal nato pa končno odgovoril: "fajn." nato se je spet obrnil proti svojemu prijatelju na drugem sedežu. ni se več zmenil zame. to me je bolelo hotela oz. POTREBOVALA sem njegovo pozornost a je nikoli nisem bila deležna.
28. julij 2011
u54482
u54482
Neeeeext. ! :'3
29. julij 2011
neeeeeeeeeext!:*
29. julij 2011
neeeeext♥!
29. julij 2011
nexxxxxxxxxtiiiiiiiiiiiiii!!
29. julij 2011
u51311
u51311
next:*
29. julij 2011
še nakaj časa smo se vozili in prispeli smo do šole.kot ponavadi me je pri omaricah čakala najboljša prijateljica Sara.objeli sva se in odšli k prvi uri.to je bila slovenščina.usedli sva se v zadnjo klop kot ponavadi.malo sva poslušali,malo spali,malo se pogovarjali,malo nama je učiteljica težila in kmalu je bilo konec te ure.naslednja je bila matematika -.-' sovražim jo.ko smo odhajali iz razreda sem šla mimo luke,bila je gužva zato sem se malo zaletela vanj.''uff dotaknila sem se ga.'' sem nevedoč rekla naglas.''am.?kaj?''je zmedeno spraševala sara.''ah nič nič,pozabi.''vsa zasanjana sem odšla v učilnico matematike.celo uro sem sanjala o luki.''tako je popolen,tako čudovit,tako..'' ''teja !kaj je s tabo?vs čas govoriš o nekom,in želim oz zahtevam da mi poveš o kom ! najboljši prijateljici sva,mislila sem da si lahko sve poveva.'' mi je pol namigajoče na to da se ne vedem kot prava prijateljica in pol radovedno zahtevala sara.''am.no..torej..zato se gre..veš jaz sem od lani...!'' ''sara in teja ! kaj se greste ? stalno nekaj klepetata.še ena taka in vaju pošljem ven !'' me je nekako rešila učiteljica.sari sem napisala listek.''ti povem po pouku.'' kmalu je bilo konec pouka in obe sva odšle k meni domou...
29. julij 2011
neeeext♥!
29. julij 2011
u51311
u51311
29. julij 2011
u55857
u55857
še en koment (:
29. julij 2011
next ;33
29. julij 2011
u55857
u55857
ok
29. julij 2011
u55857
u55857
"no.. kdo je srečnež?" je nestrpno vprašala Sara. "am pač.. luka." sem zavzdihnila. osupnila je. ni mi bilo jasno zakaj. "am no veš. tudi jaz ti moram nekaj povedati." je rekla. "upam da nisi tudi ti zaljubljena vanj.." sem v dvomih rekla. "ah kje. kako naj bom zaljubljena v svojega brata?" je rekla. brata? je rekla brata? kako? "prosim?" sem osuplo rekla. "ja... luka je moj dvojček. nisva v istem razredu ker je moja mama vložila to prošnjo saj sekar naprej kregava in tepeva." je v smehu rekla Sara. skromno sem se nasmehnila. "ampak..zakaj mi tega nikoli nisi povedala?" sem vprašala. skomignila je z rameni. nato pa je rekla da zato ker ji je vseeno zanj. am. torej bila sem zaljubljena v brata svoje najboljše prijateljice. o.o ko je sara odšla sem napadla škatlo sladoleda. po dolgem in počez sem ga prelila z sladkim grehom z okusom jagode. "nom nom." sem rekla ko sem v usta vtaknila še zadnjo zvrhano polno žličko sladoleda. nato sem se vrgla na hrbet in vse temeljito premislila. "torej.. če je luka sarin brat? zakaj nima istega priimka kot sara.? zakaj ga nikoli ni doma ko sem pri sari? tukaj nekaj smrdi." sem naglas premišljevala. tedaj pa je nekdo potrkal na vrata ko sem jih odprla pa sem zagledala ....
29. julij 2011
neeext!
29. julij 2011
ɴeхт.! < 33 ;*
29. julij 2011
next
29. julij 2011
luko.bila sem tako vesela in polna adrenelina saj sem mislila da je prišel k meni.''želiš?''sem uspela izdaviti.''zanima me samo če je tukaj sara.''me he razočaral luka.torej je prišel samo pogledat če je sara tukaj.eh,vedno pričakujem preveč.''ne ni je tu.ubistvu ravnokar je odšla.zakaj jo iščeš?''sm ga uprašala.''ah se ne zadeva tebe.adijo!''je kar nesramno odgovoril luka.jaz pa sem ga samo grdo pogledala in zaloputnila z vrati.odhitela sem v svojo sobo ter se začela jokati.''zakaaaaj vedno toliko pričakujem če vem da me ne bo nikoli pogledal ! aaaaaaaaa !''sem si govorila in kričala sama nase.še cel dan sem razmišljala o tem.''hah če mi ti nisi hotel povedati zakaj iščeš saro mi bo pa ona ! vse kar se tiče nje se tiče tudi mene,saj sva najboljši prijateljici ti nesramnež !'' sem si še naprej govorila.saj bi jo poklicala še isti dan a je bilo preveč pozno.''jutri v šolo jo bom ! ;D'' sem si veselo rekla.naslednje jutro sem se oblekla,pojedla zajtrk in odšla na avtobus.gor je prišel tdi luka a je tokrat našel prost sedež.jaz sem ga samo grdo gledala,a še vedno sem bila noro zaljubljena vanj.
30. julij 2011
30. julij 2011
NEEEEEXT!!!
30. julij 2011
u51311
u51311
loveit;3
30. julij 2011
NexT
30. julij 2011
neeexxii
31. julij 2011
u55857
u55857
ok.
31. julij 2011
u55857
u55857
"saara zakaj jaz tako zelo ljubim luka ko pa mi čustev ne vrača? o:" sem med odmorom vprašala svojo najboljšo prijateljico. skomignila je z rameni in rekla da nima pojma. potem pa se je med poukom zgodilo nekaj straaaašansko strašnega. :o na svojo klop sem dobila listek pisalo je: "a tako zelo ljubiš luka ? hahahahhaha." ozrla sem se po razredu. srce mi je od razburjenja skoraj skočilo iz prsi. "sara ne zafrkavaj se."sem jezno nadrla svojjo 'sosedo' sara me je zmedeno pogledala saj ji ni bilo nič jasno. zagotovila mi je da listek ni od nje in me vprašala če ne prepoznam njene pisave. jezno sem gledala po razredu. nekdo je namreč prisluškoval pogovoru med nama z saro. "pazi kaj boš govorila o meni kajti zdaj tii bom neusmiljeno začel/a vračati." je pisalo na naslednjem listku. ujela sem posmehljiv Lein pogled. Lea je bila oseba ki mi je žrla živce sto na uro. sklenila je da se mi bo maščevala ker sem enkrat v šestem razredu njenemu fantu povedala svoje mnenje o njej nato pa jo je že naslednjo uro zapustil. lea mi tega še vedno ni odpustila. "ti?" sem preplašeno rekla ko mi je postalo jasno da je listke metala ona. pomežiknila mi je nato pa mi obrnila hrbet. prijela sem se za glavo. zavedala sem se kaj bo sledilo . vsa šola bo izvedela za mojo 'kmalunevečskrito' ljubezen do žana. (;
31. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg