Forum
u135143
u135143

Če bi koga vprašail kdo sem bi odgovoril: zabavna oseba, se smejem, mam popolno življenje, sm srečna... Daleč od tega. Počutim se ogabno. Dobesedno ne prenesem svojega telesa. Gnusim se sama sebi. Nimam popolnega življenja. Če mam mamo in očeta še ne pomeni, da je to 'popolna' familija. Če se mi kdaj kej lepega zgodi, še ne pomen da je cel lajf perfekten. Ker ni. Ni, ni, ni ni ni ni. NI.
"Dej uzem večjo številko če jo sploh majo. K tega sigurno ne bo mogla oblečt. Je predebela."
"Ej a greš z mano laufat?" "Ne sori ne morm." "Ja sej ti ne bi škodlo a veš da bi mal laufala."
Boli. Ampak se smejem. In hvala res, ker me opominjaš na to da sem debela. Delam se da mi ni mar kaj drugi mislijo, v resnici pa mi je mar. Še preveč. Vidim kako se drugi spačijo, ko me pri telovadbi vidijo v kratkih hlačah. Poskušam jih ignorirat ampak kakorkoli vidim in slišim. In se obrnem k frendici pa jo vidim kako nekaj šepeta eni mali skupinici pa me use gledajo kt da sm največja smet na svetu, ki ni vredna ene molekule zraka. In imajo prav. Ker sem debela, ničvredna, grda smet. In familija mi nič ne pomaga. Gremo k sorodnikom in poslušam kok so use sestrične boljše od mene.Enkrat je k nam prišla moj teta (po očetovi strani) in sm se tko usedla pred računalnik ker sm morala nekaj za šolo še napisat pa me tko vidi pa reče moji mami: Ni čudno da je tok debela če pa skos sedi pred računalnikom. Jaz sem pa samo vstala in šla v sobo.

Gremo k sorodnikom in poslušam kok so use sestrične boljše od mene.Sestrična dobi pet - omg, dejmo ji pet evrov k je tok pridna! Jaz dobim pet - kako si pa do tega pršla? a si prepisovala? Hvala res. Za njih sem samo nek zabit človek ki ni sposoben dobit dobre ocene brez prepisovanja. Mama mi reče naj pospravim dnevno sobo. Use naredim, pospravim še kuhinjo. "A sam to si naredila?" Ne, pospravila bom pol sveta, pa če še to ne bo dovolj bom še vesolje pospraula a boš pol zadovoljna? A mi boš pol enkrat rekla "Hvala"? Ali ne bom nikoli dočakala te besede? A sem res to ničvredna, da mi lastna mama ne more reč "hvala"? Očitno sem.
Ampak hvala bogu, obstaja tudi ena teta, ki mi je ubistvu kot mama, ker me edina spoštuje in edina misli, da sem uredu človek, da sem lepa, nadarjena... Nažalost jo zelo malokrat vidim ker živi v Celju in skos dela in zato malokrat pride domov. Ampak ko pride jaz doživim tisti dve uri sreče na mesec. Sploh ne morem verjet, da je lahko ona sestra moje mame - ker je njeno pravo nasprotje. In ravno v četrtek je prišla k nam in jaz sem ravno sedela pred računalnikom in gledala datume za Where we are turnejo (od One Direction) in se je usedla zraven mene pa me vprašala, če bi rada šla. In jaz sem itak rekla ja in mi je obljubila, da me naslednje leto pelje v Milano na koncert in bo to njeno darilo za rojstni dan, ki ga bom imela čez 7 dni. In jaz sem začela tok jokat, ker so se mi uresničile sanje res. In pride pol tko mama v sobo pa me vpraša zakaj jočem.Zakaj? Ker bom spoznala svoje idole, ker so se mi uresničile sanje, ker jih bom videla v živo... Pa ji je teta povedala in mama moji teti: A misliš da si to sploh zasluži? Mislim kaj bo sploh šla tja na tisti koncert sam denar bo vrgla proč in poslušala tiste bedne fante brez posluha.Itak jih posluša samo zaradi izgleda. A res? Njihove albume pa mam zato da poslušam njihove obraze in lase in obleke? Woah, res nisem vedela. In resno takrat sem jo mislila udarit. Prav, pa si ne zaslužim ampak o mojih idolih zaradi katerih sem zdaj še živa in te prenašam pa ne boš žalila! In se je teta postavila zame in nikoli ne bo vedela, kok sem ji jaz hvaležna, da obstaja. Želim si, da bi se lahko preselila k njej. Ker samo v njeni družbi se počutim vsaj malo ljubljeno.

Ampak zdaj bom nehala ker se zavedam, da pišem zelo nepovezano in nesmiselno in sploh.
21. september 2013
Next. :'c
22. september 2013
next:0<3
22. september 2013
u135143
u135143
tole bo predvsem o 1D tak da če nemaraš ne brat (;

Pred 1-2 dnevi je ena punca (baje ena Mikaella) zleakala pesem 'Diana' od One Direction.
(ja kvaliteta je pač kvaliteta zleakane pesmi ane)
Če izpustimo to, da je pesem fenomenalna in omg, omg, omg, omg, in res oommmmmmgg mi je dejansko rešla življenje. In če zdej mislite, da ti ena pesem pač nemore rešit lajfa se pač motite in me ne briga alo. In ko sem to poslušala sem dejansko *nemoremopisat*.

(a se zavedate da mamo tok najbolj popolne idole na svetu?)
In usakič ko poslušam 'Diano' se dejansko zjočem. Ker je tok neverjetno popolno i mean *o*
In še to: k so pač usi glede na naslove ''Up all night'' - ''Take me home'' in pol še ''Midnight memories'' nekej pravili da bo 'kao naslednji album ''oops she's pregnant'' ali pač nekej v tem stilu pa tole ane:
So we all know that the boys said that their new album would be more mature, right? Well, with the leak of the song, it's got me to thinking. What if, by mature, they didn't actually mean explicit language and singing about sex and all? What if they meant more mature like Diana? What if they're reaching out to us through their music? More mature in the fact that it deals with touchy subjects like depression, self-harm, suicide, eating disorders, etc.? If that's what they mean by "more mature&quot;, I'm not sure I can handle this new album. I can barely handle Diana, then my dad is buying me concert tickets. I can't handle one leaked song that's not good audio quality, how am I supposed to handle a full album in concert?
Ja, pač.

Ne da se mi pisat več adijo.
23. september 2013
Omg, Neeeeeeeext. :'3
okj, neki bi rada napisala.. jst sm zmeri msilna, da ta DIana je zarat tega k nas majo az princeso... k so to usi govoril.. in dzj to k si ti prpopala.. resno, kr zjokala sm se... ker jst mam tut nekakšne težave s tem, sam ne glih hudih... in to, da je to posvečem osebam k nimajo najlepšga lajfa... resno, prou nimam besed. ker nikol se ni nuben uprašu kaj je s tistimi k nimajo vega, pa usen upajo,d a bodo svoje idole enkrat vidl.. in to use... resno, hvala. c:
23. september 2013
u135143
u135143
fairytale. - ja js tut. sam pol sm to vidla in res, js sm tok začela jokat, in resno. prou *speechless* c: kr usi so tut govoril da bo kao nek 'dirty' album al pač in jaaa...
23. september 2013
jst sm tut to mislna.. sma sicer res, da zgledajo hotsexyzapojestomgkbijihusakpofuku sam, so ful odrastl.c: in res full... prou en moreš povedat z besedami.++men gre na jetra, da vn dajejo leakse, ker jim tko uničujejo album.. pač da fak, zakva to deljo-.-
23. september 2013
u135143
u135143
ja. prou se ne da opisat res c: ja sej to je bedno (čeprou se ne pritožujem čez diano k je pa res najboljša pesem ever in prou asdfghjk) pa mi gre na živce k govorijo da njihove pesmi nimajo pomena. nej grejo poslušat wmyb, little things, moments zdej diano.... -.-'
23. september 2013
omfg jaaa*ww* little things je res tok.. jst je nism glih obožvala dokler nism dojela besedila.. od takt sm obsedena z njo;$
23. september 2013
u140072
u140072
Najprej moram povedat, da mam js enake probleme. Resno čist enake, enake, enake. Dejansko to kar si napisala o debelosti in starših.. Pr men je enako. In jokat sm začela, k si napisala, da je teta zravn tebe pršla pa te uprašala če bi šla na koncert. K js o tem sanjam, da bi mi kdo ponudu to. resresres.

Um a pol boš nextala še naprej, al..? no, ni važn, next. c:
25. september 2013
u135143
u135143
O beed :c Ker res nobenemu ne želim, da bi mel take starše kot jas ;c
Ja, mam vsaj normalno teto in res tok sm ji hvaležna ker mi bo uresničila sanje < 3 res res jo mam najraš. pa prej sm tut mami uprašala če bi me peljala na koncert je pa rekla sam: eh kaj boš šla te samoušečne fante brez posluha itak bojo do koncerta že razpadli in sploh nevem kaj se tolk navdušuješ nad njimi. kok mi gre pa toooooo na živce k čez njih govori. Če oni ne bi obstajal tut js ne bi več obstajala..

bom nextala, sam ne vem kdaj. kadar se mi bo dalo. c:
25. september 2013
u141148
u141148
;o
Dobr da mas teto lej stay strong<33
26. september 2013
u124354
u124354
next
sej ne da ti zavidam teto.
drgač pa nism fanica od 1D tko da sam next. diane pa nism slišala ker so jo že zbrisal do takrt ;o
29. september 2013
u135143
u135143
Wanna know the real me? Check my tumblr.
http://you-cant-save-me-anymore.tumblr.com/ follow?
Ful nimam volje, da bi pisala. Sploh. Lohk da bo next enkrat ta teden.
30. september 2013
u124354
u124354
sm te že mela followano pa nevem kako o.o
30. september 2013
u135143
u135143

Stepla sem se s kapitanom kljuko. Tako odgovorim na vprašanje, kaj mam na roki. Pa se začnejo smejat pa pozabijo, da so me kaj uprašali. In tako je prav. Nočem, da kdo karkoli ve. Ker vem kaj bi bilo potem. Vsi bi me zapustili. Že tako imam dve k se dejansko družita z mano in use. In potem bi me še one zapustile. Vem da bi me. Ker to naredijo vsi na tem prekletem svetu. Vsi.

Pač. Ja. Režem se. Kar nekej časa. (Prvo prosim, da mi ne it nalagat naj neham. Hvala.) Sej nočem. Vem, da ni kul ampak ne zdržim vsega sranja. Režem povsod kjer lahko. Roke, trebuh. Največkrat stegna, ker se najmanj vidi. Pa mi ni treba opisovat kako sem se s kapitanom kljuko stepla. Potem pa še poleti nosim dolge majice in dolge hlače. Pa govorim, da me zebe. Nimam več kej za povedat tuki.

Stradam. In bruham. Ko nobenega ni doma, ne jem. Ko moram jest, use izbruham.
To delam zadnje dva tedna. In sem izgubila komaj tri kilograme. In sem še vedno preedebela. Deeeeeebeeeeeeelaaaaaaaaaaaaa. And I want to be skinny. Skinny, skinny, skinny...

I was laying on the ground with suicide on my mind. Again.
A je že katera pomislila na samomor? Jaz sem. Že večkrat. Mogoče bi blo najboljše, da bi se kar z balkona vrgla, ali splezala na streho pa padla dol. Ali pa sam stekla pred avto. Da bi bla kot nesreča. Bi me sploh kdo pogrešal? Dvomim. Ne bi niti opazili, da me ni. Mogoče bi oči ali pa teta mal jokala. Mama ne bi. Saj ji ni bilo mar za svojo debelo hčerko.
Ne bi mela niti pogreba, pustili bi me kjerkoli pač že in bi lepo strohnela al karkoli pač že. In vsi bi se meli lepo, nikoli več pomislili name. In vsi bi bili bolj veseli, ker ne bi bilo več mene zraven.

01. oktober 2013
u140072
u140072
O MOJ BOG ANJA. A si slučajno moja sorodna duša? Js sm isto počela. Isto se režem povsod, tut js sm bruhala (zdej ne več tok, ker me je mami zalotila) use isto. Mam 2 'prjatlce', in tedve sta me skor čist zapustile. Medve sva si res tok enake..
Ne morem te nekak potolažit, ker sama sm enaka.. Žou mi je, res.
Next :c
01. oktober 2013
u124354
u124354
omggggggggggggg kok opisuješ moje občutke in zadna slika...oh. js bi. skočila,pač.
next
01. oktober 2013
u141148
u141148
Jooh Anja jest mami tut probleme js se tut rezem ampak lej teb bom pomagala.lej. Ju3 popoldne ti napisem-spis haha sam ne obupat.<33 Rada te mam ne gled na to kuko zgldas. Oki? Men je mar zate, neki mi pomens. Js bi jokala ko nora. Pujsi moj<33 rada te mam:*
01. oktober 2013
Neeeeeeeeext. :'c
++Okj lj, rezanje, ne bom ti predavala, k mam podobne probleme, sam brihat pa ne. K sigurn nis tok debela. :'c
01. oktober 2013
u138071
u138071
sj js sm ti že use po zs povedala :c
neeeext ;c
02. oktober 2013
u108028
u108028
Omg neeeeeext :'( <3
04. oktober 2013
neeext.
05. oktober 2013
u153090
u153090
omg;o next!!
06. oktober 2013
u135143
u135143
ful se mi neda pisat, nevem nit o čem bi pisala pa bom o svojih 'naj' stvareh ;D
Ime: Anja
Starost: 13
Naj barva: svetlo zelena in vijola
Naj število: 13
Naj hrana: picaaaaaaaaaaa omg < 333333
Naj pijača: js in moja obsedenost z jagodnim frapejem < 3
Naj glasbeniki/ce: One Direction <3, Demi Lovato <3, Lana Del Rey, Rihanna, Selena Gomez, Katy Perry, Ed Sheeran, Lorde, The Fifth Harmony
Naj pesem: The Band Perry - If I Die Young
Naj pesem (trenutno): One Direction - Diana
Naj knjiga: preveč jih je. Harry Potter (use knjige), The Hunger Games (use knjige), Poslednja pesem, The perks of being a wallflower <3
Naj film: This is us, Harry Potter, The Hunger Games, The Notebook, The perks of being a wallflower, Safe Haven
Naj oddaja: Ellen
Naj nadaljevanka: Mentalist, Castle, Pretty Little Liars
Naj spletna stran: Tumblr <3, Youtube
Naj predmet (šolski): Englissssssssssssssssssssssssssssh (oppa nagini ssssstyle <-- ignoriraj to)
Naj šport: lenoba lena sem < 3 drgač pa odbojka, tek
Naj kos oblačila: oversized pullovers <3
Naj potovanje: Nemčija - Haribo trgovina hahaha ;D
Naj youtuberji: Mereeeeeee (StilaBabe09), Bethany (Macbarbie07), Peeeeeeewdssss <3 (PewDiePie), Marizia (CutiePieMarizia), Amanda (MakeUpByMandy24)
Naj predmet: moj zabiti telefon, komp, fotoaparat
Naj dogodek: že vnaprej napovem: One Direction konceeeeeeeeeeert <3
Naj revija: Teen Vogue
Hobiji: igranje flavte, snemanje in urejanje videov, fotografiranje
uff, neda se mi več kr sm preveč lena ;D

aja pa še linki od mojih tem:
Nail tutorials: http://www.igre123.com/forum/tema/nail-tutorials-:3/52808/16
DIY: http://www.igre123.com/forum/tema/diy-do-it-yourself-:3/62512/1
06. oktober 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext. *o*
06. oktober 2013
u140072