Forum
next
27. maj 2012
neextt!!!!!
27. maj 2012
u40060
u40060
Next
27. maj 2012
u40060
u40060
Nora sm na to zgodbico
27. maj 2012
Hvala Vanilija :3 ♥
27. maj 2012
ok nextam...
___________________________Harry________________________________
Moram priti do Emme...Moram priti do Emme...Samo to sem imel v mislih. Nato sem se spomnil na Alis. Ne. Ne bo me hotela. Pospešil sem in skoraj zečel jokati. Odvrnil sem pogled z ceste ,da bi poiskal telefon,nato pa sem se ozrl in pred sabo zagledal skale. V hipu sem popolnoma izgubil nadzor nad avtom in začel zavijati. Bilo je prepozno. Zletel sem naravnost v njih in zadnje česar se spominjam je bila bolečina...''Alis'' sem zašepetal in nato me je zegrnila tema.

__________________________Alis________________________________

Malo sem postopala po hiši. Zelo me je skrbelo za Harrya. Nato pa mi je zazvonil telefon. Klical je Harry. Hitro sem dvignila. A na drugi strani nisem zaslišala ŽHarryevega glasu...
___
n-neznan glas
j-jaz
Omedlela sem in spustila Iphone iz rok,da se je raztreščil.

u40060
Neext
27. maj 2012
next
27. maj 2012
neexttt!!!!!!!!!!!1
27. maj 2012
Nextam... ☻
_________________________________Anja________________________________________

Šla sem noter. Spomnila sem se,da sem Alis včeraj posodila neko knjigo...100% jo je že prebrala ker je Itak najpametnejša. Šla sem v njeno in Harryevo sobo in odprla vrata...Ko sem zagledala prizor sem zakričala.

________________________________Liam__________________________________

Zaslišal sem Anjo,kako je zakričala. Ne da bi se menil za kaj drugega,sem stekel gor.
Našel sem jo v Alisini in Harryevi sobi. Prizor mi je vzel sapo. Poklical sem druge,nato pa mi je zazvonil telefon. Klical je Harry. A na drugi strani ni bi Harry...

___
n-neznan glas

j-jaz

j-ja?

n- Pozdravljeni. Tukaj reševalec. Moramo ti sporočiti,da se je Harry Styles hudo ponesrečil. Tvojo številko smo našli v imeniku po mapo: ''zelo pomembne osebe''...

____________________________________Zayn_____________________________
Liam nas je poklical gor. Slišati je bil zelo histričen. Stekli smo gor in zagledali...
____________________________________Tea_____________________________

''Alis!!'' sem zakričala.

____________________________________Tina_____________________________

In tam je bila Alis. Ležala je s presekano glavo,iz katere je kar lila kri.

____________________________________Man_____________________________

''Moramo jo odpeljati v bolnišnico!'' sem zakričala. ''Ne tako hitro''se je oglasil Liam. V obraz je bil smrtno bled. ''Tudi Harry je v bolnišnici. Imel je prometno nesrečo''je rekel in povesil pogled. ''KAJ?!'' so hkrati zakričali Louis,Niall in Zayn. ''Hej,fantje, Alis moramo odpeljati v bolnišnico!'' se je takrat zadrla Anja. Zakopala sem se v Louisovo ramo. ''Pojdimo''sem zašepetala...

____________________________________Tina_____________________________

O moj bog. Alis smo hitro odpeljali v bolnišnico. Vso pot sem se stiskala v Zaynovo ramo. Bilo me je takoooo strah. Nato so jo sprejeliin čakali smo. Fantje so tačas odšli k Harryju,ki je bil tudi tu. Niso vedeli,ali bo preživel.
____________________________________Tea_____________________________

Prišel je zdravnik. V pričakovanju novic sem vstala. Zdravnik je pogledal v tla. Pomislila sem na najhujše. ''Oprostite a...''je začel zdravnik,jaz pa sem bruhnila v jok. ''Ne vemo,ali bo preživela''je rekel...
u40060
Omajgaš!!! NEEEXT
27. maj 2012
next
27. maj 2012
neeeeeeeext
27. maj 2012
okej...
______________________________________Anja____________________________________
(čez tri dni)

Žalostno sem postopala po hodniku. Že trije dnevi so minili,pa še vedno nevemo,ali bosta ALis in Harry preživela. Iz Alisine sobe je nenadoma prišel zdravnik. Napotil sem je k meni in videti je bil zadovoljen. Pomislila sem na najboljše. ''Si ti Alissina prijateljica?'' me je vprašal. Pokimala sem. ''No,imam dobro novico. Preživela bo''je rekel,jaz pa sem bila tako vesela,da sem se mu vrgla okoli vratu in se začela zahvaljevati. Nato sem poklicala Man in ji vse povedala. ''Takoj pridemo''je obljubila.

______________________________________Harry____________________________________

Nenadoma sem se zbudil. Zdravnik,ki je bil...Čakaj malo! ZDRAVNIK?! Sem v bolnici,ali kaj sem se vprašal. Zdravnik je pristopil in ve začudeno pogledal. ''Čudno''je zamomljal''še nekaj časa se naj nebi zbudil''je še rekel in poklical druge. Začel sem brskati po spominu in spomnil sem se vsega. Emme,otroka,Alis,skale...vsega. Zamisll sem se. Moral bi biti mrtev,sem pomislil. To sploh nebi bilo tako slabo sem še dodal. K vragu z življenjem. ''Harry!'' sem zaslišal Louisov glas. Fantje so pritkli. ''Moj bog...''je zamrmral Liam. ''Zdaj ti,potem Alis...'' ''Alis?!'' sem zgroženo zašepetal...
______________________________________Alis____________________________________

Zakričala sem,nato pa se zavedela,da sem v bolnici. Spomnila semse samo krvi...In Harrya. O moj bog. Je mrtev?!?!?! K meni je pristopila medicinska sestra. ''Potrebuješ kaj,ljubica?'' me je vprašala. Odkimala sem. Nato pa so skozi vrata prišle punce,samo Man ni bilo. ''Ooo...Alis''je zašepetala Tea. ''No...saj sem v redu''se se nasmehnila. Nato pa sta skozi vrata vsa upehana pritekla Louis in Man. ''Francozinje''je začel Louis. ''Harry se je zbudil''je rekel. O moj bog!! Živ je. Preplavilo me je olajšanje. Nato je Louis odšel k Harryu,Man pa je ostala pri meni. Objela me je...
______________________________________Emma__________________________________

KAJ?!?!?! Harry se je poškodoval?!?!?! Takoj sem odhitela v bolnico...
____________________________________Harry__________________________________

Nenadoma so se odprla vrata in skozi njih je pritekla zadihana Emma. Vsa moja dobra volja,ki sem jo imel zaradi tega,ker je Alis živa,je izpuhtela. ''TI!''sem zarenčal. Začela je jokati.'' Še malo,pa bi otrok skoraj ostal brez očeta''je zaihtela. Fantje so zamrznili. Krava je vse povedala! ''Otrok?! Oče?!''je zaprepadeno začel Louis...
27. maj 2012
3-je nexti pa nextam ^^.
27. maj 2012
neeeeeeeext
27. maj 2012
neeeeeeeeeeeeext
27. maj 2012
ok,nextam,kr mi je doug čas
_________________________________Harry_________________________________

''Otrok?! Oče?!''je zaprepadeno začel Louis...''Takrat v klubu''sem začel. Bilo mi je tako neprijetno. ''Kaj zdaj sta skupaj?'' je vprašal Zayn. Odkimal sem. ''Ne...Pijan sem bil''sem priznal. ''In zdaj boš prenašal posledice...
_________________________________Emma___________________________________

''zaradi otroka Harry'' sem začela. ''TI PA UTIHNI!!!'' je zarohnel name. ''Če to izvejo paparazzi-ali še huje- Simmon ,gre moja kariera RAKOM ŽVIŽGAT. Samo predstavljal si naslove: 18-LETNI HARRY STYLES DOBI DOJENČKA... in podobne. Zdaj pa izgini in da te več ne vidim!! '' Nisem ga mogla več poslušati.
27. maj 2012
u63958
u63958
neext
27. maj 2012
next kmall pliss
27. maj 2012
nextam... Hvala usem ki berte

-----------------------------Alis------------------------------------------------

Nenadoma je skozi vrata se enkrat prisopihal Louis. "Kaj je ze spet?" sem ga vprasala. Anja mi je ravno hotela povedati nekaj izjemno vaznega. Zenske zadeve ne..."HARRY STYLES DOBI OTROKA!!!!! "Je zatulil Lou. Vse smo ga pogledale,kot da je padel z Marsa. "Emma Ostilly ga je napila!!!" Zazijale smo. O moj bog. Slo mi je na jok. Mislim,saj sem vedela,da me nikoli ne bo maral,a vseeno...spomnila sem se takrat,ko sem ga videla prvic. Zardel je...sem mu bila takrat vsec? To sem raamisljala,punce pa so okoli mene razpravljale. Nato so odsle domov,jaz pa sem zajokala. Nato sem se spomnila na solo. Zdaj bi sla v 3. letnik. A nisem vedela zakaj...vse te reci,ki smo se jih ucili,sem jaz ze vedela. Nevem kako,ampak na lepem sem se zavedla,da bi zakljucne teste 4. letnike naredila vsaj z trojko... Preletela sem datume. 4. Junij. Moj bog,kako pocasi gr cas... Zdi se,kot danje minilo ze eno leto,odkar sem spoxnala 1D... Zavedla sem se,da bi lahko prosila in naredila izpite za 4. letnik,nato pa sla studirat...boljse od tega. Poklicala sem na srednjo solo,nakatero sem mislika iti tu v Angliji. Oglasila se je neka prijetna gospa,ki je bila seveda presenecena,a je rekla da lahko. Super,izpite grem delat ko bom zdrava,natompamgrem studirat...kaj? Nisem vedela kaj naj grem studirat. Nic mi ni bilo zelomposebno. Hato pa sem se spomnila,kako sem vedno imela rada naravoslovje,se posebej,ko smo se pogovarjali o genetiki...genetika...
------------------------------------Harry--------------------------------------
Z tem sem zapravil se zadnje sanse pri Alis. Zdaj me res ne bo hotela. Pa kaj sem komu naredil da sem si to zasluzil?
27. maj 2012
neextt!!!!!!!!
27. maj 2012
next
27. maj 2012
u73295
u73295
next!
27. maj 2012
nextam... Hvala usem ki berte

-----------------------------Alis------------------------------------------------

Nenadoma je skozi vrata se enkrat prisopihal Louis. "Kaj je ze spet?" sem ga vprasala. Anja mi je ravno hotela povedati nekaj izjemno vaznega. Zenske zadeve ne..."HARRY STYLES DOBI OTROKA!!!!! "Je zatulil Lou. Vse smo ga pogledale,kot da je padel z Marsa. "Emma Ostilly ga je napila!!!" Zazijale smo. O moj bog. Slo mi je na jok. Mislim,saj sem vedela,da me nikoli ne bo maral,a vseeno...spomnila sem se takrat,ko sem ga videla prvic. Zardel je...sem mu bila takrat vsec? To sem raamisljala,punce pa so okoli mene razpravljale. Nato so odsle domov,jaz pa sem zajokala. Nato sem se spomnila na solo. Zdaj bi sla v 3. letnik. A nisem vedela zakaj...vse te reci,ki smo se jih ucili,sem jaz ze vedela. Nevem kako,ampak na lepem sem se zavedla,da bi zakljucne teste 4. letnike naredila vsaj z trojko... Preletela sem datume. 4. Junij. Moj bog,kako pocasi gr cas... Zdi se,kot danje minilo ze eno leto,odkar sem spoxnala 1D... Zavedla sem se,da bi lahko prosila in naredila izpite za 4. letnik,nato pa sla studirat...boljse od tega. Poklicala sem na srednjo solo,nakatero sem mislika iti tu v Angliji. Oglasila se je neka prijetna gospa,ki je bila seveda presenecena,a je rekla da lahko. Super,izpite grem delat ko bom zdrava,natompamgrem studirat...kaj? Nisem vedela kaj naj grem studirat. Nic mi ni bilo zelomposebno. Hato pa sem se spomnila,kako sem vedno imela rada naravoslovje,se posebej,ko smo se pogovarjali o genetiki...genetika...
------------------------------------Harry--------------------------------------
Z tem sem zapravil se zadnje sanse pri Alis. Zdaj me res ne bo hotela. Pa kaj sem komu naredil da sem si to zasluzil?
27. maj 2012
u63958
u63958
neext
27. maj 2012
u88946
u88946
next
27. maj 2012
neext
27. maj 2012
neext