Forum
Oii!
Jaz sem Alice Wonn. Živim v majhni hiški z staršema in sestro. Mami je ime Della, očiju Ben, sestri pa Sarah. Sarah je moja največja sovražnica!!!!!!!!!!!!!! I hate she!!!!!!!!!!!! Je skor Emo. Je tut droge že jemala, pa je bla na zdravljenju in se je pozdravla. Pol smo bli zlo lepa družina, dokler ni Sarah spet začela. Z drogiranjem, seveda. In zdej spet hoče bit Emo!!!!!!!!!!! Js pa sovražm Emote!!!!! No, v glavnem. 1x sem šla k njni prjatlci z njo. Te Sarini prijatlci je ime Emma. Ma eno sestro k je 1 leto mlajša od mene in je čist normal človk. Ime ji je Lay. Hoče da jo kličemo Leja. Nekega večera pa ugotovim, da moje sestre še vedno ni iz Night Club Bar-a. Ponavadi se vrne ob 2h zjutri, zdej je pa že 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O, moj bog!!!!! Ura je že 5, Sarah pa še vedno ni doma....

Next???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. april 2011
u43132
u43132
drgač je lemonada ne limonada
next...
25. april 2011
am LIMONADA JE!!
pejt uprašat strica googl-a
25. april 2011
v redu, js se imenujem Limonada
hwala za Next-e
25. april 2011

Sarah
26. april 2011

Emma
26. april 2011

Lay
26. april 2011

mami
26. april 2011

jst
26. april 2011
Js budala pa zaspim!!!!!!! Joj, sm jezna nase... Zjutraj sem se zbudila, šla v Sarino sobo in jo videla kako posluša iPad. Videla me je in mi grdo rekla ˝Kaj pa ti bul'š, tamala???˝. Vprašala sem jo kje je bila sinoči. Vstala je iz postelje in rekla ˝Kwa te briga!˝, ter zaprla vrata pred mano. V trenutku, ko je zapirala vrata, sem videla njeno zapestje. Bilo je porezano!!!!! Groza!!!!! Stekla sem v svojo sobo, šla za comp., na FaceBook. Dosegliva je bila moja B.F.F, z katero si vse zaupava. Je moja sošolka in je odličnakinja. Ma 4 pa 5-ke.
Ime ji je Hannah. Hannah Souper. Kličemo jo kr SuperHanka .
No, z Hanko sva se po FB-ju pogovarjali:
..............................
H=Hannah
A=jst
.............................................

H: Oiii!!!
A: 0jŁa
H: kako?
A: ne gre kej fajn
H: why?
A: Sarah se reže.
H: kWa??? Kako veš?
A: vidla zapestje. Veš kok je to grozn!!!
H: Kdaj se je pa začela???
A: nwm, dons sm opazla. full grozn zgleda!!!! sinoči je ni blo doma, zjutri pa sm vidla!!!
H: Kwa???
A: ja res!!!! BDW: slišm, zdej se s svojim fantom Lucasom pogovarja.
H: a s tem debilom??
A: JA
H; MORM IT. ČAW
A: ČAW
03. maj 2011

Hannah
03. maj 2011
Next
03. maj 2011
okej!!!
Tnx
04. maj 2011
Pol sm šla preverit kaj dela Sarah (to pač morm, ker me full skrbi). pogledaja sem skozi klučavnico njene sobe in videla,da je na comp-u. Bla je na YouTube. Gledala je Emote, pol pa je odprla nov zavihek. Šla je na Google, nisem razločila kaj je napisala. Videla sem da so se odprle temne slike. Črno-kožnate. JA, zihr so kkšni ljudje. Kkšni Emoti npr...
Pol pa sem se butnila ob kljuko!!!! Kakšna koza!!!!! Sarah je vstala in šla do vrat.
Js sm le bežala in pol me opazi mami. Čist se razjezi ker sem ponesreč podrla vazo. Na (mojo) srečo, se ni razbila, le lepe vrtnice so izgubile vodo.
Joj, mama pa.... drla se je, jaz pa nazaj, da bi jo preglasila!!! Dobila sem kazen. Ker je prišel še oče, ki je pa še bolj znorel. Rekel mi je ˝Če se ne nehaš takoj dreti, boš vidla kaj bo...˝ Dvignil je roko, da bi me vsekal, ker se nisem nehala dreti, jaz pa sem si z rokami zakrila obraz. Planila sem v jok.
Oče pa je le še bolj pobesnel, spet dvignil roko,, jas pa sem objokana 'dirkala' v svojo sobo. Tam me je nadrel, 2x usekal in mi dal kazen. 2 dni brez mojga ljubega mobitela! Brez mojega edinega stika (če ne štejemo šole in Fb-ja) z mojimi prijatelji-edino stvarjo, ki ji lahko zaupam....
Next?
04. maj 2011

oče
04. maj 2011

moj mobi
04. maj 2011
bom kr Nextala....
04. maj 2011
Aja, mam pa še moj dragi comp!!! Grem na FB. Dosegliva je Sarah... hh, nč se nom z Emotom pogovarjala!!! Doseglivi so še eni iz šole... Pa eni iz Umaga... Pa eni iz New York-a... ja, iz New York-a! Tm smo bli na pučitncah pa sem eno kolonijo spoznala.... Doseglivih je še par sošolcov.... Ojoj!!! Sarah je objavla to:
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Sarah Wonn Love♥:
Joj, kok js komi čakam, da grem z frendi Emma Green, Fary Gely, Zara Vicer pa Timma Zojcer v now KLUB!!!!!! Club CoStar Emo. Hvala 100x Fary Gely, da si se pozanimala!!! Mwa, ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ :-* :-* , Law U !!! I ♥ U so much!!! Spet bom brez dovoljenja zuni, pa tut mal drog lahko spijemo, A ne!!!??? Miss you...... I ♥ you!
04. maj 2011
Ne, počakte bom kopirala-
Sarah Wonn Love♥:
Joj, kok js komi čakam, da grem z frendi Emma Green, Fary Gely, Zara Vicer pa Timma Zojcer v now KLUB!!!!!! Club CoStar Emo. Hvala 100x Fary Gely, da si se pozanimala!!! Mwa, ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ :-* :-* , Law U !!! I ♥ U so much!!! Spet bom brez dovoljenja zuni, pa tut mal drog lahko spijemo, A ne!!!??? Miss you...... I ♥ you!
pred 8 min · Všeč mi je · Komentiraj
04. maj 2011
Next???
04. maj 2011
neeext...ful zakon pišeš!!

pa ka to je resnična zgodba??
19. maj 2011
ne ni resnična
tnx
22. maj 2011
u36875
u36875
deej nexti najbolša zgodba 4ever
22. maj 2011
Zdaj je večer, Sarah je še vedno v svoji sobi.
Sedim pred vrati in poslušam...
Slišim kako se odprejo vrata Sarine sobe. Reče:
Mami, oči, jst grem psa na sprehod peljat
Mami reče:
Kar pojdi, ampak ne iti predaleč
Sarah:
"Ne bom."
..........................................................
Odpre vhodna vrata in gre.
Jas tečem k mamici in očiju in jima povem:
-----------------------------------------------------------------
j= js
o= oče
m= mami
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
m: Kam pa tako divjaš?
j: Mami, oči, Sarah gre v Klub, oziroma Night Club Emo!!!
o : Ne laži nama.
m: Sarah je res malo Emo, ampak vrjetno ne bo šla v Klub, 15 let je šele stara.
o : midva ji ne dovoliva!
j: Ona je res šla!!!
m: Od kje ti ta ideja???
o : Zmislila si je no!
j: Ne na FB-ju je objavla!!!
m : No, pa nama pokaži to njeno objavo.
o : FaceBook neverjeten lažnivi svet!
j : ( peljem ju v mojo sobo, grem na Sarin Zid, in gledam )
o : No, kje je zdej to!!!???
m: Saj bo pokazala.
...............................................................................
Še sem iskala pregledala sem ves Sarin zid ampak ona je objavo ZBRISALA!!!!
Starša sta mi rekla, da le njujin čas zapravljam.
Ta Sarah!!!!!!!!!!!!
Nočem je imeti za sestro!!!!!!!!!!!!!!

Ampak šla sem na Fb (nazaj spet).
Dosegljiva je Hannah!!!!
...................................................................................
H:Oii
J: Ojla!
H: Kako?
J: Slabo
H: why?
J: Sarah se gre drogirat, mami pa oči mi pa ne vrjameta.
H: Groza. jst sm pa sama doma.
J: Jst pa ne.
H: fAK, ZDI SE MI DA JE EN ODPRU NAŠA VHODNA VRATA!
J: kwa?
H: gor gre
J: ojoj!!!
H: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,123
j: Mislš 113???
H: NE
j: kaj pol?
H: Nobenmu ne povej, da me ni več doma, grem v pekel!!!!
j: Hannah?
H: Adijo!!!!!!!! Ne vidva se več!
j: kaj???
.......................................................................................
Newem kaj se ji je zgodilo, newem če je ona pisala, nevem če je ugrabljena!!!
Next?
22. maj 2011
neext!!
24. maj 2011
u37271
u37271
neeeeext.
25. maj 2011
bom v soboto al pa ju3
25. maj 2011
neext!!
28. maj 2011