Forum
u212968
u212968
To je moj prvi fanfiction in vrjetno ne bo ravno neki kok bi temu rekla "popolno" no

Chrissy Costanza as Bianca
5 Seconds of Summer as 5 Seconds of Summer

---
UVOD:

Bianca Tomlinson je polsestra slavnega Louisa Tomlinsona.
Drug za drugega bi naredila vse ampak ko Louis mora na turnejo se vse spremeni...
Bianca postane žrtev psihičnega nasilja a Louis o tem ne ve nič...Nikoli mu tega ni omenila.
Louis nepričakovano pride domov za 2 dni in jo najde z globokimi zarezami v roki.
Louis ji želi pomagati a mora kmalu spet na turnejo zato jo pusti doma s štirimi fanti...5sos.
Ji bodo lahko pomagali?

---

Za začetek rabim 3 nexte
11. junij 2016
u97932
u97932
nextaj mi zdaj takoj!!
11. junij 2016
u212968
u212968
Še 2 rabim Sorii sej veš da te mam radaa <33
11. junij 2016
u97932
u97932
Awww, jaz tud tebe. klikn na fb kaj
11. junij 2016
NEEEEEEEEEEEEEEEEXXTTTTTTTT<333
11. junij 2016
u208800
u208800
Ojoj!!!!! Next nxt Next Next!!!! Perfektno!!!!!!!!!!
11. junij 2016
u208800
u208800
Kje je nextt??????
11. junij 2016
u212968
u212968
Sori na enem rdju sm bla

---

"Bianca!" sem zaslišala Louisa.
Tekla sem do kuhinje.
"Naj ti predstavim tvoje nove najboljše prijatelje" je rekel in se nasmehnil.
"Kaj?" sem začudeno vprašala.
"To je Michael" je rekel in pokazal na tistega z zelenimi lasmi.
"To je Ashton." je rekel in pokazal na tistega z razmršenimi lasmi.
"Calum." je rekel in pokazal na rjavolasca.
"In Luke" je pokazal na blondinca.
"To pa je Bianca...Moja sestrica in glejte da boste lepo pazili nanjo." je rekel fantom.
Vsi so pokimali.
"Čakaj najel si mi varuške?" sem ga šokirano vprašala.
"No vbistvu ja ampak ne glej na to tako...Oni so bili naša predskupina na turneji do zdaj in zdaj bodo živeli tukaj s tabo in pazili da si ne boš spet kaj naredila...Glej skrbi me zate Bianca." je rekel in me objel.
Objela sem ga nazaj.
"Boš vredu?" me je vprašal.
Pokimala sem.
"Potem pa grem...Glej da se boste dobro razumeli in da jih boš ubogala." je rekel.
Pokimala sem in po licu mi je spolzela solza.
Spet ga ne bom videla pol leta.
Še zadnjič me je objel. Resno je pogledal fante in odšel.
"Jaz grem v sobo." sem rekla svojim novim varuškam in poskusila oditi a me je eden prijel za roko. "Ne, prvo se moramo malo spoznati, pol leta bomo živeli skupaj." je rekel tisti z zelenimi lasmi. "Lahko potem?" sem vprašala in se izvila iz prijema. "Daj no, prosim." je rekel blondinec in me prijel za roko a ne tako kot Michael, ampak za dlan.
Zmrazilo me je in odmaknila sem roko. "Naj vam bo." sem rekla in se vsedla na fotelj.
"Torej..." sem rekla. "Kaj?" je rekel tisti razmršeni, mislim da mu je ime Ashton.
"Povejte mi kaj o sebi." sem rekla. "Zakaj pa ne bi ti začela?" je vprašal Calum. "Ja itak, Luku bi bilo tako bolj všeč." se je zasmejal Ashton. Luke mu je podal ubijalski pogled.
"Ime mi je Bianca Tomlinson. Sem Louisova pol sestra...Moje življenje je shit. Najraje imam Louisa." sem izdavila. "Zakaj?" je vprašal Calum. "Ma kaj ti ni Louis povedal?" sem ga vprašala. "Je, ampak zakaj bi bil shit?" je vprašal. "Mogoče zato, ker me vsi sovražijo...Ti tega ne veš, cel svet te obožuje...Si slaven. Jaz pa vsak dan živim z žaljivkami...Vsi me sovražijo." sem rekla in po licu mi je stekla solza. Zaprla sem oči in spolzela mi je še ena solza. Nekdo jo je obrisal a nisem vedela kdo zato sem odprla oči...Bil je Luke.
---

Okej še enkrat sori kr je tok pozn...Rada vas mam
11. junij 2016
u211706
u211706
Neext
11. junij 2016
u143259
u143259
Neeeeext
11. junij 2016
u212968
u212968
Še 1 Next rabim pa napisem naprejj
11. junij 2016
Next
12. junij 2016
u212968
u212968
Okej nadaljujeem

---

"Ne joči, vsi vemo da si veliko prestala." je rekel in me objel.
Objem sem mu vrnila.
"Nadaljujemo?" je najin objem prekinil Ashton.
Pokimala sem in roke odmaknila Luku iz ramen.
"No mi smo 5SOS kot že veš...Tvoj brat nas je lani povabil z njimi na turnejo in tako smo se spoznali." je rekel Michael in se nasmehnil.
Pokimala sem.
"Bi kdo kaj jedel?" sem vprašala.
Vsi so pokimali. Vzela sem telefon in naročila pico.
Medtem ko so jedli sem sedela v dnevni sobi in poslušala pogovor.
"Kdo bo spal zraven nje? Ne smemo je pustiti same, lahko si kaj naredi." sem slišala reči Ashtona.
"Bom jaz...Konec koncev sem tu najbolj normalen." je smeje rekel Luke.
"Ali zaradi česa drugega?" se je zasmejal Ashton in se skoraj zadušil s pico.
Takrat mi je prekipelo in šla sem tja in se vsedla na stol zraven Michaela.
"Kaj se pogovarjate?" sem vprašala in se nasmehnila.
"Nič kaj takega." je rekel Luke.
"Aha..." sem rekla in glavo naslonila na roke.
"Si urujena?" je vprašal Michael.
Zaspano sem pokimala.
"Saj lahko greš spat če želiš." je rekel Calum.
Pokimala sem in se vstala.
"Lahko noč." sem rekla in stol potisnila ob mizo.
"No kaj čakaš tepec pojdi za njo!" sem slišala samo še reči Ashtona.
To bo še dolgih 6 mesecev sem si mislila.
Vlegla sem se in se pokrila z odejo ko je nekdo potrkal.
"Ja?" sem vprašala.
"Hej, zanima me če bi lahko spal tukaj pri tebi? Saj veš...Louis je rekel da..." je začel razlagati a sem ga prekinila: "Okej, vseeno mi je." sem rekla in se obrnila proti oknu.
Luke se je vlegel na drugo stran postelje a se nisem ozirala nanj.
Vbistvu me sploh ni motil da je tukaj a tega mu absolutno ne smem pokazati.
Delala sem se da spim in se obrnila proti njemu.
Čutila sem njegov pogled na meni. Stegnil je roko proti mojim lasem in odmaknil pramen, ki mi je ležal na nosu. Kmalu je zaspal.
✰ Luke ✰
Moram priznati, da mi je Bianca mogoče čisto majčkeno všeč a vseeno je Louisova sestra in ne mislim imeti nič z njo a imam občutek da bova dobra prijatelja. Vem, da se je delala da spi saj je z vekami malce mežikala. En čas sem jo opazoval če bo slučajno odprla oči a jih ni, zato sem tudi sam zaspal.

→ Zjutraj

✰ Bianca ✰

Zjutraj sem se zbudila z glavo na Lukovih prsih. Čakaj malo kako se je to zgodilo?
Ah saj je vseeno samo paziti moram da ga ne zbudim.
Premaknila sem glavo a neuspešno saj je Luke odprl oči.
---

Next?

Rabim najmanj 2
12. junij 2016
Omg to je popolno
12. junij 2016
Sem že fenica pa čeprav ni velik zgodbe..
Upam da se bosta zapletla z Lukom, ampak kasneje v zgodbi. In upam a bo velik zapletov in tko vmess..

Neeeexttt
12. junij 2016
u212968
u212968
Danes verjetno ne bo nexta al pa bo večer ker me ni doma
12. junij 2016
u143259
u143259
Neeeeext
12. junij 2016
u208800
u208800
Awwwwwww
Next Next Next Next nexttttt!!!!!!!!!!!!!!!
12. junij 2016
u97932
u97932
Next <3
12. junij 2016
u212968
u212968

