Forum
u31019
u31019
ja kaki butasti naslov je to..sam je pa resnična zgodba..;'3

men se dogajaa.:'( pa niso imena resnična...
:3

Jas~ Mary
On.~ Tom

napišem?

???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. november 2010
u28969
u28969
Pišiii ♥♥♥
06. november 2010
u31019
u31019
wii. hwalaa.;3 itak ti zgodbo poznaš, haha
06. november 2010
u31019
u31019
Ura je odbila 5zjutraj. Sedela sem na avionu...Gledala sem na okolii. Šelezdaj sem se spovnila! V Grčijo potujemo.xDObrnila sem se in zagledala mamo. "Kdaj pristanemo?" sem vprašala. Bila je tiho in se ugriznila v ustnice. Konćno je svoj prst pomaknila skozi okno. Pristajali smo! Vzelo mi je sapo(če ste bli na avionu,vete kak je to) in zamižala sem. komaj sem čakala, da pristanemo. In končno smo! Stevardesa je rekla, da naj zapustimo avione, in odšli smo po prtjlago itd. Ko smo končno prispeli v apartma pa..Razgledala sem se...Spodaj pod našim so bili tisti, ki so ga imeli v lasti. Odšla sem tja, saj je baje tam eni najstnik..Malce sem hodila po verandi in si ogledovala..waU! res lepo..Ko je ven prišel ta "najstnik" no saj je najstnik sem osupnila. "Kaaj?!" sem zakričala..."Whaat?!" se je začudil.."Ouu, im sorry." (pisala bom, kot da govoriva slovensko od zdaj naprej.."Vredo je..Kako si kaj?" me je vprašal..Strmela sem mu v oči.."Helloou?" "Aiaa. Am, vredo sem. pa ti?" sem se zjasnila..Pogledala sem njegovo kul majco.."Tud.Grema plavat?" je predlagal..Zamislila sem se, kakšen izgleda v kopalkah.aaajoj, rajši ne pravim.. ;D "Ok, lahko. drži." sem rekla in stekla v naš apartma, oz. sobo. V moji spalnici, kjer me je pričakala potovalka sem ven izvlekla dokaj lepe kopalke. "Cool" sem si rekla in odšla ven..Že me je čakal.."grema?" je vprašal. "JeeJ" sem se zamislila in pokimala. In že sva odšla...Uff.;$ Uhh..;$

xD Bedno, or next?? *
06. november 2010
u28969
u28969
Next,jas bom pa sproti brala xD
06. november 2010
u31019
u31019
xD
06. november 2010
u31019
u31019
Ko sva prišla do plaže me je prijel za roke.Ajooj. Naj se stopim?? "Mary?" je vprašal. Nehala sen se topiti. "DA?" "Nekaj bi ti povedal." "Ja?" "V morju so ogromne ribe" pogledalaa sem ga. hahahahahahaahah.xD režala sem se kot noraa."Maah" sem ponovno rekla in skočila v vodo. "MARY!" je zakričal. Prišla sem do zraka in rekla "KAJ?" on pa se je obrnil in šel.."hej čakaj!" sem zakričala. Skočila sen iz vode in stekla za njim. Nekam je tekel..Do skale?! WTF?! "kaj boš?" sem vprašala. "Glej, Mary, to niso pečine. Vlažna, drsliva skala je! ne naredi tega." me je svaril.."OK" sem previdno rekla. In 3,4 ZDAJ! Tuf, izginil je v morje. Ustrašila sem se, da se bo udaril ob skalo. pa se ni.."pojdi do tiste plaže in pjdi v vodo" je dejal. Ubogala sem ga in odšla do plaže in v vodo. Plavala sem do njega, on do mene.. "In?" je vprašal. Res perfektno govori.xD Nasmehnila sem se.."Greva na našo barko?" me je vprašal. "Kaj misliš s tem??" sem vprašala. "Pridi" je rekel in me prijel za roko. Res hitro je plaval in me držal. Kmalu sva bila na barki, aauf.;$..Pogovarjala sva se kar 2uri, potem sem morala gor. "Ob sončnem zahodu na barki.." je dejal in mi pomižiknill.ohh!!
p.s. mal je drgač, kt sn mislna da bo..
06. november 2010
u30497
u30497
Aaaaawh Taraaaa. xĐ
Drgač Pa Neeext. :3
06. november 2010
u31019
u31019
mjaaw Možeek Tinaa..^^

bom.☻_☻
06. november 2010
u31019
u31019
gor sen se topila in se smehljala palačinkam na pladnji. vsake tolk časa sem zzavzdihnila..Mama me je opazovala, oče ne jaz pa sen se topila..dobro no.."Tara!" je zakričala mama. "Kaj??" sem se zasmehljala. " si se dobro ujela z spodnjim sosedom.mislim Ton..al kaki že.. si takoo zatuplena.." je rekla.."Oh, ja. TOM...Car jee." sem rekla..Zahihitala se mi je. Po kosilu sem odšla v spalnico in pržgala laptop..(ja sorry, DC je blo, kdaj.XD) seveda sem šla na igre123.;3. Veliko frendicam sem kaj napisala, potem pa smo odšli v neke toplice.."Mama, bomo nazaj pred sončnim zahodom?" sem vprašala..Oglasil se je oče. "Seveda, saj sem alergičen na klor.-.-" mama je zavzdihnila in ga sunila s kolenom. Zavila sem z očmi in gledala čudovit razgled..V toplicah sem se kopala, ležala in mislila na Toma..aa. Ko sem opazila da se dela sončni zahod sem pregnala starša in odšli smo..V zgornem delu kopalk in kavbojkam, kratkim šur, sem stekla na jadrnico. Tom..Tom me je že čakal.."Hej" me je pozdravil.."Glej to!" je dodal in me 'porinil' na klopico na barki, in zagledala sem se v prečudoviti sončni zahod..;$
next?? or. beda?
06. november 2010
u30497
u30497
Neeeext & NOT Beda No. o.o. ♥
06. november 2010
u31019
u31019
jutri bom.^^
06. november 2010
u30497
u30497
Okaii. Loue Yew. ♥
06. november 2010
u31019
u31019
06. november 2010
MOREŠ NEXTAT!
06. november 2010
u28077
u28077
next
06. november 2010
u28969
u28969
Neeeext.The best story ♥
07. november 2010
u31019
u31019
ajde, grem. Tina seveda, ti že nadaljevanje prbližn veš..
07. november 2010
u31019
u31019
on je zrl v daljavo, jaz njemu v oči.. a se je obrnil..poskočila sem.."kako si me ustrašil?!" sem zakričala. Nasmehnil se je.♥ (aaauuf.:$) "Veš.." sem začela. "Ja vem, tudi sam bi rad imel zabavo.." je rekel. Zasmejala sem se. Kaj pa misli.;D "Ja, jas tudi.." sem se zlagala. Še nekaj časa sem mrko gledala v tla in se kasneje zazrla v morje. "kaj pa ti je?" je vprašal."oh, nič,gleam kak lepo je tu.." sem mu odgovorila. Spet se je nasmehnil(Daj noo.aaf..:$$) Potem je prrižgal musko. Oh.Imel jo je na mobitelu, res carsko grško musko..haha.xD "Let's Dance" je rekel. Malce se mi je zdeloo čudno, vendar sem zastopla. Plesala sva ob soju sonca.al neki.;D Ampak počasi, saj valovi so bilii ogromni, ne taki kot v SLO.♥ "tu je res lepo.." sem rekla. "Seveda".."Jas ne bi bla tu le 6dni.=(" sem potožila. "razlog??" je vprašal. "tudi ti!" sem rekla in se zasmejala. Zastrmela sem se v daljavo, že spet ja, in razmišlala kaj bom bres njega. Brez tega pogleda, auuf.:$, brez tega nasmeha in glasu..xD Res bi bilo groznoo..Ampak to se na žalost..
.
.
.
.
.
bo nekoč zgodilo...Po licu mi je spolzela solza."Kaj je?" se je ustrašil. "nič, nič, sam preveč sem zrla, saj veš da sem čudaško, no..xD" sem se spet lagala. Hotela sem to pregnati s pogovorom, a sem rajši rekla, da mi je slabo in odšla v svojo sobo..

next? or beda? XD
07. november 2010
u28969
u28969
Next.And ne napiši več beda ker nobenemu ni.xD.
Nextiiiii < 3
07. november 2010
u31019
u31019
bom.=
08. november 2010
u31019
u31019
vrgla sem se na posteljo, prižgala lap top, šla na MSN...Pogovarjala sen se z eno frendico Larcho..

Larchaa.^^= Heei, Tarčeek.
Maary..< 3 = oi.
L: Kak kaiiii?
T: Ful Vredi..Saj delno..
L: ??????
T: Ma lej, majkemi..Zalubla sen se.
L: OMG! Jaah. Ajd..Grem na trening. Laraa Loves youu.^^
T: Hah..Da, prav. Aiiiidee. And Mary Loves you!

pomislila sem, če bi šla na fb, saj sem zelo malo gor..Prav, šla sem ter pogledala, če je Tom na fb-ju..utipkala sm: Tom Kunas ..IN VRGLO MI GA JE!! Na pixi je bil prav takšen kot v resnici.~ perfekten..auuf.;$$$$.♥ dodala sem ga..Kmalu me je sprejel..prišel je do nas..potrkal..In odprla sem mu."Živjo.." sem mu rekla. Hey, je odgovoril.. rekel je .Zakaj si šla???... pogledala sem ga in rekla. "Bojim se dneva, ko bomo odšli.." pokimal je...Potem odšel..in ostala sem sama..next?
08. november 2010
u28341
u28341
next
08. november 2010
u28969
u28969
Next.
08. november 2010
u31019
u31019
okeiiii.

spet sem odšla v spalnico..^^ a potem je prišla mama..."Mary, ka je s tabo? Pa neki čudna si..Gučaj mi.." "Oh..Veš, bojim se dneva, ko bomo odšli.." "Pa, Mary, daj ne seri ga.Gemo se z očejem remi." "prav.." sem rekla in odšla za njo..Igral smo se REMI (THE BEST GAME) in kmalu je bila ura 22:00. "Ma neki lačna sem." sem si rekla..Odšla sem po jabolko..Narezala sem ga, ter spet odšla za lap top..Spet je bila na MSN-ju Lara..

Larchaa.^^= Žiww. Staraa ka si že back.?
Mary.< 3 = NE, nism, ne spominjej me na to
L: Oh, pa jutri gremo z folkom na Dance's Club. Al ka takega..
M: Oh, škoda, da me ne bo, že 3x sem zmagala..ajde, grem spat, zmantrana sn.
L: Ok. LY.^^

Hitro sem pogledala še na FB..OMG! TOM JE BIU GOR!! kliknla sm ga.. "Hello. " sem napisala in pričel se je pogovor.

zbudla sen se zjutraj..okoli 8:57 al neki takega. Hitro sem se napravla v kopalke, pojedla zajtrk, zobe umila, šla na plažo in čakala..Čakala Toma..Ko sem že hotela oditi, sem ga srečala. "O, žiwjo.^^" mi je rekel.."Am.om..em..Hay.." V zadregi sem z njim spregovorila besedico..Auuf..:$$ Potem je rekel."Danes spet tam kjet učer?"
zardela sem in pokimala..Auuf.:$$
08. november 2010
u28969
u28969
Neext
11. november 2010
u30296
u30296
mhm.
11. november 2010
u28077
u28077