Forum
u73962
u73962
Še eno zgodbica o 1D

Imam dve mlajši sestrici,ki sta dvojčici. Stari sta 6 let. Prvi je ime Lisa Rose Mead,in je najbolj divji človek ki sem ga kdaj srečala. Vse se vrti okoli nje. Druga, Ginny Rebeka Mead,je njeno čisto nasprotje. Je mirna ter je rada sama.
Lisa:

Ginny:

Naša mama veliko potuje,zato jaz skrbim za dvojčici.
Imam dve najboljši prijateljici. Ime jima je Nikka Regina Pikket in Sandra Jill Smart. Nikka je imela svetlo rjave,skoraj blond lase. Bila je stara 17 let.
Nikka:

Sandra ima blond lase in je prav tako stara 17 let.
Sandra: [img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQq61top44XBXGHFs_OKEXzw6DLCoWS_a7NYEeTckrxfABl7v8R[/img]
Imam tudi prijatelja ki je zaljubljen vame,a žal jaz do njega čutim samo prijateljstvo. Ime mu je Luke.
Luke:

Pri hiši imamo dve mucke,a jaz sem si vedno želela imeti psa. Muckama je ime Mimi in Lili.
Mimi(levo) in Lili(desno):

06. april 2013
u73962
u73962
next?
06. april 2013
neeeeeeeeeeeeext
06. april 2013
u87504
u87504
next
06. april 2013
next!!!!!!!!!
08. april 2013
u73962
u73962
"Erica!Zbudi se!" me zbudi Lisin glasek."Malo še...Čakaj!Zamujamo v šolo!" hitro odprem oči. "Danes je sobota" reče Ginny,tako da jo komaj slišim. "Aja...upsi" rečem in Lis se zasmeji. Hitro grem v kopalnico in se uredim. Ko pridem nazaj v sobo odprem omaro. Za infromacijo:Moja omara je ogromna,saj je mama slavna pevka,zato pa veliko potuje.
Oblečem se:

"Vidve,kaj bi danes delale?" in Lisa je že odprla usta da bi začela naštevati,ko zazvoni telefon. Pogledala sem številko. Bil/a je.................mama."Zdravo?" bolj vprašam kot rečem. "Erica!Kako si kaj? Kako sta dvojčici?" me mama napade z vprašanji. Bila sem presenečena. Z mamo se nisva slišali že 4 mesece,videli pa še manj. "Vse smo vredu...mami,ali kaj rabiš?" vprašam,saj se mi je zdelo čudno da po štirih mesecih kliče. "Noo...kmalu boš imela 18. rojstni dan in sem se odločila da pridem k vam! tam pa ti bom dala še eno darilo." reče veselo. Mami prihaja!! "OMG! super...em...kakšno darilo?" vprašam navdušeno. "Presenečenje" reče in prekine. Obrnem se k dvojčicama:"Mami prihaja!" Lisa začne noreti od veselja in tudi na Ginny opazim nasmešek. Me zanima kaj mi bo podarila mama in komaj čakam da pride.
a.avto, karto za v london,...karto za 1D koncert...nwm
b.ja!!!!
08. april 2013
next
26. april 2013
Next
05. maj 2013
u73962
u73962
next bo v totem tednu
04. junij 2013
next
18. junij 2013
u140056
u140056
next
10. julij 2013
u73962
u73962
Zbudila sem se na čisto navaden dan. Navaden dan? Sploh ne! Danes imam 18 rojstni dan. In mama pride. Komaj čakam. Hitro se uredim. Oblečem se:

Takrat pa zazvoni pred vrati. Odprem. Vidim samo šop svetlo rjavih las,saj me je oseba takoj objela.
"Mami. Mamica. Dušiš me." zašepetam. Hitro me spusti in se mi nasmehne.
"Oprosti...samo tako sem vas pogrešala."je zašepetala. Takrat je pritekla Lisa,za njo je pa počasi prišla Ginny. Obe sta se mami zapodile v objem. Še nekaj časa smo se objemale in pogovarjale.
"No,glede darila..." je začela mama. Naspičila sem ušesa(LOL ). Na mizo je dala koverto. Vzela sem jo v roke in zazevala. Let v London. Ostala sem brez besed.
"In rezervirala sem ti sobo v hotelu z 5 zvezdicami. Tam boš 1 mesec. Sama. Jaz bom pazila na dvojčici."
"Hvala mam!" sem rekla in jo objela.
_________________________________________________-
11. avgust 2013
n<3eeeeeeeeext
11. avgust 2013
neeeeext
15. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg