Forum
u48865
u48865
No zdaj bom napisala eno zgodbico.No saj sm jih že polno sam sm napisala sam začetek pol se mi je pa zdela bedna pa se mi ni lublo pisat.Toto bom pa res pisala do konca.

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Pozdravljeni ime mi je Lucy Stafford.Star sem 17.Žvim v majhnem mestecu s svojo mamo in sestro Liso.Lisa je stara 19.Imam še kr normalno življenej.Vsak dan se zbudim in odidem v šolo.Tam imam bff Amy ki je le pol leta starejša.Po šoli odidema s Amy skupaj domov k meni ali pa k njej.Ona ima samo teto ki skrbi zanjo.Je zelo prijazna in vplivna.

Jaz:

Amy :

Lisa :

23. september 2012
u104835
u104835
next
23. september 2012
u34085
u34085
neext
23. september 2012
u48865
u48865
pa bom kr nextala kr nimam nič za delat
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Zjutraj me je zbudila mama ki je rekla da me že Amy pol ure čaka da grema v šolo.Hitro sem se šla oblečt.
Obleke:

.Za zajterk ni blo časa saj se je Amy že zelo mudilo iz hiše ker mi je hotela neka povedat jes sm bla pa tak lačna da js sploh zunaj nisem hotela poslušat in sem skos razmišljala le o hrani,hrani in še enkrat hrani.Na konci me je vprašala keri se meni zdi najlepši jes sm pa v zmedi rekla hamburger in jagodni sladoled.Ona me je samo pogledala in se začela režati.No in tak se je smeja dokler se ni začela prva ura in jo je učitlca opozorila.Po končanem pouko se je spet začela režati in je neka napisalla na twiter.Takoj sm še šla jes gor pogledat da vidim ka je napisala.Mene je objava tak nasmeja da sem vedla zakaj se je skos režala.Pisalo pa je (po angleško seveda da ne bo napak ampak bom jes rajši pisala slovensko):Moji dragi prijateljici sem govorila o onedirection.real in ko sem jo vprašala kateri ji je najlepši je rekla hamburgr in jagodni sladoled.Tak sem se ji režala ona pa me je zmedeno gledal.'
23. september 2012
u34085
u34085
hahaha neextii ;$
23. september 2012
nextii!! =)
23. september 2012
u48865
u48865

No in ko sem se tako režala sem se zaletela v neko dekle.Ona se mi je začela opravičevat jes pa njej.Potem sma obe planli v smeh.Amy je medtem že šla domov saj jo je klicala teta.Povedla mi je da ji je ime Aisha Williams in da se je sem preselila z očetom in starejšo sestro Monico.Izvedla sem da je le 2 mesca starejša njena sestra pa je stara 20.

Aisha :

Monica:

23. september 2012
u34085
u34085
next
23. september 2012
u48865
u48865

Nato me je pa Aisha prašala zakaj sem se tako režala prej in sem ji samo pokzala twit.Ona se je tudi smejala.Vprašala sem jo če gre k meni domov.Pri meni sma šle na računalnik ko je kar na enkrat v sobo pridirjala Amy in me začela lubčkat po licu in objmeat.Potem pa je začela kričat in tekat po sobi.Midve z Aisho sma jo zmedeno in začudeno gledale.Ko se je pomirila je povedla da so one direction jo followali kot skupina in vsak posebaj.Nato ko se je končno po 1 uri pomirla smo odšle gledat film.Kmalu sta mogli iti domov jes sm pa šla spančkat.Zjutraj me je zbudila mama in vprašala kaj bi rajši jedla zajterk al kosilo.OMG.Tak dolgo sm spala ??Groza.Takoj sm se šla stuširat obleč in uredit frizuro.
Obleke:

Frizura :

Kr poletela sem v kuhinjo kjer me je pa čakalo veliko presenečenje.Tam pred mano je stal moj oče.OMG.Kaj mu ne paše da se vrne po 17 letih.No moj oče me je zapustil ko sem bila stara 1 teden ,Lisa pa 2 leti.Moja mami je bila takrat stara 22let in oče jo je zapustil saj sma mi2 z Liso bili le napaka.Prvo sta se oče in mama srečala v Parisu ko je imela mami 20 let in sta imela le manjšo zabavo in takrat je mama zanosla z Liso.Potem pa sta se spet srečala čez 2 leti in takrat sem nastala jaz.
Pogovor-J-jas,M-mami,L-lisa,C-Clark(tak mu je ime kr mu oče nebom rekla nikoli)
M-Dekleti pogovorit se moramo.
Cekleti jas sem vaš oče.Ime mi je Clark.
J:Ja in kaj to mene zanima??
M:Ne bodi nesramna Lucy.
C:Lucy aha tako ti je torej ime.
J:Ja.
C:No saj vaju razumem toda vajin oče sem tak da se lepo vidve obnašajta do mene.
J:Zakaj pa?Po 17 letih prideš pa se obnašaš koda je vse tvoje.
C:No pač midva z vajino mamo sma se odločla da se boš Lucy ti odselila z mano v London k moji družini.
Jko sem pa slišala družini mi je srce tak zastalo)Kajj?
Mrav si slišala Lucy.Jutri gresta ti in tvoj oče v London.Midve z Liso bova pa tu ostali.
J:Kaj pa prijatelji pa vse drugo?Mama se ga še poznam ne .
Ko pa sem vidla mamin izraz na obrazu sem pa vedla da moram v London.Takoj sem stekla skozi vrata in tekla vse do Amyine hiše ki je bla oddaljena 10 minut.Tam sem zagledala vso objokano Amy in Aisho.Še sama sem v solzah stekla k njima.Jokale smo skupaj.No jes ne vem zakaj sta jokali oni a meni je blo zelo hudo.Po nekaj minutnem jokanju sem vprašala kaj je narobe.Odgovor je le bil da jokata od sreče in ne od žalost.Povedle sta da se bosta Aishin oče in Amyina teta poročila .In ko sta mene vprašali kaj je narobe sem jima vse povedla in se razjokla.Obljuble sta mi da mi bosta pomgalai spakirat in da se bomo še kaj slišale in da ko bosta lahko me obislake in take zadeve.
23. september 2012
u48865
u48865

ZJUTRAJ
Komaj sem se vstala in odšla v kopalnico.Tam sem se oblekla in zrihtala pa vse to.Še zdaj ne morem verjeti da se vse resnično dogaja da se bom odselila in živela pri očetu in njegovi družini v Londonu.Soba je bila tako pusta.
Obleke :

Frizura:

Čevli:

No ko sem prišla v kuhinjo so tam stali Clark,mama,Lisa,Aisha,Amy,Aishin oče in sestra ter Amyina teta.Ko smo se poslovili sma se z očetom odplejla proti novemu domu.Cel pot sma bila tiho .
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' nextam ko bojo vsaj 3 nexti različnih oseb
23. september 2012
next
23. september 2012
next
23. september 2012
u48865
u48865

Hiša ali graščina:

Ko sma se pripelja do hiše so mi usta skoraj padla na tla.Takoj ko se je avto ustavil je ven priteklo eno dekle in se vrglo očetu okoli vrata.
Molly :

Alex :

Annabella :

Jenny :

Takoj ko me je ono dekle zagledalo je vprašala kdo sem.Clark je odgovoril da bo izvedela pri kosilu.Vzel mi je kovček in ga odnesel v mojo sobo.
PRI KOSILU
Očka kdo je to dekle?je vprašala neka punčara.Oče se je odločil povedati in nas je zato predstavil.Oče:Lucy to je Molly (pokazal je na dekle ki je prej priteklo ven)stara je 19 let.To je Alex (pokazal je na neko dekle)stara je 15 let.In to je (pokazal je na ono punčaro)Annabella stara je 6 let.In to pa še je (pokazal je na neko žensko)moja žena Jenny.No dekleta to je moja druga hči Lucy stara je 17let.No Lucy je vaša polsestra in ima še sestro,ki je stara kot Molly in ime ji je Lisa.Zdaj živi pri svoji mami še.Lucy pa bo od zdaj naprej živela z nami.No in Lucy imaš še polbrata ki je star 21 in je zvezdnik.Ime mu je Louis.Mogoče si že slišala za skupino ONE DIRECTION.No on je tam pevec.Spoznala ga boš jutri ni njegove prijatelje tudi.'Omg on meni resno??Imam 21,19,15 in 8 let stare sestre in brata in še eno sestro.Komaj sem pojedla kosilo saj se mi je skos zatikalo.Ko smo končali je že bil večer.Lepo sem rekla lahko noč in odšla v sobo kjer sem se šla stuširat in spat.
ZJUTRAJ
'Lucy zbudi se'se je drl neki glas.Odprla sem oči in videla Alex kak je skakala po postli in kričala.'Vredu no sm že'sm rekla in se vstala.Odšla sm v kopalnico kjer sem se oblekala in naredila frizuro.
Obleka :

(samo obleko)
frizura :

čevli :

Odšla sem na zajtrk kjer sm pojedla pol jabolke ob tem ko so se vsi basali s palačinkami.Fuj jes sovražim palačinke,nasploh pa korenje.Takrat pa zagledam eno mačko.Tak sm se vstrašla da sem padla s stola.No jes se bojim M.A.Č.K sovražim jih bolje rečeno.BRRRR kr zmrazi me ko posmislim na njih.Vsi so me začudeno pogledali jes sm pa rekla da se bojim mačk in nič drugega.Ko smo pojedli so mi povedli da gremo na letališče po Louisa in njegove prijatelje.No saj res saj je že konec šole bilo goza in to včiraj mene pa ni blo.Kar naenkrat pa reče oče da imam v spričevalo same 5 in da me je vpisal v eno šolo tu.Okej groza.Izvedela sem da bojo prijatelji celo poletje tu pri nas.Oče no tak mu bom zdaj rekla pa gre za celo poletje z Annabello in Jenny na morje.Me tri pa moramo biti doma.
23. september 2012
u103996
u103996
Nexxxxttt
23. september 2012
u48865
u48865

NA LETALIŠČU
Na ltališčo je bilo polno novinarjev.Ko smo prišli so nas začeli slikat.Ko smo čakali Louisa in prijatelje smo imeli mir saj je za nami stal en varnostnik.No pa da vam še nekaj povem S.O.V.R.A.Ž.I.M Molly,obužujem Annabello in ona tudi mene.Alex pa je zelo prijazna in se zelo dobro razumeva.Kmalu so novinarji začeli slikat 5 postav.Ko so prišli do nas so vsi pogled uprli v mene in Ann ker sem jo držala v naročju in ona se je igrala z mojim lasmi.Vsi so me gledali in Louis me je kr naenkrat nekaj vprašal.
Pogovor J-jas,Lou-louis,Li-liam,H-harry,N-niall,Z-zayn,M-molly,AB-annabela,A-alex,JE-jenny,O-oče
Lou-(pogleda mene)Kdo si ti?
J:No moje ime je Lucy Stafford.Bolje rečeno da boš razumel sem tvoja polsestra in imava skupnega očeta.
H:No jas sem Harry.(potem mi pa pomežikne)
N:Jas sem Niall.(ob tem rahlo zardi in pogleda v tla)Ko se je Niall predstavil je Molly skočila do njega in ga objela ter mu dala poljub na lice.Vsi so zažvižgali js sm pa le gledala.
Li:Js sm Liam to je (pokaže na črnolasca)Zayn inno to je Louis kolko si že lahko ugutovila.In nas poznaš'
J:Lepo da sem vas spoznala.No poznam vas samo toliko kot mi je razlagala prijateljica Amy.
Lou:Ka ni neka Amy napisala da je neka punca rekla jagodni sladoled in hamburger ko jo je vprašala kateri nam je najlubši?
Ja to je tota Amy.
Li:Ti si ta prijateljica.
J:Ja.
Vsi so se začeli smejati razen Niall.Jenny in očeta ker nista vedla o čem se gre in Alex ki tudi ni vedla,Ann pa me je samo gledala.
M:HAHHHAHAHAH torej to pa je sramota.No Niallček veš kak sem te pogrešala.
J:Khmm mislim da bo bolše da svojo ljubezen kje drugje izkazujeta kr smo ostali še tukaj in mali otroci.Pa sej se bota 2 mesca videvala.
Potem ko sem to rekla smo odšli do avta .
23. september 2012
u103996
u103996
Se en nexxxtt
23. september 2012
u103996
u103996
Nexxxt
23. september 2012
u104835
u104835
next
23. september 2012
next
23. september 2012
u34085
u34085
neextii
23. september 2012
next
23. september 2012
u48865
u48865

V AVTU
Kmalu ko smo odšli v avto sem dobila sporočilo od Amy ki mi je povedla da je poroka v nedeljo danes pa je petek tak da samo še par dni in da rabim spremljevalca.Seveda smo se po avtih tak vsedli da sem jes šla z očetom,Jenny,Ann in Alex .Molly pa je šla s fantami.Pred hišo smo se ustavili in pomagali fantom znosit potovalke.No bol oče in jes saj je Molly se skos vrtela okoli Niall.Joj kak sovražim ko to dela.Kmalu je blo kosilu in tam sem izvedela da gre Alex jutri z očetom in Jenny ter Anno na morje za dva meseca.Tak da bom sama z Molly in fanti kar 2 grozna meseca.Vsi so šli pakirat ali razpakirat le Molly in jaz sma ble v dnevni in gledle film.Kmalu so prisedli še fantje in začeli so se neka režat in zajebavat Molly in Nialla.Molly je ugajalo Niallo pa ne.Ko je blo konec filma smo se šli flašo resnice.Prvo je pokazala na mene in sem se mogla predstavi.Začela sem:No kot že veste ime mi je Lucy Stafford.Star sem 17 let.Imam sestro Liso ki je star 19.Imam najboljši prijateljici Amy in Aisho.No živela sem v majhnem mestecu in hodila v šolo.Potem sem pa se nekega dne zaletela v Aisho in no tisti dan je Amy napisala tisto o meni.In potem zjutraj sem videla očeta in že naslednji dan sem prišla sem.Potem pa sem še en dan pozneje spoznala vas in to je konec moje zgodbe no in v nedeljo me ne bo tu tak da sem tak srečna kr bom spet vidla prijateljici,sestro in mamo.'Te me pa Harry vpraša kam grem js pa rečem da je pač poroka Aishinega očete ter Amyine tete.In da grem sama čeprav bi morala imeti spremljevalca.Ko sem to povedla je prišo oče in reko naj gremo spat kr gredo oni zjutraj in rabijo spanec.Odšla sem v sobo,se šla stuširat in spat.
24. september 2012
next
24. september 2012
u48865
u48865

ZJUTRAJ
Spet sem zakričala kričanje in to ni blo od Alex.Odprla sem oči in zagledala vse fante in Molly kak skačejo po moji postelji ter pravijo da gremo v shoping.Ko sem slišala besedo šoping sem samo zakričala in rekla naj se poberejo iz moje sobe in da pridem za njimi.Joj kak sovražim da me kdo budi.Šla sem v kopalnico kjer sem se blekala.
Obleke :

(samo hlače)
čevli :

frizura :

Ko sem se zrihtala sem hitro stekla po stopnicah v dnevno kjer sem se zaletela v Niall in potem sma padla po tleh.Niall je ležal na meni in me gledal v ustnice in nato se je vstal saj je prišla Molly in začela kričati kaj počneva a Niall je le zardel.OMG Niall Horan me je hotel poljubitit in spet je pred mano zardel.Ali si samo vse domišlajmi in je le to plod moje domišlje mislim da bo kr to.Hitro sm se vstala in odšli smo do avta kjer sem mogla sedeti vzadaj saj Molly starejša.GRRRRRR.Še bol jo sovražim.Ko smo prišli pred nakupovalni center je tam blo polno novinarjev in ko sem izstopila ven so začeli slikati mene.In spraševat kdo sem.Povedla sem da sem Louisova polsestra.Vsi so me začeli spraševat če sm model ali kaka zvezdnica da sm tak lepa.Jes sm samo odkorakal v center in onadva pa za mano.Tam smo zagledali fante kak jih mučijo fanice.Takoj ko so zagledale Niall so kr vse poletele k njemo in začele tečnarit z podpisi,slikami,objemi,poljubi in takim.Kar naenkrat pa Molly stopi pred njih in reče da je Niall njen,njen in samo njen.Ko j to razlagala se je drla in krilila z rokami jes sm pa začela tak režat da sm padla s stola saj sm se prej vsedla.Vsi so me gledali začudeno js sm pa še bolj režala.Kmalu pa je k meni priletela ne vem od nekod Amy za njo pa Aisha.Js sm pa ju gledala in jima skočla v naročje.Takrat pa k meni pride Louis in vpraša če je vse vredu ko sm padla s stola.Le pokimam onedve pa začneta kričat.Js ju pa potegnem za sabo.In ker nista hotle iti sm ju vlekla.Ampak je Amy močnejša.In me je vrgla čez ramo koda sem vreča krompirja.Vsi so se začeli smejati.Onedve sta začele s podpisi in s tem jes sm pa jima razlagala kako sm jih spoznala a me nista poslušale.Le ko sm rekla da je Louis moj polbrat me je Amy spustila da sm padla po tleh.Takrat so vsi začeli delat paniko js sm pa se le režala saj sm že navajena kr mi to Amy že velikokrat naredla.
24. september 2012
u34085
u34085
next
24. september 2012
u104835
u104835
next
24. september 2012
u65741
u65741
nextt
24. september 2012
u48865
u48865

Kmalu so do nas prišle tri punce.Danielle kot se je predstavila je Liamovo dekle,Eleanor je Louisovo dekle in Perrie je Zaynovo dekle.No saj so še kr lepe sm pomislilia.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
naprej bom nextala zvečer in ker mi je malo slabo in lifeplayer ve zakaj tak da by by
24. september 2012
u34085
u34085
haha meni je tudi in nextaj čim prej
24. september 2012
u48865
u48865

Takrat pa so dekleta rekla da gremo v neko novo trgovino.Čisto vse dekleta so šla naprej jes sm pa tam čakala poleg fantov in vsi so me gledali.Nato se je Zayn opugumil in vprašal zakaj ne grem z dekleti js sm pa rekla da sovražim šoping in da naj oni kr grejo k dekletom in da grem jes rajši v meka in da me bojo tam našli ali pa elektronski trgovini.Te pa je Harry rekel da gre z mano in Niall mu je pritirdil in smo šli.Jes sm seveda naročla polno hrane in jo začela jesti.Fanta sta me le gledala.Ko smo ppojedli smo šli na teraso in tam sem se zaletela v nekega cute fanta.
Fant :

Lepo se mi je nasmehnil in me povabil na kavo.Fanta sta ljubusumno gledala no meni se je to zdelo.Jes sm jima rekla da pridem pozneje.Povedal mi je da mu je ime Jason in da je star 20.Da je tu na počitnicah pri teti.Da je drugač iz L.A-ja.Bil je taki cukerček.Plačal mi je kavo in izmenjala sma telefonske nato pa me je povabil še zvečer ven.Povedala sm naslov in reko je da pride pomene.Odšla sem proti domu.Ko sem prišla domov pa sem zaslišale glasove za hišo.Pokukala sem previdno in videla kak se Liam pa Niall pogovarjat.Niall je imel objokane oči.Nato pa je reko :Liam jes jo ljubim in zelo rad jo imam.Taka lepotica je.Vseno če je Louisova sestra.'Ko sem zaslišala te besede sem stekla v sobo in se tam razjokala.OMG NE MORE BITI RES.NIALL LJUBI MOLLY!!In OMG ZALJUBLJENA sem v Niall ali se mi samo tako zdi??Moja simpatija ljubi mojo sovražnico.Takrat ko sem pa jokala pa so v sobo vstopli Danielle,Perrie,Eleanor,Molly,Aisha,Amy in fantje.Vsi so me gledali začudeno.Jes sm pa samo rekla da ni nič.Vsi so me le gledali.Takrat pa reče Amy kaj je narobe.Nato sem jo pogledala v oči in ona je zakričala in stekla k meni in me objela.Ko so nas vsi tak gledali je Amy rekla:No Lucy se je zaljubila.To sem videla po njenih očeh.Poznam jo od kdaj vem kdo sem in no taki lesk še ni imela nikoli.'Ko sem to slišala sem še bolj zajokala in rekla Amy da on ljubi drugo in takrat sm še bolj zajokala.Vsi so me presenečeno gledali js sm pa pogledala le Niall in Molly ki se je smejala.Saj sem vedla sm največja smet na svetu vsi se bodo zaljubili v Molly ki je popolna ali pa Amy ali pa Aisho.Vse so tak lepe.Te pa Harry vpraša če se gre o onem tipu iz kavarne.Te me pa vsi začudeno pogledajo jes pa sm le odkimala z glavo in rekla da je le prijatelj in da mu je ime Jason.Nato sem pa vse ven nanala in rekla da rabim mir in Amy ter Aisho.Vsi so odšli.Vse sm jima povedla te sta pa še oni začeli jokat.Kr objokane vse tri smo odšle v dnevno.Tam so nas vsi začudeno gledali.
24. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg