Forum
Moje ime je Nina Osmet. Živim v prekrasnem, majhnem, obmorskem kraju v Ameiki z mojo družino. Mamo, očetom. Oče je direktor velikega podjetja in je pomemben človek. Nevem s čem se okvarja saj me to nikoli ni zanimalo. Mama pa je njegova tajnica. To je sicr super, ker imamo veliko danarja problem pa je, ker se v javnosti nesmem obnašati kakor hočem. Da ne bi naredila kakšnega škandala. Jaz sem stara 16 let. Jaz imam kostanjevo rjave, dolge lase, velika sem 168 cm, imam pa svetlo modre oči.

Imam lepo oblikovano postavo. Najraje oblečem kratke hlačke, krila in obleke. Zelo rada imam tudi petke. Lase imam najraje spuščeme. Zelo rada sem v centru pozornosti. Imam dve najbolši prijateljici Alexis in Katherin. Skupaj smo neradružlive. Večinoma časa klepatamo o fantih. Vse tri imamo fanta. Mojemu je ime Micheal. Skupaj sva že par mesecov. Je visok, z rjavimi lasmi in modrimi očmi.
To sta Alexis (levo) in Katherin (desno):

To pa je moj fant <3 :

--
všeč?
naj nadaljujem?
18. februar 2013
next
18. februar 2013
Neext
18. februar 2013
next
18. februar 2013
neeeext
18. februar 2013
nnext!
18. februar 2013
nexttt
18. februar 2013
u70306
u70306
Neext
18. februar 2013
u93404
u93404
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!
18. februar 2013
neeeeeeeeext
18. februar 2013
Neeeext!!!
18. februar 2013
next
18. februar 2013
Nemorem verjeti, da sta mi to nardila!!! Kako si drzneta! Nemorem kar tako zapustita fanta in svoje najbolši prijatljici!!! No naj vam povem od začetka kaj se je zgodilo. Ta vikend sem z Alexis, Kathrin in našimi fanti odšli na Havaje. Tam smo se zadnji večer na plaži napili in plesali in vzganjali norčije. Ker smo pa bili tako pijani pa smo se začeli kuševati. In to po mešano. Te fotografije so pa prišle v časopisih. Nevem kako. Verjetno je tam bil kakšen paparaci in nas slikal. Tako sem prišla domov in starša sta me pričakala v kuhinji z časopisom v roki. Nista mi dovolila niti, da pojasnim. Nadrla sta me in mi rekla, da morem v internat -.- . Začela sem kričati, da nebom šla. Vendaar je na koncu le uveljala njihova. Priznati moram, da je šola zelo lepa in elitna 8ista je kot šola v rebelde če ste gledali):

--
Danes je dan, ko odhajam. Starša sta me hotela objeti vendar sem bila preveč trmasta, da bi jih objela nazaj. Z zasebnim letalom sem prispela v kraj malo izven Mehike, kakšnih par kilometrov. Takoj sem odšla v šolo kjer smo dobili uniforma (VEM GROZA! Vendar niso bile tako grozna in čez vikend smo bili lahko obleči kot smo želeli). Prišla sem v sobo, ki so bile luškane. V sobi so bile tri postelje z rdečo, modro in zeleno postelnino. Dve postelji sta bili na eni strani tretja pa nasproti. Zbrala sem tisto , ki je sama . Kopalnice so bile skupne. Posebej za ženske in moške. Iz kovčkov sem začela zlagati oblačila so se odprla vrata. Noter je prišla punca oblečena v trenerko imela je samo en kavček in ravno rjave lase. Zdela se mi je vredu. »Hey moje ime je Pija. Ti pa si?«…
--
p.s. zgodbica bo fuul podobna seriji rebelde razen nekaj podobnosti upam da vam bo všeč
1. next?
18. februar 2013
next
18. februar 2013
u70306
u70306
Neeexxtt..
18. februar 2013
aja pa še to:
To je Pija braz uhanov glejte :

18. februar 2013
neeext!!!
18. februar 2013
neeeext
18. februar 2013
next
18. februar 2013
neeext
18. februar 2013
neeext
18. februar 2013
neext
18. februar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext++nova bralka
18. februar 2013
nexxt!!
18. februar 2013
Neext.!!
18. februar 2013
Neeeext <3
18. februar 2013
next
18. februar 2013
»Pozdravljena jaz sem Nina. Šele prišla sem sem…« in tako sva nadaljevali pogovor. Zelo sva se zaštekali saj ne, da bo kakšno nadomestilo za Kath in Alexis vendar mislim, da bova postale dobri prijateljici saj je bila drugačna bolj športna,… »Ali so tebe sem poslali tudi tvoji starši, da bi se te znebili?« jo vprašam po kakšne pol ure. »Ne. Straši so me zapustili, ko sem bila še dojenček. Od takrat živim v sirotišnici. In zdaj se je od nekot našel nek skrbnik, ki hoče, da se šolam tukaj. Nimam pojma«. Pogledala sem jo in ravnokar je vstopilo neko črnolaso dekle. Zdelo se mi je sramežlivo saj ni rekla ničesar. Šla sem do nje in se predstavila. »Hoj jaz pa sem Lissa vendar me vsi kličejo Liss.

Predstavila se je še Pija in po nekam času Liss ni tako sremežliva – sprostila se je. Kmalu zatem je v sobo prišel luškan fant z črnimi kravžli. »Hej Liss to si pozabila.« in ji dal zvezek. »Živjo kdo pa si ti?« sem ga vrapašala. Ugotovila sem da mu je ime Mike in da je štipendist (šole si ne plačuje sam ampak s štipendijo prav tako kot Liss). »Bolje bo, da grem preden kdo od učiteljov ali paznikov zve da sem v ženski spalnici. Bay«. Bil je zelo simpatičen vendar ne v smislu, da bi mi bil všeč. Mislim, da bomo dobri prijatelji. »Hey malo vaju bom zapustila saj moram po svojo uniformo. Ko sem takole hodila, do tajništva sem na hodnikih zagledala najbolj zoprno dekla. Bila je takšne vrste dekle, ki sem jih najbolj sovražila. Bila je blondinka in po šoli je hodila kot nekakšna ninfa ali barbika za seboj pa je imela dve priležnice. Eno blondinko in eno rjavolasko močnejše postave. Samo upala sem, da nebo isti letnik. Ali pa tudi naj bo. Potem se bom vsaj zabavala.
Mike:

Glavna barbika:
https://s4.favim.com/orig/50/ashley-benson-beautiful-blonde-girl-gorgeous-Favim.com-456885.jpg
Blondinka:
https://data.whicdn.com/images/8989746/cute,girl,hair,beauty,blonde-39097581a55e3bec0cc75a48560589bf_h_large.jpg
dekle močnejše postave:
https://www.newsareweird.com/wp-content/uploads/2012/04/cadenza-fat01.jpg
--
next?
všeč?
18. februar 2013
nneexxtt
jja kuko loh to uprašaš
18. februar 2013
next
ja
18. februar 2013