Forum

Trish
*****************************************************************************************************************************
Zakaj jaz, zakaj ne kdo drug? O,ne ne spravim se v London,sploh pa ne zaradi nekakšne bedaste plesne akademije! Ljubica sedaj pa že malo pretiravaš,saj obe veva da obožuješ ples. No ja morda res malo pretiravam,samo ne morem ravno zdaj,ko me je pustil fant. To bo čudovita nova priložnost,da začneš novo življenje in Štirico preboliš. Mami, prosim samo tega ne! Ja, jutri že imaš let. Ugh ,zakaj me nobeden nima rad? Zakaj se me vsi želijo ob prvi priložnosti znebiti? Takoj,me ubogaj in začni z pakiranjem! Ja,ja saj že grem tečka.
*****************************************************************************************************************************
Next?
27. junij 2014
ful je fajni začetek
upam dabo kmal next
NEEEEEEEEEEEEEXT
27. junij 2014
Neext
27. junij 2014
Sej vem da je zelo kratek next,ampak mogoče vam danes še enega napišem.
Hvala,ker bereta
Patricija

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
**Naslednje jutro**
Pohiti,čez 15 minut moraš že biti na letališču. Ja,počakaj še dve minuti pa lahko gremo. Še vsa zalimana sem se spravila v avto. Kmalu smo prispeli na letališče,od tam so me že nagnali na letalo češ da sem že pozna.Ves let sem lepo predremuckala. Mami mi je že kupila stanovanje v središču Londona. Kmalu sem se znašla na velikem letališču.Sama sebe sem spraševala kje naj najdem taxi saj je bilo povno ljudi,ki so čakali na prevoz iz letališča.No, po eni uri čakanja v dežju sem končno prišla na vrsto!
Vozniku sem podala papirček katerega mi je mama zadnji trenutek stisnala v roko. Na njem je pisalo : Ognjena cesta 14. Do stanovanja sem prispela zelo hitro,nato pa vozniku porinila plačilo v roke in že je odbrzel.Ta dan nisem bila sposobna narediti ničesar drugega kot se uležit v posteljo in že sem zaspala.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
In tako se začne naša zgodbica.
Next?
09. julij 2014
Next
09. julij 2014
Next? Ja itak da next
tole je fabuLOUIS
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT
09. julij 2014
Torej ta next je posvečen: gυαя∂ιαη αηgєℓ <3
Naslednji next pride jutri ali pa v petek odvisno od mojega prostega časa in moje lenobe
Have fun

**********************************************Trish************************************************************
**Čez en mesec**
Bilo je nekega poletnega jutra. Bilo je hladno. Ptički so na mojem drevesu veselo žvrgoleli. V mojo sobo je sijalo sonce in me je žgečkalo po obrazu. Oh, tako sem raztresena, da sem se pozabila predstaviti. Torej, moje ime je Trish, prihajam iz Avstralije. Trenutno živim v Londonu in obiskujem plesno akademijo. Rada plešem,raziskujem,berem in telovadim. Stara sem 19 let,nimam nobene prijateljice. Imam muco po imenu Christina. No, pa nadaljujmo. Ura se je bližala deveti, kar je pomenilo da moram vstati. Hitro sem skočila iz postelje, saj se mi je mudilo v novo službo.
Gotovo sprašujete, kakšna je moja služba, a bi jih lahko naštevala ves dan. Res, za naziv svoje službe mi je prav malo mar, zato pač opravljam različna dela, npr. sem natakarica, plesalka, varuška, zasebna detektivka, modna kreatorka, manekenka, glasbenica, po možnosti tudi učiteljica.
Nato sem si umila zobe in obraz, stuširala, nanesla z ličila, ter se oblekla v tole:

(Srednja)
Obula čevlje:
https://www.stylefile.com/images/article/adidas/so490738/adidas-honey-mid-w-so490738-2-0.jpg
In se odpravila na zajtrk. Za zajtrk sem jedla:

Potem se zaklenila in se odpravila na naslov ki je včeraj prispel po pošti.
"O marička, kakšna vila! Le za koga bom delala?" Pri vratih sem pozvonila, zvok je odmeval po hiši. Kmalu so se vrata odprla in zagledala sem …
****************************************************************************************************************
Upam da vama je zgodbica ušeč
Koga sem zagledala?
Next?
09. julij 2014
Koga sem zagledala? Pojma nimam
Next? To tinaslednič ni treba uprašat kr je logično da ja
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
09. julij 2014
u100166
u100166
Koga sem zagledala? Ufff,res ne vem.
Next? Aha.
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3
07. avgust 2014
neeeexxxtttt!!!!!!!!!
13. avgust 2014
next
14. avgust 2014
neext
20. avgust 2014
next
25. avgust 2014
u160987
u160987
neeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxt,please
zelo je dobro
02. november 2014
u101440
u101440
Koga sem zagledala? unga s kerim je takrat šla narazen
next+ nova bralka
28. november 2014
next
28. november 2014
Next +nova bralka
06. maj 2017
joj zakaj ne pišeš več?
rada bi zvedla kaj se je naprej zgodil
04. julij 2017
Next
04. julij 2017
Hej, hoj, ljudje! Men je res žal da nisem nadaljevala, ampak preprosto izgubila sem inspiracijo. V življenju se mi je preveč dogajal in zdelo se mi je brezveze nadaljevat. Ampak če želite lahko zdaj nadaljujem. Seveda če še koga sploh zanima
05. julij 2017
Malo krajše nadaljevanje

*********************************Trish**************************************
Velik prostor, prebarvan s turkizno barvo. Za vrati je ležala čudovita indijska preproga rdeče barve, na njej pa je bil narisan slon. Na stropu je visel majhen lestenec, ki se je proti tlem odpiral kot rožica, njegov rob pa je bil obrobljen z rdečo barvo. Tla so bila kristalno bele barve da se je svetloba kar odbijala. Za preprogo sem videla temno rjave stopnice, ki so se vile kot kača v zgornje nadstropje. Naenkrat se je pred mano pojavila služabnica. Vljudno je pozdravila, ter me vprašala če sem prišla zamenjati prejšnjo varuško saj je dala odpoved zaradi družinskih razlogov. Z veseljem sem ji pritrdila. Naročila mi je naj se povzpnem po rjavih stopnicah v prvo nadstropje in tam počakam da me gospa Linz pokliče po imenu.
1.Kdo je gospa Linz?
2. Nadaljujem?
05. julij 2017
Next
05. julij 2017
Next
05. julij 2017
waw kok dobr piss Next itk
12. julij 2017
Next
13. julij 2017
Hvala za pohvalo vsem štirim,neveste koliko mi to pomeni, nadaljujem čez 11 dni,ker grem danes na morje in tam nimamo wifija
17. julij 2017
1. Kdo je gospa Linz? se mi ne sanja
2. Nadaljujem? Jaaaaa. Zaka sploh sprašuješ? Next
17. julij 2017
Next
17. julij 2017
Next
17. julij 2017
Next
ful dobr pises
05. oktober 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani