Forum
Odločla sem se napisat novo zgodbico. Upam, da vam bo všeč, pa mislim, da še take nisem zasledila kje tk da bo neki posebnega. Uživajte ob branju...Lp Neža +Zelo bi bla hvaležna, če bi k branju povabli še prijatle. Pa ne še sodit preveč zgodbice, počakajte, da se začne res dogajat pol pa lahko...Aja pa notr bo u glavni vlogi Harry Styles, sicer ni moj najlubši član-men so vsi tk ajhdudh *______* Pa vrjetno ste že opazle da sem directioner
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Part

»Bella, pohiti, kje si?« sem zaslišala znan glas; bil tako glasen, da me je kar vrgel iz postelje. Takrat sem zagledala Anno, ki je vsekakor zelo jezno prikorakala v mojo sobo. »Že spet, že spet to počneš!« je vpila, jaz pa sem jo le gledala. Hotela sem se ji opravičiti, pa nisem prišla do besede. »Čakam te že 5 minut, kličem te na telefon, trobim; pa ni nič od tebe. Ti pa si tukaj in spiš?!!! Nesramnica nehvaležna. Trudim se, veš kako se trudim, da bi ti končno dobila fanta. Da bi imela nekoga, ki bi ti na mrzel zimski večer posodil svojo jakno, ki ti bi segala vse do kolen; da bi imela nekoga, ki ti bi pošiljal velike šopke rož; nekoga, ki te bi poznal bolj kot se poznaš sama; nekoga, ki bi te ljubil bolj kot vse. Želim, da pozabiš tega kretena, tega prasca zarukanega, ki te je samoizkoristil. Pozabi na Jamesa!! On ni edini fant na vsem svetu. In tudi ni zadnji, ki te je imel rad; zapolni si to...« Njen vreščeč glas je počasi pojenjal in prijazno mi je rekla: »No, daj hitro se obleči, saj veš, da je danes najpomembnejši dan tvojega življenja...Veš, tudi jaz sem malce nervozna. Se zgodi, da predolgo poležiš, kajne? Zdaj pa hop hop v kopalnico, čez pol ure sva že naročeni pri kozmetičarki....« Začudeno sem jo pogledala. Nisem mogla vrjeti, da se je tako hitro pomirila. Ponavadi kriči tako dolgo, dokler ji ne zmanjka glasu in dokler ne razbije vsaj enega kosa mojega pohištva, nato pa se še dolgo opravičuje. Pa saj ni važno. Pomembno je, da je končno zavladal trenutek tišine in to sem hitro izkoristila: »Hvala ti, veš si najboljša najboljša prijateljica, kar jih obstaja. Tako se trudiš...Hvala ti...« sem malce zaspano povedala. »Dosti čebljanja, obleči se že, zaspanka,« je rekla in stekla do moje omare. Iz nje je potegnila kratke hlače, majico z naramnicami in prevelik pulover ter vse skupaj vrgla na posteljo. Iz predala z nakitom je vzela še verižico, uhane in prstan; tako takšna bom izgledala danes. Hitro sem se oblekla kot kakšen majhen otrok po navodilih mamice in stekla še v kopalnico. Anna mi je hitro spela lase v figo, jaz pa sem si med tem temeljito ščetkala zobe. Tako še malce make-upa... Stekla sem še po čevlje in že sva sedeli v avtu...
__________________________________________________________________________________
Preden pa vam pripovedujem najprej bi bilo pametno, da se predstavim, kajne? Torej sem Isabella Adams Barton; za prijatelje kar Bella. Imam 15 let; kmalu pa bom praznovala svoj 16. rojstni dan. Po naravi sem bolj tiha in zadržana, vendar sem lahko tudi glasna in zabavna, seveda kadar sem v pravi družbi. Okoli sebe imam rada zabavne in odkrite ljudi, zato je Anna res prava prijateljica zame. Rada poslušam glasbo, vendar sovražim bende, ki zavladajo svetu in si mislijo, da so nekaj več...Ne maram otročje glasbe, raje poslušam rock in punk, všeč pa so mi tudi tihe romantične pesmi. Sem edinka in to mi ni najbolj všeč. Večino časa preživim sama v veliki hiši...Moj oče je umrl, ko sem imela 8 let, mama pa se od takrat ni ponovno poročila. Je priznana oblikovalka in zato veliko potuje. To naravnost sovražim! Zakaj ne bi mogla biti navadna učiteljica, zdravnica ali pa delovka v tovarni? Karkoli, samo, da bi bila več doma. Trenutno dela na Japonskem, vrne se šele čez dva dolga meseca. Pa pustimo zdaj to. Rada bi povedala še kaj več o sebi, pa se trenutno ne spolnem kaj pametnega. Saj res, vrjetno vas zanima kako izgledam. Ker pa slika pove tisoč besed, bom prilepla eno svojo

Kot sem vrjetno že 100 povedla je moja BFF Arianna Collins. Jaz jo kličem kar Anna, Ann ali pa Ari. Mi je kot sestra, ki je nisem nikoli imela. Takooooo jo imam rada. Živi le dve hiši stran od mene, tako da sva skupaj ves čas. Sva preprosto nerazdružljivi. Ari je ravnokar dopolnila 17 let in že ima avtomobilski izpit, tako da lahko greva kamor želiva. Imava veliko skupnega. Tudi ona nima očeta; živi v Ameriki. Kakor jaz je tudi ona edinka. Ann živi z mamo in očimom, ki se imata zelo rada. Veliko potujeta po svetu, spoznavata nove kraje in kulture. Trenutno sta v Afriki... Ari je ena najlepših punc kar sem jih videla. Prilepila bom eno njeno sliko; upam, da ne bo jezna.

Tako tukaj je nekaj malega o meni...Zdaj pa bi lahko nadaljevala s pripovedovanjem...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Za nadaljevanje vsaj 5-10 nextov
28. februar 2014
next
28. februar 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT <3 kar že zdajle nexti
p.s. jst sem zelo tečna glede nextov pr zgodbici!! če nebodo redni ti bom kar kmalu začela težit.
p.p.s. Ime mi je Jana
28. februar 2014
u142732
u142732
next
28. februar 2014
next
28. februar 2014
dajj hitro
28. februar 2014
Next
28. februar 2014
Next
02. marec 2014
Neza omg a se zavedas kok bolano pises ?????? Faaak ze takoj mas velil bralk i am proud to be your friend !!!!!nextaaaaj hitro
02. marec 2014
Hahahah Tjaša ne bi rekla Začetek je bedn ampak se bom potrudla da bo bolš Hvala vsem za nexte
02. marec 2014
neeeeeeexttt, čeprou še bereeeeem pa ful doro pišeš
03. marec 2014
Neža hitro next napiši ker že maš 8 nextov, ker men je zgodbica full ušeč!
04. marec 2014
Next
08. maj 2014
Next+nova bralka
08. junij 2014
next+nova bralka
01. julij 2014
Neeeeeext
Nova bralka
29. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike