Forum
Še ena zgodba o 1D (ja vem da jih je že 1000000,sam moja bo pač 1000001 ;D)

DRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN!!!!! je zazvonila budilka. ''Utihni''sem zamomljala in jo vrgla skozi okno. Še ena uničena budilka. Živim v Franciji,v okolici Pariza in hodim na čisto bedasto srednjo šolo. Imam samo eno frendico,vse druge so navadne ku*ve. Oblekla sem se in naličila,nato pa se odpravila.
jaz Alisson (Alis-kot me kliče bff)

majica:

hlače:

all starke:

Ko sem prišla v šolo sem opazila mojo bff Anjo.

Skupaj sva odšle v šolo. Tam sva kot zmeraj srečali bedaste afne,ki so poslušale nekakšen One Direction ali kaj. ''OOOOOOOOOOOOO glejte punce! Lezbijki sta prišli''je rekla največja afna Kate. Z Anjo sva samo zavili z očmi in odšli k naravoslovju. Nato pa šok:čisto sem pozabila,da učiteljica sprašuje,pri naravoslovju sem pa čisto zanič. Vprašala je ravno mene in dobila sem 3. Hvalabogu. Z Anjo sem se po šoli počasi odpravila domov. Prišle sva in Anja je odšla domov,ker se je morala učiti matko,jaz pa sem morala še narediti nekaj bednega(prah,sesanje..brrr) Nato pa me je mama presenetila z šokantno novico...
________________________________________________________________________________
Mogoče bo z mano pisala jazz < 3

naj nextam??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. maj 2012
u84822
u84822
nexti!
24. maj 2012
Ok bom
"Kako naj ti to povem"je zacela mama nato pa obmolknila. "Mama kaj je?!"sem jo vprasala cela prestrasena. "Selimo se"je rekla. Vzelo mi je sapo. "Kam pa?" sem v strahu vprasla. " V London" je izjavila. To je bilo prevec. Stekla sem v mojo sobo. Gdo ve kako dolgo bo se moja. Zajokala sem. Kako bom zapustila Anjo? Poklicala sem jo.
J-jaz
A-Anja

A- hej stara! Je vse v redu?
J- Anja... Selimo se v London!!
A- kaaaaaaaaaaj?!?!?! Kdaj?!?!
J-nevem... Mislim da hitro
A-ves,vse ni tako crno kt se zdi.
J-kaj pa je tako super v tem,da bom odsla v Anglijo,nevem kako dalec od tu, v kraj,kjer nikogar ne poznam,najbrz v kaksno bedno stanovanje,drugi jezik bo in vse to?
A-pomisli,nikoli vec nebos videla Kate in afen,morda pa bos srecala 1D!!!
J-pa gdo so ti 1D sploh?
A-pocakaj,po fb-ju ti posljem eno njihovo pesem
--------
Odsla sem na fb. Opazila sem sporocilo od Anje. Poslala mi je neko pesem od teh 1D ali kaj so ze z naslovom What Makes You Beautiful. Moram reci,da je resdobra. Od fantov mi je bil najbolj vsec *prelep* fant s sracjim gnezdom na glavi. Hja res so vredu ampak vseeno nevem... "Alisson!" me je pklicala mama. Odsla sem dol. "Kaj je?" sem jo vprasala. "Pravzaprav sem ti hotela povedati,da odpotujemo dan potem,ko koncas s solo" je rekla. Preletela sem datume. Se dva tedna do konca. Prikimala sem. Postalo mi je slabo in odsla sem v sobo,kjer sem se dobro zjokala.
--------------------
Uh!!! Dva tedna sta minila tak hitro!!! S starsi smo na letaliscu. Ravno smo sli na letalo in vzletelo je. Zaspala sem. V sanjah se mi je prikazoval tisti *lep* fant s sracjim gnezdom na glavi. Poimenovala sem ga kar Sracje Gnezdo. Zbudila sem se. Bili smo tam. Nisem mogla vejeti,da sem tu. S starsi smo odsli v naso novo stanovanje. Uh...bila sem navdusena. Bilo je taaaakoooo veliko. Zacela sem razmisljati,ali je bila selitev sem rs napaka... Nato pa smo sli s starsi jest. Nato pa sem na eni od dsk opazila plakat za neki koncert od 1D in prosila sem oceta za vstopnico. Aja,pozabila sem omeniti,da sem edinka in zato pgosto dobim kar zelim . Seveda sem jo dobila. Koncert je bil cez dva dni,jaz pa sem se ga tako veselila...
u84822
nexti!!!!!
25. maj 2012
u63958
u63958
neext
25. maj 2012
ok,že nextam ;D

