Forum
u48684
u48684
Ime mi je Nika in stara sem 16 let. Imam 1 leto starejšega brata Nikolasa, ter mamo in očeta. Živimo v razkošni vili. Smo zelo bogati, veliko potujemo po svetu, zato ne hodim v šolo ampak se šolam doma. Sem slavna rock pevka. Rada pojem in plešem a slava mi ni preveč všeč. Moja mama misli da bom osvojila cel svet. Starša mi hočeta najdit tudi fanta. Skoraj vedno se zadržujem v hiši ker kamor koli grem me vsi poznajo in mi sledijo. Rada imam svoje oboževalce a mama in oče mislita da se ne smem družit z njimi. Moje življenje mi res ni všeč..

next?
19. maj 2011
u48684
u48684
Nika

19. maj 2011
u35585
u35585
next
19. maj 2011
u48684
u48684
Zjutraj sma z Nikolasom sedela v sobi za učenje in čakala na učiteljico, ki naju je učila vse predmete. Pogovarjala sma se.
N: Ej Nika a maš ti ta vikend koncert?
J: Nevem. Vprašaj mamo. Jaz grem danes v knjižnjico. Želim si brati knjige.
N: Waaw slavna najstnica Nika bere knjige.
J: Kaj je to smešno? Veš včasih si želim da nisem slavna.
N: Hahahahaha.
Potem sma imela pouk do dvanajstih. Ko smo končali sem se preoblekla in šla na kosilo. Mama mi je začela razlagat da bom ta vikend gostja v oddaji SHOW. Potem pa smo se začeli kregat..
J: Jaz bi šla danes v knjižnjico si sposodit knjige.
M: Knjige?
O: Kaj boš ti tako slavna brala knjige?
J: Ja. Vse najstnice mojih let berejo. Ne pa samo pojejo.
O: Ampak niso na tvojem nivoju.
J: Kaj hočeš povedat? Da jaz ne smem bit preprosta?
M: Nehajta. Prav Nika če hočeš it v knjižnjico, pojdi. Ampak s tabo gresta dva varnostnika.
J: Nee no. Sama bom šla. Dala si bom neko kapo gor in sončna očala da me ne bojo prepoznali. Če pa me bojo bom pa zbežala.
O: Ni govora da greš sama. Nikolas gre s tabo in dva varnostnika bosta počakala pred trgovino!
N: Zakaj jaz?
M: Zato.
Ob štirih sma se z Nikolasom vsedla v avto in odpeljali smo se do ogromne knjižnjice. Z Nikolasom sma stekla noter. Zagledala sem neko zanimivo knjigo. Prebrala sem par stavkov in odločila sem da si jo sposodim. Šla sem do pulta in ženski na blagajni dala knjigo.
Ž: Oprostite a mi lahko poveste ime in priimek?
J: Aja saj res, se opravičujem. Ime mi je Nika Lovely.
Ž: Nika Lovely? To je zvezdnica.
Pogledala me je in zakričala: Omg Nika Lovely je tu!!!!!
Vsi so se zagnali proti meni.
19. maj 2011
u48684
u48684
next?
19. maj 2011
u46153
u46153
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. maj 2011
next
19. maj 2011
neeeext
19. maj 2011
u48684
u48684
sorry nism mogla dans.. zele sm prišla iz žura komi. zej grem spat in ko se naspim bom nextala
21. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg