Forum
u96979
u96979
Heii..Sm Ana in odločla sm se da bom napisala zgodbico..
********************************************************************************************************************************
Ta zgodba govori o 16letni Hani. Hana je pametna in živahna punca, ki želi srečati pravo ljubezen.
V šoli jo imajo za piflarko. Njena mama in oče ne moreta kaj dosti vplivati na to, ker sta stalno na službnih potovanjih.Hana ima najbolšo prijateljico Emo. Ta si v zgodbi najde nove prijatelje in Hano pusti na cedilu.
Zdej pa slikce:

Hana:

Mama:

Oči:

Ema:http://2.bp.blogspot.com/-Twi4KRb-vck/TyrKxRSsRWI/AAAAAAAADIg/jGOAmxck6_c/s1600/emo_hair_4.jpg

Boš brau.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. junij 2012
dj nextiii!
22. junij 2012
u96979
u96979
Rabm še usaj 3 nexte..;D
25. junij 2012
nexti :$
26. junij 2012
u96979
u96979
Ok,nextam jutr..;D
26. junij 2012
okei :' 3
26. junij 2012
u96979
u96979
ok, nextam.!
*******************************************************************************************************
Bil je dan, takšen kot usi drugi doslej. Hana se je zbudila ob 6.3o , in odšla u kopalnico.Ko je pogledala mamina ličila je skoraj posegla po njih.Vendar v zadnjem trenutku si je premislila in si le umila obraz in naredila frizuro.Pojedla je zajtrk, vendar v žalosti, saj je premišljevala, zakaj sta starša tako veliko z doma. Njena starša ji nikoli nista namenila toliko pozornosti, vedno sta bila "preveč obremenjena" z delom.Ko je Hana pojedla se je obula, in odšla k vratom.Rekla si je: "No, zdaj pa se pripravimo na žaljivke.Prestopila je prag in takoj zaslišala "PIFLARKAA.!" ..Močno jo je stisnilo v srcu.Hitro je stekla do šole. Šola je bila 15 minut stran. Hana v petnajstih minutah ni slišala manj kot 3o žaljivk, ki so večinoma prihajale iz ust deklet, ki naj bi bile "lepše" ,kot Hana. Ko je prišla v šolo ji je takoj priskočila na pomoč Emma. Vsem puncam, ki so jo žalile je rekla: "Tako zlobne ste samo zato, ker veste, da je Hana s svojo glav'co svetlobna leta pred vami budale.!!". Hana in Ema sta odšle do klopi pred učilnico in pričele pogovor: H-Hana E-Emma
E- Hanči, mam idejo.!
H- Itak nč ne pumaga.!
E- Hahaha..Ne nakladej..
H- No povej že no..Mogoče je pa dobra ideja..
E- Kaj če bi spremenila svoj stil.? Da bi ti postala nova oseba.? Nova Hana.?
H- Kaj pa vem no..

Nato je zazvonilo..Hana je hitro rekla: "Povem ti med odmorom.!" In stekla je v učilnico...Vas zanima kaj se bo odločila Hana.?? Next.?
27. junij 2012
nexti :$
27. junij 2012
u96979
u96979
vem, da je bedn next sam je karje..sej pol se bo večč dogajal..rabm 4 nexte.. < 333
27. junij 2012
nexttt
27. junij 2012
u96979
u96979
še2 nexta.
27. junij 2012
dj hit nextii. sam zameeee.;3
28. junij 2012
u96979
u96979
ok...evo next za marušo..
**********************************************************************************************************
Hana je med poukom razmišljala o ideji svoje prijateljice Emme.To je bilo prvič, da ni sledila pri pouku..Odločila se je, da se bo spremenila, saj bi ji ugajalo malce spoštovanja drugih šošolk. To je povedala Emmi. Emma se je odločila da gresta na preobrazbo kar takoj po pouku. Hana se je najprej malo obotavljala a nato privolila, vendar je rekla Emmi, naj počaka do jutri ker se želi pripravitit na novo življenje.(Emma jo je razumela. Rekli sta si adijo in odšli vsaka v svojo smer. Hana je zasanjano hodila po sredi ceste.Kar naenkrat se je zaletela v nekoga..Vsi zveski in učbeniki so ji popadali po tleh.Pogledala je navzgor in videla fanta ki se ji je smehljal. Nasmehnila se mu je nazaj in pričela pobirati zvezke in učbenike iz tal.Tip je kar naenkrat rekel:
Pogovor: T-Tipček H-Hana
T-Ime mi je Alex.
H- Lepo ime-.- Meni je ime Hana.
T-Me veseli.
H- Mene tudi
T-Ti pomagam..?
H- Ja, prosim.
T- A nisi ti moja sosedaa.?
H- Nevem. Mislim da.
T- Lahko bi se kej dobila.
H-Kaj pa vem. V šoli me nemarajo..Za njih sem piflarka..
T- Hmff..Kkko loh tko lušni punci govorijo piflarka.?
H- Se ti res zdim lušna.?
T-Jaaa..Mi daš telefonsko.?
H- Amm..Ja..Lahko..
T-Narekuj.
H- O31-574-862.
T-Ok, te pokličm zwečer..
H- Ok..

Hana je oodšla, in med potjo premišljevala, kko da ravno ona sreča tako hot tipčka.?
Ko je prišla domov je naredila nalogo..In napočil je večer..Hana je nestrpno čakala klic Alexa..Kmalu zatem je poklical..vas zanima, kaj je rekel, morda celo vprašal..?? < 333 ;**
Next.?
28. junij 2012
u96979
u96979
slikce bojo k bo next.(;
28. junij 2012
u85340
u85340
nextttt ..bigg nextt
28. junij 2012
u96979
u96979
hualla..rabm še usaj 2 nexta..
28. junij 2012
next (:
28. junij 2012
u96979
u96979
še enga...
28. junij 2012
u96979
u96979
jutr bom najbrš nextala
28. junij 2012
nextii pa tnx k si zame nextalaaa=)))
28. junij 2012
nexty kr sm nova
28. junij 2012
u96979
u96979
ok..nextam za emchy7...maruša: ni blema..< 33333333
**********************************************************************************************************
In končno je poklical. Hana je bila vsa živčna. To je bil tudi vzrok da je jecljala.
Pogovor: H-Hana A-Alex
A- hejj..amm..si to ti hana.?
H-j-j-jaa..
A- ne bodi živčna..želel sem te le povabiti na večerjo..
H- uff..ehh..me vabiš na zmenek.?
A- amm..ja..noo..lahko bi tako rekli..
H- (ful hepi) okeeej.!! kje se dobiva.?
A- amm..pridem te pobrat ob osmih..okej.?
H- prau...adijoo
A- čauu..

Hana si je rekla, da bo glede preobrazitve povprašala alexa, kaj on misli.. a zdaj je bolj pomembno kaj bo oblekla za na večerjo,,ura je bila 18.07..uff..še imam časa si je mislila hana..odšla je po nakupih in si kupila zelo lepo obleko..in kmalu je napočil čas..alex je prišel pred hišo in potrobil..hana je prišla iz hiše in Alex je bil osopel..ko je prišla v avto ji je rekel: "prečudovita si.".."hvala" je rekla hana..in odpeljala sta se do prečudovite ribje restavracije, ki naj bi bila zelo draga..hana in alex sta se usedla za mizo, in hana je pričela
pogovor: h-hana a-alex
h- kot sem ti že povedala me imajo v šoli za piflarko, zato mi je prijateljica predlagala da bi spremenila svoj stil, in frizuro..kaj ti praviš nato.?
a-
h- ahhaha..ne glej me tako.!
a- niti slučajno.!! ne dovolim.!
h- okej..

Vas zanima kko bo potekala večerjaa.?? next.? rabm 5 nextou..v prihodnjih nextih bom dala tudi slikice..
29. junij 2012
u96979
u96979
pogovora mi ni hotl posebi tko da je mal zajeban..
29. junij 2012
hvala
29. junij 2012
next
29. junij 2012
next;* pa a loh slko od alexa?
29. junij 2012
u96979
u96979
ej, bom dala k bom doma..zdle sm pr babi pa ma zajeban komb..;P
29. junij 2012
aja kull;D