Forum
Pač to je še ena zgodbica od 1000000.. in ne bom vam povedala o čem govori hehe *evil laugh*
bom pač začela

Bil je že 4. dan počitnic in še vedno se nisem premaknila iz svoje postelje. Pred mano je bil računalnik zraven mene pa tablica čokolade. Odprla sem facebook in opazila, da je Ariana spremenila svoj relationship status.. Pa saj to ne mora biti res. Edina sem iz moje družbe prijateljic brez fanta. In verjetno tudi edina ki se za te počitnice ni premaknila niti za milimeter. Razmišljala sem. Mogoče pa jaz pač nikoli ne bom imela fanta.. Mogoče pa bom živela z 10 mačkami v kakšni vasi. "Raje umrem" sem si zamrmrala in vstala iz svoje postelje ter se odpravila proti kuhinji. Že na 1 km sem lahko slišala mojo mamo, ki se je pogovarjala po telefonu. "Torej pridete že jutri? Čudovito, gotovo bo Selena zelo vesela." Odložila je ravno ko sem vstopila. "Česa bom vesela?" sem vprašala s privzdvignjenimi obrvmi in stopla k umivalniku, da bi si natočila kozarec vode. "K nam za 1 mesec pride na obisk moja prijateljica in njen sin," je rekla vsa navdušena. Naredila sem požirek "Kdo pa?" "Pattie on Justin" voda se mi je zataknila v grlu in začela sem kašljati. "jUsTIn??!? Justin Bieber??" sem vprašala. "Ja,gotovo se bosta super razumela." je rekla mama in odšla. Nazadnje ko sem videla Justina, v šoli na kosilu, je po meni zanalašč polil svojo kolo in mi rekel kurba. Jap, gotovo se bova super razumela. Saj ne da ni lep.. ni samo lep, na zunaj je popoln ampak njegov karakter je najsalbši možen
04. julij 2014
u155895
u155895
neeeeeext *_*
04. julij 2014
hvala <33 še par nextov počakam
04. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg