Forum
u72157
u72157
Heiii! Pred nekej časa sem ugotovila, da mi bolj leži pisanje kratkih zgodb zato sem se odločla da bom to počela. Vsake toliko časa bom objavla eno kratko zgodbico. Res upam, da vam bodo všeč....
Ene bojo mal bolj depresivne ampak bodo pa tudi happy... obljubm.
No za danes ena mal sad ampak naj vas to ne odžene sam sm mal slabe volje.

Veste kaj me najbolj moti? To, da ljudje govorijo napačne stvari! Nikoli se ne zavedajo kaj so storili preden je prepozno. In veste kaj je še grozno? Da ljudje, ki so naredili samomor veljajo za šipke. Mogoče pa niso imeli več moči, da nadaljujejo, mogoče so jih na več načinov zlorabljali.
Pritekla sem domov in zaloputnila vrata tako močno, da je steklo na njih popokalo. Dovolj je! Ne morem več. Že pet let se ljudje obnašajo kot, da sem zadnja smet na svetu ampak dovolj imam. Danes končam vse. Danes končam svoje življenje. Torbo sem odvrgla v zadnji kot hodnika in stekla po stopnicah naravnost v kopalnico. Kopalno kad sem počasi napolnila z toplo vodo in iz omare izbezala britvico. Če že umiram zakaj ne bi umrla s stilom. V moji omari sem si poiskala črno obleko ter si jo nadela. V tem času se je kad že popolnoma napolnila in oblečena sem zlezla vanjo. Čutila sem kako mi topla voda počasi sprošča mišice in kako tonem globlje in globlje v smrt. Pograbila sem britvico in jo nekajkrat obrnila v roki. Razmišljala sem kako naj zarežem, da čim prej umrem. Naredila sem prvi rez in nato še enega in še enega dokler nisem od solz niti več videla kaj počnem. Glavo sem naslonila na rob kadi in počasi gledala kako se voda barva rdeče in kako izginja moje življenje, kapljico po kapljico. Vse gre prepočasi! Britvico sem zarila globoko pod kožo in veke so se mi same zapirale. Zadnja stvar, ki sem jo zagledala je bila kako še zadnja kapljica pada proti rdeči vodi. Kako se moje trpljenje končuje.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Next?
05. april 2013
u103092
u103092

Neeeeeeeeeeeeextttttttttt!! <3
05. april 2013
neeeeeeext
plis napisi zaj eno romanticno
06. april 2013
u72157
u72157
Kaj mi lahko pomagata pridobit bralke.. Za dve se mi ne zdi vredno posat ampak hvala ker bereta...
06. april 2013
next
06. april 2013
u122303
u122303
nextt
06. april 2013
u97917
u97917
nxxxt napiši zame
06. april 2013
u117051
u117051
Neext
06. april 2013
u90139
u90139
next
06. april 2013
u104471
u104471
Omhh nextt prosm!!<33333
06. april 2013
u122992
u122992
next
06. april 2013
u80068
u80068
next
06. april 2013
omg,kak žalostno!!kar solzne oči sem dobla!

neext+nova bralkaa
06. april 2013
omg next!
06. april 2013
u87504
u87504
next
06. april 2013
u124354
u124354
Next
07. april 2013
next
07. april 2013
neeext
07. april 2013
u103092
u103092
Hej hoooj
Torej, začela sem z pisanjem novega ffja in bi bla izjemno vesela, če bo katera pogledala <3 Hvala če boš brala! http://www.igre123.com/forum/tema/tthe-rollercoaster-of-hate-and-love~one-direction-fanfict/53380/ :*
07. april 2013
u72157
u72157
Heiii punce.. Hvala, res hvala ker berete,pa bi vas,prosila če lahko to temo predlagate še komu.. Hvala in evola nou next.. Je full bolj happy

Sedela sem na mostu in že stotič prebrala svoje zapiske. Življenje v Parizu je prečudovito, še posebej ko se ne učiš. Pogledala sem na uro in panično pograbila knjige. Čeprav so mi vsi zapiski lezli iz naročja sem praktično stekla domov.
“ Pazi!“ je nekdo zakričal ampak bilo je prepozno za umik. Z vso silo sem priletela ob tla in knjige so poletele vse okrog mene. Objela me je popolna tema.
“No eno stvar vem zagotovo.“ sem zamomljala “To nisi nebesa, preveč boli.“ Nekdo ob meni se je zasmejal in mi mirno odvrnil :“ Ne vem meni pa je všeč to kar vidim.“ Odprla sem oči in ob sebi zagledala angela. Mogoče pa to so nebesa. Skobacala sem se na noge in začela pobirati knjige. Našla sem dobro polovico vseh knjig, ki sem jih imela s seboj ampak najpomenbnejših nisem našla. Panično sem se začela ozirati po mostu in ljudje so me opazovali kot največjo norico.
“Mogoče iščeš to?“ me je vprašal angel in mi v roko porinil še cel kup knjig. Zasmejala sem se in verjetno izgledala kot nekakšen retardiranec. Nahitro sem preštela knjige in iz mojih ust se je izvil javkajoč glas.
“Je kaj narobe?“ me je vprašal angel.
“Moji zapiski, izginili so.“ sem mu odgovorila in se sesedla na bližnjo klop. Začudeno me je pogledal in se usedel polege mene :“ Pa saj so samo zapiski.“
“Ne to niso bili samo zapiski, to so bili moji maturantski zapiski iz celega leta.“ sem skrušeno odvrnila. Nekaj časa sva sedela v tišini nato pa je angel začel :“ Žal mi je za tvoje zapiske, ampak v mojo obrambo opozoril sem te, da se umakni.“
“ Čakaj, kaj?“ sem začudeno vprašala. Pogledal me je s svojimi sinjimi očmi in odgovoril:“Saj sem te opozoril na dejstvo, da se ti približujem ampak ti se nisi umaknila.“
“Torej sedaj je vse to moja krivda.“ sem mu jezno odgovorila. Pokimal je meni pa je počil film. Zato sem ga tudi počila po licu. Vstala sem s klopce in stekla domov. Kreten, to da je moja krivda. Ni šans!
~Pozno popoldne~
“Ampak potem je vso krivdo stresel name. Kaj sem jaz,kriva, da je bil idiot nepazljiv? Ne,nisem in sedaj sem še zapiske izgubila. Ta dan enostavno ne more biti slabši!“ sem tožila moji sestri po telefonu. Pri vratih je pozvonilo in stekla sem odoret. Bil je kretenski angel.
“Očitno sem se motila. Te pokličem pozneje.“ sem zdrdrala v telefon in se srepo zazrla vanj.
“Glej vem, da sem se obnašal kot idiot in imaš vso pravico, da me sovražiš ampak imam nekaj zate.“ je rekel z pogledom ranjenega kužka.
“Kaj imaš?“ sem ga zdolgočaseno vprašala. Segel je za hrbet in mi pokazal velik snop papirja.
“Kaj je to?“ sem ga začudeno vprašala.
“Tvoji zapiski. Po tem, ko si me udarila sem se malo sprehajal po mostu in v vodi zagledal neke papirje. Skočil sem v vodo in jih vzel ven. Bili si,malo uničeni zato sem vse prepisal in manjši nasvet. Raje piši na računalnik.“ mi je rekel ter mi v roke potisnil zapiske. Olajšano sem zavzdihnila in prebrskala liste. Vse je izgledalo normalno.
“Naredil sem nekaj popravkov saj te ne moti?“ je malo v dvomih vprašal in z nogo podrsaval po tleh. Zahvalila sem se mu in zapiske odložila na mizico v veži.
“No hotel sem te vprašati še nekaj ampak ....pozabi ni vredno.“ je ves rdeč začel.
“Ti kar.“ sem ga spodbudila.
“Zanalo me je, če obstaja možnost, da greš z mano na zmenek?“ je še bolj rdeč rekel. Nekaj časa sem nemo strmela vanj in nato odgovorila :“ Da obstaja in izgleda obetavno.“ Obraz mu je zažarel in mi obljubil, da me pokliče. Stekel je v temo.
~čez 60 let~
“In tako sva še vedno srečno poročena.“ sva ob v en glas rekla.
“Še vedno govorita to zgodbo?“ je vprašala moja sedaj že 40 letna hči. Pokimala sem ji in se poslovila od svojih vnučkov.
“Babi saj lahko pridemo tudi jutri?“ me je vprašala eden izmed njih. Pokimala sem jim in jim pomagala v avto. Pri zadnjem ovinku so mi še vsi pomahali. Na ramenih sem začutila nežen dotik in spet sem se počutila kot najstnica. Prijel me je za roko in me odvlekel na verando. Skupaj sva si ogledala še zadnji sončni zahod.
http://www.tumblr.com/tagged/don't%20wake%20me%20up?before=38
08. april 2013
u103092
u103092
Ajfsdsakdlkda popoun je, ampak tut žalosten *_*
Popolna žalost, ampak še zmer čista perfekcija! *_*
Neeeext! <3
08. april 2013
Neext
08. april 2013
u117051
u117051
Neeext:3
08. april 2013
u97917
u97917
nexxt najbolš zgodbica
08. april 2013
neext! svetovnoo
08. april 2013
u122992
u122992
Next nujno! ful dobr pišeš
08. april 2013
:33333333 neext!!
08. april 2013
Hey! Vem nihče ne mara oglaševanja ampak vsaka zgodbica rabi bralce in vsaka pisateljica si jih želi. Tudi jaz. Oprosti za smetenje!
http://www.igre123.com/forum/tema/*-my-life-is-everything-but-perfect-but-in-the-end*-(one-direction)/51351/1
Hvala, če boš pogledala!
08. april 2013
nexxxxxxxxxxttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. april 2013
u104471
u104471
omgg nexttttttt *_______________*
08. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg