Forum
u124275
u124275
Hooi ^_^ Odločla sem se pisat eno novo zgodbico ki upam da bo brana xđđ
___________________________________________________________________________________________
*Annabel Dickeny Yoq*
{Accident~CHAPTER-1}
Stopala sem po mračnih stopnicah naše hiše in gledala čez okno kako na vsake toliko, strele osvetljijo nebo. Stopala sem počasi a zelo nemirno. Strah me je bilo oditi v spodnje nadstropje zato sem raje odhitela v svojo sobo. Zaprla sem polkna in se zavila v odejo. Zavita z odejo sem odšla do postelje in poskušala zadremati a začela sem razmišljati o straših,ki jih tako zelo pogrešam, da so se mi ulile solze po vratu in nisem mogla odnehat z jokom. Ves čas sem se samo spraševala kako sta lahko pijana vozila domou in se ponesrečila,vedno sta bila tako popolna. Končno so se mi veke začele počasi zaperati in zaspala sem. Zjutraj sem se zbudila v sončno, nasmejano jutro, od veselja sem kar tekla po stopnicah brez kakršnega koli strahu, ko v kleti zaslišim nek hrup. Nisem upala dol zato sem raje zaklenila vrata kjer bi lahko iz kleti prišel v hišo.
_________________________________________________________________________________________
*Annabel Dickeny Yoq*15 let*Los Anegels*

12. april 2013
u2398
u2398
Next
13. april 2013
u118312
u118312
next
13. april 2013
u113670
u113670