Forum
нαιι! z pαrιѕ. ѕvα ѕe odločιlι , dα ɴαpιševα zɢodвιco. ѕevedα вo vĸljυčevαlα тυdι ɴαše prιljυвljeɴe ғαɴтe- oɴe dιrecтιoɴ! вo polɴα zαɴιмιvιн zαpleтov, ɴeprιčαĸovαɴιн preoвrαтov ιɴ ѕevedα ɴe мαɴjĸα ljυвezɴι. υžιvαjтe oв вrαɴjυ!
********************************************************************************************

Obožujem počitnice. Vsako leto toliko novega, vsako leto več zabave in najboljše pri počitnicah je, da ni pouka!
Letošnje počitnice niso izjema. Pravzaprav so. Ker že čutim, da bodo mnogo boljše od lanskih. Z mojo najboljšo prijateljico Rose bova odpotovali v London k njeni sestrični? Ni to zakon?
Že res, da živima v Angliji, vendar se človek s časom naveliča pustega mesta , kot je najin domač Liverpool.
"Anna!" je zavpila moja mama iz spodnjega nadstropja. "Kaj?!" sem zasikala v odgovor. "Si že spakirala vse potrebno?" "Ja." mama je nezaupljivo pomolila nos v mojo sobo. "Kopalke si vzela?" "Sem." pritrdim. "In jopico?" "Tudi!" ji zagotovim. "Pa denar?" me vpraša. "Ups..." počasi se zavem , da sem pozabila najpomembnejšo stvar.
Mama se mi nasmehne in na plan povleče denarnico. "Bo to dovolj?" reče in mi pod nos pomoli dva bankovca po 500€. "Mami!" ogorčeno rečem. " V Londonu bom skoraj dva meseca!Resnično misliš, da bo to dovolj?" Mama zavzdihne in iz denarnice povleče še enega petstotaka. "Mala razvajenka..." zamrmra in se mi nasmehne, nato pa izgine iz sobe.

Vam je zgodbica všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. december 2012
u57082
u57082
Next.
22. december 2012
u72867
u72867
nexttt
22. december 2012
jo bom brala! neeeeeext
22. december 2012
u116378
u116378
next
22. december 2012
u115775
u115775
Next bom napisala kmalu
22. december 2012
u116509
u116509
Next! <3
22. december 2012
u108194
u108194
next<3333
22. december 2012
u116509
u116509
next! <33
23. december 2012
ραяιѕ. se je zbrisala.......... Bom pač mogla nadaljevati zgodbico brez nje..... Bom probala danes nextat.... Drugače pa res hvala za vse nexte!
23. december 2012
"DRIIIIIIIIIIIIIIIN!" sem zaslišala nadležni glas moje budilke. "Utihni," nevoljno zamrmram."Rada bi še spala... O madonca, zakaj me nisi že prej zbudila?!" Naenkrat sem skočila pokonci in začela panično skakati po sobi sem ter tja. "Danes vendar letim v London!" sem kričala.
Kar odneslo me je do kopalnice, mimogrede pa sem zavila še v spalnico mojih staršev. "Zbudi se, stara, danes letim v London!" sem mami zatulila na uho tako močno, da je padla s postelje, nato pa mi je namenila grd pogled. Vendar ni bil čas , da bi se s tem obremenjevala. V kopalnici sem se hitro uredila, nato pa skočila v kuhinjo, kjer sem vase na hitro zbasala prepečenec z marmelado.
Ko sem se dokončno uredila je bila ura že 4.15. Let je bil načrtovan ob 6.25, na letališču pa bi z Rose mogli biti že vsaj dve uri pred odhodom. GROZA!!!
"OČI!" sem zavpila. "Kaj?" je zagodrnjal in se zaspano primajal v kuhinjo. "Pelji me na letališče." "Prav, čez pol ure bom nared." je rekel. "AMPAK ITI MORAVA ZDAJ!" sem nepotrpežljivo zatulila. "Ka-kaj?!" je oče lovil sapo, med tem , ko sem ga jaz-kar v pižami - vlekla v avto.
"Adijo!" sem zavpila v pozdrav in skočila iz avta, ki je pravkar pripeljal pred letališče. Stekla sem do vhoda, kjer je s prekrižanimi rokami stala Rose in jezno udarjala z nogo ob tla. "Ura je že 4.35." je rekla. "Ups..." sem zamrmrala. Rose je planila v smeh. "Ker si moja najboljša prijateljica, naj ti bo!" je v smehu rekla in skupaj sva se odpravili v mogočno zgradbo....
Zdaj pa en kviz:

Koga bosta Anna in Rose srečali na letalu?

A) Njuno najboljšo prijateljico Claudio
B) Važičko po imenu Diana
C) Člane skupine One Direction
D) Anni-nega bivšega fanta Edwarda
E) Rose-inega fanta Gorge-a
F) drugo...

MOŽNIH JE VEČ OODGOVOROV!

Kdor odgovori vse prav, dobi po zs-ju next prej kot drugi!
23. december 2012
c)
b)
upam da je prov drgac pa next!!!!
24. december 2012
ok, še trije nexti.. Če je prav bom pa potem povedla
24. december 2012
next!
26. december 2012
next!
26. december 2012
next!
26. december 2012
next!
26. december 2012
next!
26. december 2012
next!
26. december 2012
next!
26. december 2012
a jih je dovol
26. december 2012
ne. od različnih oseb morjo bit nexti
26. december 2012
skoda pa tok me zanima nadaljevanje!!!!!!
26. december 2012
Ok. VEM, da ne marate oglaševanja. Noben ga nemara, ampak jaz in MeđoOđPati rabiva bralce....
http://www.igre123.com/forum/tema/krute-igre/47582/
je kriminalka , ki obljublja veliko zabave, napetih trenutkov in zapletov. PLIS BERITE!
26. december 2012
ka pa ta zgodba?
26. december 2012
u116509
u116509
Next!
27. december 2012
še dva nexta
27. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg