Forum
u135108
u135108
Aloo. Jeej. Nou fanfic. Agh itak noben ne bo brau. Drgač pa... Eva ma obsession s Harrijem, pa zakaj neb njej enega fanfica posvetl.? Werewolfees :3
Torej I'll give you a thousands of hours sitting in front of the computer. And without opening my legs :'P
ENJOY UNITATOS= Half unicorn and half potato :3

∆ I don't like to losing hope, but you make me lose it. (Harry Styles.) I part 1.

"Zakaj.?!" Tiho je zrl vame in se s pogledom premikal po mišicah, ki so neprekinjeno trzale na mojem obrazu.
"Vse, čisto vse kar narediš je narobe. Zakaj ne moreš biti prekleto tiho in se nehaš ubadati z mojim prekletim življenjem Prekleti Harry Styles!?"
"Ne veš koliko prekletih stvari na tebi je prekleto dobrih." Je rekel skozi stisnjene zobe in z hladnim prstom zdrsnil čez moj obraz.
"Vse v tebi vre. Sline se mi zacedijo, ko čutim kako bi ti srce hotelo skočiti iz prsi. In vse to zaradi mene. Ne veš kakšpen srečnež sem. Ne veš."
Zdrznil se je ko sem nejgovo roko umaknila z obraza.
"Ti ne veš kako bom jaz srečna ko bom prekleto pobegnila od tebe prekleti Harry Styles."
Pomaknila sem se štiri korake nazaj. Harry si je segel v svoje kodre in si popravil šterleč pramen za uho.
"Your eyes make me lose in them. You never try to make a step away from me..." Njegov zvoneči glas je odmeval in se odbijal od kotičkov v moji prazni glavi, ki je hrepenela le po njegovih močnih rokah in spretnimi prsti, ki so poznali vse šibke točke. Kako mu je uspelo to, da so se mi ob vsakem njegovem izdihljaju našibila kolena.
"Nehaj! Obsedel me boš!" Zakričala sem in se pognala v nasprotno smer.
"Točno to si želim." Je zamrmral.
-
What do ya think.?
04. oktober 2013
u126564
u126564
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
d-best začetek :-) <33
04. oktober 2013
u135108
u135108
Suth up Timi.
04. oktober 2013
u135108
u135108
Ehm, no pač en next za najačo osebco na svetu. Timi :3
Upam, no da boste začel brat. Kr pač no... lol.

∆ I don't like to losing hope, but you make me lose it. (Harry Styles.) I part 2.

Tiho sem se odvlekla k robu smučišča.
"Sutt! Pridi nazaj! Aher bo..." Preostanek stavka se je izgubil v vetru. Tiho sem odkimala in smuči zarila v kup snega. Zaslišala sem pridušeno drsenje za mojim hrbtom. Nato pa 'klik', ko so se odprle smuči. Po dveh težkih korakih sem se znašla na tleh.
"Asher.." Sem začela in v hipu sem zmrznila.
"Lou." Seem se zahihitala. Objel me je in me postavil na noge.
"Bodi pridna Sutton." Me je okaral Louis in Se zasmejal. Z sebe sem otresla sneg in pomačala še Louiju.
"Res ni bilo treba, da mi polomiš vse noge. Še cela dva tedna bomo tukaj. Res jih ne bi rada preležala."
Lou se je nasmehnil in prestavil svoje smuči k mojim.
"Dobila bi zastonj smuthije?" Nasmehnil se mi je do ušes. Odkimala sem.
"V redu bom." Prijel me je za roko. Hodil je sočasno z mano in se mi ves čas pridušeno smehljal.
"Lou, kje najdeš vso to energijo, ki jo deliš z svetom?" Sem mu tiho rekla in se stisnila k njemu. Skomignil je.
"Iz ljubezni jo črpam." Iz mene se je izvil očaran izdihljaj inLou se je glasno zakrohotal. Stopila sva skozi vrata hotela in kovčki so pridno čakali v veži.
'On' je prijel za dva kovčka. Mišice na rokah so mu najprej trznile, nato pa se napele. Kratka ozka majica se je nevarno in izzivalno lepila na njegovo telo, ruta pa mu je krasila čelo in mu nekaj kodrov umikala z oči. Vedel je, da mi je to všeč. Kako, za boga?
Niall se je vrnil po svoj kovček in se mi nasmehnil.
"Pridita, sobe delimo. Nihče noče dobiti te brez ogrevanja." Je rekel in se zakrohotal. Z Louijem sva se spogledala in se naenkrat pognala po stopnicah. Smejala sem se, da me je bolel trebuh. Pri zadnjem zavoju prekleto zavitih stopnic sem se zaletela.
Pred mano se je odprlo mišičasto telo. In predvsem rjavi kodri. Mehek; "Oprosti." Se mu je izvil iz ust. Razmišljala sem, kaj bi se zgodilo, če bi bila zdaj še skupaj. Najverjetneje bi me dvignil, smehljal se bi in me zasul s poljubi. Z mehkimi ustnicami bi drsel prek mojega telesa in koža bi se mi naježila. Otresla sem se teh misli in Lou se je zmagoslavno povzpel na zadnjo stopnico.
"Smuthi je moj!" Je naznanil in mi pomagal na vrh.
"Za smuthi sva tekmovala?" Sem ga vprašala, on pa je razočarano pokimal.
Liam nas je poklical v vežo. Izbirali bomo sobe.
"Ena soba ima povezovalna vrata. Sutt, ena je tvoja. Moja je na začetku hodnika. Zayn in Niall sta se prepirala zaradi sobe pri sharambi. Harry in Lou pa sta se pošteno prijela za sobo s povezovalnimi vrati do mene.
"Žrebajta." Sem predlagala, prepričana, da bo srečnež Lou. Zayn je v roko zgrabil kovanec.
"Lou, v kateri roki ga imam?"
Lou je pokazal na desno. Zayn jo je odprl. Bila je. Prazna.
S Harryjem sva se spogledala. Nagajivo mi je pomežiknil. Skoraj brez glasu sem obupano poklicala Liama.
"Ali imajo povezovalna vrata ključ?" Živčnos sem se prestopala iz noge na nogo.
"Pravzaprav..."
"Zini že." Liama je zadela rdečica in roke je potisnil globoko v hlačne žepe.
"Vrat ni. Samo praznina. Luknja. Vrata so... odpadla."
Onemela sem.

-
Bedno vem.
Mnjenja.?
04. oktober 2013
u144633
u144633
neeeeeeeext!!!
04. oktober 2013
u135108
u135108
falla :3
04. oktober 2013
u126564
u126564
Bedno vem. Ana to ni bedno ampak popolno ok... pejt prebrat mojo zgodbica pa boš vidla kaj je bedno...
Mnjenja.? d-best story *w*
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
p.s. fala za posvečeni next <3
04. oktober 2013
u135108
u135108
lol. pojejte se :3
04. oktober 2013
Next takoj!!!!!!!!!!!!!!
05. oktober 2013
Neeeeeexxt
05. oktober 2013
u135108
u135108
Hahah. Nextam popoudne. Najači ste :3
05. oktober 2013
u44370
u44370
asdfghjk neeeeeeeeeeeeext! *o*
05. oktober 2013
u135108
u135108
falla. trailer dobite. ga končujem :3
05. oktober 2013
fakkkk!!!!!!! občutem mam da bo zgodba full horny and i like it!
NEEEEEEEEEXT+NOVA BRALKAAA
05. oktober 2013
u135108
u135108
Trailer pride kasneje kr mi je neki zaštekal.
Next za... no pa se gremo izštevanko tak ka u starih časih x'd.
Next za Ivo. :*

∆ I don't like to losing hope, but you make me lose it. (Harry Styles.) I part 3.

Skrčila sem se na posteljo. Želela sem si postati manjša. Mnogo manjša.Mikrob, bakterija. Celica? Zakaj Harry!? Vstala sem in odprla omaro. Zakaj sem sploh pjem in Jessico. Z-a-k-a-j.?
Zaslišala sem rahel trk ob steno in osebakijenepoznam je se pozibavala med pobojem vrat.
"Boiler je prazen. Bi si lahko sposodil tvojo kopalnico za sekundo, Babe Boo?" Je rekel in njegov glas je ostal v zraku. Jezno sem se namrščila.
"Prvič; nisem Babe Boo. Drugič; z boilerjem nimaš nobenih problemov, to vem. Tretjič; ničesar se ne dotikaj v kopalnici. Četrtič; dobro se naglej, ker nikoli več v teh dver oz. treh tednih ne prideš več v to sobo. JASNO!?" Globoko sem zadihala.
"Kakor ukažeš Babe boo." Je rekel in se z brisačo v roki napotil proti kopalnici.
"NISEM BABE BO!" Sem zdrdrala skozi stisnjene zobe. Sedla sem na posteljo in v roke prijela telefon. Ozadje mi je še vedno krasila slika mene z Harryjem. Nežno sem zdrsnila čez njo. Pomislila sem, kako mi je bilo všeč ko me je poklical 'Babe Boo'. Louisa je klical Boo Bear. Mene pa Babe Boo. Torej me je imel skoraj tako rad kot Louisa. Zanimame, koga bi izbral, če bi se moral odločiti. Mene ali Louija? Koga bi jaz na njegovem mestu izbrala? Louisa.
Svetloba luči se je odbila od nečesa na tleh. Harryjev telefon. Čez krogce sem potegnila in napisala črko h. Telefon se ni odklenil. Še enkrat sem potegnila in zapisala črko s, kot Styles. Krogci so zeleno zasvetili in ekrant je belo zažarel.
Morda pa s ni kot Styles, morda je s kot... Sutton. Stresla sem z glavo in se zazrla v telefon. Ozadje mu je krasila ista slika kot meni. Torej me ni pozabil. Tuhtala sem, zakaj sploh nisva več skupaj. Točno. Ker je Harry predrzen. Kakšen razlog pa je to? Ni ga. Ne vem kaj mi je bilo, da sem ga pustila. Kaj mi ej bilo? Mogoče sem ga nehala ljubiti. Ne, še vedno ga ljubim. Damn. Zakaj sem zapustila Harryja perfekt Stylesa.?
Na ekranu črnega Iphona v lasti Harryja Stylesa se je pojavil balonček.Sporočilo. Od Nialla.
'Zakaj mi nisi povedal, da je tvoj boiler res prazen Haz.? Xx N.'
Resno? Njegov boiler je bil praktično prazen.!? Zaslišala sem vrata kopalnice in telefon vrgla na drugi konec postelje. Harry me je začudeno pogledal ga pobral in izginil za pobojem vrat.
"Aja,siva majica, ki si jo nosila? Kje je?" Je tiho rekel, ko je glavo pomolil iz svoje sobe.
Odpra sem omaro in mu vrgla sivo majico. Povohal jo je in izginil v svojo sobo.
"Harry. Si te res želim nazaj?" Sem zamrmrala v ekran telefona, kjer je vame ljubeče zrl Harry.

a) Like it?
b) Next.?
05. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeexttt
05. oktober 2013
u135108
u135108
falla :3
05. oktober 2013
u44370
u44370
neeeeeeeeext!
05. oktober 2013
u135108
u135108
</3
05. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxtttt
05. oktober 2013
u44370
u44370
wtf.. zbrisala se je? o.O
05. oktober 2013
u153016
u153016
Nou profil :3
05. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. oktober 2013
u153016
u153016
boste zdej postal obsedeni al neke x'd.?
05. oktober 2013
te žee
05. oktober 2013
u153016
u153016
lol
05. oktober 2013
next
05. oktober 2013
next
05. oktober 2013
u126564
u126564

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
Ana upam ka si nov profil narediš drugač te pridem pa... si bom že zmislo ka ti bom naredo
06. oktober 2013
Neexr
06. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg