Forum
u60555
u60555
Heii naj se vam predstavim moje ime je Jessica Gloria OrLand Paint~Jess Paint. Živim s teto Grizeldo( Amando) in Sestrično Krutildo( Allison ~Ally)Ta imena so orginalni vzevki. Stara sem 17 let in 11 mesecev. Komaj čakam da bom praznovala svoj 18 saj bom iz te zajebane Kanade odšla v deževni London. Imela sem bff Drewa(zdaj Justin) Biebera in Sasho. Sasha je umrla z mojim starši iz koncerta P!nk. Drew pa je pred smrtjo postal slaven. No Ally je hotela seminarsko da jo naredim. Ko sem ji delala to zajebano seminarsko je nabijala neke One Prfection. Al ka že. kako jih in Jo sovražim.
js:

Ally:

Grizelda:

02. april 2014
next
02. april 2014
next
02. april 2014
u60555
u60555
Danes je moj 18. bd sem pomislila. Začela sem pakirat. Vzela sem si denar in se odpravila v kuhinjo. Tam je bila nora grizalda. Rekla mi je "Skuhaj nama zajterk." Jeznosem ji zabičala "In če ne? Danes odhajam tako da. Papa Grizelda" Videla sem njeno jezo. Grdo me je pogledala in nakazala na vrata. Ko sem prišla na letališče sem zakričala pred recepcijo" Karto za prvi let v London" Receptorka mi je rekla naj takoj zdaj grem ker bom zamudila. Tam sem se vsedla na moje mesto. Zraven mene je prisedla punca.
p(punca)- Živjo!
j(js)- Hello
p- Gemma
j- Jessica Gloria
g- Se pišeš slučajno OrLand Paint?
j- Jaa
g- Poznam Ally!
j- In kako se pišeš ti?
g- Styles
j- Znano mi je.
g- Dddd po Harry-ju iz 1D
j- Točno
g,j- Hahaha
g- Jih ne poslušaš?
j- Ne jih je pa Ally
g- Koza je ane? Kje boš živela?
j- Nwm še, in Ally na srečo ni moja sestrična ampak tteta.
g- Zdaj veš kje boš pri meni! Itak so se 1D rašli.
j- Ne morem
g- Pa boš.
Letola je prišlo na Londonsko letališče. Gemma je poklicala taxy. Midvi sva pa se ostavili pred lepo hišo. Vstopili sma. Gemma je rekla "soba 3!Tam boš, Haryyyyy" Skomignila sem z rameni in k meni je pritekla mala mucka. "Hei Mimsie, kje je Harry" je rekla Gemma. Jaz sem jo pa začela carkjati. "oii Gem... Heii" je rekel Harry.
g- to je Jessica~Jess to pa Harry
j- Heii
h(harry)- Oii in Mimske si spet si mi pobegnila. Iz kot si Jessica?
j- Kanade
h- Tako kot Taylor Swift ane?
j- Ja na jetra mi gre
g- Smo že 3-je. Hary-ja je pustila
j- grem v sobo.
h- Zakaj si to kurbo privlekla domov?
g- Harry kaj ti je? Če je iz Kanade še ne pomeni da je ista kot Taylor!!!!!
h- Pa jeeeeee! Prosim če me lahko ignorira
j- OK! Kreten!
g- Greem jaz k Liamu baby!
j- Ne plis!
g- Dijo bratovsko budalo in pametna lepa Kanadčanka
h- Gem!!!!
j- no super
h- Daj bod tih ko nimaš lajfa, Kak te tvoja družina sploh prenaša
j- [klofnila sem ga in mu zabičala] da si je NIKOL ne upaš omenit moje družine
**************************************HARRY**************************************
Prislonil sem jo ob steno in jo držal za vrat. Težko je dihala in me prosila "Ss-ppuuss--stii mm-ee k-ree tee-n" Spustil sem jo. Čez pol ure sem se ji hotel opravičit ampk sem jo najdel na tleh v kopalnici celo krvavo:

"OMG Nehaj!" sem zakričal. Ona je zarezala še enkrat in se onesvestila"
02. april 2014
next
02. april 2014
next
03. april 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike