Forum
u127671
u127671
ђἔἷłὄ ʝᾄ ᾗὄvὄ ἷḋἔʝὄ ṩм ḋὄвἷłᾄ ẓᾄ ẓʛὄḋвἷƈὄ ῥʀἔʝšᾗʝἔ ᾗἔ вὄм vἔč ῥἷṩᾄłᾄ ᾄмῥᾄќ čἔ ṩἔ ҭἷ ḋᾄ вʀᾄҭ вἔʀἷ ҭὄ<ЗЗЗЗЗЗ ђᾧᾄłᾄᾄᾄᾄ
*****************************************************************************************************************************
»Prokleta matematika« sem si po tiho zaklela. Bila sem sredi testa,seveda nisem nič znala. Zakaj bi se učila? Da bi bili moji starši srečni? Ni šanse. Pogledala sem gor in pred mano je stala profesorica. »Shit!!« se zaklela dokaj zmerno. »Kaj si rekla?« »Pa kaj vas to briga??« »kaj bo še iz tebe punca!!Kdaj se boš nehala tako oblačiti in obnašati normalno!?!?« Postavila sem se pred njo in jo nadrla: »Kaj pa mislite da ste?? Vi niste normalni,jebovas!« V hitri hoji sem odkrakala iz matematične učilnice. »Prokleta,prfoksa!« sem zaklela med tem ko sem z očmi iskala izhod šole. Končno sem našla vrata,ponosno sem odkorakala skozi njih. »Mala kam pa kam?« se je zaslišalo za mano. »Haaa? Kdo si ti??« za mano sem zagledala nekega fanta,v ustih je imel cigaret,takoj mi je postal všeč a tega nisem pokazala. »Bošš?« me je vprašal. »Lahka!!« potegnila sem in puhnila dim. »Kadiš?« me je začudeno vprašal »Am občasno!« zakašljala sem. »Vidim! Haha. Kaj delaš sploh tu nimaš pouka?« »Če te prfoksa razpizdi tudi ti pomoje nebi bil pri pouku!« sem mu odgovorila. Imela sem občutek,da mi je zelo znan. Oblečene sem imela črne hlače,črno majico z kančkom temono sive in črne all starke. »Si metaličarka??« »Emm joup. Zakaj?« »Nič sam vprašam.« skozi vrata pa je takrat prišla Maša (moja bff) »Talsy se moti ali je to Andy?!?!« mi je zašepetala polna veselja. »Amm nevem kak Andy kaj sanjaš?« »Iz bvb!!« »Kdo so to??« »Najbolši band!!« »Daj greva domov,da se ohladiš!!« »Dijo kdor koli že si!!« sem se zadrla tistemu fantu.
Talsy 16 let (jaz):

Maša 16 let (moja bff):

16. december 2013
Ha fucking prva! (Končno enkrat)
NEXXXXXXXT! <3333
16. december 2013
next
16. december 2013
neext
16. december 2013
u127671
u127671
»Ti ves koga si spoznala krava??« me je vprašala Maša. »Haaa? Koga??« »A-N-D-Y-J-A B-I-E-R-S-A-C-K-A!!« »Ja in ka zaii??« »Pa ti si noraa najbolsi soo!!« me je nadrla. »Kill mee!!« »Black Veil Brides!!« »Ej on Andy al karkoli je mi je fulll ušeč!!« sm ji po tiho rekla. »In kaj sta delala vidva uzuni??« »Emmm ja čik mi je dau za probat pa nič vač ja pa pogovarjala sva se.Lahka spremenima temo??« »Okej« je nejevolno rekla. »Sam si pa zmagala kak si napizdila prfokso!!« »Res?? Pa če mi gre na jetra,skos sam teži.« sm ji odgovorila zraven pa zavijala z očmi. »Talsyyyy!!« se je zaslišalo izkuhinje. »Mami je takj pridem!!« »Oke« mi je odgovorila. Počasi sem stopala po stopnicah. Ko sem prišla v kuhinjo,me je mama gledala kot kip. »Jaaa? Kaj bi rada??« »Klicali so me iz šole kej pomeni da si mankala pri pouku??« »Pa kakem pouku ste zmašani??« »Takoj povej kje si bila!! Stoprocentno z tistimi tvojimi metalarjami!« »H-aahahhahah metalarjami?? Hahhaha« »Takoj v sobo!« »Mašaaaaa!!Pridi mal dol!« sem zakričala. »Jaaa??« »Lahka grem k tebi,ker bom znorela zram tastarih.« »Jaaa grema.« Hodili sva po temni ulici. »Maša kaj pa če bi danes klicali duhove?« »ja sam res zakaj pa ne?« Ko sva prišli do njena hiše,sva stekli v kuhinjo vzeli svečo,piškote in mleko. Potem pa...
a)next?
b)kaj mislite da je blo potem?