Dobre volje sem se odpravila dol na zajtrk. Ko sem pojedla sem odšla po nakupih. Mama mi je dala še dodatnih 50 €,zato sem jih imela v denarnici zdaj 250 € ☻ . Zavila sem v i''Promod''. Rabila sem RES dobro obleko za koncert ☺. Izbrala se eno res dobro. Ko nato sem zavila v sosednjo trgovino po čevlje in dodatke. Tako sem odšla domov,nato pa sem se zaletela v neko dekle. ''Oprosti!Tak štor sem''se je začela opravičevati. ''Ni panike...jaz sem kriva''sem se nasmehnila.''Kako ti je ime?''me je vprašala. ''Alisson...tebi''sem jo vprašala. ''Mandy''je odgovorila in se spačila.''A raje imam,da me drugi kličejo Man''. ''Mene pa kličejo Alis''sem se nasmehnila. ''Tako čuden naglas imaš,si iz druge države?''jo je zanimalo. ''Ja,pred dvema dnevoma smo se priselili iz Francije''sem žalostno rekla. ''Vauuuu''se je zahihitala.''Zato pa ti angleščina zveni tako...čudno''Zakrohotali sva se. Punca mi je postajala všeč. ''Prideš k meni domov?''me je vprašala. ''Veš da''sem se strinjala in odšli sva. Prišli sva k njej domov. Imeli so malo manjšo hišo od nas,a ne preveč. Odšli sva v njeno sobo. Bila je zelo lepa. Povsod sem opazila posterje od 1D. Največ jih je bilo takšnih,na katerih je bil samo en fant,ki je imel tako grde hlače da...Z naramnicami . ''Louis''je zasanjano rekla. Odkimala sem. ''Sračje gnezdo je lepše'' sem se zasmejala. ''Harry? On pa res ni nevem kaj'' je rekla. ''Prelep je ;D ''sem ugovarjala. Takrat mi je v glavo priletel pojšter. ''Hej!'' sem se zadrla in se zarežala,nato pa sva se začeli obmetavati z blazinami.
Ko sva se umirili,sem jo vprašala:''Ali tudi ti greš na koncert od 1D''. Prikimala je.''Greva skupaj?''me je vprašala''Veš da''sem se nasmehnila. Man je takooo kul ☺. ''Kaj boš oblekla?'' me je seveda zanimalo,ker sem modna ikona . Pokazala mi jo je:

''Prelepa je'' mi je zaprlo sapo. Zasmejala se je. ''Sklepam,da so jo tudi ti šla danes kupit. Pokaži,kaj imaš v vrečki.''Pokazala sem ji jo.

''Izjemna je!!!'' je zacvilila. Zasmejala sem se. Pokazala sem ji še čevlje in uhane:

''Izjemni so!Morala bi postati modna oblikovalka''se je zarežala. Nasmehnila sem se. ''Boš prespala pri meni?'' me je vprašala. ''Seveda,samo domov pokličem''sem rekla.
Moj fon: [img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=54612757[/img]
''Harry Styles Iphone''se je zasmejala. ''Prelep je kaj?'' sem se zarežala. ''Glej mojega'' je rekla.
Manijin Iphone: [img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=54612768[/img]
''Nič posebnega ni''sem se zasmejala. Obedve svba se zasmejali. Vstopila je njena mama in naju vprašala,ali bova kaj jedli in če nama prinese v sobo. Man je rekla,naj prinese tople sendviče. Obožujem tople sendviče ☻ . Nato sva še se pogovarjali o 1D nato pa zaspali. Jutri pa 1D nastop...
u63958
neext
25. maj 2012
*jutri pa 1D koncert
25. maj 2012
next
25. maj 2012
neext
25. maj 2012
u84822
u84822
next!!!!
25. maj 2012
neexttt!!!!
25. maj 2012
ok nextam sam sumniki pa znakci ne delajo,sam vejica pa pika pa nwm zakj,zato nem pisala unih '' tega sm kopirala,pa se mi res ne da tolko kopirat

Dobila sem nekaj prosenj ya prijateljsto in pismo od Anje. Anja...yavedla sem se,da vceraj nisem nic mislila na njo. Kaj to pise,me je vprasala Man. Anja mi je seveda pisala v francoscini. Ah nic,sem odgovorila Man,nato pa sem odpisala Anji in zaMan sva zaceli poslusat 1D. Tako so minile 3 ure in y Man sva se se zadnjic pogledali v ogledalo in odsli. Jooooooooj vse je bilo polno. Odsle sva v dvorano in se prerinile naprej. O My Gash...sem si mislila. Nisem mogla verjet,da se mi to res dogaja. Nato so zaceli. Blo je takoooooooo kul...Nato je Harry zacel pet svoj solo pri What Makes You Beautiful in za kratek cas sva spogledala,vsaj meni se je tako zdelo. Cisto verjetno je bil samo plod moje domislije,a potem se me je pogledal veckrat in nisem bila tako prepricana...Potem smo odsli po avtograme v zaodrje. Tresla sem se. Ko sem prisla do Harrya,sem mi je nasmehnil.da sem skoraj omedlela,a sem se zbrala. Nato sem odsla na parkirisce,da bi pocakala Man,ko me je nekdo poklical...

to se sam meni zgodi
25. maj 2012
u84822
u84822
poklicu te je Harry nevem kdo
next!!!!
25. maj 2012
u63958
u63958
se strinjam z Łove girŁ
neext
25. maj 2012
neext
25. maj 2012
Łove girŁ pa sarci1995=sam delno mata prau
Hej ti! me je nkdo polical. Obrnila sem se in zagledala Zayna. Kaj je? sem ga uprasala. Malo sem tudi zardela,ker je on slaven pa take . Pjdi z mano,pa bos videla,se je nasmenil. Odsla sem za njim. No,pac Harry nam je povedal,da te je enkrat vidu plesat v eni oddaji na tv in pravi,da ful dobr pleses,je rekel Liam. Pac mi bi rabili nekaj plesalcev, pa bi te vprasali,ali bi bila pripravljena,je rekel Niall. Vzelo mi je sapo. Normalno,sem komaj izdavila. No,ce hoces pridi jutri ob 10 zjutraj v plesni center ......./nimam ideje za ime / Okej,sem se izdavila,nato pa je prisla Man. Samo debelo je pogledala. Nato jo je Louis takoj zapletel v pogovor,za mano pa je nekdo zakasljal. Obrnila sem se in zagledala Harrya. Ti...To...Resno??? Sem ga debelo po gledala. Seveda,se mi je nasmehnil . V plesu si izjemna. Skomignila sem z rameni. Lani sem hodila na vaje,sem povedala. Zakaj pa zdaj ne? me je vprasal. Cakaj ne,sam bom ugotovil,je rekel. Iz druge drzave si. Tak naglas imas,se je zasmejal. Ja,sem pokimala. Iz Francije sem,sem mu povedala. Nato jih je poklical neki menedzer al koji shit ☺. Z Man sva odsle domov. A ko sem se se zadnjic obrnila sem pogledala Harrya...kot bi imel nekaksen lesk v oceh. Nato je zardel in pogledal drugam. Spomnila sem se tiste tv oddaje. Me je res dal poklicati zato,ker bi tako dobro plesala,ali zaradi cesa drugega...?? Vsedli sva se v avto/aja mogla bi povedat,da je Man prej dobila dovoljenje ya avto/ in Man me je iztrgala iz misli,ker je takoj zacela cvilit. Odlozila me je pred hiso in vprasala sem jo,ce bi prisla k meni. Prisla je in pogovarjali sva se dalec v noc,potem pa zaspali...
25. maj 2012
neext
25. maj 2012
neeexttt!!!!
25. maj 2012
u40060
u40060
next
25. maj 2012
u63958
u63958
men se zdi da se neki plete