Forum
u165907
u165907
bil je moj prijatelj in zdaj me niti ne pokliče več. niti en sam klic od takrat ko je odšel upam da me vsaj ni pozabil . In jaz vsak dan čakam na njegov klic. Življenje res ni pravično .
no pustimo zdaj to
________ Alex __________

Hej sem Alexis Jones ,prijatelji me klicejo Alex. Stara sem 19 Imam sestro Samantho
Krajše Sam stara je 20. še dobro da imam Bello ona je moja najbolša prijatelica res nevem kaj bi brez nje .
Alex

Sam

Bella

10. junij 2014
Itak da sm
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. junij 2014
u60555
u60555
next
10. junij 2014
next
10. junij 2014
Next
10. junij 2014
next
11. junij 2014
u165907
u165907
_____ Bella ______
Sem Isabella Harway stara sem 20 .Obožujem nogomet ,ples in petje.Nogomet me je naučil igrati moj brat George ,ki ji zdaj star 22 let .Aja pozabila sem omenit da imam bff Alex res nevem kaj bi ona brez mene ..aja no moji starši so na nekem potovanju . njeni pa no umrli so na njen 18 rojstni dan .
"Bella Alex je prišla!!!!!!!!!" je zakričal moj nadležni brat. hitro sem stekla po stopnicah . pred vrati me je že čakala Alex . "Alex !!" sem zakričala prijela sem za roko in dobesedno zvlekla v mojo sobo. " imam dobro novico uganeš???"me je vprasala "Jacob te je vprasu če bi bla njegova punca?" sem jo vprasala"Ne neki bolšga" ka je lah bolsga od Jacoba .sem si mislila"No kaj je dobra novica?"sem jo vprašala"Na koncert od 5SOS greva a ni to kul????"resno "a sem jaz narobe slisala al res greva na njihov koncert a?!?!" "čis resno in koncert je v Londonu a ni to kul?" jupi jaz sem tko Happy sm si mislila "Kul kdaj pa greva ?" "V petek no zdej pa mor it spakirat kovčke aja 3 tedne bova v Londonu " mi je povedala in odsla. hitro sem spakirala kovčke.
Jacob

George

moji kovčki

______Alex______
bila sem zelo zelo vesela ko sem sla od Belle da sem skoraj pozabila da mi je Jacob rekel naj pridem v park.ko sem prišla domov sem se hitro oblekla v to

in odhitela v park. tam je bil Jacob "hej nekaj ti moram povedati" je začel...
Ce bi bila njena punca....
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. junij 2014
*njegova
11. junij 2014
1.Da ima novo punco
2.Next
11. junij 2014
next
11. junij 2014
next
11. junij 2014
neext
12. junij 2014
next
12. junij 2014
u165907
u165907
___Alex____
tam je bil Jacob "hej nekaj ti moram povedati" je začel"no kaj mi moras povedati?" sem ga vprasala "no slisal sem da gresta ti in Bella v London in jaz poznam v Londonu mojega prijatelja ki dela v hotelu in vama lahko priskrbi sobo." "hvala Jacob " sem mu odgovorila. "In a bi sel k meni kajti jutri je petek in potem se ne bova videla 3 tedne "sem ga se vprasela "seveda" in odsla sv k meni domov.odprla sem vrata in ga povlekla v mojo sobo. hitro sem spakirala stvari za v London v kovčke. "wow imas pa veliko stvari"se ja začudil ko je videl moje kovčke.

"nisem jaz kriva ce vse kar je v kovčkih potrebujem!"sem skoraj zakricala."no pomiri se greva naprditi večerjo." "ja stoprocentno morajo biti palačinke!"sem rekla in odsla sva vkuhinjo. "Jacob jaz grem iskat moko ti pa lahko na listek napises naslov tistega hotela" sem mu rekla in odsla po moko. ko sem se vrnija sem potho sla v kukinjo in mu jo malo stresla na glavo. "ALEX!!" je zakričal in me zacel zgackati "HAHA NE HAHAJ!!"sem mu rekla med smehom"najprej reci da ti je zal"odlocno sem odkimala in zacel me je zgackati."Zal mi je" sem koncno rekla.nehal me je zgackati. inrekel da mora iti.Poslovila sva se potem je odsel. odsla sem se preoblect v kopalnico in ko sem se vrnila v svojo sobo dem poggledala na telefon nic ni nilo ne sporocila ne kakšnega klica. Solze so se mi ulile kot vsak vecer ko se veselje spremeni v zalost .

___
mnenje?
next?
12. junij 2014
Super je
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
+ Tanja... neki sva se zmenile.... -.-
12. junij 2014
kulll+ probi še mau več napist plzzz
neeeeeext
12. junij 2014
next
12. junij 2014
u60555
u60555
next
12. junij 2014
mnenje? Zelo dobro je
next? Next
13. junij 2014
next
13. junij 2014
Next
13. junij 2014
u165907
u165907

___ Bella ____
zjutraj me je zbudia budilka na telefonu . Vsa zaspana sem dala roko na telefon in pritisnila neko tipko se sama nevem katero no važni da je nehalo zvoniti.spet se je oglasil moj telefon " Nadlezna budilka " se rekla jezno in koncno pogledala na telefon ups to ni budilka ampak Alex "Ja " sem se hitro oglasila "Bella že celih 20 minut te klicem. kje si ti clovek ?!?" nadlezna budilka Alex sem si mislila "ja kje neki na marsu sem ves?" sem rekla kod da se sama nevem da sem doma."Dobro no pridi z Marsa kajti drugace bos zamudila let v London.""KAJ KOLIKO JE URA?!?!" "6?" je bolj vprasala kot rekla"6 KAJ SE TI JE ZMESALO OB 15:15 JE LET IN TI ME BUDIS OB 6 KAJ SE TI JE ZMESALO!?!?!" dobro ve da zjutraj spim saj do 9 a ona me zbudi ob 6" Ja ce pa se ti vedno oblacis in zbiras kaj bos obleka saj 5 ur ves kaj je to 5 ur zato sem te zbudila ob 6-tih saj iz svoje sobe bos sla ob 7 pol ure bos jedla zajterk. ob pol 13 bos koncno se uredila in do 14 bova za na letaliscu tako da pohiti ker ob 13:30 pridem k tebi" koncno je koncala svoj govor. "ja no se vidiva potem" sem se poslovila in prekinila.prav je imela da sem od 7 sla iz svoje sobe . po koncanem zajterku sem sem pogleala v omaro in gledala obleke
Katero naj izberem ? sem se vprasala in pomerila vse . nisem se mogla odlocit poskusila sem ze vse mozne nacine .Zato sem Alex poslala sporocilo na pride .Kmalu je pozvonilo in pred vrati je stala Alex kdo pa drug . "Alex prosim povej kaj naj oblecem vse sem ze poskusila res cisto vse " odsli sva v mojo sobo in Alex je takoj rekla naj poskusim to

"Resno saj ves da ne maram takih oblek" "daj no poskusi zagotovo ti pristoji" me je prepricevala na koncu sem jo seveda morala obleci in naredila mi je tako pricesko

"zdaj moramo na iti drugace bova zamudili let." imela je prav saj ura je bila14:30.
____ Alex ______
koncno sem se zbudila. Ura je bila 6 zato sem poklicala Bello. ko se mi je koncno oglasila se je zacela jeziti zakaj sem jo zbudila ampak se je kmalu umirila.po zajterku sem pocistila hiso in pospravila svojo sobo. oblekla sem se v to

nisem vedela kaj naj pocnem zato sem se odlocila da poklicem eno mojo staro prijatelico Lily. Povedala sem ji da greva jez in Bella v London in skratka v vsem mogocem.odlozila sem telefon in hotela v kovcek dati se eno zapestnica ko me je poklicala Bella in mi pekla naj hitro pridem k njej.
ko sem prisla k Belli sem ji izbrala obleko "daj no poskusi zagotovo ti pristoji" sem jo prepricevala na koncu se je le oblekla v to obleko in jaz sem ji naredila pricesko." zdaj moramo na iti drugace bova zamudili let"sem ji rekla. poklicali sva taxi in se odpeljali do letalisca.placati sem morala itak jaz."pohiti let je ces 15 minut." se je razburila Bella vzeli sva kovcke in tekli do letala na sreco se sva bili pravocasni.usedli sva se na svoje sedeze ."ko bomo pristali me zbudi" sem rekla Belli ona pa je samo prikimala. zacela sem poslusati glasbe na telefonu seveda sem imela slusalke.kar na enkrat se mi je stemnilo pred ocmi.
______
telefon od Belle

telefon od Alex

____
kaj se je zgodilo Alex?
mnenje?
next?
14. junij 2014
Skup je pala ? ( omedlela) ?
Super je!!!
Zakva sprasujes?! Itak da ja
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext