Forum
No to bo pač spet ena zgodbica... No bom kar začela:

1. DEL
"Halooo??? Darja a se misliš zbudit??" je kričala mama iz spodnjega nadstropja. Koliko je ura?? Oh ne! Bila je že 7:20 šola pa se začne ob osmih. Skočila sem v zrak se na hitro oblekla, pozdravila mamo ki je odhajala v službo, si počesala lase in stekla ven da bi ujela avtobus. Prispela sem ravno ob pravem času. Vsedla sem se bolj odzadaj in vzela slušalke in telefon ter začela poslušat muziko. Po 15-ih minutah smo prispeli v šolo. Najbolša prijateljica me je že čakala v garderobi. Objele smo se in potem mi je takoj začela govoriti kako jo je klical Luka (njena simpatija) in kako sta se pogovarjala itd. Rahlo sem bila sita teh zgodbic, ampak sem se delala da me zanimajo. Jaz sem bila zadnje čase tudi zelo vesela. Ian se je veliko družil z mano. V njega sem bila zaljubljena že kakšno leto. Vedno je bil tako prijazen z mano in veliko sva se skupaj smejala. Pri angleščini, matematiki in slovenščini sva sedela skupaj. Ta dan se je začel z matematiko. Sovražim matematiko. Všeč mi je edino to da sedim poleg Iana. Učili smo se nekaj o geometriji in ker mi je bilo dolgčas sem se potiho pogovarjala z Ianom. On je bil reeees dober pri vseeeh predmetih. Zato sva lahko veliko klepetala ( Ko je bil konec matematike so v razred pridrvele tri učenke iz 9. Razreda. Povedale so da bo v petek...
Nadaljujem po vsaj dveh nextih.

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. april 2012
A mi lahko kdo slike poišče za zgodbico? bi bla fuuul vesela! pa ne emotov prosim!
03. april 2012
bom js dajala slikce. Pa next.
Po sporočilu mi pošl priližno kako zgledajo osebe.
04. april 2012
nexttt
04. april 2012
Maruša= bff od Darje
2. DEL
Povedale si da bo naslednji petek šolski ples!!! Razdelile so nam še dovolilnice in odšle. Bila sem zeeeeeeelooooo vesela! Komaj sem čakala na ples saj se takrat, vedno super zabavamo in vedno grem k Maruši kjer se zelo lepo oblečeva in si narediva coolski make-up. Preden so odšle so še povedale da bodo tam tudi francozi, ki pridejo na mednarodno izmenjavo. No zdaj pa sem se res počutila super! Bile sem tako zelo vesela... Kaj pa če me bo Ian vprašal ali bi plesala?
................
Po pouku sva se z Marušo zafrkavili in se imeli tako zelo fajn da sva se kar valjali potleh od smeha! Za hec sva poklicali Luko a se ni oglasil. Ko sem prišla domov sem na hitro naredila nalogo in si malo učila. Kar naenkrat pa...
Nadaljujem po vsaj dveh nextih. Se opravičujem ker so nexti kratki ampak pišem z mojga samsung galaxyja in se trudm da bi bli deli bolj dolgi!
05. april 2012
next
05. april 2012
next
05. april 2012

Darja
05. april 2012

Petra
05. april 2012
UPSS!!!! MARUŠA JE PETRA!! SE OPRAVIČUJEM
05. april 2012
nexttt
05. april 2012
next
05. april 2012
next
05. april 2012
u83715
u83715
next
05. april 2012
Hvala za use nexte, nobena moja zgodbica še ni bla tolk brana! Huala :*
3. DEL
Nato pa me je poklicala Petra! Oglasila sem se.
(petra-p, darja-d)
D- halo?
P-hey Darja! Veš da mi je Luka napisal...
D- kaj?
P- rtmf! (rad te mam ful) veš kako sem vesela da je končno pozabil na njegovo bivšo!
D- ja to je res fajn ker je bila njegova bivša prava prasica.
P- hahahaha!! Ja imaš prav! Ok moram it, naloga čaka.
D- ok, čaw.
Prekinila sem. Kako se njej to dogaja? Ni čudno če je pa tako popolna. Bila sem kar malo ljubosumna nanjo. Ona je že imela fanta, sploh pa je najlepša punca v našem razredu. Ima popolno postavo, lep obraz... Jaz sem nekam suha. Med razmišljanjem me je zmotilo trkanje na vratih. Le kdo bi lahko bil? Šla sem pogledat in videla da je samo nekdo ki prodaja zelje. Rekla sem da ni nobenega doma (ker res ni bilo nobenega doma). Šla sem na facebook. Pogledala sem ali je kaj novega in po desetih minutah mi je bilo dolgčas zato sem šla igrat Angry Birds. Potem pa me je nekdo kliknu na chatu...
Nextam jutri ali pojutrišnem.
05. april 2012
nexttt ****
06. april 2012
next
06. april 2012
next
06. april 2012
4. DEL
Na chatu me je kliknil Luka. (L-Luka D-Darja)
L- heey!
D- ojla. Kako pa sa si me kliknu? Se ne pogovarjava veliko drugač...?
L- ja sorry ane! Samo sem te hotel nekaj o Petri vprašat.
D- kaj pa?
L- a sem ji kaj ušeč? Me omenja kaj?
D- ja seveda si ji všeč! Saj veš to!
L- ja saj vem ampak sem hotel vedeti ali je res. Emm... Moram iti. Zdaj bo začel en film ki ga hočem pogledat.
D- ok, dio!
Waw, to je bilo pa čudno. Sprašuje me o Petri! Rada bi ji povedala ampak ni je bilo na facebooku in telefon je crknil. Ji bom pa jutri v šoli povedala. Zagotovo jo bo zanimalo. Odjavila sem se s fb-ja. Uhh, kaj naj počnem? Odločila sem se da grem na sprehod. S seboj sem vzela še plastenko vode in odšla do parka. V žepu jakne sem imela še nekaj drobiža zato sem si šla kupit sladoled. Vzela sem sladoled z okusom jogurta moj najljubši. Ko sem hotela plačati pa je nekdo prišel in rekel: "čakaj! Bom jaz plačal." obrnila sem se in zagledala...
07. april 2012
Nextam po dveh nextih
07. april 2012
next next
07. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg