Forum
Ok, punce ... Moj prvi fan fiction o Zaynu Maliku. Ne poslušam One Direction, ampak tale zgodbica se mi je porodila nekaj dni nazaj in odločila sem se, da jo napišem. Samo za vas.

Tako... Pa začnimo:

________________________________________________________________________________________

1.
Moj rojstni dan.
Danes je 15.3.2016, kar pomeni, da imam natanko osemnajst let. Končno sem jih le dočakala, čeprav se nisem veselila. Nekaj tednov nazaj bi se veselila, vendar sedaj ... Skrivnost, ki jo je mama tlačila vase, me je ubijala.
Pri osemnajstih letih NISEM vedela, KDO je moj oče. Mama mi je vsa leta obljubljala, da mi bo nekoč povedala, pa mi ni. Bila sem pripravljena prenesti resnico, čeprav je moč oče lahko drogeraš ali pa navaden pijanec. Mogoče pa je zbežal, ko je moja mama zanosila pri sedemnajstih. Vseeno mi je bilo. Hotela sem samo ime in priimek in ne prazen kvadratek v rojstnem listu, kjer je pisalo, da je moj oče neznan.
Pozvonilo je pri vratih.
Oblečena v kopalni plašč, z brisačo na glavi, sem stekla do vhodnih vrat. Bila je sobota, mama pa je bila ... Kje je bila?
“Zayn!” sem se mu vrgla v objem.
Zayn Malik je bil bivši članek skupine One Direction in moj najboljši prijatelj iz otroštva. Delila sva si vse; skrivnosti, priboljške in vse tiste neumnosti, ki so nama padle na pamet. Ko je bil v skupini, sva skoraj izgubila stike. Odkar pa se je vrnil v Bradford, v majhno mestece v zahodnem Yorkshiru, pa sva obnovila najino prijateljstvo.
“Rose!” me je poljubil na čelo. “Vse najboljše.”
“Hvala,” sem se nasmehnila. “Pridi naprej.”
“Torej? Si pripravljena za svojo zabavo?”
Moji prijatelji so mi pripravili zabavo v nekem klubu. Seveda je Zayn poskrbel za vse. Vedela sem, kaj mi pripravljajo, vendar sem pustila Zaynu, da mi pove sam. Naredila sem se presenečeno, čeprav mi je pred dnevi Claire vse povedala.
“Še nisi pripravljena?” me je premeril.
“Ne,” sem odkimala.
“Bom pogledal v hladilniku, če je kaj pijače,” je skomignil z rameni. Nato je name pomeril prst. “In pazi, da se hitro pripraviš.”
Le zasmejala sem se, nato pa stekla v svojo sobo. Hitro sem si oblekla pajkice, modro tuniko, ki je poudarila moje turkizne oči, se našminkala, nato pa si s fenom do konca posušila dolge, rjave lase. Pogledala sem se v ogledalo.
Ja, to je bilo to.

_______________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
16. april 2016
Mnenja, teorije?
16. april 2016
okey jas sm nabolj happy človk
pipšeš zgodbo o zaynu pa o inau
je lahk svet še lepši

Next
16. april 2016
hehehehe mislim, da ni. ampak o tej zgodbici sem razmišljala že nekaj dni.
sem dala nexte tudi pri drugih zgodbicah
16. april 2016
u143259
u143259
Neeeeeeext
17. april 2016
Neeext
Se ena super dobra zgodbica
17. april 2016
No, upam, da vam bo všeč.
17. april 2016
Next
17. april 2016
Next
17. april 2016
Nexttt omg pune doro...
17. april 2016
Next
17. april 2016
Dam Next?
17. april 2016
Next
17. april 2016
u143259
u143259
Ja dj Next
17. april 2016
Ja dej
17. april 2016
u196293
u196293
Next
17. april 2016
u207907
u207907
Next
17. april 2016
u209605
u209605
Neext!!
17. april 2016
Next ob 20.45
17. april 2016

________________________________________________________________________________
Spustila sem se po stopnicah, obuta v čevlje z visoko peto. Zayna sem našla v kuhinji, kjer je pil kokakolo.
“Oh, končno. Sem že mislil, da te bom moral vleči iz sobe,” se je pošalil. Le nasmehnila sem se v odgovor.
“Greva?” sem nekoliko nestrpno vprašala.
“Greva,” mi je pritrdil.
“In kje je točno ta klub?” sem vprašala.
“Boš videla.”
“Zayn! Prosim te!” sem zastokala kot petletna punčka, ki si je želela liziko in je ni dobila. Ja, res sem bila radovedna. In zanimalo me je, kaj je nameraval. Vedela sem, da je povabil nekaj ljudi, nisem pa vedela koga.
In kako to, da mi je mama pustila listek v kuhinji, kjer je pisalo, da se vrne zvečer? Mar je popolnoma pozabila na moj rojstnii dan. Čeprav sem bila nenačrtovana, me je vedno imela rada. Spet sem se vprašala ... Kdo je moj oče.
“Pa sva tukaj,” je dejal, ko je parkiral.
Pogledala sem proti klubu. Okolica je bila skrbno okusno urejena, tudi klub je bil takšen. Zayn mi je kavalirsko odprl vrata, da sem izstopila. Počakala sem le toliko, da je zaklenil vrata avtomobila. Prijel me je pod roko in me pospremil.
“Ste najavljeni?” naju je ustavil varnostnik, ko sva prišla do vhoda v klub. Če sem najavljena? Saj jaz slavim rojstni dan!
“Pripeljal sem slavljenko,” je odvrnil Zayn.
“Aha, Rose Daniels?” me je pogledal drugi varnostnik. Nejevoljno sem izvlekla iz torbico osebno in mu jo pomolila.
Končno so naju spustili naprej.
“Si pripravljena?” je vprašal, ko sva prišla pred neka vrata. Le pokimala sem. Zayn je odprl vrata in vstopila sem.
“VSE NAJBOLJŠE!” mi je čestitalo ... Najmanj tristo ljudi, ko so se prižgale luči. Videla sem Claire, Elizabeth in mojo mamo v ospredju. Prepoznala sem nekaj sošolcev in sorodnikov, nato pa nisem prepoznala nikogar več.
“Zayn Malik!” sem se obrnila proti njemu. “Kaj si naredil?” Priprla sem oči, on pa si je z roko šel skozi lase.
“Oprosti ... Ponesreči sem preko facebooka povabil preveč ljudi,” so se mu zasvetile oči. Odločila sem se, da se bova raje pogovorila kasneje, ko ne bova na očeh. Sploh pa je mama pritekla k meni in me objela.
“Vse najboljše, ljubica!” je vzkliknila.
“Hvala, mami. Sem mislila, da si pozabila name,” sem zamrmrala. Odmaknila sem se in se zastrmela v svojo mamo, ki bi mi lahko bila starejša sestra. Izgledala je precej mlada. Jah, če pa me je imela pri sedemnajstih.
Zabava je bila na nivoju. Skoraj vsak mi je prinesel eno darilo. Čudila sem se mizi, ki je zdržala vsaj tristo daril na drugi strani sobe.

mnenja, teorije?
17. april 2016
Neeexttt
17. april 2016
Next
17. april 2016
Next
17. april 2016
u143259
u143259
Neeeeeext
17. april 2016