"Am jutro?" sem izdavila in odmaknila glavo.
"Jutro." je zazehal...Očitno sploh ni opazil...No vsaj upam.
Odkrila sem se in počasi odšla dol v kuhinjo, kjer je že dišalo po jagodah kot vedno...
"Jutro." sem rekla Michaelu in Ashtonu, ki sta pekla palačinke.
"Jutro." sta oba naenkrat rekla in se zasmejala.
Kmalu sta se primajala tudi zaspana Luke in Calum.
Tudi njima sem zaželela dobro jutro.
"Torej kaj imamo danes v planu?" je vprašal Ashton in se basal z palačinkami.
"Am flaša resnice?" je vprašal Michael.
"Cel dan?" je vprašal Calum.
"Jap." je rekel Michael.
Vsi smo se zasmejali. Vsi fantje so bili za torej sem morala biti tudi jaz čeprav sploh nevem kako naj bi to potekalo.
Prvo uro sploh nisem bila na vrsti, saj se je flaša vedno ustavila na Michaelu in Calumu, ko pa se je končno ustavila na meni in Ashtonu pa sem brez premisleka izbrala iziv.
Takrat pa sem se spomnila, da bi to lahko bila slaba odločitev, saj vsi fantje dajo krute izive. "Okej...Bianca...Poljubi Luka na lice." je rekel Ashton. "Zakaj lice?" je vprašal Michael. "Prav...Pa na usta." je rekel Ashton in se zlobno nasmehnil. Resnoo Ashton?
Počasi sem se sklonila do Luka in on do mene in samo za pol sekunde so se najine ustnice dotaknile.
"Aww..." je izdavil Ashton, jaz pa sem ga grdo pogledala. Od Luka kakšnega posebnega odziva ni bilo. Naslednjo 1 uro sem jih ignorirala saj se flaša spet ni ustavila na meni a sem zaslišala svoje ime zato sem se morala spet "vklopiti". V naslednjem trenutku sem začutila nekaj na mojem nosu...Pogledala sem in videla da me je Calum poljubil. Kaj???! Calum?? Zmajala sem z glavo in se spet izklopila. Čez kakšni dve uri sem spet postala lačna. "Fantje jaz grem nekaj pojest." sem rekla in odšla v kuhinjo. Kako za boga se lahko oni igrajo to tako dolgo? Vzela sem eno jabolko in se jim spet pridružila v dnevni sobi. Flaša se je končno spet ustavila na meni in tokrat sem rekla resnico. "Torej...Kateri od nas ti je najlepši?" je vprašal Michael. "Am....nevem?" sem bolj vprašala kot rekla. "Moraš zbrati enega." je rekel Calum. "Amm...am...Luke?" sem zašepetala a še vseeno so slišali. Luke je postal cel rdeč v obraz ostali pa so se zasmejali. Povedala sem resnico, kot jo pri tej igri vedno... Na vrsti sem bila še nekajkrat a izivi in resnice niso bili tako kruti. "Gremo spat?" je zazehal Ashton. Pokimala sem in se vstala. Ne moram verjeti da sem cel dan preživela v dnevni sobi in se z njimi igrala to igro. V kuhinji sem si vzela še eno jabolko in izginila v sobo. Luke je prišel kakšnih 5 minut zadaj. "Ne morem verjeti, da smo se tako dolgo igrali flašo resnice." sem mu rekla smeje. "Ja enako...Te lahko nekaj vprašam?" je vprašal.
Pokimala sem. "Si mislila resno tisto kar si rekla...Saj veš kdo ti je najlepši?" je vprašal vprašanje ki sem se ga najbolj bala. Nič ne čutim do njega ampak vseeno mi je najlepši saj ga najdlje poznam vbistvu. "Za enega sem se morala odločiti in ja...Res si najbolj cute ali neki..." sem rekla in se zasmejala.
Nasmehnil se je.
---

Next?
12. junij 2016
u208800
u208800
Ojoj
Perfektno
IN ZARAD TEGA SE MORMO IGRT FLASO RESNICE Z 5SOS..
Next Next Next Next Next Next!!!!!!
Popovn!!
12. junij 2016
u212968
u212968
Haha

Next posvecen Hello. Its me.

Se opravičujem če bo kaj napisano narobe kr sm na fonu

---

"Torej greva spat?" je vprašal.
"Če hočeš." sem rekla.
"Nočem." je rekel.
"Prav." sem rekla.
Gledala sva se kot da se prvič vidiva nakar mi je naramnica majice zdrsnila čisto malo dol, da so se videle zareze noža. Takoj sem skočila, da bi si popravila naramnico nazaj a je Luke že vse videl. "To si si naredila ko...." je rekel in nato urihnil. Pokimala sem in po licu mi je stekla solza. Obrisal jo je. "Samo tukaj?" je vprašal. Odkimala sem in si potegnila eno hlačnico do kolena. Luke je samo strmel v moje zareze. Ko sem jo hotela potegniti nazaj me je primil za roko. "Zakaj si si to naredila?" je bolj žalostno vprašal. "Ne veš kaj so mi rekli..." sem po tiho rekla. "Binca, lahko mi zaupaš." je rekel in še bolj trdno prijel mojo roko. Pokimala sem in hotela spregovoriti a sem se ustavila. Položil je svojo roko na moje lice kar me je pripravilo do govorjenja. "Rekli so, da nisem vredna tega da je Louis moj brat, da sploh nisem njegova sestra in da me je Louisova družina našla na cesti in me zaradi usmiljenja odpeljala domov." sem komaj izdavila in bruhnila v jok. Luke me je objel. "Uredu je... Sama veš da to ni res." je rekel in me še močneje objel. Z solzami sem mu močila majico zato sem se hotela odmakniti a mi ni pustil... Še močneje me je držal k sebi.
12. junij 2016
u208800
u208800
Omojbog
To je tok sad
Next Next Next
Pa hvala za posvecen Next!!!!
12. junij 2016
u143259
u143259
neeeeeeeeeeeeext
12. junij 2016
NEEEEEEXTTTT<3
o šit no,kako so ji lahka to rekli????????
13. junij 2016
Next pa nova bralka
13. junij 2016
u212968
u212968
Jutri nextam kr mam se za ucit neko besedilo za veto jutrii
13. junij 2016
u143259
u143259
A za valeto
Al kaj si misla s tem veto
13. junij 2016