17. december 2013
u127671
u127671
se opravicujem za kratek next
17. december 2013
Ja neki se bo zalomil...newem mogoče, bo dobila sporočilo od duhou, da je Andy vanjo ma newem no.
Ja ne ne smeš nextat! Zakon je! Neeeeeeeeeext! <3
17. december 2013
u127671
u127671
Vzeli sva list papirja in flumaster. Sedli sva na tla in začeli. Prižgali sva svečo in se prijeli za roke.Vrata so se zaprla in okna odpla notri je zapihal veter. Takoj sva prenehali. »Zapri okno zebe me!!To sploh ne deluje!« sem ji rekla. »Greva spat neda se mi več bedet!« je zajamrala. »Kolko je ura?« sem nejevolno vprašala. »Pol 3« vrgla se je v posteljo in v hipu zaspala. Vlegla sem se na tla in zaspala. Sanjalo se mi je o duhovih in starših uglaunem nočna mora. »Talsy zbudi see!!« se mi je nekdo zadrl na uho. »Kaj?Kaj se je zgodilo?« »Zaspala si!!« Bila je tretja ura torej biologija. Samo gledala sem v uro. Končno!« zvonec me je odrešil muk. Sledili sta še likovna in športna. »Pa koga briga ne bom šla!« Ko sem stopila skozi vrata,sem spet zagledala tistega 'Andy-ja'. »Heii! Sorry,ker sm biu učeri nesramn!« Samo zateženo sem gledala v tla. »Si včeraj klicala duhove??« »Jaa.In kaj zai??« »Mogoč mi ne boš vrjela sam pazi,da ne pristaneš tam kjer sem pristal jaz. No natančneje bil sem tam.« »Haa? Kje?« »V norišnici.« »Jaja ka še!! Aja kak si vedo,da sem klicala duhove.« »Ni važno! Greš domov?« »Jap!« »Lahka grem zraven tebe!« »Okej naj ti bo! Maš cigarete?« »Joup! Boš??« je prijazno vprašal. F** njegov nasmeh,oči njegovo vse *.*!! Po poti sem bila večinoma tiho,imela sem občutek kot,da me je vs čas gledal. Dal mi je cigaret in,ko sem ga pokadila sva prišla do doma. »Se vidiva jutri.« mi je rekel med tem ko se je obrnil. »Dijo!« imela sem občutek da mu lahko zaupam postala sva prava prijatelja. Tiho sem stopila v hišo. »Talsy!!« »Shit!« »Takoj sem!!« »Jaa!« »Kaj delaš tako hitro doma? In kaj je ta fant,ki te je pospremil do doma??« »Prej smo končali. Bojda nek Andy. Čeprav priznam da je dober!« »Kaj si rekla??« »Da je dober!« »Takoj v sobo in sleci te črne raztrgane cunje!!!« »HAHAHAHAHAHAHAHAHA« začela sem se smejati kot nora. Sploh nevem zakaj. »Life, it seems, will fade away.Drifting further, every day.Getting lost within myself.Nothing matters, no one else.I have lost the will to live…« se je zaslišalo iz telefona. HEII je pisalo. HEILO IN KDO SI? sem odpisala. TISTI,KI TE JE DANES POSPREMIL DOMOV! je odpisal. ANDY? KJE SI DOBIL MOJO TELEFONSKO? ZAKAJ SE SPLOH UKVARJAŠ Z MANO ČE IMAŠ POLNO OBOŽEVALK? sem zgroženo napisala. TI SI POSEBNA! POJDI POGLEDAT NA YT BLACK VEIL BRIDES. Zasmejala sem se. Sicer pa nič ne morem izgubiti,če poskusim. Poslušala sem njihove pesmi dan za dnem,z Andy-jem sva se vsak dan videla,vedno me je pospramil domov in na koncu sem postala njihova oboževalka…
17. december 2013
Neeeeeeext <3333
17. december 2013
u127671
u127671
oke dans zadnji pol pa najmanj 2 nexta<333333
********************************************************************************************************************
Mislim,da sem se zaljubila v Andy-ja,katera se pa nebi ko je tako popoln! Ura je bila pol 4. Ko sem dobila sms: SI SPRAVLJENA? sem prebrala. JAP! pa sem odpisala. Bil je Andy. »Mama na trening grem!!« sem se zadrla,ko sem bila pri vratih. »Okej!!« Odprla sem vrata in pred mano je stal Andy. »Hej miška!« pozabila sem vam povedati začel me je klicati: miška,pikica,srčica… Dal mi je poljub na lice. »Greva?« »Jap!« hodila sva po temnih ulicah. Priznam bilo me je malo strah in zeblo me je. Ko je videl,da me zebe me je objel. Počutila sem se varno. »Ej mala bi rada spozala še ostale člane bvb?« »Jaa prosim! Ka še lahka prije zram Maša,obožuje Ashley-ja!« iz žepa je potegnil Samsung 3 mini. Začel je pisati: Konec je!Ne razumeš sama si si kriva!! »Kaj je narobe?« sem ga lepo vprašala. »Pa kaj te briga mala!« se mi je zadrl nazaj. Dokler nisva prišla do dvorane sem bila tiho. »Adijo!« se je zadrl med hojo nazaj. Z solzami v očeh sem stopila v dvorano. Nikoli nisem še nisem jokala,imela sem zelo močen karakter. Ampak to me je preveč prizadelo. Pogledala sem gor in zagledala trenerja. »Je kaj narobe Talsy?« me je prijazno vprašal. »Ne,hvala!« »Kako ne zakaj jočeš?« »Je že vredu.« »Okej ne bom drezal vete samo če kaj rabiš sem vedno tu.« »Hvala!« sem se mu zahvalila. Slekla sem bundo in preobula škornje. Postavila sem se na svoje mesto in začela plesati. »Talsy če ne moreš na 'ful' lahko samo markiraš!« mi je prijazno rekel trener. Med pavzo sem se vsedla na tla in še bolj jokala. Vse so prišle okoli mene in me tolažile. Najraje sem bila na treningu. Z vsemi sem se dobro razumela za razliko v šoli. Po koncu treninga je po mene prišel brat. »Mala kako si?« »Slabo« objel me je. Brat in vsi na treningu (trener je zraven) me rezumejo. Med potjo sem mu vse razložila. »Ne sekiraj se pomoje je imel slab dan ni se zavedal,da se je zadrl na tebe!!« Z bratom sva poslušala enako zvrst glasbe (oba obožujeba BVB)!!...
17. december 2013
Neeeext
Zdej pa sam še en next, al pa več. Dejmo!
17. december 2013
Neeext
18. december 2013
u127671
u127671
sam napišem dokonca pa dobite
;**
18. december 2013
u127671
u127671
»I The End… lalala« se je zaslišalo iz telefona. »Jebemti budilka,šola use skp!« sem zaklela. Ura je bila 05:30. »Mala pridi greva v šolo.« je zaspano zajamral Sam. Aja Sam je moj brat. »Ja sam zrihram se!« Odšla sem v kopalnico in nase nametala make up tako nekako:

Oblekla sem črne hlače in Metallica majico. »Greva??« »Jaaa!« odpravila sva se. »kdaj končaš danes??« me je vprašal Sam »Ammm 11h!« sem ponosno odgovorila. »Haha ko sem bil tvojih let nisem šprical ur.« se je pohvalil »Jaja bi ti rada vrjela.« sem v smehu izdavila. Minevale so ure. »In gremo domov!« sem si rekla. Pograbila sem torbo in odhitela po hodnikih. »Sem mlada dama!« sem zaslišala. Obrnila sem se in zagledala ravnateljico. »Sem tega mi je še mankalo.« prijela me je za roko in povlekla v pisarno. Vrgla sem se na stol. Nekaj je zaropotalo,pogledala sem v tla. »Shit!«iz torbe mi je padla majhna steklenička piva. »Kaj je bilo to??« je vprašala. Hitro sem jo pobrala. »Nič.« Vsedla sem se kot,da se nič ni zgodilo. Nekdo mi je prijel torbo in jo hotel odnesti. Zvijala sem se in ga ugriznila v roko. Na koncu mu je le uspelo. »Zakaj vas zanima kaj iam v torbi??« sem siknila. Vse so stresli na mizo. Ven so padli cigareti,alkohol in tabletke za pomiritev. »Kaj pa imamo to?? Hoho!« ponosna je bila saj me je razkrinkala. »Pravzaprav me ne zanima kaj počneš,s tem se bodo ubadali tvoji starši!« vtipkala je mamino številko. Mirno sem sedela na stolu govorila sem si »Boli me kurac! Boli me kurac!« Pol ure sem sedela v pisarni,nato pa je prišla mama.Vsa je bila zgrožena nato pa…
18. december 2013
neext!!!!
18. december 2013
u127671
u127671
Sam (18 let,brat):

18. december 2013
u127671
u127671
1 šee<33
18. december 2013
next
18. december 2013
u127671
u127671
»Kaj si naredilaaa?? Si noraa!! Kako si upaš v šolo nesti cigarete,alkohol in tablete!?!?« »Ja in kai zaj če sm to nardila??« sem rekla mirno. »Ne zdržim več s tabo,v norišnico greš!« »Kajjj??« sem jo začudeno. »I am the innocent I am what could have been The dreams you talk about Now left on broken skin Here lies hysteria A land where chaos reigns Global Disturbia Bows down to twisted ways…« je prihajal zvok iz slušalk. »Spravi kovčke!« se mi je mama zadrla v obraz,ko sva prišli do vrat. »Pa saj nisi menda resno mislila!!« sem ji v solzah rekla. »Seveda sem mislila resno.« se mi je zasmeljala. »Samm!!« sem se zadrla,ko sem stopila v njegovo sobo. »Mami me hiče poslati v norišnico!!« »Kaj??« me je začudeno vprašal. »Jaaa!« »Pazi Talsy!« Obrnila sem se in razgledala neke moške. Prijeli so me za roko in zvezali. »Pustite mojo sestrooo!« me je branil Sam. A bilo je prepozno. Že so me bržali in vlekli proti vratom. Za mano je jokala mami. »Kaj se jočeš prasica? Sama si me spravila v ta drek!!« sem se ji jezno zadrla. Bilo je temno črno,pravzaprav mi je bilo všeč. Nekdo me je prijel za ramo. Prestrašeno sem pogledala,nič se ni videlo bila je trda tema. »Jaz sem ne boj se.« ampak ta glas bi prepoznala kjerkoli Andy. »Kaj počneš tukaj? Andy kaj se dogaja? Kaj??« »Pomiri se jaz sem tukaj.« Glavo sem naslonila na njegovo ramo. Zaspala sem. »Mala zgudi se!« imela sem občutek kot da mi to nekdo govori v sanjah. Zbudila sem se šele v neki sobi. Bila je brez Andy-ja.Bila sem potrta saj sem mislila,da sem le sanjala.Odšla sem v jedilnico saj je bila večerja. In tam zagledala Andy-ja. Pokazal je naj prisedem,vzela sem večerjo in sedla. Pogovarjala sva se o vse mogočih stvareh. Ko sem se najedla,sem šla v doktorjevo pisarno. Potrkala sem in vstopila. »Imam eno vprašanje!« »Jaa? Povej Talsy!« Doktorja sem poznala od prej,vedno je bil prijazen. »Bi naju lahko dali z Andy-jem skupaj v sobo?« »Talsy potrudil se bom. Bom videl kaj bom lahko storil.« »Hvala res sem vam hvaležna.«…
18. december 2013
u127671
u127671
a) next?
b) mislite da ju bojo dali skupi??
18. december 2013
a)jaaa
b) nevem
18. december 2013
ja!!!!!!!!!!!!!!!!
ja!!!!!!!!!!
19. december 2013
u127671
u127671
Ura je bila 2 zjutraj,ko sem zaspala. Pisala sem zgodbo pravzaprav svojo zgodbo (življenjepis). Zjutraj je nekdo je potrkal na vrata in odprla sem. »Talsy pridi malo z mano!« mi je prijazno rekel zdravnik. Za njim sem hodila,kot kužek za mamo. »Kam me peljete??« »V tvojo novo sobo!« »Kaj??« »Ne boš več v samici,v sobi boš z Andy-jem.« prijazno se mi je nasmehnil. »Ne veste kako sem vam hvaležna!!« ko sem prišla v sobo še Andy-ja ni bilo. Vlegla sem se na posteljo in zaspala. Nekaj sem čuzila na obrazu. Odprla sem oči in zagledala Andy-ja,ki me je pravkar poljubil na lice. Poznala sva se že keke 3 mesece. »Andy nekaj te moram vprašati.« »Povej!!« »Zakaj si se zadnič tako zadrl name?« sem ga vprašala previdno. »Ahh dolga zgodba.« »Povej poslušala bom.« »Okej. Moja bivša Juliet. Pravi,da je še vedno zaljubljena vame.« na obrazu se mu je videlo,da nerad govori o tem. »Spremeniva temo.« je predlagal. »Okej.« Pol ure sva sedela na postelji. Prijel me je za roko in se rahlo pomikal proti meni. Bilo je na 3mm,ko je v sobo stopil zdravnik. »Talsy,Andy kosilo je!« Ko sva hodila me je ves čas gledal mene pa je bilo preveč sram,da bi ga gledla nazaj.ko sva se najedla,sva odšla v sobo. V hipu je zaprl vrate in me prijel za boke,pomikal me je vedno bolj proti postelji na sebi sem čutila njegov dih. Posedel me je na posteljo in se mi do konca približal. Nežno me je poljubil,najprej samo enkrat nato me spravil do tega,da sem se ulegla. Počasi me je poljubljal. Po dolgem poljubljanju sva oba ležala na postelji. Njegove mogre oči,beli zobje njegovo telo. Imel je izpopolnjeno telo,videlo se je saj je imel odprto srajico. Smehljal se mi je topila sem se ob tem,ko sem ga gledala. Naenkrat pa se je vse spremenilo. Spremenil se je vstal je iz postelje in odšel k oknu. »Andy je kaj narobe?« sem ga začudeno vprašala. »Neveš zakaj sem tukaj ne??« »Ne nevem in me ne zanima glavnoda te imam ob sebi.« sem rekla pomirjeno. »Kako lahko na vse stvari gledaš tako pozitivno? Tukaj sem zaradi težav,ki jih imam. Talsy dosti ne veš o meni!« »Andy kaj se dogaja?« »Lej usedi se naj ti vse razložim. Poznaš me kot zvezdnika,ki je b bandu. Tukaj nisem zato ker bi bil nor ali karkoli. Tukaj sem,da bi te zaščitil in spravil ven. Nebi se smel zaljubiti vate,ker te lahko za vedno izgubim.« Solza za spolzi so mi pritekle po obrazu. »NE MOREM ŽIVETI BREZ TEBE!!« Prišel je do mene in me objel. »Vedno se bom boril zate,najprej te pa moramo spraviti ven.« »Ljubim te!« »Jaz tudi tebe!« dal mi je poljub nato pa sva zaspala…
19. december 2013
(Pikja) neeeeeeext
19. december 2013
Čaki rešt jo hoče!? Pred čem?! Ka d-fuck se dogaja!? Dej en fucking next zame!!! Plissss. Pojedla se bom drgač.
19. december 2013
u127671
u127671
okej haha sej boš vidla
19. december 2013
Ja s next mi napiš prosm...sam zame, pa bom jst teb enga pr moji zgodbi zdele. A pišeš??? Sej bo next se dons ane??? Mialm, zdele čez kšno uro?? Plisss
19. december 2013
u127671
u127671
Zbudila sem se v njegovem objemu. »Že bediš?« sem ga vprašala. »Ja.« »Zakaj me nisi zbudil?« »Če si pa tako lepo spala!« je rekel v smehu. »Andy?« »Ja??« »K…« v ternutku ko sem ga hotela nekaj vprašati,so vdrli v sobo. »Talsy Kolldon??« se je zdrl nek moški. »Andy kaj se dogaja?« sem zgroženo vprašala. »Talsy z nami pridi!« se je spret zadrl tisti moški. »Talsy z njimi pojdi.« mi je lepo rekel Andy in mi dal poljub. Ko sem moške pogledla bolj podrobno sem jih prepoznala. Bili so Ashley,CC,Jake in Jinxx. »Kam gremo?« »Psst!« skrili smo se za vogal. »Gremo!« se je zadrl Jake. Hitro smo stekli skozi vrata. Vsedli smo se v avto in se odpeljali. Polek mene je sedel Ashley. »Ashley kam gremo? Kaj po z Andy-jem? Kaj se dogaja?« »Za Andy-ja ne skrbi! Ne moremo ti povedati!« Obraz sem zakopala v dlani in zajokala. Ashley me je zaščitniško objel. Naenkrat smo se ustavili in pred mano se je na enkrat pojavil Sam »Sam?? Kaj delaš tukaj?« sem začudeno vprašala. »Mala ko si se rodila sem obljubil,da te nikoli ne bom zapustil.« zasmejala sva se. »Imamo še eno presenečenje Talsy!« so vzkliknili. Zagledala sem Andy-ja. Tekla sem mu v objem. »Miška si vredu?« me je uprašal in nato poltem poljubil. »Golobča gremoo!« se nama je zadrl CC…
19. december 2013
u127671
u127671
a) se opravičujem za kratek next
b) next?
c) zakaj jo morajo zavarovati??
19. december 2013
Ne se opravičevat, next je next sam d je!<3
NEEEXT!
Ne vem...mogoče pred tistim k se men še sanja ne. TI sam nexti miška!<333
19. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani