Forum
zgodba bo izmišljena..govorila bo o punci ki se je smejala a v sebi je nosila ogromno bolečino
12. marec 2015
Sem Klara sedaj končujem 9 razred oš a moj pravi pekel se je začel že v 5 razredu. Vsak otrok sanja o popolni družini kjer so vsi vsak dan nasmejani iskreni si vse zaupajo,..V moji družini ni bilo tako..že ko sm za trenutek pomislila da imam srečo da imam tako družino polno ljubeni in medsebojnega zaupanja sem doživela šok.Mama se je naenkrat začela zelo čudno obnašati nisem imela več dostopado njenega telefona domou je hodila dišeča po nekem moškem parfumu,..čeprav sem bila šele deklica v 5 razredu sem čutila da nekaj ni vredu.Ko pa me je mama nekega dne prosila naj ji skočim v sobo po telefon..še vsa vesela se odpravim v sobo na nočni omarici ga zagledam mamino črno nokijo tedaj me preplavijo mešani občutki..a vse eno zagrabim telefon da ga odnesem mami ko pa je nekaj zapiskalo..mama je dobila sms pisalo je "Robi <3" v grlu sem začutila cmok a sem nadaljevala pritisnila sem tipko "odpri" nekaj časa sem premišljevala nato pa prebrala "srce se dobiva ob 19h pri meni " zastal mi je dih na hitro sem ugasnila telefon ga nesla mami nato pa stekla v sobo ...od tistega dne sem v peklu..za vsakega 10letnega otrokabi bil to šok v šoli sem popustila cele dneve sem premišljevala le o tem..Mame si nisem več upala pogledati v oči od tega smsja dalje sem raje več časa preživljala z atom kateremu se nisem upala nič povedati saj bi se ločili imela bi ločene starše tega pa ne želi noben otrok. A moje zanimanje je še raslo mučilo me je namreč kaj je moja mami odpisala ob prvi priliki sem izmaknila telefon in preverila smsje mamini odgovori so bili vsi dokaj podobni " ljubim te se dobiva ","moje srce bije le zate",...
Po 4 mesecih branja sms jev sem se odločila da o tem spregovorim z mamo..Prišla sem iz šole in odšla v sobo mama pride za mano vprašala me je zakaj sem slabe volje..resno sem jo pogledala in nadaljevala z uprašanjem " kdo je Robi in zakaj si mu napisala da ga ljubiš ?" mama je obstala...
12. marec 2015
vsaj 1 next
12. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg