Forum
Zgodbico posvečam vsem oboževalcem Andya Biersacka in BVB. Torej te dve osebi... 'poznam' še najbolje, ki obožujeta Andya ♥.
To sta;
loveAndy
BatMan***
_
Da bo na začetku bolj razločno kako sta se spoznala bom to nadomestila z enim flashbackom.

Andy Biersack as himself
Christina Grimmie as Olivia Clarson
Zbežala sem pred tono oboževalk Andya Biersacka. Pogledala sem nazaj, nikogar ni bilo za mano. Vzdihnila sem ogaben zrak, ki je dražil moj nos, skorajda sem kihnila, ampak sem se zadržala. Nekdo se je dotaknil moje rame, pogledala sem nazaj. Bil je on... Andy Biersack.
"Kaj počneš tukaj?" sem ga vprašala in skorajda, se ni videlo, kako zaničljivo sem ga pogledala. Nisem bila oboževalka BVB. Pogledal me je z 'tistim' pogledom...
23. avgust 2016
Next
23. avgust 2016
Next
23. avgust 2016
Nexttt
23. avgust 2016
Next
24. avgust 2016
Next
24. september 2016
Hvala za nexte ♡♡♡

,,Prosim ne zakriči, da sem tu. Napadle me bodo," od kdaj pa mu mar zato? Saj je slaven, prijazen.... lep. Čakaj kaj!? Sem ravnokar v mislih rekla, da je lep?
,,Prav. Ampak, če je koncert šele čez tri tedne, veš nikoli nisem in verjetno tudi ne bom razumela, zakaj tako prej pridete?" sem rekla in se naslonila na hišo z oranžnimi opekami. Še zdaj je niso prebarvali, takrat sem bila stara šele 10, ko so jo sploh začeli graditi. No, kakorkoli.
,,Da bolje spoznamo okolico in nekatere normalne in le... ljudi. Kot recimor ti," mi je odgovoril na vprašanje.
,,Okej kot prvo nisem normalna, če se boš še kaj družil z mano boš že ugotovil. In kot drugo. Teči!" sem zašepetala, ker so ga punce našle. Na srečo sva bila bolj na koncu ulice (dve hiši npr. Italija), ki je bila dolga približno 50 metrov, če ne več.
Prijela sem ga za roko in začela teči. Stekla sem v svojo hišo. Starša sta imela službo v drugi državi, zato sem nekako živela sama. Odklepala sem vrata, Andyu pa rekla naj se skrije v grmovje. Tam je bila dosti velika luknja, da se je ni videlo. Odprla sem vrata šla do Andya in ga potegnila notri.
,,Mi boš lahko v dveh tednih razkazala okolico?" je vprašal.
,,Torej prav, dva tedna boš živel pri meni?" sem rekla in zazehala. Potisnil me je ob steno.
,,Oboževalke..." je rekel. Najini glavi sta se pribliźevali...
25. september 2016
Next
25. september 2016
Next to je izjemno in odlično in Next Next Next Next Next Next Next
25. september 2016
Next
25. september 2016
Next
28. november 2016
omg zakaj mi nisi povedala da si nexatala?? in jaz sem šele zdej FAKING 2 MESCA prepozn ugutuvila da si ti prouzaprov to že nadaljevala!
uglavnem nexttt :')
29. november 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg