u77421
u77421
ta stran je namenena vsem, ki sovražte J.B.-ja. tuki loh delate karkoli
slikce na jdete na : google slike: i hate justin bieber

L.P. za vse hate-bieberje

ti je všeč(vse zgori)?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. december 2012
u77421
u77421
hay
17. december 2012
ta kreten mi sploh ni všeč
18. december 2012
u77421
u77421
i now
18. december 2012
jaz res nevem zakaj ga tolko sovrazite on je normalen fant ki so mu se sanje uresnicile kadar je bil majhen je igral na kitaro na ulici in od tega fantka je nastal najbolj znan fant na svetu zato nehajte ga sovrazit ki vam ni nic naredu ce bi ga poznali ajd takrat ga lahko sovrazite ampak vi ress neveste nic o njem ga niti ne poznate jaz ga sploh ne sovrazim js ga bozujem samo to povem

18. april 2013
u146012
u146012
jaz ga sovražim!
29. julij 2013
u140702
u140702
justin pada v pozabo ,ful mau člankov pa ni več tokj poznan k prej.imam pa eno idejo.vse kar imate od justina čim več uporablejte po mestu (npr. majce,torbe,kapce).
pa vsak čim več tem o justino.
A NE VIDTE da ta zabiz 1d osvaja svettt.

akkkccciiijjjaaaa
30. julij 2013
u125375
u125375
Bieber je barbika!!! Pa nimam nic proti njemu sam...1D pa res niso zabiti...in res je slobeliebers 1D osvajajo svet...
31. julij 2013
u159978
u159978
pa glih 1D so zabiti
07. januar 2014
Okej, hejtarji! Prov, pč eni niso Belieberji ampak kr STE MU FOUŠ pišete da je gej pa take...
TOLE SI PREBERTE PA SE ZAMISLTE:
Okej, on ni gej! Zakaj bi biu? Je meu tut punce in nikjer nimate nobenga dokaza da je gej! Pol gremo rečt-usak moškega spola (k je po možnosti tok hot k Justin*_*) je gej. Ne aveste, to ni res! Okej kaj še... aja uno k se je enkrat skor stepu z novinarji. Pejte gledat Believe. tm mate pojasnilo. Pč ko je biu na turneji so ga u enm mestu skos eni in isti zasledval pa ga izzival. Zdej si pa predstavlite kk je to. Useen se razbesniš ane. Ampak on je biu tok močn da se je najprej zadržu. Pol pa se je razbesneu in hotu unga užgt (usak normaln človk bi to naredu). Na konc se je iskazal da je biu point da so mu uni težil da bi lohka kej slabga o njem napisal. No zakaj ga še hejtate...mhm...zapor! Lejte ful ljudi je že blo u zaporu. In zakaj je tak problem če je biu on? Sploh pa se govori da sploh ni bil na drogah niti ni biu pijan ampak so mu policaji neki zamerl al neki... in so ga zaprl. Pč usi so se spravl nanga. Zakaj gdaj ne napišejo kej lepga o njemu? Same slabe stvari. A veste, usi bi se lohka spravl tut na všga naj peuca/peuko... npr bi skos iskal slabe strani o nwm..1D. Naprimer bi vs čs pisal kk se Harry z dvema dobiva, ko bi se en napiu bi to povsod pisal. Usi bi se spravl na njih. Ampak pč ta žrtev je pč Justin. Ampak je dost močn in se še ni predou. Glasba je njegovo življenje. Ljubi Belieberje.
No gremo še pogledat stvar okol Avalanne. Avalanna je bla mejhna punčka k je mela se mi zdi..raka al neki. Ona je bla velika fanica od Justina zato se je on odloču da jo bo šou obiskat u bolnico. Velik cajta sta preživela skupi, tud na oder jo je prpelu in jo predvsem zelo osreču! No pol je pa enkrat umrla. Justina je to zlo potrlo. Tko da je tut zlo čustven človk in nehite ga zdej hejtat! TUD ON JE ČLOVEK!
07. marec 2014
u159978
u159978
pa neki kao ☮мαgιc girℓ☮
napiše se I know, ne I now
07. marec 2014
u159463
u159463
Belieber :$ tolaži se s tem da ga pojicija hejta looool
08. marec 2014
kok ste bedne! ka vam ni jasn da greste folk hejtat? ker ste jim fouš? hja pač prej bote priznal, da so boljši od vas, bolš bo za vas!
19. maj 2014
kok ste bedne itak, da je sam razvajn fnt, ki je slučajno lep in ma ženski glas. Briga ga oboževalce in živali.
19. maj 2014
poznas njegovo zgodbo? razvajen? ti mas trenutno vec, k je on meu takrt k je bil isto star! ne ti men da je razvajen prasica ena zavaljena! ženski glas? hahah sori, usi moski ajo visji glas, preden mutirajo! brigajo ga obozevalci? hahah ja men se tut zdi! umri zenska res! umri!!!!!!!! kak lahk to reces?
19. maj 2014
lepo
19. maj 2014
hvala za te prelepe besede zelo sem počaščena
19. maj 2014

19. maj 2014
vrjetn ko bo str boš ti še vrjetn njegova fenica ane
19. maj 2014
LOVEcupkakes o joj sama si ostala a? Dej odjebi s tem hejtanjem -.-
24. maj 2014
če te tok mot pej stran če nisi prebrala je to tema z naslovom i hate Justin Bieber.
Aja pa še neki nisem ostala sama
25. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg