Forum
Hej že spet bo tukaj no fanfiction on 1D. upam da vam bo všeč!
**********************************************************************************************
Hej sem Samantha na kratko Sam. Živim v Los Angelesu stara sem 17. Rada poslušam glasbo do je edino kar ljubim na tem svetu. Sovražim One direction. Oni so najslabša skupina na svetu.

Moja sestra Alice pa jih naravnost obožuje. Moja mama je sicer zelo bogata vendar me ne mara. Ne mara me zato ker sem podobna očetu. Moj oče… po pravici ne vem kje je naj bi živel v Angliji. Mojega očeta ne poznam dobro le po slikah ki jih je mam sežgala. Sovraži ga saj ni bil bogat in ji ni mogel dati to kar si je želela, želela si pa je samo denar. Včasih si svojega očeta želim spoznat ampak ne morem. Vse kar vem o očetu je ime…
»pridi že! Že grem« odšla sem v kuhinjo in mama me je grdo pogledala. »Pogovoriti se moramo.« je rekla. »in…« »odločila sem se da boš šla k očetu. Kaj? Saj ga sploh ne poz…« »šla boš pa pika brez ugovarjanja ker bodo počitnice se boš preselila in do kosila spakiraj vse stvari! Mami…! Dovolj pojdi pakirat!« stekla sem v sobo in zaloputnila z vrati. Vzela sem dva kovčka in začela metati stvari noter. Zraven sem jokala kako so lahko takšni vem da me ne marajo ampak da me pošlejo živet k neznancu to pa je že višek! Vse sem spakirala in ura je bila ena. Odšla sem dol mama je že skuhala. »pojej to potem pa vzemi tisto na mizi in pojdi prosim« je rekla in pokazala na kuveto na mizi » Mami vem da me ne maraš ampak zakaj to delaš? Ne morem te gledat in skoraj enako je kot bi gledala tvojega očeta. Kaj pa Alice? Oh saj z Al nimata enakega očeta. Vem samo bom jo kdaj še videla…? Ne vem… zdaj pa pojej in pojdi…« začela je jokati in takoj je zdrvela iz kuhinje. Tisto hrano sem malo premešala in dvakrat sem zajela juho ter odšla. Vzela sem svojo torbico in dva kovčka. Pogledala sem v kuverto in pisalo je naj pokličem taxi in grem na letališče. Poklicala sem taxi in…
jaz:

Alice:

Je vredu za prvič upam da
24. oktober 2013
neeeeeext
24. oktober 2013
Heey

NEXTTT!!!
24. oktober 2013
next
24. oktober 2013
Neeeeeeext res prfekr je za prvič *____*
24. oktober 2013
hvala vsem next bo danes do 15.30 ker mam pol en rojstni dan če pa ne danes pa komaj v nedeljo zvečer ali popoldne če bo šlo že kaj prej vendar nič ne obljubim
25. oktober 2013
next
25. oktober 2013
Poklicala sem taxi in se odpeljala na letališče. Ko sem prispela na letališče nisem vedela kaj moram narediti. Odprla sem kuverto in noter je bil majhen listek pismo in slika. Najprej sem ven vzela listek, na njem je pisalo kam moram iti, naslov, ulica v glavnem vse. Zraven je bila tudi letalska karta. Pisalo je za London. Odšla sem do recepcije (oz. kako se že tej stvari reče) in dala svojo prtljago in karto ter odšla na letalo. Usedla sem se na svoje mesto in čez nekaj časa se mi je pridružila neka punca. Bila je približno enakih let kot jaz. Vzela sem svoje pismo in ga počasi prebirala pisalo je:
Draga Sam!
Danes greš k očetu ime ti še ni znano vendar ga boš izvedela tam. Da veš k očetu te ne pošiljam zato ker te ne maram ampak zato ker želim da izveš resnico. Naslov imaš napisan na listku in tudi sliko njega imaš. Ne vem če si je zdaj še podoben vendar mislim da se ni kaj dosti spremenil. Rada te mam in tega nikoli ne pozabi!
Z ljubeznijo MAMA!
Ob tem pismu sem skoraj jokala. Iz svoje torbice sem vzela slušalke in poslušala sem glasbo. Kmalu sem zaspala. Čez par ur me je zbudila stevardesa. Rekla je da bomo pristali in naj pripnem pas. Pripela sem se in globo vzdihnila. Ko smo pristali sem odšla ven iz letala. Poklicala sem taxi in voznik je vozil na levi strani. Pripeljala sem se tja vzela sem prtljago in odšla iz taxija. Počakala sem da je odpeljal nato pa sem počasi stopala do velike ograje. Zunaj sta bila dva varnostnika. »kej želiš?« sta rekla. »em…sem hčerka od gospoda ki tukaj živi.« oba sta se smejala kot nora. »to si lahko izmisli vsaka oboževalka. Kakšna obževalka? Ok…povej razlog zakaj si tukaj?« nisem vedela kaj narediti iz svoje torbice sem vzela pismo in ga potisnila pod nos enemu od varnostnikov. »kako ti je ime?«me je vprašal. »samantha zakaj? Oh oprosti za vse ti kar vstopi in nikomur ne povej o tem kaj se je zgodilo ok? Mhm…« odprla sta vrata in odšla sem noter. Hodila sem po zelo lepi potki dokler…
Poklicala sem taxi in se odpeljala na letališče. Ko sem prispela na letališče nisem vedela kaj moram narediti. Odprla sem kuverto in noter je bil majhen listek pismo in slika. Najprej sem ven vzela listek, na njem je pisalo kam moram iti, naslov, ulica v glavnem vse. Zraven je bila tudi letalska karta. Pisalo je za London. Odšla sem do recepcije (oz. kako se že tej stvari reče) in dala svojo prtljago in karto ter odšla na letalo. Usedla sem se na svoje mesto in čez nekaj časa se mi je pridružila neka punca. Bila je približno enakih let kot jaz. Vzela sem svoje pismo in ga počasi prebirala pisalo je:
Draga Sam!
Danes greš k očetu ime ti še ni znano vendar ga boš izvedela tam. Da veš k očetu te ne pošiljam zato ker te ne maram ampak zato ker želim da izveš resnico. Naslov imaš napisan na listku in tudi sliko njega imaš. Ne vem če si je zdaj še podoben vendar mislim da se ni kaj dosti spremenil. Rada te mam in tega nikoli ne pozabi!
Z ljubeznijo MAMA!
Ob tem pismu sem skoraj jokala. Iz svoje torbice sem vzela slušalke in poslušala sem glasbo. Kmalu sem zaspala. Čez par ur me je zbudila stevardesa. Rekla je da bomo pristali in naj pripnem pas. Pripela sem se in globo vzdihnila. Ko smo pristali sem odšla ven iz letala. Poklicala sem taxi in voznik je vozil na levi strani. Pripeljala sem se tja vzela sem prtljago in odšla iz taxija. Počakala sem da je odpeljal nato pa sem počasi stopala do velike ograje. Zunaj sta bila dva varnostnika. »kej želiš?« sta rekla. »em…sem hčerka od gospoda ki tukaj živi.« oba sta se smejala kot nora. »to si lahko izmisli vsaka oboževalka. Kakšna obževalka? Ok…povej razlog zakaj si tukaj?« nisem vedela kaj narediti iz svoje torbice sem vzela pismo in ga potisnila pod nos enemu od varnostnikov. »kako ti je ime?«me je vprašal. »samantha zakaj? Oh oprosti za vse ti kar vstopi in nikomur ne povej o tem kaj se je zgodilo ok? Mhm…« odprla sta vrata in odšla sem noter. Hodila sem po zelo lepi potki dokler…
Draga Sam!
Z ljubeznijo MAMA!
next?
25. oktober 2013
joj se opravičujem da je toliko krat poslalo.
Draga Sam!
Z ljubeznijo MAMA!
to je pravi next
next?
25. oktober 2013
neeeeeeeeeeeext
25. oktober 2013
Neeeeext
25. oktober 2013
next
25. oktober 2013
nexxxxxxxt
25. oktober 2013
next
25. oktober 2013
u153281
u153281
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
25. oktober 2013
u151714
u151714
next
25. oktober 2013
neeeeeeext
26. oktober 2013
next neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. oktober 2013
u150899
u150899
Neeeeeeeeext+ful fajn
27. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. oktober 2013
to je nov next posvetila pa ga bom vsem bralkam... hvala
****************************************************************************************
od očeta hiša:

Dokler nisem prispela do vrat. Globoko sem vdihnila in v glavi so se mi začele pojavljati vprašanja. Naj res pozvonim? Kaj če sploh ne ve da obstajam? Kaj če…me ne bo maral…? Bilo je veliko vprašanj in odgovora ne bom dobila če ne bom pozvonila. Spet sem globoko vzdihnila in se z prstom dotaknila zvonca. Bil je mrzel in siv. Pritisnila sem zdaj je že prepozno da se obrnem. Čez par sekund so se odprla vrata. Pred mano je stal moški imel je rjave kratke lase, rahlo skuštrane in imel je velik nasmešek na ustih, je to moj oče? »želiš?« je prekinil moje mišljenje. »em…kako naj povem sem Samantha Cowell in prihajam iz L A-ja in poslala me je mama.
Oče:

»samy…si to res ti? No hm…ja. A veš kdo sem? Naj bi bili moj oče…? Ja sem tvoj oče…em…vstopi…« je rekel in počasi sem vstopila malo mi je bilo neprijetno. »kar pojdi do konca hodnika in levo sem tik za tabo.« rahlo sem se nasmehnila in hodila. Vstopila sem v veliko sobo oz. dnevno sobo. Končno sem spoznala očeta, ampak mislila sem, da je reven od kod mu potem vse to. Ko sem vstopila v dnevno sobo sem videla velik kavč in na njem so sedeli fantje. Bilo jih je pet. »khm…fantje nekdo je prišel…« je rekel oč…simon. »intervju imamo v ponedeljek in oboževalke sem rekel da jih trenutno nočemo videti…« je rekel en od fantov. In kdo sploh so oni? »hm…fantje to je moja hčerka Samantha…« vsi naenkrat so se obrnili in čudno pogledali vsi naenkrat so rekli. »ti imaš hčerko? Ja samo je živela z mamo…« » ok naj vas predstavim… to je Samantha moja hčer in to so Liam, Harry, Louis, Niall in Zayn. «in pokazal je na vsakega ostali pa so se smejali. »No naj ti eden od njih pokaže tvojo sobo da boš odložila prtljago, ker imam nek nujen opravek se vidimo potem.« je rekel in pomahal v slovo. Nekaj časa sem samo nepremično stala in čakala da mi nekdo pokaže mojo sobo. »bom ti jaz razkazal hišo.« je rekel zayn. Samo pokimala sem in mu sledila. »no torej Samantha…« »samo Sam mi reci. Ok no Sam torej prihajaš iz Hollywod-a? ja. In kako da te že prej nismo srečali? No živela sem z mamo in me ni marala zato me je poslala sem. Zakaj pa te ni marala? Bila sem preveč podobna očetu in… me ni marala. Oh… oprosti veliko sprašujem. Je že vredu pa ti si moj brat? Hahah! Od kod ti pa to a me ne poznaš? Prvič vas vidim no in torej si moj brat? Ne samo tukaj živim. Zakaj? No mi smo zelooo slavna skupina in tvoj oče je naš menedžer. In živite zraven njega? Ne samo naša hiša je bila potrebna popravil ker smo vse pokvarili in razmetali oh to je tvoja soba. Wow… lepa je. Jah vse so takšne oz. podobne. In kako dolgo boste ostali tukaj? Do turneje. Turneje? Ja čez en teden imamo turnejo. No zdaj pa te ne bom motil moram iti. Ok« razgledala sem se po sobi in videla da ima lastno kopalnico.

Tako je kot v sanjah imam vse razen nečesa kar imajo vse moje vrstnice. Nimam ljubezni…
1. Bo našla ljubezen?
2. Bo z katerim iz skupine 1D?
3. Če ja potem z katerim?
Prosim odgovorite. Next?
27. oktober 2013
1.jaaaa
2.jaaaa
3.zaynom
neeeeeeeeeeeeext
27. oktober 2013
next
27. oktober 2013
1.jaa
2.jaa
3.harryjem al pa zaynom
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
27. oktober 2013
1.ja
2.ja
28. oktober 2013
u150899
u150899
1.Ja
2.Jaaaaaaaaaaaaaa
3.Haryjom
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013