Forum
Hej danes bom napisala 1D FAN FICITION
I hope you like it
Vsakdo v življenju najde svojo pravo ljubezen, vendar eni prej eni kasneje.
2004
»ne mami zakaj ona!« zakaj tako boli ne! Zakaj ni … kdo drug zakaj ravno ona!? Imela sem tisoče vprašanj odgovorov pa je samo eden. Ne! Ne! To ni res! Ne…
2013
»Kate ustani šola! Ja že grem!« oh ta bedasta šola. Postavila sem se pred omaro in razmišljala sem kaj naj oblečem. Danes je prvi dan in nikogar ne poznam groza. Oblekla sem kavbojke in svetlo modro srajco.

Odšla sem v kopalnico. Opravila sem jutranja opravila in po stopnicah sem odšla v kuhinjo, na zajtrk. Oh mimogrede sem Katherine Emma Willson stara sem 17 in živim z očetom,saj mame nimam več. Vsi me kličejo Kate saj namreč sovražim svoje drugo ime. Živim v Londonu med počitnicami smo se preselili sem. Danes grem prvič v šolo. Imam tudi mlajšo sestro. Ime ji je Samantha kličem jo pa Samy. »dobro jutro oči mm…palačinke. Dobro jutro srčica.« vzela sem palačinko in jo namazala z nutello. Ko sem pojedla sem se obula, vzela Samy, saj gre v vrtec. Poslovila sem se od očeta in odšle sva. Šle sva so avtobusne postaje. Ko sva prispeli je tam sedel nek fant. Usedli sva se na klop in čakale. Včasih naju je fant pogledal vendar ne velikokrat. Končno je prispel Avtobus in usedli sva se. Peljal je proti šoli in….

Kate:

Samy:

upam da je vredu za prvič <333
01. november 2013
next
01. november 2013
u150899
u150899
Ja je ful fajn
Aja pa:
Next
01. november 2013
u153052
u153052
next
01. november 2013
I give you my heart and you broke it... (one direction) 2
Peljal je proti šoli in čez nekaj časa sva prispeli. Samy sem pospremila do vrtca sama pa sem se odpravila nazaj do šole. Ko sem prispela sem dobila čuden občutek v želodcu.
Odšla sem v ravnateljevo pisarno. Odprla sem vrata in tam je na nekem stolu sedela tajnica. »desno prosim prost je« je rekla jaz pa sem začudeno pogledala in potrkala sem na vrata. Vstopila sem in za mizo je sedel velik moški. Pred njim je sedel fant nekje mojih let in imel je rjave lase in oči. »stric Alkexander?« za mizo sem zagledala strica on pa je prišel do mene. Objel me je in fant na stolu je samo zavijal z očmi. »no kako to da si tukaj? Vpisat sem se prišla. Super a grem jaz zdaj lahko k pouku?!« je vprašal fant. » ne najprej moreš nekaj narediti to bo naša nova učenka ti pa ji razkaži šolo.« čudno sva ga pogledala. »zakaj jaz? Adijo lep pouk pozdravi očeta Kate.« odšla sva ven iz pisarne. »ok če misliš da ti bom razkazal šolo se motiš adijo in upam da se več ne vidiva!« oh super kako bom pa zdaj našla učilnico za fiziko najbolj grozen predmet kar obstaja. »ne skrbi za njega vsem puncam meša glavo najlepši na šoli je, mimogrede Amy. Kate. Si nova? Mhm…« »ok kaj imaš na urniku. Fiziko… potem pridi z mano sošolki sva. Res lepo.« odšle sva do učilnice. Usedla sem se na prosto klop. V učilnico je prišel učitelj za njim pa učenec. Kdo le je bil tisti fant kot v ravnateljevi pisarni. Učitelj ga je usedel zraven mene. Grdo me je pogledal nato pa zavil z očmi. Usedel se je iz torbe vzel pisalo in zvezek nato pa se mi je nasmehnil. No ja mislila sem da se ne zna. »no slišal sem da imamo novo učenko… kate. Katherine Kate me kličejo samo prijatelji. No Katherine, nam boš povedala kaj o sebi? ne hvala.« učitelj ni vedel kaj bi jaz pa sem zavila z očmi in gledala v zvezek. Ko je končno bilo ure konec je do mene prišla Amy. » imam noro idejo. Povej? A bi bila z nami navijačica, dobiš tudi štipendijo? Em…« »daj no super je.
Ok prav. Vsak dan ob štirih zdaj pa pridi z mano. Kam greva? Punce imamo prosto uro in gremo gledat fante pri športni prdi. Ok...
fant:

Amy:

next?
01. november 2013
u153052
u153052
next
01. november 2013
next
01. november 2013
fulll dobr..
nexxxxxtt
01. november 2013
odličen začetek pa next
01. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
Super začetek
01. november 2013
wma
next
01. november 2013
Neeext
01. november 2013

01. november 2013
u139441
u139441
Neeextii
02. november 2013
u154690
u154690
Neext
03. november 2013
neeeeeext!!!!!+ nova bralka
06. november 2013
vem da že DOLGO ni bilo nexta vendar ga napišem jutri ker danes nimam časa hvala vam ki berete <3333333333333333333333333333 aja sam še neki prosim ne oglašuj če ne bereš
08. november 2013
Neeeeeeeext+nova bralka:-D
08. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. november 2013
Next
09. november 2013
next dobite mogoče ta vikend sej bi prej napisala pa nimam časa šola...
12. november 2013
next!!!
12. november 2013
Odšle sva v telovadnico. Tam je bilo kar veliko punc vse so jih samo opazovale z velikimi nasmeški. »naj ti predstavim najine sošolke. To je Kate naša nova sošolka. To pa so Vanessa, Emma, Lucy, Hannah in… Pr… Cristine.« vse so se nasmejale in pomahale. Usedla sem se zraven njih. Amy mi je povedala še imena od fantov. »tisti fant pa je Zayn. Oh…« pogledala sem ga in ravno takrat je zadel koš. Saj so igrali košarko. Ko so končali smo odšle do učilnic. Pogledala sem Cristine in poljubljala se je z Zaynom. »amy a onadva sta par? Ja…pazi se je zelo nesramna je ima se za eno važičko in povsod je najboljša in misli da je najlepša.« pogledala sem jo nato pa sem se usedla na stol. Zayn je spet sedel zraven mene. Pa kaj mu je a ne more sedeti zraven svoje punce. »a ti boš resno navijačica? Ne vem še. Ok… ker te bo moja punca zmlela v tem. Lepo…« hinavsko sem se mu zasmejala Amy pa me je samo grozno pogledala. Ko se je ura končala je prišla Amy do mene. »se zavedaš kaj si storila?! Kaj? Namenila si mu grd pogled in Cristine bo… jezna in ne samo malo! Naj kar bo.« vzela sem zvezke in odšla v vrtec po Samy. »hej kam pa ti?« sem zaslišala moški glas za sabo bil je Zayn. »a greš v vrtec? Ja po mojo sestro.« pokimal je in še vedno hodil za mano. »zakaj mi slediš? Saj ti ne samo domov grem.« zavila sem z očmi. Šla sem v vrtec in Zayn mi je sledil. »pa kaj je s tabo najprej mi slediš do vrtca zdaj pa še greš za mano noter!? Moja mama dela tukaj.« začudeno sem ga pogledala in hodila sem do vzgojiteljice ter ji povedala da bom vzela Samy. Pokimala sem nato pa je Samy pritekla k meni. Zayn je objel vzgojiteljico. Predvidevam da je to njegova mama. »adijo Kate.« mi je rekel jaz pa sem se samo obrnila vstran in prijela sem Samy za roko. Odšle sva domov. Ko sva prispele očeta ni bilo doma. Na mizi je bil listek. Pisalo je:
Odšel sem nekam na službeno potovanje pridem čez dva tedna. Po Samy bo prišla Becky. Samy gre z njo v Ameriko in ostala bo pri njej en mesec.
Vajin oče!
Zakaj pa to?...
oprostite za tako kratek next pride čez vikend mogoče več...
13. november 2013
wma
NEXT
13. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. november 2013
Neeeeeeeext!!
13. november 2013
Next
13. november 2013
u153052
u153052