Forum
Okej veeeeeeeeeem da je tule že gazilion ff-jeu o 1D ampak nebo škodlo če bo še en.
Hope you'll like it. in pa verjetno bom lahko nexte pisala samo med vikendi in pa mogoče kdaj čez teden. Luv ja all< 3
_________________________________________________________________________________

Hejla my lovely peasants. Sem Anna Tomlinson in stara sem 15 let. Jaaaaaaaa vem. Tomlinson. Po resnici povedano brateca že nisem videla okoli... pol leta? Jah biti v najbolj popularni skupini pač res nimaš časa za družino. Ampak Louis my je obljubil, da pride v Doncaster čez natanko en teden! Ko sem izvedela to novico sem dobesedno poljubila sosedo (84 let) na lica. Bljaaaak ampak vesela sem bila kaj morem. V šoli mi gre bolj slabo. Ne pa zdej totalno slabo. Imam 3-ke, kakšna 4 in 5.. in pa kakšen šus. Ahja. Sem v 9. Razredu osnovne šole v Doncasterju. Moje sanje so vedno bile se preseliti v London in pa še nekaj...ampak to naj ostane skrivnost. Verjetno se sprašujete, če sem fanica od One Direction.. no glase že imajo popolne in pa.. morem priznati da so hot :$
Čeprav jih še nisem videla v živo. No razen Louisa. Ampak to se bo spremenilo, kajti v petek pridejo usi v Doncaster, kjer bodo kakšen mesec, nato pa se bojo vrnili v London, v njihova stanovanja.
Okej okej nazaj v realnost.
Okej dans pišemo 2 testa. Čist sm pozabla FAKKKKK. Se pravi mam 2 možnosti:
1.) Grem v šolo in pišem šus.
2.) Ostanem doma na toplem in se pretvarjam das m bolana in se naučim.
Jap 2. možnost it is.
‘One way or another’... mi je zazvonil telefon. ‘’JA MAMI BEDIIIIIM. In full mi je slabo mami nemorem v šolo ker bom padla potleh pa umrla pa...’’ ‘’ja ja ne vrjamem ti. Vstani se in obleči ter pojdi v šolo. Kaj imate test za katerega si se pozabila učit?’’ ‘’ne mami. Ampak res mi je slabo in imam občutek da bom..’’ odšla sem v kopalnico in naredila zvok bruhanja. Tako bo pa že delovalo sem si mislila. ‘’Anna si v redu?’’ me je vprašala mami skozi telefon. ‘’ne res mi je zelo slabo in ne morem v šolo.’’ ‘’naj ti bo tokrat.. ampak samo tokrat..’’ ‘’hvala mami’’
No naj vam razložim nekaj stvari o nama z mami. Ne vrjame mi čisto nič. Kregava se non-stop in velikokrat me je udarila oz. Rekla grde besede. Tudi moj očim me je klical po ne tako lepih besedah. Nikomur tega še nisem povedala. Preprosto nisem mogla.
In še nekaj.. nekako se samopoškudujem? In mogoče sem malo depresivna? V šoli imam sicer nekaj pravih prijateljic in pa BFF ampak... nihče še ne ve niti tistega z mamo in niti tistega o samopoškodovanju. Najprej sem mislila da bom samo poskusila...in res. Ampak ko me je mami prvič udarila in mi rekla nekaj grdh besed, sem nekako začela s tem. Imam neznansko srečo saj še nihče ni opazil. In pa ponavadi preživim moje popoldneve v postelji za računalnikom/telefonom, igram igrice, berem ff-je itd... se pravi sem lena. In ja vem da sem verjetno najbolj len človek na celem planetu ampak jaz sem za spremembo PONOSNA na to da sem lena. Weird child I know. But well, that’s me.

24. marec 2013
Neeeeeeeeext! Omb fuuuul fajn pišeš :$končno sm dočakala tvojo zgodbico< 333
24. marec 2013
ka dobr napisan neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <3333
24. marec 2013
Fuul je carskooo :$
NNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
24. marec 2013
Zakon!!! Nexttt
25. marec 2013
u87504
u87504
next
26. marec 2013
Hvala za nexte
I love u all< 33
in pa tule je en kratek next

Ko sem bolana sem ponavadi ceu dan v postelji, berem ff-je in pa seveda sem v pižami. No takole je potekel še en dan. Proti večeru pa mi je mami sporočila NAJBOLJŠO novico – Lou pride že ju3. Okej ko sem to zvedla sem začela Tekat po celi hiši in pozabila da sem ‘’bolana’’. Ups? But hey. Nemoreš skriti tega veselja, da boš videu svojega bratca po pou leta!!!!
Okej. Ta dan sem šla spati že ob 8-ih. Lol. Komisemčakalaomglouisprideju3ommgpeople!
Zju3 pa me je zbudil vonj palačink. Takoj sem se ustala, oblekla in pa odšla v kuhinjo. Mami me je že čakala. Pojedli sva palačinke in pa mami je odšla pomiti posodo, jaz pa sem šla malo na računalnik. Kar naenkrat je pozvonilo. Verjetno se je zakadilo za menoj ko sem začela tekati do vhodnih vrat.
Ko sem odprla vrata sem takoj objela Louisa. Začela sem jokati od veselja. Tudi on je začel hlipati in pa govoril je :’’Anna ne morem verjeti da si to ti. Tako si se spremenila. Joooj sestrica kako sem te pogrešal.’’ ‘’Louis nimaš pojma, kako sem te jaz pogrešala. In ja Tomlinson tudi ti si se spremenil. But ur still my little brother.’’ ‘’Hahahha ti bom js dau mali. Starejši sem od tebe. Za celih 6 let. ‘’ ‘’Hej še samo 1mesec boš starejši za 6 let. Potem pa za 5. Haha’’ ‘’In kje je mami? Tudi njo sem takoooo pogrešal’’ ‘’V kuhinji je. Zdi se mi da ni čula zvonca.’’ Sem mu povedala in odšel je do nje. Ko pa je Louis odšel, sem pred vrati zagledala 4 fante. Liama, Nialla, Zayna in pa Harryja. Liam je prišel do mene in rekel: ‘’Ti pa si verjetno Anna. Liam.’’ Je rekel in mi podal roko, jaz pa sem ga samo objela. Nimam pojma od kje toliko poguma. On je bil najprej presenečen nato pa me je objel nazaj. Nato sta se mi predstavila še Zayn in Niall, ko pa sem prišla do Harryja je bilo drugače. Že ko sem ga pogledala, se mi je zdel nadut, samoušečen in niti malo mi ni bil ušeč, za razliko od ostalih. On pa mi je še pomežiknil? Oh Harry, I’m not that easy.

26. marec 2013
*klikni na sliko*
26. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext takooj< 333333
26. marec 2013
Neexxttttt
27. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeext
28. marec 2013
Kdaj bo nexxttt????
30. marec 2013
soriiiii. brez kompa sm bla. dans je pa že zlo pozn. ju3 mogoče če pa ne ju3 pa v torek
01. april 2013
Okejjjj... Sej ni panike..
01. april 2013
u87504
u87504
next
04. april 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. april 2013
next
04. april 2013
u125481
u125481
neeeexxxtttt
04. april 2013
Res mi je žau ampak nisem mela glih časa, mal sm pa bla tud lena. haha No tukile mate next. Povejte mal mnenje, morm kej spremenit pa to.
Odšla sem do telefona in vtipkala številko. Slišala sem korake in ker je mene prau usega strah, sem seveda najprej pomislila da me bo en ubil. Obrnila sem se in tam je stal kdo drug kot človek ki mi gre trenutno neznansko naživce. Harry. Hotela sem se obrniti in poklicati ampak v tistem trenutku me je Harry prijel za roko in me obrnil proti njemu. Najina nosa sta se skoraj dotikala in čutila sem njegovo sapo na mojem obrazu. ‘’I know you want me Anna. Admit it already.’’ Je rekel z njegovim globokim, rahlo zahripanem glasu. ‘’Harry, nisem takšna kot use druge, okej? To ti naj bo jasno.’’ Sem rekla, uzela telefon in odšla v dnevno sobo. Naročila sem pice in pic je bilo kar 7. Pač Niall je med nami.
Kos mo se najedli, smo se odločili, da bomo imeli ‘Len dan’ – Gledanje filmou, hranjenje z nezdravo hrano, Energy drinks, kokice itd itd..
Ko smo gledali film Love Actually, se je Harry naslonil na mojo ramo. Ne še to. Thanks Harry, for
ruining my favourite part of the movie. Okej ja vem. Miljon najstnic, bi umiralo za tale trenutek ampak pač, to sem js.
Iz kota sem opazovala Louisa, ki je gledal Harry-ja z ne najlepšim pogledom. Joj moj bratec, tako ga skrbi zame, in to mi je ušeč.
Ko je bila ura že okoli polnoč, smo se odločili, da bomo odšli spat. In tuki je nastopil problem. Zgleda Louis ni računu nekoga in zdej je 1 ležišče premalo.
Harry je rekel: ‘’Saj lahko spim jaz z Anno.’’ ‘’Harry nevem no.’’ Je rekel Louis. Hvalaaaaaaaaa ti sem si mislila. Ampak ne Harry ta piščanec brez glave, je vztrajal še naprej. In uganite kaj se je zgodilo. LOUIS MU JE PUSTIL SPATI V MOJI POSTELJI, BREZ DA BI ME SPLOH UPRAŠAL. Pujsi en.
‘’Hej Anna.’’ Je rekel Harry in prišel v MOJO posteljo.
‘’Adijo Harry.’’ Sem rekla in ga vrgla dol iz postelje..
‘’Tla zgledajo udobna. Lahko noč.’’ Sem rekla, se obrnila in zaspala.
Sanjala sem o Harry-ju kako me je zapeljeval. Mislim resno no? Še sanjat morem o njemu?
Gosh, right now-everything just sucks.

08. april 2013
Nič ne spreminjaj in moje mnenje je resss odlično... Nexttttt
08. april 2013
u117051
u117051
Neeeext
27. april 2013
ewo

------------------------------------------------------

Ko sem se zbudila sem začutila roko okoli mojega pasa obrnila sem se na desno stran in zagledala Harry-ja. ‘’AAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHH kaj delaš ti tuki piščanec brez glave vn iz moje postleee! In ne dotikaj se me!!’’
Ampak Harry se ni premaknil. Hotela sem mu odstraniti roko ampak naredila sem napako. Harry je svojo glavo premaknil na moj prsni koš in še bolj me je stisnil k sebi.
Še nekajkrat sem se hotela izviti iz njegovega objema ampak... ni pomagalo, kajti ni se premaknil.
Ko sem tako ležala, sem razmišljala o Harry-jevih prelepih kodrih, in njegovem telesu in njegovih najlepših oče-.. Čaki ka? Men se meša okj. Zber se!
In zakaj še ni nihče prileteu u sobo, ko sem zakričala? Mogoče so šli kam...na zajtrk.
Kar naenkrat pa sem se iz navade privila bolj k Harry-ju in zaspala nazaj.
‘’Anna zbudi se.’’ Sem zaslišala najlepši glas, ki me je budil. Odprla sem oči in pred sabo zagledala Harry-ja. ‘’Good mornin’ princess.’’ Je rekel in se nasmejal. Tudi jaz sem se nasmejala. Ah ne more škoditi, če sem prijazna do njega. Mogoče niti ni tako slaba oseba, kot se zdi? ‘’Hej Harry.’’
‘’Woah a si me zdle cello pozdraula in ne nadrla, kaj počnem u tvoji postel-‘’ ‘’Anna si videla kje Harr- woah woah ka ti delaš u njeni postli? In zaka si brez majce in zaka se stiskata?’’ ‘’Harry je spau tuki? Remember? Ti si mu reku u moji sobi.’’ ‘’že,že sam nisem reku u postli.’’
‘’omg no sej nisma nč delala.’’ ‘’ne bi reku, pa še tile ‘bed hair’’ ‘’Louis! To je glih tk kot da bi me ozmerju, s cipo! R u kidding me? ADIJO LOUIS!’’ sem rekla, se ustala in uredila. Ko sem se zrihtala sem pogabila torbico in telefon,slušalke in odšla. ‘’Anna no nism tk mislu.’’ ‘’dobr vem ka si mislu lou. Ne pričakuj me nazaj.’’ Sem še rekla in pograbila kovček, nametala noter oblačila in se usedla u avto, ter odpeljala. (spremenila sm, zdj bo stara 18 pa ne hodi u šolo, ampak dela u top shopu, pa ma svoje stanovanje u mestu, za katerega nihče ne ve-nekakšno zatočišče za njo, ko je slabe volje itd...)
Ko sem prispela do stanovanja, sem se vrgla na posteljo in zaspala.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_ls2b17gFAo1r3h0bgo1_500.png
01. maj 2013
u117051
u117051
Neext
01. maj 2013
u87504
u87504
next
12. maj 2013
nexttttttttt
12. maj 2013