Forum
u88192
u88192
Hi.Moje ime je Ciana.Stara sem 15 let in ravno začenjam gimnazijo.Rada bi postala modna oblikovalka.No imam tudi sestro Katy 14 in sestro Becco 13.Vse smo si eno leto razlike.In ja jaz sem najstarejša.Imam najboljšo prijateljico Helleno.Skupaj sve v razredu.Simpatije nimam na srečo.Poleg tega da imam rada oblikovanje se pa še ukvarjam s plesom.V šoli me ponavadi kličejo Ci.
***************************************************************************************************************
1.del
Cianaaaaaaa..Sej je ob 7.00 zadrla mama.Pritekla je v mojo sobo in me zbudila.Rekla mi je da je danes dan ko ona gre.Odhaja namreč v Rusijo na poslovno pot.Teh 5 dni sem odgovorna za vse.Oče je pa s punco v Indiji.Bila sem zelo šokirana ko sta se mama in oče ločla.Imela sem 11 let.bilo je pred tremi leti a še zmeraj me nekaj matra.Danes je bil namreč petek in ker je KAty že dosti stara lahko poskrbi še za Becco.Hotela sem iti s prijatelji v nočni klub ampak mislim da danes nebom šla.!
Ko sem se oblekla

sem odšla Becci in Katy narest zajtrk.Ko smo pojedle smo se odpravile na busno postajo ker grem v šolo z avtobusom onidve pa tudi.Na poti sem srečala Helleno.Skupaj sve šle na bus in se pogovarjali o slovenščini koliko bove imele zaključeno.Malo sem pogledala po avtobusu kjer zagledam najbolj popovnega fanta!sedel je takoj za mano.Vstal je in se vsedel na sedež nasproti mene.

Najin pogovor:

O-on J-jst
O:živjo punci.Kako sta?
J-jst sem v redu hvala.Hel je odgovorila isto.
O:na katero šolo hodita?
J-na Šubo.Ti?
O:tudi.Sem 2 letnik.
J:no to je čudno sploh te še nisem videla.
O:ja novi sem tu.
J:aja lepo.

Jaz:

Katy:

Becca:

Hellena:

On:

Nextam?potrebovala bom 4 nexte;**
06. junij 2012
next
06. junij 2012
u82298
u82298
next next next next
06. junij 2012
u88192
u88192
hwalaa obema.Še 2
06. junij 2012
Next.
06. junij 2012
u82298
u82298
next next
06. junij 2012
next
06. junij 2012
u88192
u88192
hwalaa evo nextam.
**********************************************************************************
Avtobus je prispel v ljubljano in odšla sem dol iz busa.Rekel je da mu je ime Luka.Po pouku me je povabil na sladoled.Hellena je že videla da se je "zaljubil" vame.Pospremil naju je do učilnice biologije.Po odmoru se dobimo in med malico gremo skupaj v Maxia si kupiti malico.Med poukom mi je bilo dolgčas zato sem vzela Lein telefon in igrala igre.DRIIN DRIIN je zazvonil šolski zvonec.Hotela sem prijeti torbo a je vse zletelo ven.

Prišel je Luka in mi pomagal pospraviti.Med pobiranjem se je pa zgodilo nekaj čudnega.Prijela sva se za roke in se nasmehnila.Videla sem kako je glavo približeval k mojim ustnicam.In kar naenkrat sva se poljubila.Bilo je čarobno.Z roko v roki sva odkorakala iz učilnice in gospa naju je tako sladko gledala.
Leia:

nextam?potrebovala bom 6 nextov.:***
06. junij 2012
Nexteii^^
06. junij 2012
u74711
u74711
nextttt.....
06. junij 2012
u95074
u95074
next
06. junij 2012
next
07. junij 2012
u82298
u82298
next
07. junij 2012
u88192
u88192
še enega od različne osebe! < 3
07. junij 2012
u86711
u86711
wijuu, ful dobra zgodbica;3
neeeeeext < 3
07. junij 2012
u88192
u88192
hwalaa.
******************************************************************************************************
Šla sva na malico.Na vsakem koraku sva se držala za roke in zaljubljeno gledala.Plačal mi je malico in sladoled.!Tak piki pa noo sem si mislila.Usedla sva se in z Helleno poklepetali ampak bolj malo ker je ona imela zanimanje za našega sošolca Davida.Videla sem da je zaljubljena v njega pa čeprav je to prikrivala.Pogledala sva na uro in bila je 5 min. do začetka naslednje ure.Ampak nama je bilo useeno saj je itak bila zadnja ura in sva špricala.(:
Prišel je David in vprašal če lahko prisede.Sprejeli smo ga.Bil je kar v redu in postali smo prijatelji.Videla in čutila sem kako Hellena stiska mojo roko.To je pomenilo da je sramežljiva in naj ji pomagam.David je bolje ogovoril Helleno kot pa da bi se pogovarjal z nama z Lukatom.Nama je bilo čisto okej.Pustila sva ju sama in odšla v mc'donalds na sladoled.Sprehajala sva se po ljubljani in se pogovarjala.Čez nekaj časa pa me pokliče Hellena če se dobimo na avtobusni postaji ker gre bus če 14 min.Tekla in spotikala sva se da bi prišla do busne postaje.No na srečo sva pravočasno prišla do tja.Videla sem Helleno v rokah z Davidom.TO mi je pomenilo da sta PRA. < 33
Tako sta bila lušna ko sta se poljubila.Videla sem Helleno veselo in srečno.Z Lukatom sva se usedla na prosti sedež.Kar naenkrat pa.......
next?

10. junij 2012
u73295
u73295
next
10. junij 2012
next
10. junij 2012
u74711
u74711
Next
10. junij 2012