Forum
"Zzzzz!" me je zbudila budilka. Jezno odprem oči in udarim po njej, da se ugasne. Naenkrat skočim iz postelje in zakričim: "ZADNJI ŠOLSKI DA JE!!!" Sestra na sosednji postelji me jezno pogleda in reče: "Ti si mogoče res vesela ampak nekateri bi radi še malo spali!" Vseeno mi je kaj si misli, saj se vendar začnejo počitnice!!!" Oblečem si to obleko:

in odhitim v kuhinjo.

Da se predstavim:
Sem Jennifer Black, prijatelji in družina me kličejo Jen.
Imam rdeče-rjave lase in modre oči. Na srečo sem tudi suha. To sem jaz:

Imam najboljšo prijateljico Lilly:

Sestro Kathy:

Mamo Molly:

In fanta Bena:

Ko sem pojedla kosmiče sem poklicala Lilly, da se dobima pred njenim stanovanjem.
Skupaj sva odšle v šolo. Še preden stopiva v razred zagledama najino (no, sploh mojo) najhujšo sovražnico Angelino. To je ona:

Pristopi k nama in že vem da ne bo nič dobrega...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oprostite za beden začetek!
a) next?

Boš brala???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. februar 2013
next
21. februar 2013
še 1 next rabim!
21. februar 2013
ok
21. februar 2013
next
21. februar 2013
sta že 2 nexta zdaj pa hitro piši naprej
21. februar 2013
u115564
u115564
next
21. februar 2013
"Hey punci kako sta kaj???" vpraša. " Kaj bi rada samo ne začenjaj spet! Sploh pa ne danes ko je zadnji šolski dan mi ne pokvarit dneva ker te pol nem rabla gledat 2 meseca!!!" ji odgovorim in se z Lilly zrinem skozi množico. "Ta krava mi pokvari ves dan!" rečem Lilly. "Če bi iz nje naredili meso za pojest bi se zagotovo vsi zastrupili!" odvrne Lilly in obe se zasmejima. Pred razredom me že čaka Ben. "Hey siamski dvojčici kako sta kaj?" naju pozdravi. Hahaaha Ben nehaj rečem in ga poljubim na lice. "Gremo na angleščino k gospodu Pigu?" vpraša Lilly. In tako se odpravimo k pouku. V razredu so že vsi zbrani. Po pouku gremo z Lilly in Benom domov ko naenkrat zazvoni Benov telefon. V roki sem ga ravno držala jaz zato se tudi oglasim. "Hey dragi se danes dobima na istam mestu ob istem času?" vpraša nakdo. Po glasu sodeč je bila to........Angelina!!! Telefon mi pade iz rok. Ti svinja zakričim na Bena in stečem še sama ne vem kam....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
a) Je Ben res prevaral Jen?
b) Če je ali mu bo oprostila?
c) Next?
21. februar 2013
a)ne?
b)ne?
next!!!
21. februar 2013
next
21. februar 2013
u108548
u108548
a) Je Ben res prevaral Jen?---->itaq k pol ne bi blo zanimiv
b) Če je ali mu bo oprostila---------->niti slučajn
c) Next? ----------->še prašaš?itaq daaaaaaa
21. februar 2013
a) Je Ben res prevaral Jen?--------- pomojem ja
b) Če je ali mu bo oprostila?---------------- mogoče pol na konc
c) Next?------------ seveda
21. februar 2013
u27814
u27814
a) Je Ben res prevaral Jen?--------- itaaak
b) Če je ali mu bo oprostila?---------------- nee nikol
c) Next?------------ še uprašaaaš
21. februar 2013
Neeeeeext
21. februar 2013
neeext
21. februar 2013
ja, mogoče
21. februar 2013
kdaj bo next komi čakam
21. februar 2013
a) Je Ben res prevaral Jen?..........pomojem ja
b)Če je ali mu bo oprostila?.............neeeeeee vsaj js nebi
c) Next?..........itak
21. februar 2013
ju3 next! vsak dan 1 next ok?
21. februar 2013
ok
21. februar 2013
ok
21. februar 2013
u113639
u113639
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT++++NOVA BRALKA
21. februar 2013
a) Je Ben res prevaral Jen? nevem
b) Če je ali mu bo oprostila? ne
c) Next? jaaaaaaaaa
21. februar 2013
neeext
21. februar 2013
"Jen, JEN!!!" medlo zaslišim klice. Želela sem se oglasiti, vendar ko sem odprla usta iz sebe nisem spravila niti glasu. Tako sem lahko le čakala. Počasi sem priprla oči in solza mi je zdrsnila z obraza, ter se dodala k morju solz ki sem jih že zjokala. Naenkrat ob sebi zagledam Lilly. Prime me za roko in me tolaži. "M-me j-je Ben r-res p-p-prevaral?" vprašam s tihim glasom. "Jen žal mi je... Upam, da mi boš lahko oprostila, ampak... Bena sem v soboto videla kako se je v parku poljubljal z Angelino." "Kaj? Ne seveda nisem jezna, saj na drugega kot na tega prasca sploh ne morem biti več jezna," odgovorim z zdaj jeznim glasom. Takrat spet padem v nezavest. Čutim le še, kako me neka oseba dvigne in potem se ne spominjam ničesar več...
...Z zaprtimi očmi sem poskušala ugotoviti kje sem. Ležala sem na postelji, soba je smrdela po razkužilu. Odprem oči...bolnišnica!?!? Vidim, da zraven mene sedi Lilly. Zaslišim verze pesmi: You don't know oh oh you don't know you're beautiful!
Obrnem se in zagledam...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
a) Koga zagleda Jen?
b) Next?
22. februar 2013
u113639
u113639
a) Koga zagleda Jen? 1D
b) Next?ja

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
plosim še enega danes
22. februar 2013
u27814
u27814